Pielęgnacja loków, loczków i fal - wszystkie części - niech się kręcą! - Strona 1955 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 21:38   #58621
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Pucharek jest i sreberko
GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
To się przypomnę to moja córcia podjadała i podjada żel lniany łącznie z ziarnami Jak go gotuję to muszę podwójną porcję, połowa jest dla niej plus to co zostanie w sitku Ja też zresztą go lubię, mnie z kolei nauczyła pić/jeść siemię lniane moja mama, która regularnie piję na problemy żołądkowe. To jest pyszne
Też bardzo lubię. Właśnie robiłam żel i zjadłam ziarenka


Testuje dzisiaj masełko z Isany na włoski b/s, zobaczymy czy silikon doprowadzi kłaczki do porządku
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:49   #58622
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Glorie to mało z tego co kojarzę, one są dobre tylko do mycia.
Sprzeciw Emulsja Gloria jest lekka, ale wspaniale odżywia. Moje włosy ją uwielbiają. TŻ też lubi Glorię

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Nie w każdym Rossmanie są takie same kosmetyki (no i ceny też mogą być różne, to tak, gdybyście o tym nie wiedziały, np. w galeriach handlowych rossman ma wyższe ceny - wiadomość z pierwszej ręki - od ekspedientki). Pisałyśmy o tym kilka wątków wcześniej chyba. To samo dotyczy innych sieciówek (np. ulubionej Biedronki).
Żel mrożący Joanny dostałam w trzecim Rossmanie, który odwiedziłam.
Serio? Jak ja chodzę po Rossmannach, to wszędzie ceny są podobne Przynajmniej tych rzeczy, które mnie interesują.

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze
Świetne
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 22:06   #58623
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

Serio? Jak ja chodzę po Rossmannach, to wszędzie ceny są podobne Przynajmniej tych rzeczy, które mnie interesują.
Koleżanka kiedyś rozmawiała z ekspedientką, która to potwierdziła.
Kiedyś chciałam kupić jakiś kolorowy kosmetyk, który w innym mieście kupiła moja siostra, u mnie był znacznie droższy.
Nie wiem dokładnie jakich kosmetyków to dotyczy.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 23:34   #58624
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Rabarba Pokaż wiadomość
nie, ja też głowa w dół i rozsmarowuje po włosach i ugniatam, dziwne, pierwszy raz w życiu mnie coś swędziało, ale stało się to 3x pod rząd i to właśnie od pierwszego zastosowaniu Joaśki, a reszta zestawu była jak zawsze, więc to musiała być ona myłam glorią maską, a teraz myję pottersem aloesowym, jego spróbować b/s? mi jest trudno obciążyć, więc tu bez obaw mam jeszcze trochę Isany babassu i Isany tej z jedwabiem, w różowym opakowaniu
Pottersem też myję (no teraz niekoniecznie, bo oliwy używam), nie próbowałam go bez spłukiwania, ale wydaje mi się, że w małych ilościach by nie obciążył. Jest w końcu dość leciutki.

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
ja niestety nie mam takiego porównania, zawsze używałam tylko lnianego i czasem Bielendy. Ten z Joanny jest cudowny Dziś mam włosy trzydniowe, nie myłam wczoraj bo chora jestem ;] Użyłam go rano w połączeniu z lnianym i ledwo widać obciążenie, nie są oklapnięte, skręt jest mocny. A kupiłam go tylko za 4, 90
Wow! Gdzie??

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość

Wczoraj zrobiłam sobie płukankę l-cysteinową i jakoś mniej śmierdziała niż ostatnio. Aż się zastanowiłam czy czegoś źle nie zrobiłam, ale byłam nawet dokładniejsza niż za pierwszym razem, gdy rozcieńczyłam ją zdecydowanie za bardzo, a smród był i tak niemiłosierny. No i spodziewałam się po płukance w odpowiednich proporcjach bardziej intensywnego zapachu, a był zdecydowanie mniej śmierdzący Efekt na moich włosach nie jest oszałamiający, wszyscy piszą o super śliskich włosach i błyszczących, a jak dla mnie błyszczą się tak samo no a śliskość cieżko mi było ocenić, bo nałożyłam żel Bielendy, a po żelu są takie inne w dotyku. Ale fakt, że po płukance włosy wydają się grubsze i mocniejsze Wstawiam fotkę z wczoraj (sorki za jakość zdjęcia- musiałam robić swoim telefonem a nie TŻta jak do tej pory no i za brudne lustro, już je umyłam).
Ja się zakochałam w cysteinie i tylko zła jestem, że tak mało nałożyłam (nie pomyślałam, żeby policzyć ilości przed zamówieniem).
Co do zapachu, to dzisiaj skojarzyłam - stara śmierdząca trwała ondulacja, która uwielbiała moja babcia... Masakra! Ale po drugin zastosowaniu wiem jedno - jest booooska W mam głęboko gdzieś ten zapach, bo wynagradza wszelkie nieprzyjemne efekty uboczne. Przy okazji - jakby któras z poznanianek robila zamówionko w zsk, to dajcie prosze znać, chętnie się podłączę.



