kiepsko ze mna-pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-12, 16:05   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

kiepsko ze mna-pomocy!!!


Kiedyś chorowałam na depresję...Chodziłam do lekarza i do psychologa i przez naprawde dlugi czas było ze mną ok.niestety wciąż to do mnie powraca...Potrafi utrzymac sie nawet kilka dni bez przerwy.Najgorsze jest to że nai ma konkretnego czynnika który by powodował moje nastroje...Wiem że każdy ma czasem żłe dni jednak osoby,które miały kiedys depresję wiedza ze u nas wygląda to inaczej,znacznie gorzej...Nie wiem co ze soba wtedy zrobic,nie mogę się skupic na zadnej robocie,
nic mnie nie cieszy...nie bardzo mam tez z kim prozmawiac..Może ktos mi pomoże?
Zaproponuje jakies dobre sposoby na te ciezkie dni?Poleci jakas dobra ksiazke
(ale nie w stylu harlekina czy temu podobne).Nie wiem co ze soba robic...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 22:22   #2
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: kiepsko ze mna-pomocy!!!

wiem niestety, że po depresji złe nastroje wracają.. mój TŻ miał kiedyś depresję.. wyciągnęłam go z tego, bo wtedy się poznaliśmy

co Ci mogę poradzić? rób to, co lubisz, nie załamuj się (łatwo powiedzieć), wychodź z domu jak najczęściej!! a z książek polecam Mikołajka
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:37   #3
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: kiepsko ze mna-pomocy!!!

To miał wielkie szczęście że Cie poznal wtedy Mnie tez przydałby sie chłopak ale niestety
Co do Mikołajka-musze isc do biblioteki bo jeszcze tego nie czytałam!!
Dzieki!!A moze ktos cos jeszcze doda?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:50   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: kiepsko ze mna-pomocy!!!

Polecam Chmielewską, koniecznie w tej kolejnosci:

*Lesio
*Całe zdanie nieboszczyka (ryczałam ze smiechu przy tym )
*Harpie

A potem to depresja minie jak ręką odjął, a jak w dodatku chwycisz za pzostałe kilkadziesiąt książek tej autorki, deprecha nie wróci nigdy

Ewentualnie chwyć Pilipiuka - kilka tomów opowiadac o Jakubie Wędrowyczu: Weźmisz czarno kure, Czarownik Iwanow, Kroniki Jakuba Wędrowycza...

Aha, Izabela Sowa też może pomóc - Zielone Jabłuszko, Cierpkość Wiśni, Herbatniki z jagodami, Smak świeżych malin - kobieta ma bardzo fajne poczucie humoru i ciekawie patrzy na świat. Nie ubarwia na siłe postaci, pokazuje takie spokojne, ale żywe życie młodych dziwczyn po/w trakcie studiów. Miło się to czyta

A jak chcesz poczuc, że ktoś ma gorzej, to koniecznie poczytaj Sue Townsend i jej opowieści o Adrianie Mole'u Gwarantuję ci, że gówny bohater tak cię zdenerwuje i rozśmieszy, że nie pomyslisz nawet o depresji
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:55   #5
dzióbek
BAN stały
 
Avatar dzióbek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 92
GG do dzióbek
Dot.: kiepsko ze mna-pomocy!!!

Ja na doła polecam dobrą muzykę.. I przede wszystkim dużo snu.... Później trzeba wyskoczyć na mały spacerek.. Po spacerku na pewno zgłodniejesz.... I trzeba pamiętać o tym, aby uśmiechać się do ludzi... Kiedy ktoś odwzajemni Twój uśmiech od razu zrobi Ci się cieplej "na sercu"... (Taka mała rada: najlepiej uśmiechać się do ładnych chłopaków.. Może akurat??)
dzióbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.