Mój partner nie śpi ze mną cztery lata - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 13:57   #91
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

tak to córka mi poradziła żebym napisała na forum o moim problemie..
boje się tego rozstania ,wiem że będzie płacz lament z jego strony ,bdzie mówił, że się zabije, że nie ma już nikogo ...raz już tak było więc zlitowałam się i dałam szanse-poprawy nie ma jak widać..jak ja to wytrzymam..za miękie mam serce-prosze dodajcie mi silł
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:59   #92
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
tak to córka mi poradziła żebym napisała na forum o moim problemie..
boje się tego rozstania ,wiem że będzie płacz lament z jego strony ,bdzie mówił, że się zabije, że nie ma już nikogo ...raz już tak było więc zlitowałam się i dałam szanse-poprawy nie ma jak widać..jak ja to wytrzymam..za miękie mam serce-prosze dodajcie mi silł

musisz być silna
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:37   #93
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
tak to córka mi poradziła żebym napisała na forum o moim problemie..
boje się tego rozstania ,wiem że będzie płacz lament z jego strony ,bdzie mówił, że się zabije, że nie ma już nikogo ...raz już tak było więc zlitowałam się i dałam szanse-poprawy nie ma jak widać..jak ja to wytrzymam..za miękie mam serce-prosze dodajcie mi silł
Nie mozesz pozwalac Temu facetowi zeby Toba manipulowal. Od Ciebie zalezy, jak potoczy sie Twoje zycie. Bedzie ciezko, ale pozniej juz bedzie tylko lepiej. Dasz rade
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 15:29   #94
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

A gdzie ten pan mieszkała wczesniej? Taki dobrze ustawiony to chyba nie w przytułku?

Prowokacja czy nie, ale ja to się nad jednym zastanawiam.
Jakby tak na mnie trafiło, to zanim obstawiłabym homoseksualizm to bym wypieprzyła faceta z domu ze względu na dziecko. No przecież w obecnych czasach to raczej homoseksualista aż tak bardzo przykrywki nie potrzebuje.
A dla pedofila kobieta z 11 córka to raj na ziemi (a jak sie wprowadzał to była młodsza). Gdyby on ze mną nie sypiał, nie chciał o tym rozmawiać, migał sie itd. to ze zwykłego strachu o dziecko bym go z domu wytentegowała.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:12   #95
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A gdzie ten pan mieszkała wczesniej? Taki dobrze ustawiony to chyba nie w przytułku?

Prowokacja czy nie, ale ja to się nad jednym zastanawiam.
Jakby tak na mnie trafiło, to zanim obstawiłabym homoseksualizm to bym wypieprzyła faceta z domu ze względu na dziecko. No przecież w obecnych czasach to raczej homoseksualista aż tak bardzo przykrywki nie potrzebuje.
A dla pedofila kobieta z 11 córka to raj na ziemi (a jak sie wprowadzał to była młodsza). Gdyby on ze mną nie sypiał, nie chciał o tym rozmawiać, migał sie itd. to ze zwykłego strachu o dziecko bym go z domu wytentegowała.
Przemknęło mi to przez głowę, ale odrzuciłam tą myśl - autorka wątku raczej wyłapała by jakieś sygnały, a jak nie ona, to starsza, czujna córka, poza tym nie pisze, aby coś złego działo się z jej młodszą córką. Mam w otoczeniu homoseksualistów - część się nie kryje wcale, ale są tacy, którzy się kryją i to bardzo - szczególnie Ci ze starszego pokolenia, więc wcale by mnie to nie dziwiło, że facet chce mieć przykrywkę w postaci rodziny. Poza tym to, że on może robić z autorki wątku swoje alibi, wcale nie wyklucza miłości i przywiązania. Tylko, że ten rodzaj miłości nie wystarczy autorce wątku i na dłuższą metę również jemu nie.

