Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 09:17   #211
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

moze byc wina zarowek ale nie musi, a lampa CND wcale tak naprawde nie jest potrzebna, czytalam gdzies w internecie ze musi byc lampa z wentylatorem tak jak ta z CND , ale po co to nie rozumiem ;]
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:26   #212
cicha8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 7
GG do cicha8383 Send a message via Skype™ to cicha8383
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Tak możesz mieć zwykła lampę z wentylatorem ale niestety nie we wszystkich lampach z wentylatorem żarówki Philipsa świeca!
cicha8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:01   #213
Lady Dzaga
Przyczajenie
 
Avatar Lady Dzaga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja na temat shellac'a hmmm cóż moge powiedziec, napewno niszczy płytke paznokcia podobnie jak tipsy i inne tego typu naklejki na paznokcie. Mialam okazje cwiczyc!(poniewaz sama nie zamierzam robic sobie na rączkach Shellac) w szkole na gabinetach nakladanie tego cacka, ładnie wygląda jak kazdy ładny lakier polozysz, ale szału nie ma.
I oczywiscie pozniej to zmywanie czystym acetonem, kolejna katorga dla paznokci.
PS. ja wole standardowo zwykły lakier mniej inwazyjny.

Edytowane przez Lady Dzaga
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:02
Lady Dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:12   #214
ania_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny macie może gdzieś jakąś stronę gdzie można zamówić żarówki philipsa? Na Allegro nie mogę znaleźć, nie wiem może źle patrzyłam.
ania_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:21   #215
cicha8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 7
GG do cicha8383 Send a message via Skype™ to cicha8383
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja kupowałam tutaj http://motiv.bazarek.pl/search/?fraza=philips tylko cena jest dośc wysoka 45 zł za jedna sztuke.
cicha8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 11:03   #216
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Po pierwszych perturbacjach z Gelish, teraz nie mam już żadnych kłopotów. Nakładam tak jak ktoś napisał, czyli jakbym żałowała produktu
Sama po 11 latach pozbyłam się ponad miesiąc temu tipsów na korzyść hybrydy i jestem mega zadowolona. Nie używam Shellac, tylko produkty firmy Harmony. Są w podobnej cenie do Shellac, a opakowanie dwa razy większe i dużo większa paleta kolorów. Wiem, że niebawem wejdzie kolekcja z nowymi kolorami.Mam 16 kolorów, chociaż na chwilę obecną moje klientki uwielbiają odcień Red Roses(klasyczna czerwień), Bella vampires(cudna ciemna śliwka) i Gossip Girl(fuksja), no i oczywiście french.
Rozpuszczam w acetonie, robię manicure przed nałożeniem Gelish i paznokcie matowię takim lekko "zużytym" blokiem.
Efekt utrzymuje się do 3 tygodni.
Nie jestem w stanie na podstawie swoich paznokci stwierdzić, czy paznokcie się niszczą, bo jak wspomniałam, dopiero zdjęłam swoje tipsy i paznokieć na końcach mam jeszcze lekko po tipsie zniszczony, ale moje klientki nie zauważają zniszczeń.
Jedyny minus, to brak kredowo białego lakieru, oraz fajnych odcieni brązu.

Po 11 latach pracy w zawodzie nie sądziłam, że coś mnie jeszcze zaskoczy, a jednak..

edit. mam też 2 kolory z Shellac i łaczę je z bazą i topem z Gelish i trwałość jest taka sama

Edytowane przez tereskadeska
Czas edycji: 2011-01-19 o 11:04
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:33   #217
ania_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziękuję bardzo za stronkę. Już zamówiłam żarówki.
ania_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 17:31   #218
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

No dobrze, przychodzi kobitka po 3 tyg. noszenia np frenchu shellac i chciałaby teraz mieć śliwkowy kolor po całości. I co sie robi? Czy można coś w stylu uzupełnienia ( lekko spiłować, ale nie do końca poprzednie założenie i pomalować na śliwkę), czy trzeba wszystko na maxa wymoczyć, zdjąć i położyć od nowa? I jeszcze jedno pytanie czy można tego typu hybryd używać do łączenia z innymi żelami lub akrylem? Na przykład do zdobienia?

