W³oski, w³osy na brzuchu - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-12-04, 23:30   #211
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 563
Dot.: Re: POMOCY!!!!

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz i¶æ do lekarza, byæ mo¿e to hirsutyzm - nadmierne ow³osienie i ciemne na brzuchu, piersiach, nad warg± itd. Jakie¶ hormony pomog±. Ewentualnie depilacja woskiem. Ja kupi³am wosk na zimno Joanny i tak robiê, pomaga.
Ja tak¿e s³ysza³am o takiej dolegliwo¶ci - hirsutyzm, który nawet mo¿e byæ przyczyn± bezp³odno¶ci. Nie mia³y¶cie albo nie macie problemów z zaj¶ciem w ci±¿ê?
__________________
A kiedy Go ujrza³am...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-16, 16:11   #212
lolek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Re: W³osy na brzuchu!!!

czesc jestem ch³opakiem,i mam problem w³asnie z w³osami na brzuchu i na klacie,chodze na si³ownie i mam widoczna klatke piersiow± i brzuch(karolyferek)znaczy jestem wy¿e¿biony ale rosna mi w³osy i teraz pytanie czy jest jakis sposób zeby sie tego pozbyc ,ogoli³em sobie w³osy od pêpka w dó³ juz 2 razy ale one odrastaj± i sie rozszezaj±,jakie moge kupowac kosmetyki ,moze jakies plasty woski albo kupie sobie depilator:d prosze o porade przy okazi o podawanie cen oczywiscie jak ktos zna i z góry dziekuje.i jeszcze jedno pytanie CZY TO JEST KOBIECE FORUM??
lolek2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-17, 08:14   #213
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomo¶ci: 591
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Tak szczerze Ci odpowiem- ka¿demu siê podoba co¶ innego. Mój ch³opak ma w³osy na brzuchu i klatce piersiowej i mnie to osobi¶cie kreci. Jak dla mnie wydepilowanie faceci odpadaja. Je¿eli masz ciemne w³osy to przecie¿ naturalne..ale s± gusta i gu¶ciki
Ashmira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-17, 15:17   #214
Crysanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Mnie te¿ siê w³osy na brzuchu/klacie podobaj± u facetaów.. depilowanie ich przez faceta wydaje mi sie gejowskie.. no chyba, ze tych w³osów masz naprawde tak du¿o. ze powiedzmy nie widac spod nich sutek.. wtedy mozesz depilowac.. Ale je¶li jest ich tylko trochê, to jest okej.
Crysanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-17, 19:59   #215
lolek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

nie no gejem nie jestema to jest kobiece forum,bo cos mi tu troche ruzowo:p
lolek2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-27, 20:31   #216
aury
Przyczajenie
 
Avatar aury
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4
GG do aury
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Moja kolezanka ogolila sobie te wloski woskiem i teraz jej rosnie zdecydowanie wiecej i sa ciemniejsze..
__________________
'Welcome to the candy shop'
aury jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-27, 21:49   #217
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Gdzie dostane 9/12% wode utleniona?? Bo raczej nie chce kupowac w hurtowni fryzjerskiej w litrowej butelce..
__________________
cool girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 09:55   #218
JK2490
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

12% wode utleniona w kremie mo¿na kupiæ na allegro... ale jak to dziala na wloski na brzuchu to nie mam pojecia
Ja mam problem wlasnie z wrastaj±cymi w³oskami wrastaj± wszedzie... nawet po regulacji brwi :/ a na brzuszku to jest juz masakra i blizny... nie znacie jakiego¶ kremu czy czegos na wrastanie w³osków??
JK2490 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-12, 13:42   #219
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 464
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

tak± wode mo¿na kupic w sklepie fryzjerdskim,
a co do wrastaj±cych w³osów te¿ szukam dobrego patentu bo nic mi nie pomaga
gerda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-12, 17:35   #220
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice £odzi
Wiadomo¶ci: 370
GG do naiyah
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

w aptece ale czêsto trzeba zamówiæ i czekaæ na ni± ok. 1 dnia
__________________
A6W - 42 dzieñ <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-12, 18:57   #221
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Re: POMOCY!!!!

