problem:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 11:26   #1
lolala
Raczkowanie
 
Avatar lolala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44

problem:(


Postaram się po krótce przedstawic sytuację: mam ogromną potrzebę przytulania całowania i innych takich pieszczot niekoniecznie prowadzących do sexu, natomiast mój TŻ tego nie znosi nie wiem co robić, prosze o pomoc, jakiś rady... z góry dziękuję
lolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:37   #2
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: problem:(

drop the zero and find a hero


A długo jestescie razem? kochasz go? niektórzy faceci tak maja ale stanowia jednak mniejszosc. ciezka sprawa. ja uwielbiam sie tulic i calowac ...czasami ;]
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:43   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: problem:(

Ale rozmawiałaś z nim o tym?
Skoro jesteście razem, kochacie się (?), to powinien wziąć pod uwagę Twoje potrzeby i się "poświęcić" (chociaż to słowo źle brzmi, bo cóż to za poświęcenie, przytulić czasem własną dziewczynę? )
Długo jesteście razem? Uprawiacie seks? Trochę mało szczegółów przedstawiłaś
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:12   #4
diamencik18
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: problem:(

na pewno powinnaś z nim o tym porozmawiać, niech powie Ci dlaczego tego nie lubi, jakiś konkretny powód...napisz coś więcej o waszym związku, jak długo jesteście razem, jak często się widujecie, czy uprawiacie sex...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:32   #5
Huberta
Raczkowanie
 
Avatar Huberta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 129
Dot.: problem:(

Może znajdź sobie kogoś innego do przytulania- przyjaciela..
Huberta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:13   #6
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: problem:(

"Kochasz się przytulać, a on uważa że uściski to marny substytut seksu". Podobny temat był ostatnio w Cosmo.
Według mnie, jedyne co tu pomoże to szczera rozmowa.
Mi się czasami wydaje że mój TŻ też inaczej rozumie bliskość fizyczną niż ja. Więc nie jesteś sama z problemem.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

Edytowane przez PinkSlip
Czas edycji: 2008-02-20 o 16:14 Powód: Ortografia!
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 07:13   #7
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: problem:(

Czytam i myślę sobie jak bardzo chciałbym sie wtulic w moja dziewczynkę...pocałować ja w czółko.... a ona w szkole daleko ( i nie wróci na weekend ( przykro mi sie robi ((



__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 09:18   #8
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:25   #9
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: problem:(

Shady44, nie płakaj. Za to jak się w końcu spotkacie to wytulicie się 100 razy mocniej!
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 15:26   #10
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: problem:(

lolala dziwne trochę to co piszesz, bo skoro Cię kocha to raczej powinien ciągle chcieć Cię przytulać. Ale skoro juz masz takiego faceta a Tobie to nie odpowiada to powinnaś z nim porozmawiać. w końcu jesteście razem, powinien Cię zrozumieć. A jak się kochacie to też Cię nie całuje? nie potrafię sobie wyobrazić gry wstępnej bez pocałunków...



Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
Czytam i myślę sobie jak bardzo chciałbym sie wtulic w moja dziewczynkę...pocałować ja w czółko.... a ona w szkole daleko ( i nie wróci na weekend ( przykro mi sie robi ((



biedny
jak się spotkacie to się poprzytulacie
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:40   #11
lolala
Raczkowanie
 
Avatar lolala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: problem:(

jesteśmy razem od ok pół roku, ale tak "intensywnie" bo widzimy się prawie codziennie, rozmawiałam z nim o tym, mówi że tego nie lubi i już. Ja go kocham ale on mnie nie, wiem o tym bo mi powiedział wogóle to wszystko jest strasznie skomplikowane, bo on wciąz coś czuje do swojej byłej, ale mimo to był ze mną i pozwolił mi sie bardzo zaangażować i pokochać go, co niestety nie nastąpiło z jego strony. Tak to już bym dawno żuciła to wszystko ale ponieaż go kocham to wciąż walczę, tylko że sama widzę po sobie i po tym co mi znajomi mówią że rezygnuję z siebie i robię wszysko tak jak on chce bo boję się że mnie zostawi sprawę komplikuje to ze jak już wspomniałam widujemy sie codziennie i na to nie mam wpływu, w dodatku jesteśmy w "jednej paczce" znajomych, nie wiem juz co robić a i jeszcze sie nie kochaliśmy i póki co sie nie zapowiada
lolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 14:31   #12
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez lolala Pokaż wiadomość
jesteśmy razem od ok pół roku, ale tak "intensywnie" bo widzimy się prawie codziennie, rozmawiałam z nim o tym, mówi że tego nie lubi i już. Ja go kocham ale on mnie nie, wiem o tym bo mi powiedział wogóle to wszystko jest strasznie skomplikowane, bo on wciąz coś czuje do swojej byłej, ale mimo to był ze mną i pozwolił mi sie bardzo zaangażować i pokochać go, co niestety nie nastąpiło z jego strony. Tak to już bym dawno żuciła to wszystko ale ponieaż go kocham to wciąż walczę, tylko że sama widzę po sobie i po tym co mi znajomi mówią że rezygnuję z siebie i robię wszysko tak jak on chce bo boję się że mnie zostawi sprawę komplikuje to ze jak już wspomniałam widujemy sie codziennie i na to nie mam wpływu, w dodatku jesteśmy w "jednej paczce" znajomych, nie wiem juz co robić a i jeszcze sie nie kochaliśmy i póki co sie nie zapowiada
I sama sobie odpowiedzialas na pytanie. Nie przytula cie bo nie kocha. Zostaw go bo bedziesz cierpiec. Jak ty go nie rzucisz teraz on to zrobi kiedys w przyszlosci...
Dasz rady
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:33   #13
lolala
Raczkowanie
 