Edytowane przez TOMASZKA
Czas edycji: 2011-01-19 o 17:32
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:29   #219
panna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam!
O tym , że po ciągłym noszeniu Shellac ( przez 2 miesiące robiłam go w salonie praktycznie bez przerwy) pisałam już jakiś czas temu wtedy jeszcze była to nowość i nikt się ze mną nie zgadzał .
Ponieważ to że tak długo się trzyma na paznokciach jest dla mnie bardzo komfortowe szukałam w internecie i na stronie cnd znalazłam całą instrukcję nakładania a dodatkowo było tam napisane ,że należy dać klientce olejek do codziennej pielęgnacji paznokci - CND solar oil , czego u nas nikt nie robi . Kupiłam ten olejek przez internet i po tym jak zaczęłam go stosować paznokcie stały się dużo mocniejsze . Teraz od Mikołaja dostałam swój własny Shellac i lampę ( wcale nie CND tylko zwykłą 36w z allegro ). Robię Shellac sama w domu i stosuję olejek, dodatkowo po zmyciu nie nakładam nowego od razu tylko daję odpocząć paznokciom ok 2 -3 dni . Jakoś specjalnie nie przejmuję się tym czy nałożę cieniej czy nie, czasem nawet poprawię grubiej jak mi nie równo wyjdzie i trzyma się bardzo dobrze . Nie odważyłam się tylko na zrobienie frncha chyba nie mam aż takiej wprawy ale może kiedyś spróbuję .
panna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 22:19   #220
cicha8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 7
GG do cicha8383 Send a message via Skype™ to cicha8383
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez panna13 Pokaż wiadomość
Witam!
O tym , że po ciągłym noszeniu Shellac ( przez 2 miesiące robiłam go w salonie praktycznie bez przerwy) pisałam już jakiś czas temu wtedy jeszcze była to nowość i nikt się ze mną nie zgadzał .
Ponieważ to że tak długo się trzyma na paznokciach jest dla mnie bardzo komfortowe szukałam w internecie i na stronie cnd znalazłam całą instrukcję nakładania a dodatkowo było tam napisane ,że należy dać klientce olejek do codziennej pielęgnacji paznokci - CND solar oil , czego u nas nikt nie robi . Kupiłam ten olejek przez internet i po tym jak zaczęłam go stosować paznokcie stały się dużo mocniejsze . Teraz od Mikołaja dostałam swój własny Shellac i lampę ( wcale nie CND tylko zwykłą 36w z allegro ). Robię Shellac sama w domu i stosuję olejek, dodatkowo po zmyciu nie nakładam nowego od razu tylko daję odpocząć paznokciom ok 2 -3 dni . Jakoś specjalnie nie przejmuję się tym czy nałożę cieniej czy nie, czasem nawet poprawię grubiej jak mi nie równo wyjdzie i trzyma się bardzo dobrze . Nie odważyłam się tylko na zrobienie frncha chyba nie mam aż takiej wprawy ale może kiedyś spróbuję .

Jeśli robisz shellaca tylko sobie w domu raz na dwa tygodnie, lampa z allegro Ci wystarczy. W moim przypadku niestety nie, bo ja nie robię shellaca sporadycznie tylko potrafię 5-6 setów dziennie i do tego żele. Tez próbowałam zwyklej lampy z allegro ale po około 2 miesiącach miałam telefony od klientek ze im shellac odłazi po jednym dniu . Co się okazało ze lampy są już za słabe i złe utwardzają. Wiec w moim przypadku w grę wchodzi tylko lampa CND z żarówkami Philipsa które były już w komplecie. I mam 100% gwarancje ze zwrotów nie będę miała! Nie opłaca mi się co dwa miesiące szukać jakiś badziewnych chińskich żarówek! Co do niszczenia paznokcie tylko jedna klientka mi się skarżyła jak na razie !
cicha8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 08:31   #221
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
No dobrze, przychodzi kobitka po 3 tyg. noszenia np frenchu shellac i chciałaby teraz mieć śliwkowy kolor po całości. I co sie robi? Czy można coś w stylu uzupełnienia ( lekko spiłować, ale nie do końca poprzednie założenie i pomalować na śliwkę), czy trzeba wszystko na maxa wymoczyć, zdjąć i położyć od nowa? I jeszcze jedno pytanie czy można tego typu hybryd używać do łączenia z innymi żelami lub akrylem? Na przykład do zdobienia?
calkowicie sciagasz poprzedni kolor, musisz wymoczyc sciagnac i zrobic manicure i wtedy dopiero nowy kolor
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:15   #222
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez cicha8383 Pokaż wiadomość
Jeśli robisz shellaca tylko sobie w domu raz na dwa tygodnie, lampa z allegro Ci wystarczy. W moim przypadku niestety nie, bo ja nie robię shellaca sporadycznie tylko potrafię 5-6 setów dziennie i do tego żele. Tez próbowałam zwyklej lampy z allegro ale po około 2 miesiącach miałam telefony od klientek ze im shellac odłazi po jednym dniu . Co się okazało ze lampy są już za słabe i złe utwardzają. Wiec w moim przypadku w grę wchodzi tylko lampa CND z żarówkami Philipsa które były już w komplecie. I mam 100% gwarancje ze zwrotów nie będę miała! Nie opłaca mi się co dwa miesiące szukać jakiś badziewnych chińskich żarówek! Co do niszczenia paznokcie tylko jedna klientka mi się skarżyła jak na razie !
JA nie mam lampy CND, tylko zwykłą Omegę kupioną kilka lat temu na Allegro, robię po 3-4 Shellac dziennie plus jakieś tipsy do tego i klientki nie przychodzą z poodpryskiwanymi paznokciami. Żarówki wymieniałam około 4 miesiące temu i wszystko się dobrze utwardza.