Ja tez mam rzadkie czarne w³oski kolo pepka ale takie cos chyba jest normalne. Czy nie?:P
Nie sa one az tak widoczne. Tez myslalam, zeby je woda utleniona potraktowac
licorice jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 21:14   #222
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomo¶ci: 1 807
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

w±tek dla mojego debilizmu
maj±c lat 16 zaczelam sobie golic (!!!) wloski pod pepkiem, a mialam ich malo. efekt? piekny czarny busz :/ pozniej potraktowalam to depilatorem. efekt? piekny czarny busz wrastajacy pod skore, ropiejacy papszacy sie etc. powiedzialam sobie dosc tego! zapuszczam te klaczyska i rozjasniam je regularnie, co pare dni. wloski sa prawie niewidoczne (ale dlugie sa, dlatego je widac, przynajmniej z mojej perspektywy). i teraz nie wiem co dalej czy isc do lekarza, w koncu sama sobie to zrobilam, wloski zciemnialy od golenia, wiec sama nie wiem jak zaluje tego co sobie zrobilam....
Ankalime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-14, 07:36   #223
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 33 255
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Ankalime Poka¿ wiadomo¶æ
w±tek dla mojego debilizmu
maj±c lat 16 zaczelam sobie golic (!!!) wloski pod pepkiem, a mialam ich malo. efekt? piekny czarny busz :/ pozniej potraktowalam to depilatorem. efekt? piekny czarny busz wrastajacy pod skore, ropiejacy papszacy sie etc. powiedzialam sobie dosc tego! zapuszczam te klaczyska i rozjasniam je regularnie, co pare dni. wloski sa prawie niewidoczne (ale dlugie sa, dlatego je widac, przynajmniej z mojej perspektywy). i teraz nie wiem co dalej czy isc do lekarza, w koncu sama sobie to zrobilam, wloski zciemnialy od golenia, wiec sama nie wiem jak zaluje tego co sobie zrobilam....
Tak na dobr± sprawê, z tego co piszesz, to masz tendencjê do wrastania, wiêc wosku tez nie polecam - obecnie mo¿esz je w sumie chyba tylko rozja¶niaæ, bo lekarz niewiele pomo¿e podejrzewam

Ew. laser itd...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie d³ugoterminowy.
hihi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-14, 13:44   #224
karol000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ehh...widze,ze nie tylko ja mam taki problem;( Ogoli³am se kiedy¶ w³osy na brzuchu i rêkach teraz mam straszne!! Jestem ciemn± brunetk± mam ciemn± karnacje. Teraz strasznie je widaæ s± geste, ciemne i d³ugie(na brzuchu to nie tylko ma³y,cieniutki paseczek).Az wstyd,ale ju¿ ich nie ruszam niech se rosn±. Na plecach te¿ mam.Rozja¶nia³am wod± utlenion±,troche pomog³o..Teraz chodze na solarium, raz w tygodniu na 10 min na opalonej skórze ich nie widaæ,wiec w lato jak bêde sie opalaæ naturalnie mo¿e byæ tylko lepiej!! ) Widze,ze wiele dziewczyn ma taki problem wiec sie od dzisiaj tym nie przejmuje.Ciesze siê ¿e nie mam na twarzy.
A co do facetów to wole ow³osionych.Podoba mi sie jak ma w³osy na rêkach,nogach i taki paseczek na brzuszku.A jak mu pod pachami przeszkadzaj± to niech se goli.
karol000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-14, 18:41   #225
JK2490
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

hehe no faktycznie lekko owlosieni faceci sa ok ... ale z tymi naszymi wlosami moimi tez szczegolnie na brzucholu to jest masakra... :/ ja depiluje depilatorem regularnie.. ale teraz przestalam bo jeden mi sie wrosnal na maksa i ;( nie mam go jak wyciagnac... nieladnie to wyglada naprawde ale co zrobic... jak juz bede stara i bogata to pojde na laser a woda utleniona.. nawet ta zwyczajna troszke pomaga ale to minimalnie... i to jesli sie stosuje troche czasciej... wiem bo wyprobowalam na sobie
jak juz znajdziecie patent na wrastajace wloski to odrazu piszcie!!!!!
JK2490 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-14, 19:35   #226
karol000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Auaa...to mo¿e przestañ depilowaæ skoro Ci siê wrastaj±?!