Cytat:
Napisane przez YouStynka88 Pokaż wiadomość
Piękne zdjęcie hm u Ciebie wszyscy zakręceni, a u mnie każdy proste włosy ...;/ O_o tylko ja wybryk po pra pra dziadkach
Moja mama ma druty - ciężkie, proste - mój ideal Loczki po ojcu - mój dorastal w wesolych czasach "kwiatowych", więc nosil jakiś czas długie pióra, to się kręciły
Moje mialy swoje zmiany, że ho ho! urodziłam się z pierścioneczkami. Zgodnie z tradycją (nie wiem jaką) na roczek podcięli mi wloski i od tego czasu rosły prościutkie! Ale to całkowicie prościutkie! Jak oglądam zdjęcie z zerówki, to sama nie wierze, że to ja. I później zaczęły fiksować mniej więcej w oke=resie dojrzewania (ok. 12 roku zycia) i tak maja do dziś

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość

Muszę w końcu kupić siemię lniane, żeby wypróbować w końcu żel z niego. W ogóle mocny jest czy dokładacie do niego jakiś inny np. isane, bielende lub joanne? I w czym go przechowujecie? Zwykły słoiczek się nada? :P
Nie jest mocny - wręcz bardzo słaby - i z tego powodu sie w nim zakochałam od pierwszego gluta
mimo tego odkochac sie nie mogę, po Bielendzie mam jakies sztywnawe włosy, kojarza mi się z czasami jak uzywałam kosmetyków z tzw. wyższych półek a do stylizacji pianek i jedwabiu... a po glutku sa miękkie jak kaczuszka (przy okazji moja chrześniaczka dziś: "sa mięciutkie ciociu ale nie powiem Ci, że jak kaczuszka, bo nigdy nie głaskałam kaczuszki").
Ja przechowuje w takim pojemniczku plastikowym z przykrywką po surowce. Jest idealny, również w kwestii pojemności.

Cytat:
Napisane przez Aneliss Pokaż wiadomość
Zgodnie z życzeniem, wstawiam zdjęcia moich marnot.
Przepraszam za słabą jakość, ale jak narazie tyle zdołałam wykombinować
Na pierwszym szczególnie z przodu, po bokach widać właśnie te rozjaśniane pasma, a tak mniej więcej od głowy w dół zaczyna się puch i sianko, jedynie końce przypominają "coś" na kształt loków

Zastanawiam się nad podcięciem, ale nie wiem jak to będzie wyglądało bo koniec końców te rozjaśniane pasemka zaczynają się gdzieś od połowy włosa, a gdybym ścięła je same, to chyba nijak by wyglądały krótsze pojedyncze pasma z przodu przy reszcie długich do ramion
Czekam na Wasze opinie
Jak bym nie cięła, tylko je poodzywiała. Ten skręt będzie olsniewał za chwilę!!
a cóż to za dziwny wynalazek z avonu, o którym piszesz?? Nie, żebym chciała testowac ale po prostu nie wiem o co tu chodzi...

Cytat:
Napisane przez aleksandra987x Pokaż wiadomość

Teraz mam puch... zostałam nawet do lwa porównana
Hehe, ja bywałam juz lwica Elzą

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Hejo wróciłam
Jestem ZAYEBISTA
No ba! Nikt w to nie wątpił ani przez chwilkę!