Mnie również klientki się nie skarżą na paznokcie po hybrydzie. Przerażone są tylko tym moczeniem w acetonie, ale kupiłam takie naparstki do zdejmowania paznokci, dodaję do acetonu kropelkę oliwki i skóra na około po moczeniu nie jest biała, a klientki też spokojniejsze
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:57   #223
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dobry sposob na scianiecie jest tez ze moczymy wacik w acetonie, przykładamy do paznokcia i owijamy folia aluminiową 10 min i wszystko pieknie schodzi i skorki nie sa tak suche
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:09   #224
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja tez pracuje na shellac-u, i mam problem z zastyganiem. Bardzo czesto sie ,,niedosusza,, i zostaje ,,pomarszczona ,,falda. \choc zaczelam nakladac bardzo cienkie dwie warstwy i jest lepiej. Jednak caly czas mam problem z koncowka french ,za nic nie chce mi zastygac,cienka czy gruba warstwa......Najpierw pracowalam na lampach cyfrowych, teraz na zwyklych......
Mam pytanie do dziewczyn ktore maja oryginalne lampy cnd. Z tego co sie orientuje lampy cnd maja takie same parametry jak lampy dostepne na allegro czy innych sklepach branzy kosmetycznej, ale maja zarowki philipsa, czyli tutaj jest rozwiazanie problemu zastygania zelu.
Czy ktos maila taki sam problem jak ja??I czy po wymainie zarowek na philipsa problem sie rozwiazal??
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:47   #225
cicha8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 7
GG do cicha8383 Send a message via Skype™ to cicha8383
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja pracuje na oryginalnej lampie CND od jakiegoś czasu. I mam porównanie, nie zamienie jej na żadna inna lampe. Moj problem polegał na tym ze mi shellac odłaził po dniu i czasami tez miałam to co ty ale to bardziej na kciuku nie zastygał mi shellac. Czasami tez klientki wyjmowały łapki z lampy i miały np. kolor lub końcówkę frencza lekko pofalowana ale po nałożeniu top cout wszystko ładnie się wyrównało. Odkąd zmieniłam lampę nie mam tego problemu i do tego shellac trzyma się rewelacyjnie. Co do zwykłych lamp to tez na początku próbowałam i nawet żarówki dokupiłam Philipsa ale niestety mi w zwyklej lampie nie świecą! Wiec jeśli któraś potrzebuje żarówki Philipsa to mogę odsprzedać!
cicha8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:38   #226
ewkakonewka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja również stosuje Gelish i jak dla mnie nie ma on sobie równych, a mam bardzo wymagająca płytkę i wszystko z niej odpada. Kusi mnie również żeby spróbować NSI Polish - mają nowe pędzelki więc podobno są równie dobre. I Ra Nails oraz EF exclusive wprowadziły na rynek takie żel - lakiery do utwardzania w lampie. I mają mase kolorów!
ewkakonewka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:32   #227
panna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez cicha8383 Pokaż wiadomość
Jeśli robisz shellaca tylko sobie w domu raz na dwa tygodnie, lampa z allegro Ci wystarczy. W moim przypadku niestety nie, bo ja nie robię shellaca sporadycznie tylko potrafię 5-6 setów dziennie i do tego żele. Tez próbowałam zwyklej lampy z allegro ale po około 2 miesiącach miałam telefony od klientek ze im shellac odłazi po jednym dniu . Co się okazało ze lampy są już za słabe i złe utwardzają. Wiec w moim przypadku w grę wchodzi tylko lampa CND z żarówkami Philipsa które były już w komplecie. I mam 100% gwarancje ze zwrotów nie będę miała! Nie opłaca mi się co dwa miesiące szukać jakiś badziewnych chińskich żarówek! Co do niszczenia paznokcie tylko jedna klientka mi się skarżyła jak na razie !
W salonie, w którym robiłam shellac zanim kupiłam własny też nie mieli lampy CND a robią dużo setów dziennie i żele także . Skoro w lampie CND są żarówki Philipsa to kupiłaś do nich wyjątkowo drogą obudowę, zresztą prawdopodobnie produkowaną w badziewnych Chinach. Idąc tą drogą do lakierów Gelish powinno się kupować lampę Harmony a do Gelaca IBD itd ... tylko co wtedy gdy ktoś w salonie stosuje kilka z tych "lakierów" ?