No fajni, ale prawda jest taka,¿e przecie¿ jak siê kto¶ nam spodoba albo my komu¶ to sie nie patrzy czy ta osoba ma w³osy na rêkach na buzi czy ty³ku.A jak ju¿ sie zakochamy na maxa,to chyba na tym to polega ¿eby siê akceptowaæ takim jakim siê jest. Tak kolesie gadaj± ¿e dziewczyna ma byæ g³adka bo siê naogl±daja filmów gdzie te wszystie modelki z sztucznymi cyckami lataj±,wszystko komputerowo.A wiadomo,¿e takiej nie spotkaja w¶ród kolezanek z klasy.
To zale¿y jakie kto ma geny.S± dziewczyny co nie maja wogole w³osów na ciele i placz± ze maja zbyt cienkie w³osy na g³owie.inne za¶ s± co maja geste,grube w³osy na g³owie a tak¿e na ciele...nikomu nie dogodzisz;D
To co,¿e moje bd widac pod s³oñcem-nie zgole,nie wyrwie.Never...jestem szczup³a,uprawiam sporty,chodze na si³ownie i bêde siê chwaliæ swoim cia³em!
karol000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-15, 08:50   #227
JK2490
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

tak tez mozna moj facet nie narzeka na moje wloski.. nigdy nawet o tym nie rozmawialismy nic mi nie powiedzial na ten temat czyli?? moze nie widzial :P a raczej moze nie rzuca sie to tak w oczy.. niezle sie maskuje hehe ale przeciez nie chodzi o to (przynajmniej mnie) zeby zdobyc faceta na zarypiste cialo, tylko o to aby byc ladna dla samej siebie no i... to taki chyba ogolnie przyjety kanon piekna - cialko bez wlosow prawda?? moze nie dla wszystkich ale przeciez kazdy ma inny gust - a ja nienawidze tych kudlow!

Latwo Ci mowic - 'nie depiluj' - prawda jest taka ze jak juz sie to kiedys ruszylo co bylo bardzo glupim bledem to teraz ma sie problem na cale zycie ;( i cos trzeba z nim robic :/
JK2490 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-15, 14:23   #228
karol000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ja te¿ kiedy¶ ogoli³am kila razy, a to ponoæ gorsze ni¿ depilacja bo nie usuwasz cebulek,w³os ro¶nie mocniejszy. A teraz ju¿ ich nie mêcze a mam ich mnóstow,s± d³ugie i ciemne ze wzglêdu na moje geny i urode.Racja,ka¿dy ma inny gest wiêc powodzenia i ¿eby Ci siê juz nie wrasta³y )
karol000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-15, 17:43   #229
czarny_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

...

Edytowane przez czarny_motyl
Czas edycji: 2010-06-24 o 21:06
czarny_motyl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 23:30   #230
fretka82
Raczkowanie
 
Avatar fretka82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: górny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

jakbym mog³a cofn±æ czas to bym w zyciu nie ruszy³a w³osków na brzuchu :/ zrobi³am to te¿ przez mojego by³ego faceta bo zwróci³ na to uwagê i ja jak g³upia zaczê³am je usuwaæ penset±. I od 10 lat siê z tym mêczê:/
jestem brunetk±, wiêc mam czarne w³oski na linii pod pêpkiem.
usuwam je penset± ale to ¶rednio przyjemne. poza tym w³oski staj± siê grubsze i jeszcze bardziej widoczne wiêc ja w ogóle odradza³abym jak±kolwiek depilacjê.
Obecny uwa¿a, ¿ebym tego w ogóle nie rusza³a i ¿e jemu to w ogóle nie przeszkadza a wrêcz denerwuje siê widz±c mnie jak przy tym grzebiê...wiêc troszkê wyluzowa³am i usuwam je rzadziej albo jak ju¿ to te które s± bardzo d³ugie.
mam ten preparat S.Hansen i tak sie zabieram juz od d³u¿szego czasu do wypróbowania go i zamierzam wreszcie to zrobiæ. wiêc zobaczê jakie bêda tego efekty.
Pozdrawiam Was
fretka82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-16, 18:10   #231
karol000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

te¿ za³uje strasznie ;(
karol000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-19, 14:11   #232
ebebebe26071993
Przyczajenie
 