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość
Pucharek jest i sreberko
klask i:kla ski:


Jak dzis (jak juz wczesniej wspomnialam) po cysteinie i mimo strasznego biegania, braku czasu, nieprzyłożenia się do ogniatania, suszenia itp. się błyszcza i sa cacy! nie wierzę, że to napisałam
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 23:36   #58625
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Czy indygo samo w sobie wpływa na kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Koleżanka kiedyś rozmawiała z ekspedientką, która to potwierdziła.
Kiedyś chciałam kupić jakiś kolorowy kosmetyk, który w innym mieście kupiła moja siostra, u mnie był znacznie droższy.
Nie wiem dokładnie jakich kosmetyków to dotyczy.
Dobrze wiedzieć. Teraz będę na to zwracała większą uwagę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:32   #58626
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Kurczę, ale się wściekłam. Takie ładne dziś miałam włosy - fajne falki, puszyste, ale nie spuszone i koleżanka wpadła do kuchni: "o jakie, masz super włosy" i mi wygniotła cały bok

Potwierdzam, że Rossmann w centrach handlowych ma niektóre ceny wyższe niż Rossmann osiedlowy.

Dorwałam w sobotę Joaśkę z lnem i bingo z shea (zapłaciłam łącznie 11,49)
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:48   #58627
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Nawet nie bede probowala was nadrabiac kilka dni i juz 20 stron przybylo.
Na noc polozylam jojobe, rano umylam sie odzywka i nalozylam moja nowa maske aloesowo-shea. Teraz sie susze i czekam - ciekawam czy mnie spuszy czy nie.
Idzie do mnie paka z Mazidel - zamowienie gigant. Wywalilam prawie 200 zlotych ale bede miala zapasik na jakis czas.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 08:49   #58628
iga_s
Raczkowanie
 
Avatar iga_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie
Wiadomości: 208
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Kurczę, ale się wściekłam. Takie ładne dziś miałam włosy - fajne falki, puszyste, ale nie spuszone i koleżanka wpadła do kuchni: "o jakie, masz super włosy" i mi wygniotła cały bok

Potwierdzam, że Rossmann w centrach handlowych ma niektóre ceny wyższe niż Rossmann osiedlowy.

Dorwałam w sobotę Joaśkę z lnem i bingo z shea (zapłaciłam łącznie 11,49)
Rozumiem, mi w szkole ciągle ktoś włosy tarmosi, czasami to mam chęć przywalić
iga_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:56   #58629
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Iga_s, ja ogólnie jestem niedotykalska i nie przepadam za ludźmi, więc tym bardziej się wkurzyłam.

Była u mnie wczoraj koleżanka, która od lat rozjaśnia włosy i chyba udało mi się ją wciągnąć w naturalną pielęgnację. Zapisałam jej, od czego ma zacząć i była bardzo zainteresowana.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:59   #58630
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w cysteinie i tylko zła jestem, że tak mało nałożyłam (nie pomyślałam, żeby policzyć ilości przed zamówieniem).
Co do zapachu, to dzisiaj skojarzyłam - stara śmierdząca trwała ondulacja, która uwielbiała moja babcia... Masakra! Ale po drugin zastosowaniu wiem jedno - jest booooska W mam głęboko gdzieś ten zapach, bo wynagradza wszelkie nieprzyjemne efekty uboczne. Przy okazji - jakby któras z poznanianek robila zamówionko w zsk, to dajcie prosze znać, chętnie się podłączę.
W ogóle mi ten zapach po drugiej płukankce l-cysteinowej nawet się spodobał skojarzył mi się też z zapachem trwałej u fryzjera, do którego chodziłam jako dziecko. No, ale zapach na moich włosach jest zdecydowanie mniej intensywny niż po pierwszym razie. Wypłukał też w końcu zapach henny (może dlatego tak nie śmierdziało, przez hennę?) Mam większe opakowanie (30g) l-cysteiny, bo nie było akurat 10g opakowań, ale nie żałuję, że wzięłam większe mimo, że efekty nie są tak oszałamiające na moich włosów jak u innych.

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Nie jest mocny - wręcz bardzo słaby - i z tego powodu sie w nim zakochałam od pierwszego gluta
mimo tego odkochac sie nie mogę, po Bielendzie mam jakies sztywnawe włosy, kojarza mi się z czasami jak uzywałam kosmetyków z tzw. wyższych półek a do stylizacji pianek i jedwabiu... a po glutku sa miękkie jak kaczuszka (przy okazji moja chrześniaczka dziś: "sa mięciutkie ciociu ale nie powiem Ci, że jak kaczuszka, bo nigdy nie głaskałam kaczuszki").
Ja przechowuje w takim pojemniczku plastikowym z przykrywką po surowce. Jest idealny, również w kwestii pojemności.
Nie pozostaje mi nic innego jak sprawdzić gluta na swoich włosach. Trochę się obawiam, że może być zbyt słaby, bo mój skręt nie jest mocny, ale najwyżej będę go mieszała albo wykorzystam jakoś inaczej

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Dorwałam w sobotę Joaśkę z lnem i bingo z shea (zapłaciłam łącznie 11,49)
Gdzie jeśli można wiedzieć (i o ile nie jest to jakiś osiedlowy sklepik)


Zmyłam po nocy rycynę z olejem migdałowym i Alterrą i teraz czekam aż wyschną dobrze, że zajęcia dopiero na 13

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Iga_s, ja ogólnie jestem niedotykalska i nie przepadam za ludźmi, więc tym bardziej się wkurzyłam.