Dla wszystkich zainteresowanych : wczoraj zmyłam shellac zwykłym acetonowym zmywaczem do paznokci trzymałam ok 10 min, paznokcie po zmyciu wyglądały dużo lepiej niż po 100% acetonie , nie były aż takie suche . Hm, a w niektórych salonach za zmycie życzą sobie 30 zł
Widziałam na allegro takie naparstki o których pisała tereskadeska, zastanawiam się czy nie kupić bo o ile w 100% acetonie nie chcę moczyć palców to w zmywaczu może można zaryzykować, co o tym sądzicie ?
panna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:59   #228
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez panna13 Pokaż wiadomość
Widziałam na allegro takie naparstki o których pisała tereskadeska, zastanawiam się czy nie kupić bo o ile w 100% acetonie nie chcę moczyć palców to w zmywaczu może można zaryzykować, co o tym sądzicie ?
na naparstki zuzyjesz dużo zmywacza/acetonu, namocz wacik w zmywaczu acetonie, przyłóż do paznokcia i owiń pazurka kawałkiem foli aluminiowej po 10 min sciagasz i z glowy ;]

Edytowane przez madziareczka
Czas edycji: 2011-02-02 o 20:44
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:23   #229
blanca99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Może któraś z was się orientuje czy można by było nie matowić płytki i położyć bazę NSI od soak-off, na to shellac,a potem nabłyszczajacą z Harmony Gelish?Robię soak-off łącząc różne firmy i trzyma się super, ale trzeba matowić płytkę i to jest największy minus.
blanca99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:21   #230
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
Ja tez pracuje na shellac-u, i mam problem z zastyganiem. Bardzo czesto sie ,,niedosusza,, i zostaje ,,pomarszczona ,,falda. \choc zaczelam nakladac bardzo cienkie dwie warstwy i jest lepiej. Jednak caly czas mam problem z koncowka french ,za nic nie chce mi zastygac,cienka czy gruba warstwa......Najpierw pracowalam na lampach cyfrowych, teraz na zwyklych......
Mam pytanie do dziewczyn ktore maja oryginalne lampy cnd. Z tego co sie orientuje lampy cnd maja takie same parametry jak lampy dostepne na allegro czy innych sklepach branzy kosmetycznej, ale maja zarowki philipsa, czyli tutaj jest rozwiazanie problemu zastygania zelu.
Czy ktos maila taki sam problem jak ja??I czy po wymainie zarowek na philipsa problem sie rozwiazal??
z tym frenchem to jest wina preparatu nie twoja
jak producent daje za dużo białego pigmentu to się tak robi
albo zmień preparat, albo nakładaj kilka cieńszych warstw
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 00:34   #231
another1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

witam kobitki, mam pytanie odnośnie tych lakierów , czy któraś z was miała może do czynienia z gelish ibd lub lakierami uv z mistero milano, byłabym wdzięczna za podzielenie się opiniami na ich temat , są stosunkowo nie drogie i nie wiem co za tym się kryje pozdrawiam WAS.
another1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:48   #232
karolina80i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

cześć dziewczyny chciałam się zapytać czy któraś z Was używała już nowości od ra nails Żel RaNails Lacquerel Soak Off
słyszałam że to jest coś podobnego do shellac?????
karolina80i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:00   #233
czaroli6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ania_ru Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam fajną stronkę gdzie można kupić shellac i inne lakiery OPI.
www.victoriasbeauty.com