Avatar ebebebe26071993
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Witam. Niestety mam ten sam problem co panie. moja wloski nie sa bardzo ciemne ani geste ale jednak mi bardzo przeszkadzaja.kilka razy wyrwalam pesteta i ogolilam depilatorem. Maszynka napewno odpada bo wiem ze odrasna ciemniejsze i mocniejsze. Mo¿e wosk? Niech ktos powie czy odrosna slabsze czy mocniejsze bo slyszlaam rozne opinie i boje sie niechcianego efektu ubocznego. I czy po depilatorze i pensecie tez beda gorsze odrastaly?
ebebebe26071993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-19, 19:31   #233
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

ja te¿ mia³am z tym problemy... Wyrywa³am i poem wrasta³y i strasznie to wygl±da³o. Mia³am ¶lady..

A teraz
Zdecydowa³am siê na depilacjê laserow±. Poczeka³am a¿ wszystkie w³oski odrosn±i skóra siê wyleczy od tego wyrywania. Posz³am na zabieg laserem 160z³ (ze zni¿k± ). W koñcu zrobi³am sobie depilacjê bikini bo tam te¿ mia³am mnóstwo w³osków które wystawa³y jak zak³ada³am strój k±pielowy. I teraz mam spokój Nic nie widaæ Nie ma w³osków
Fakt trochê pieniêdzy posz³o, ale jaki spokój teraz
Marynia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-20, 00:28   #234
fretka82
Raczkowanie
 
Avatar fretka82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: górny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez ebebebe26071993 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Niestety mam ten sam problem co panie. moja wloski nie sa bardzo ciemne ani geste ale jednak mi bardzo przeszkadzaja.kilka razy wyrwalam pesteta i ogolilam depilatorem. Maszynka napewno odpada bo wiem ze odrasna ciemniejsze i mocniejsze. Mo¿e wosk? Niech ktos powie czy odrosna slabsze czy mocniejsze bo slyszlaam rozne opinie i boje sie niechcianego efektu ubocznego. I czy po depilatorze i pensecie tez beda gorsze odrastaly?
ja osobi¶cie odradza³abym Ci w ogóle depilacji w³osków na brzuchu. wyrywam je od lat penset± i s± d³u¿sze i ciemniejsze. a co do wosku to ja nie uzywa³am wiêc tutaj nie doradzê Ci niczego. skoro Twoje w³oski nie s± ani ciemne jak u nas brunetek - ani gêste - ja bym je zostawi³a w spokoju. wiem, ze to bêdzie Ciê denerwowa³o ale jak zaczniesz je wyrywac penset± to dopiero Ciê bêd± wkurza³y..bo bêd± jeszcze gorsze. Wiêc ja odradzam, bo ja ¿a³ujê tego okropnie, ¿e je ruszy³am:( ale decyzja nale¿y do Ciebie. pozdrawiam:)
fretka82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-20, 00:32   #235
fretka82
Raczkowanie
 
Avatar fretka82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: górny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ mia³am z tym problemy... Wyrywa³am i poem wrasta³y i strasznie to wygl±da³o. Mia³am ¶lady..