Słusznie jednak ostrzegasz Lubo (tak ogólnie) - w takich wypadkach niech kobiety się zawsze 5 razy zastanowią czemu facet aż do tego stopnia nie potrzebuje seksu. A nie klapy na oczach.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-10-22 o 16:13
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:18   #96
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Przemknęło mi to przez głowę, ale odrzuciłam tą myśl - autorka wątku raczej wyłapała by jakieś sygnały, a jak nie ona, to starsza, czujna córka, poza tym nie pisze, aby coś złego działo się z jej młodszą córką.
Niestety, gdyby rodzice wyłapywali sygnały toby nie było tylu nieszczęść na świecie.
Nie wiem, ja bym nie ryzykowała ani chwili a ta trzyma faceta w domu 3 i pól roku.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 17:00   #97
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Niestety, gdyby rodzice wyłapywali sygnały toby nie było tylu nieszczęść na świecie.
Nie wiem, ja bym nie ryzykowała ani chwili a ta trzyma faceta w domu 3 i pól roku.
Myślę, że jednak nie należy przesadzać. Jakieś sygnały na ogół są, tylko rodzice / opiekunowie / otoczenie nie chcą ich zauważyć, a tu jest sytuacja, że nastolatka jest do niego bardzo przywiązana. Traktuje go prawie jak ojca, nie okazuje wobec niego, czy ogólnie wrogości, czy zalęknienia. A czujna, starsza siostra jest w pobliżu i obserwuje. Jednak oceniamy na postawie tego, co pisze autor wątku, a tu autorka napisała jasno i wyraźnie, że stosunek młodszej córki do jej przyjaciela jest zdrowy i pozytywny.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-10-22 o 17:02
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 18:16   #98
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Myślę, że jednak nie należy przesadzać. Jakieś sygnały na ogół są, tylko rodzice / opiekunowie / otoczenie nie chcą ich zauważyć, a tu jest sytuacja, że nastolatka jest do niego bardzo przywiązana. Traktuje go prawie jak ojca, nie okazuje wobec niego, czy ogólnie wrogości, czy zalęknienia. A czujna, starsza siostra jest w pobliżu i obserwuje. Jednak oceniamy na postawie tego, co pisze autor wątku, a tu autorka napisała jasno i wyraźnie, że stosunek młodszej córki do jej przyjaciela jest zdrowy i pozytywny.
Ale spójrz na ten wątek.
Kobieta dorosła! nie zauważyła przez 4 lata, że jej partner jest być może homoseksualny. Przez 4 lata. To o czym my tu mówimy, czołg by tej kobiecie przejechał przez kuchnię a ona by nie zauważyła. Jak mozna przez 4 lata nie spostrzec sygnałów, że z facetem cos jest nie tak?
A dziecko wykorzystywane seksualnie nie zawsze jest zalęknione czy reaguje wrogo. Mielismy taki przypadek całkiem niedawno, tu gdzie mieszkam. Dziewczynka wykorzystywana przez ojczyma od 1o roku życia. Tak była z nim zżyta, tak się rozumieli, on ja tak omotał, tak jej tłumaczył, że to nic złego, że oni się po prostu kochają, był przy tym najlepszym ojcem na świecie, że dziewczyna nie dosyć, ze nie czuła sie wykorzystana, nie dosyć, ze nie był zalękniona ale usiłowała w wieku 16 lat zabic matkę. Bo matka zaczęła IM przeszkadzać.

To jest jedna ewentualnośc tylko. Nie twierdzę, że tu akutrat taki przypadek zachodzi, ale barałabym to pod uwagę i dawno wykopałabym faceta za drzwi.

Ale w tym konkretnym przypadku podejrzewam, ze pani nie przeszkadzał brak seksu tak długo jak długo facet miał forsę i ją inwestował w jej rodzinę.
Skonczyło się 50 tys to i skończyła się cierpliwośc pani.
Może i facet znalazł sobie przykrywkę, może i jest wyrachowany. Ale to wyrachowanie widzę u obu stron.
Bo sorry, ale nie uwierzę, że zdrowa, normalna 40letnia kobieta dopiero po 4 latach bez seksu zaczyna widzieć jakieś sygnały, że coś jest z facetem nie tak. Jak długo było jej tak wygodnie, tak długo nie zauważała sygnałów.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-10-22 o 18:17
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:09   #99
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
(...)
Ale w tym konkretnym przypadku podejrzewam, ze pani nie przeszkadzał brak seksu tak długo jak długo facet miał forsę i ją inwestował w jej rodzinę.
Skonczyło się 50 tys to i skończyła się cierpliwośc pani.
Może i facet znalazł sobie przykrywkę, może i jest wyrachowany. Ale to wyrachowanie widzę u obu stron.
Bo sorry, ale nie uwierzę, że zdrowa, normalna 40letnia kobieta dopiero po 4 latach bez seksu zaczyna widzieć jakieś sygnały, że coś jest z facetem nie tak. Jak długo było jej tak wygodnie, tak długo nie zauważała sygnałów.
Hmm, coś w tym jest .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 11:40   #100
Alushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 151
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Hmm, coś w tym jest .
Od początku rzuciło mi się w oczy jak często temat pieniędzy się przewija w tym wątku.

Luba może mieć rację. Masochizm masochizmem ale kiedy się ma dzieci trzeba spojrzeć na pewne sprawy inaczej i mieć więcej pomyślunku.
__________________

Alushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:15   #101
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Alushi Pokaż wiadomość
(...)
Luba może mieć rację. Masochizm masochizmem ale kiedy się ma dzieci trzeba spojrzeć na pewne sprawy inaczej i mieć więcej pomyślunku.
Jak najbardziej . Niestety, takich kobiet, jak autorka wątku, jest sporo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 08:58   #102
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej . Niestety, takich kobiet, jak autorka wątku, jest sporo.
jednym słowem zostałam podsumowana-wyrachowana,materialistka nie myśląca o dzieciach...pieniądze (50 tys) skończyły się dwa lata temu i wtedy powinnam się z nim rozstać -będąc materialistką..sygnały że coś jest nie tak zauważałam ( przeprowadzane rozmowy z partnerem)...dzieci? córka jest najlepszą uczennicą nie w klasie ale w szkole innych ocen nie otrzymuje jak
5 i 6, ma wiele zainteresowań jest szczęśliwa ,ma kochającą rodzine niczego jej nie brakuje,jeżeli była by czymś zaniepokojona odbiło by się na nauce i zachowaniu..to starsza córka powiedziała mi ,że nie myśle o sobie tylko cały czas o dzieciach i domu ,rodzinie
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.