Była u mnie wczoraj koleżanka, która od lat rozjaśnia włosy i chyba udało mi się ją wciągnąć w naturalną pielęgnację. Zapisałam jej, od czego ma zacząć i była bardzo zainteresowana.
Też jestem niedotykalska i nie lubię jak ktoś wchodzi w moją przestrzeń jedyną osobą, która może to robić jest mój TŻ. I kot
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:09   #58631
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Ariada, w Tesco. Joaski mieli wszystkie, a bingo tylko kaszmir + kolagen i shea+5 alg (za niecałe 8 zł).

W pracy mam pary takich ludzi, co to przychodzą każdemu po kolei podać rękę. Na szczęście dość szybko sie anuczyli, że ze mną to tylko "zółwik"

Btw, koooocham koty
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 09:13   #58632
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Ariada, w Tesco. Joaski mieli wszystkie, a bingo tylko kaszmir + kolagen i shea+5 alg (za niecałe 8 zł).

W pracy mam pary takich ludzi, co to przychodzą każdemu po kolei podać rękę. Na szczęście dość szybko sie anuczyli, że ze mną to tylko "zółwik"

Btw, koooocham koty
U mnie w tesco Bingo nie było, może akurat źle trafiłam

Ja zwykle w takich momentach średnio wiem jak się zachować i wychodzi często coś niezręcznego. Uważam, że jestem trochę upośledzona społecznie, bo nie umiem być tak otwarta na ludzi jak reszta moich znajomych

Koty też uwielbiam
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:20   #58633
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Ariada, "upośledzona społecznie" - trafne określenie.

Chwilę temu dostałam maila z ekostrefy, że wysłali moje zamówienie. Po miesiącu. Jak miło z ich strony
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:11   #58634
styna15
Raczkowanie
 
Avatar styna15
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 232
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez martysek
Chwilę temu dostałam maila z ekostrefy, że wysłali moje zamówienie. Po miesiącu. Jak miło z ich strony
mi też podobno wysłali, ciekawa jestem kiedy dojdzie chyba przestraszyli się tych ,,borut'' na facebooku
styna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:15   #58635
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
W ogóle mi ten zapach po drugiej płukankce l-cysteinowej nawet się spodobał skojarzył mi się też z zapachem trwałej u fryzjera, do którego chodziłam jako dziecko. No, ale zapach na moich włosach jest zdecydowanie mniej intensywny niż po pierwszym razie. Wypłukał też w końcu zapach henny (może dlatego tak nie śmierdziało, przez hennę?) Mam większe opakowanie (30g) l-cysteiny, bo nie było akurat 10g opakowań, ale nie żałuję, że wzięłam większe mimo, że efekty nie są tak oszałamiające na moich włosów jak u innych.


Nie pozostaje mi nic innego jak sprawdzić gluta na swoich włosach. Trochę się obawiam, że może być zbyt słaby, bo mój skręt nie jest mocny, ale najwyżej będę go mieszała albo wykorzystam jakoś inaczej
No powiem Ci, że po drugim uzyciu rzeczywiście zapach mniej intensywny - albo nozdrza się przyzwyczaiły do smrodku
Teraz mam zamiar jej nie uzyć - Anwen pisała, że dwa uzycia na jakies 2 tygodnie. Zobaczymy. Ja zrobiłam od razu 200ml (oczywiście nie celowo, ino mi się miarki pomyliły jak dawałam cysteinę, więc już musiałam zrobił wersję x 4), więc i tak użyję w przyszłym tygodniu, żeby się nie zepsuła. Ciekawe czy po przerwie znów będzie tak smierdzieć.
Glutka rób i daj znać jak się powiodło!
A inaczej, to wszystko się będzie cieszyć - ręce, skalp, twarz - ale treż i żołądek

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Ariada, w Tesco. Joaski mieli wszystkie, a bingo tylko kaszmir + kolagen i shea+5 alg (za niecałe 8 zł).
Ale masz fajne Tesco!