A teraz
Zdecydowa³am siê na depilacjê laserow±. Poczeka³am a¿ wszystkie w³oski odrosn±i skóra siê wyleczy od tego wyrywania. Posz³am na zabieg laserem 160z³ (ze zni¿k± ). W koñcu zrobi³am sobie depilacjê bikini bo tam te¿ mia³am mnóstwo w³osków które wystawa³y jak zak³ada³am strój k±pielowy. I teraz mam spokój Nic nie widaæ Nie ma w³osków
Fakt trochê pieniêdzy posz³o, ale jaki spokój teraz
to by³ 1 zabieg czy kilka?
fretka82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-20, 00:47   #236
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez fretka82 Poka¿ wiadomo¶æ
ja osobi¶cie odradza³abym Ci w ogóle depilacji w³osków na brzuchu. wyrywam je od lat penset± i s± d³u¿sze i ciemniejsze. a co do wosku to ja nie uzywa³am wiêc tutaj nie doradzê Ci niczego. skoro Twoje w³oski nie s± ani ciemne jak u nas brunetek - ani gêste - ja bym je zostawi³a w spokoju. wiem, ze to bêdzie Ciê denerwowa³o ale jak zaczniesz je wyrywac penset± to dopiero Ciê bêd± wkurza³y..bo bêd± jeszcze gorsze. Wiêc ja odradzam, bo ja ¿a³ujê tego okropnie, ¿e je ruszy³am ale decyzja nale¿y do Ciebie. pozdrawiam
przeciez pêseta i wosk daja podobny efekt- wyrywaja wlosy z cebulka. moze po prostu je urywalas zamiast porzadnie wyrwac i stad te problemy?
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-20, 10:58   #237
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez fretka82 Poka¿ wiadomo¶æ
to by³ 1 zabieg czy kilka?
No niestety kilka zabiegów trzeba, ¿eby to co¶ da³o. Ja po prostu zdecydowa³am sie na bikini a Pani przy okazji (za darmo) robi³a mi ten pasek na brzuchu.
Ale je¶li sie decydujesz na sam brzuch to wyjdzie ko³o150z³ za zabieg, choæ wydaje mi sie ¿e mo¿na siê z nimi dogadaæ i potraktowac to jako fragment skóry za który siê p³aci 50z³. JA tak mia³am w przypadku ud (tylko fragment depilowa³am za 50z³ na dwóch nogach). Ale to trzeba siê dogadaæ w gabinecie

POZDRAWIAM!!
Ale przyznajê ¿e oko³o 4 miesiêcy przed zabiegiem musia³am leczyc ranki na brzuchu z powodu wro¶niêtych w³osków. Nie mo¿na i¶æ z tak± bardzo podra¿nion± skór± z zapaleniem oko³o mieszkowym czy jako¶ tak .
Marynia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 11:22   #238
JK2490
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

podjelam dezcyje ze.. pojde na laser ale... to musze poczkeac na przyplyw gotowki. moze za kilka miesiecy musimy byc wytrwa³e!!! Pozdrowionka !
JK2490 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 20:05   #239
Yoriko
Zadomowienie
 
Avatar Yoriko
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 1 363
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka¿ wiadomo¶æ
No niestety kilka zabiegów trzeba, ¿eby to co¶ da³o. Ja po prostu zdecydowa³am sie na bikini a Pani przy okazji (za darmo) robi³a mi ten pasek na brzuchu.
Ale je¶li sie decydujesz na sam brzuch to wyjdzie ko³o150z³ za zabieg, choæ wydaje mi sie ¿e mo¿na siê z nimi dogadaæ i potraktowac to jako fragment skóry za który siê p³aci 50z³. JA tak mia³am w przypadku ud (tylko fragment depilowa³am za 50z³ na dwóch nogach). Ale to trzeba siê dogadaæ w gabinecie

POZDRAWIAM!!
Ale przyznajê ¿e oko³o 4 miesiêcy przed zabiegiem musia³am leczyc ranki na brzuchu z powodu wro¶niêtych w³osków. Nie mo¿na i¶æ z tak± bardzo podra¿nion± skór± z zapaleniem oko³o mieszkowym czy jako¶ tak .
Mam pytanie odno¶nie leczenia ranek. Czy przebarwienia po wro¶niêciu przeszkadzaj±, czy mo¿na to zaliczyæ do zagojonej skóry?? I czy jakim¶ preparatem leczy³a¶ ranki?
Ja mam problem nie tylko na brzuchu z w³oskami, ale na ca³ych nogach. Wrastaj± wszêdzie nawet po goleniu. Wczoraj ogoli³am bo wygl±dalam jak buszmen, a poza tym cienkich rajtop nie ma jak za³o¿yæ Za dzieñ lub dwa bêdzie mnie strasznie bola³a skóra nóg bo w³oski bêd± chcia³y rosn±æ, ale przebiæ siê nie bêd± mog³y.
Pozdrawiam wszystkich co maj± problem z w³oskami na brzuchu i nie tylko.
__________________
"Amicus verus rara avis est"
Yoriko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 18:39   #240
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

na ciemnie niechciale wlosy polecam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-for-face.html

na targowisku mam to do wymiany
oaza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-07-05 11:41:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.