Avatar lolala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: problem:(

już pare razy mniezostawił ale potem chciał wrócić no i sie zgadzałam, nie potrafię od niego odejsć
lolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:44   #14
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez lolala Pokaż wiadomość
już pare razy mniezostawił ale potem chciał wrócić no i sie zgadzałam, nie potrafię od niego odejsć
Nikt tego za Ciebie nie zrobi. Musisz odpowiedzieć sobie sama czy kochasz go czy fakt, że masz faceta... Wiesz doskonale Cię rozumiem. Jeszcze trochę a sama byłabym w takim toksycznym związku. Mój obecny Tż (oby jedyny) został porzucony przez dziewczynę... I niestety ja nawinęłam się jakieś 2 miesiące później. W tamtym okresie szukał jak to sam nazwał pocieszanek. Nie angażowałam się. Zresztą ja też nie szukałam związku na stałe. Później on mi oświadcza, że mnie kocha... Wszystko było cudownie... Tylko cały czas mnie porównywał ze swoja było. Na szczęście zmieniło to się i im dłużej ze sobą przebywaliśmy tym bardziej on zapominał o niej. Ja dalej nie chciałam z nim być ponieważ wiem, że bardzo by mnie bolało gdyby nagle chciał do niej wrócić. On powtarza mi, że mnie kocha itd.

I proszę... Jego eks nagle odzywa się do niego z tekstami że było jej z nim cudownie i wspaniale, że gdyby nie odległość to nadal byliby razem...

A może gdy on przytula się do Ciebie "widzi" swoją byłą? Może traktuje Cię jak pocieszankę?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:50   #15
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: problem:(

Odejdź od zera i znajdź bohatera !

Jest wielu chlopaków na świecie, którzy będa wstanie odwzajemnic Twoje uczucie i przytulac Cie i całowac i robic te wszystkie wspaniałe rzeczy, które robia zakochani.....

Jestes młoda więc radze nie pogrązać sie w tą niedolę.

Im wyzej wejdziesz na drabinę, tym bardziej będzie bolało gdy spadniesz...
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:59   #16
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: problem:(

Raany! to Ty wiesz że on Cie nie kocha i dalej z nim jesteś ? ja rozumiem ze go kochasz, ale czy to ma sens? prędzej czy później i tak ten związek się skończy, więc nie warto marnować sobie życia!
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:57   #17
lolala
Raczkowanie
 
Avatar lolala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: problem:(

to nie jet tak że się kogoś kocha na dzień dobry, on mówi żebym dała mu czas bo chce być ze mną i ze wszystko się ułozy... łatwo Wam mówić żeby odejść, wspomnę ze widuję sie z nim codziennie bo studjujemy razem i jestesmy w jednej grupie... wiec nie jest łatwo, czasami jak chce to potrafi być kochany i ja zawsze wtedy mięknę, a i zdecydowanie kocham GO a nie to że kogoś mam
lolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:58   #18
lolala
Raczkowanie
 
Avatar lolala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: problem:(

i tak już swoje się nacierpiałam więc trochę więcej nie robi mi różnicy, i nie chodzi tylko o ten związek ale i o wszystkie poprzednie
lolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:35   #19
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: problem:(

No zdecydowanie go kochasz i trochę podziwiam Twoją wytrwałość.

Ale nie zmarnuj sobie życia przy boku kogoś kto może niedługo znaleźć sobie kogoś w kim się zakocha, a wtedy zostawi Ciebie.
Nigdy nie zastanawiałaś się nad tym czemu z Tobą jest skoro Cię nie kocha? Ja bym się czuła źle gdybym wiedziała że facet z którym tworzę związek nie kocha mnie... Czuła bym się wykorzystywana...
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 21:38   #20
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: problem:(

Może na miłość przyjdzie czas? a może facet musi Cię stracić żeby uświadomić sobie, że jednak kocha Cię a nie słodką eks...
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:50   #21
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Może na miłość przyjdzie czas? a może facet musi Cię stracić żeby uświadomić sobie, że jednak kocha Cię a nie słodką eks...
Ni wydaje mi sie zeby ja teraz pokochal. Jak by mial kochac dawno by sie zakochal.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.