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość

Chwilę temu dostałam maila z ekostrefy, że wysłali moje zamówienie. Po miesiącu. Jak miło z ich strony
Wow! Może też dostaniesz "mega wypasiony" prezent
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:24   #58636
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Pussynko, nie liczę nawet na próbkę. Zresztą chociażby mi drugi produkt gratis dali, mam ich w głębokim poważaniu i juz nigdy niczego u nich nie zamówię.
Ktosia juz dostała zamówienie i gratisy. Co dostała?

Szkoda, że taki mały wybór masek Bingo w Tesco. Myślałam, że chociaż ze 3-4 różne będą. Były też szampony, ale nawet nie oglądałam, żeby się nie skusić.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:25   #58637
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez iga_s Pokaż wiadomość

Siostra miała duże szczęście, dobrze, że nic się nie stało, a ty uważaj na siebie! Namawiaj siostrę, żeby prostownicę wywaliła!
dziękuję

oj coś czuję ze z prostownicą nie wygram znam siostrę lubi mieć gładkie włosy, boi się puchu jak ognia a wiadomo że początki moga być różne, ale i tak jej wbije do głowy kilka zasad

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość

B venita to nie trwała farba ale henna powinna złapać


Gratki


myłam wczoraj włosy, dziś mam taki pierdzielnik za dużo żelu i odgniątnąć sie nie dało, ale jak patrzę na zdjęcia z 14 lutego to róznica taaaaka hyhyhym

nie abym w samozachwyt popadała, ooooj nie...
do ładności to im daleka droga


i kolejne pyt techniczne
czy podczas suszenia suszarką ugniatacie włoski, pchacie tam łapki, bo ja sie nie moge powstrzymać, to tu ugniote, tam przytrzymam żeby się ładniej zwinęły to przerzucę na jedną tronę, to na drugą czasem nawet coś rozplaczę no nie umiem tak nic nie robić


edit. zauwazyłyście?? jakaś odmiana co chwilę któraś zadowolona z włosków, wiosna idzie jak nic
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .


Edytowane przez iwoona
Czas edycji: 2012-03-05 o 11:33
iwoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:33   #58638
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Pussynko, nie liczę nawet na próbkę. Zresztą chociażby mi drugi produkt gratis dali, mam ich w głębokim poważaniu i juz nigdy niczego u nich nie zamówię.
Ktosia juz dostała zamówienie i gratisy. Co dostała?

Szkoda, że taki mały wybór masek Bingo w Tesco. Myślałam, że chociaż ze 3-4 różne będą. Były też szampony, ale nawet nie oglądałam, żeby się nie skusić.
Mi wrzucili do paczki taki badziewny wisiorek chiński...
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:42   #58639
JednaNaMilion
Rozeznanie
 
Avatar JednaNaMilion
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 822
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Chwilę temu dostałam maila z ekostrefy, że wysłali moje zamówienie. Po miesiącu. Jak miło z ich strony
Też dostałam od nich maila, z tym że w piątek wydałam pieniądze przeznaczone na ich odzywki i kupiłam stacjonarnie kallosa, jantar, joaśki. Można po prostu nie odebrać paczki?
Jak któraś z Was już odbierze to napiszcie czy dostałyście jakieś przeprosinowe gratisy

PS Sypnełam więcej spiruliny niż zwykle i efekt świetny, ach jak błyszczą
__________________
nie rozumiesz rzeczy, które mnie bolą.
JednaNaMilion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 12:00   #58640
iga_s
Raczkowanie
 
Avatar iga_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie
Wiadomości: 208
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Pussynko, nie liczę nawet na próbkę. Zresztą chociażby mi drugi produkt gratis dali, mam ich w głębokim poważaniu i juz nigdy niczego u nich nie zamówię.
Ktosia juz dostała zamówienie i gratisy. Co dostała?