Mam nadzieję, że się przyda


Tak jest drogo ja znam pewną osobę, która bierze dużo mniej
Mój email czaroli6@wp.pl
czaroli6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 22:07   #234
ania_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny kupiłam sobie żarówki philipsa żeby w końcu shellac dobrze mi wyszedł i niestety nie chcą w mojej lampie działać ;/ dawno ja kupiłam, ma taką różową przesłonę wiec pewnie wiecie co to za lampa. Napiszcie w jakiej lampie żarówki philipsa będą działać. Wykluczam kupno lampy CND trochę za drogo. Z góry dziekuje

Edytowane przez ania_ru
Czas edycji: 2011-02-10 o 10:27
ania_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:07   #235
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

W naparstki nie nalewa się dużo acetonu, zdecydowanie mniej go zużywam, niż przy moczeniu w miseczce.
Koleżanka z pracy kupiła ostatnio bazę i top z EuroFashion i ja zrobiłam sobie uzupełnienie koloru na tych produktach. Jak na razie trzymają się dobrze, a to już tydzień. Ale ja mam ogólnie nie problematyczne paznokcie.
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:01   #236
Alicja Ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

another1 powiem Ci, że lakiery Mistero Milano linii PERMANENTE UV są naprawdę świetne. Bardzo łatwa aplikacja, jeszcze łatwiejsze usuwanie i trzymają się ponad 3 tygodnie Cena dużo niższa od Schellac-a, bo tylko 59,90 zł ale IMHO CND ma sporo za wysoką cenę.

Poniżej pazurki wykonane lakierem PERMANENTE UV soczysta mandarynka MANDARINO


Alicja Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:37   #237
Majkatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

witam Was!
od kilku tygodni zastanawiam się nad kupnem lakierów UV i całego zestawu do nich, ale jako, że nie mam nawet lampy to będzie to dla mnie dość spory wydatek, dlatego mam do Was 2 pytanka:

- czy warto kupować lakiery na allegro? coraz większa oferta tam jest po dość konkurencyjnych cenach ale opinii o tych produktach nigdzie nie ma w necie n p firma Black Prince, A& P czy Neonail - do tych najbardziej bym się skłaniała

-czy do użytku domowego wystarczy mi lampa 9W?długość utwardzania mi nie przeszkadza bo mogę utwardzać oglądając film, tylko zależy mi by efekt końcowy był podobny.

Z góry dziękuję za pomoc, bo jestem zielona w tych sprawach.
Pozdrawiam,
Maja
Majkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:12   #238
martitakol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam mamy w salonie Shellac z CND od kilku tyg jak narazie tylko podstawowe kolory, gdyż kupiłysmy je na próbę, fakt czas wykonania jest szybki nie trzeba czekać aż wyschnie, utwardzamy w normalnej lampie UV, ale jednak jesli chodzi o pozbycie się tego lakieru trzeba cierpliwości no i chyba bez kosmetyków z CND do zmywania się nie obędzie, samam mam róż na paznokietkach od tyg ale już mi się znudził i nie mam czasu go zmyć, ale fakt to ma przyszłość nie wiem czy to prawda ale słyszałysmy ze z tej firmy Euro F klientki skarżą sie że gdy mają codzienny kontakt z wodą lub płynami to lakier poprostu odchodzi takimi płatami z paznokci... mamy nadzieję że to nie prawda i że CND jest w porządku
martitakol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:14   #239
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Fajnie to wygląda na pazurkach

Czy baza w dużym stopniu przedłuża żywotność tego lakiero żelu? ja po kursie ale nie pracuje jako kosmetyczka i nie miałam styczności na kursie z tymi żelami bo taka baza kosztuje tyle co sam kolor. Bo chciałam na próbę kupić jeden kolor ale do tego musze dokupić bazę i jakiś top i się robi większy wydatek
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:45   #240
Alicja Ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Bez bazy lakier będzie się trzymał parę dni baza jest konieczna.
W Mistero Milano, baza i nawierzchniowy to jeden i ten sam lakier, więc jest spora oszczędność
Alicja Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.