Szkoda, że taki mały wybór masek Bingo w Tesco. Myślałam, że chociaż ze 3-4 różne będą. Były też szampony, ale nawet nie oglądałam, żeby się nie skusić.
Mi dali 7 % zniżki na zakupy(ale się postarali ), ale już nie mam zamiaru stamtąd nic zamawiać, w Tesco do którego jeżdżę remontują stoisko z kosmetykami, więc może będzie więcej rzeczy z bingo Tak w ogóle to chyba ktoś tutaj dał kiedyś informację, podobno Farmona na facebooku pisała, że ma wprowadzić Jantar do rossa i chyba SP, wiecie czy to prawda?
iga_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:00   #58641
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Eh, a ja dziś wielce wątpię w swe włosy
Cały poranek spędziłam na poszukiwaniu olejku kokosowego. Zdenerwowałam się lekko, więc stwierdziłam, że kupię przez internet
Żeby 'nadrobić' nawilżenie zrobiłam sobie maseczkę z żółtek, wklepałam potem balsam z apteczki babuni i lekko podsuszyłam włosy dyfuzorem.
Nie wiem co im się dzieje, ale nie skręcają się już tak ładnie, tylko średnio falują. Marzą mi się takie cudne sprężynki
Oto efekt dzisiejszej pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0690.jpg (130,7 KB, 56 załadowań)
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:01   #58642
iga_s
Raczkowanie
 
Avatar iga_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie
Wiadomości: 208
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Eh, a ja dziś wielce wątpię w swe włosy
Cały poranek spędziłam na poszukiwaniu olejku kokosowego. Zdenerwowałam się lekko, więc stwierdziłam, że kupię przez internet
Żeby 'nadrobić' nawilżenie zrobiłam sobie maseczkę z żółtek, wklepałam potem balsam z apteczki babuni i lekko podsuszyłam włosy dyfuzorem.
Nie wiem co im się dzieje, ale nie skręcają się już tak ładnie, tylko średnio falują. Marzą mi się takie cudne sprężynki
Oto efekt dzisiejszej pracy
A ile trzymałaś maseczkę z żółtek?
iga_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:09   #58643
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez iga_s Pokaż wiadomość
A ile trzymałaś maseczkę z żółtek?
Godzinę
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:38   #58644
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Czy indygo samo w sobie wpływa na kolor włosów?
Kcesz mieć niebieskie włoski?

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Kurczę, ale się wściekłam. Takie ładne dziś miałam włosy - fajne falki, puszyste, ale nie spuszone i koleżanka wpadła do kuchni: "o jakie, masz super włosy" i mi wygniotła cały bok
Było jej dać po łapach
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:43   #58645
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

DMkAniu, następnym razm tak zrobię

Iga_s, właśnie dostałam kolejnego maila, że na moim koncie pojawiła się znizka 7%. Niech się bujają.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:48   #58646
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
i kolejne pyt techniczne
czy podczas suszenia suszarką ugniatacie włoski, pchacie tam łapki, bo ja sie nie moge powstrzymać, to tu ugniote, tam przytrzymam żeby się ładniej zwinęły to przerzucę na jedną tronę, to na drugą czasem nawet coś rozplaczę no nie umiem tak nic nie robić
Nie dotykamy

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Godzinę
Teraz nie pamiętam, ale chyba troszkę za długo, jajo wysuszać może...niech ktoś przypomni

Koleżanka podpisze czerwony cytat z pierwszego wpisu na blogasku autorką jest nasza Maliniarka, która też ma bloga, KLIK! Myślę, że będzie jej miło...a także sprawiedliwie

Aaa, wczoraj hennowałam odrosty. Po pracy pokażę Wam aktualną długość włosów w 'prawie wyproście'
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-03-05 o 12:49
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:50   #58647
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie dotykamy

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------



Teraz nie pamiętam, ale chyba troszkę za długo, jajo wysuszać może...niech ktoś przypomni

Koleżanka podpisze czerwony cytat z pierwszego wpisu na blogasku autorką jest nasza Maliniarka, która też ma bloga, KLIK! Myślę, że będzie jej miło...a także sprawiedliwie
Jasne, dziękuję Gdzieś to przeczytałam i nie pamiętałam dokładnie gdzie, już wszystko naprawiam
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:53   #58648
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

DMkAniu, Phoce, coś mi świta, że żółtko nie dłuzej niz pół godziny, ale ja jestem lajkonikiem w tym temacie
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:59   #58649
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Serio? w przepisie była godzina, damn
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 13:03   #58650
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XII część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez styna15 Pokaż wiadomość
mi też podobno wysłali, ciekawa jestem kiedy dojdzie chyba przestraszyli się tych ,,borut'' na facebooku
Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość


Wow! Może też dostaniesz "mega wypasiony" prezent
Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Mi wrzucili do paczki taki badziewny wisiorek chiński...
Cytat:
Napisane przez iga_s Pokaż wiadomość
Mi dali 7 % zniżki na zakupy(ale się postarali ), ale już nie mam zamiaru stamtąd nic zamawiać
dostałam info ze paczke w piatek wysłali akurat
i tez maila o tych 7%
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.