Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności' - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 14:50   #361
karatwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Witam. mogłaby mi pani przesłać notatki o tym makijażu . Mam niedługo ślub i chętnie bym wypróbowała. mój adres e-mail:raumex@op.pl
Kasia
karatwaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:31   #362
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Apsik, masz rację jeśli chodzi o niedokladność i takie głupiutkie paplanie. Ale to chyba raczej program dla takich kobietek, ktore nie interesuja się "profesjonalnie" wizażem. Bywalczynie naszego forum,mające szersze pojęcie o kosmetykach i makijażu moga oglądać wojaże p.Ani zupelanie na luzie i nawet czasem z przymrużeniem oka
Uważam p.Anie za bardzo sympatyczna osobę, nie budzi we mnie ani odrobiny antypatii.
I tak jak ona lubie testować na rękach kosmetyki.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:19   #363
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Oglądalam te programy z panią Anią i .. no cóż.. wielkie rozczarowanie, nie rozumiem dlaczego TVN Style marnuje czas na kogoś takiego. Jest wiele bardziej interesujących osób, które są profesjonalistami i mają poukladane w glowie. To, co niektóre z was nazwaly "byciem sympatyczną" ja zastąpilabym raczej slowem "glupiutka".
Kiedy patrzę, jak sama się "paćka" wszystkimi kosmetykami, to mam wrażenie, ze patrzę na dziecko, które wlaśnie dorwalo się do kosmetyczki mamy.
Poraża mnie też niechlujność i niedokładność w wykonywaniu makijażu oraz brak zachowania podstawowej higieny przy malowaniu.
Teksty podczas malowania modelki typu: "to może położymy sobie ten blyszczyk" są dla mnie nie do przyjęcia, profesjonalista nic "sobie nie kladzie", tylko podejmując się wykonania makijażu, ma w glowie poukladany już mniej więcej obraz końcowy, makijaż spontaniczny wygląda wlasnie tak jak prazentuje p. Ania.
Kiedy opowiada o kosmetykach w kólko slyszę "a ten jest mój ulubiony/a ten, to ja bardzo lubię/ten bardzo lubię używać sama itd... co mnie, widza, to obchodzi? Poprosilabym raczej o informacje dla kogo jest ten kosmetyk, w jakiej gamie kolorystycznej jest wyprodukowany, jaką ma konsystencje i jaka "buzia" go polubi i dlaczego, brakuje mi konkretnych informacji.
Jeśli charakter programu ma być plotkarsko-ciekawostkowy (tu moznabyloby wybaczyć brak sztywnej wiedzy i konkretów) to po co robić wrażenie, ze prowadzi go ktoś, kto się zna lepiej na kosmetykach niż oglądające program osoby?
Kolejna sprawa to pomijanie modelowania twarzy modelki. Czy tak maluje profesjonaistka? Nie zachwycil mnie ani jeden makijaz wykonany przez tą panią, choć wierzę, ze po wykonaniu takiej ilości makijaży, chcąc nie chcąc musiala się czegoś nauczyć i myślę, ze stać ją na coś naprawdę dobrego. Ale umiejętności to nie wszystko, przypomnial mi się makijaż jednej dziewczyny z Sistars. Czarne oczy i biale usta... no nie, nie i jeszcze raz nie! Może i fajny pomysl, ale wykonanie?? Biala pomadka (czy co tam bylo użyte, bo nie oglądalam samego wykonywania) byla polożona tak niestarannie, nierówno, ze wstyd! No i calość nie wyglądala dobrze, myślę, ze dużo lepiej wyglądalaby polożona bardziej transparentna, wtapiająca sie, nadająca tylko poświatę bieli a nie korektorowy wygląd. To taki przyklad, moglabym dlużej. Oszczędzę.
Jeśli naprawdę p. Ania czytuje nasz wątek to taki apel: Pani Aniu, niech się Pani postara i zafunduje nam porządną dawkę wiedzy, polączonej z profesjonalnym podejściem i do makijażu i do kosmetyków. Ma Pani możliwości, czas na antenie, proszę to wykorzystać.
Pozdrawiam.
Zgadzam się z tą opinią.
Ja też nieraz nadawałam na panią Anię i jej makijaże. Mnie ona nigdy nie powaliła swoją propozycjami, a już wykonaniem i starannością to wcale.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:52   #364
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Kolejna sprawa to pomijanie modelowania twarzy modelki. Czy tak maluje profesjonaistka?
Nie ogladam programów Pani Ani (widziałem jeden) wiec nie wypowiem sie o nich, ale mam pytanie do Apsik, wykonanie modelażu swiadczy o profesjonalizmie??? chyba tylko w starej niemieckiej szkole. Znam mnóstwo makijazystów profesjonalistów którzy go nie wykonuja albo nie wykonuja go zawsze. Dlaczego do choroby utarło sie ze modelaż wszystkiego na twarzy jest oznaka profesjonalizmu??? nie mozna sztampowo kazdego cieniowac bronzerem, w koncu makijaż mam byc kreacja indywidualną dla kazdej osoby. bo nie ma jednego schematu dla danej twarzy, makijaz to zabawa kolorem i formą.

Nie twierdze ze modelaż nie jest ważny, nawet jezeli ktos go nie lubi to powinien znac jego zasady, bo bywa przydatny, ale sa też trendy gdzie modelaż jest poważnym faux pas.



A co do lekkiej formy tego programu to mysle ze jest skierowany bardziej do masowego odbiorcy a nie do profesjonalistów, jakby nie patrzeć TVN to telewizja komercyjna i ogladalność przedewszystkim, takie sa realia rynku
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-02-12 o 23:19
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 10:32   #365
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

I ja sie zgadzam w 100% ze zdaniem Apsik. Niech ona sobie będzie srednio inteligentna i ma małą wiedzę ale tvn promuje ją jako prawdziwy autorytet w dziedzinie wizażu, p. Orłowska ma nawet chyba swoją szkołę a to do czegoś zobowiązuje...
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:21   #366
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

P. Ania też mnie trochę zniechęciła do oglądania tego programu,o ile jeszcze na robienie makijażu lubie patrzeć to opowiadanie o nowościach na rynku jest troszke żenujące.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:28   #367
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

A własnie, przypomniało mi się jak pokazywala jakieś nowości i przyniosła jakieś ładne pudełeczko i tak sie nim podniecała, w środku był jakiś zbędny gadżet, nie pamiętam. Tylko po co to w telewizji pokazywać? Kupe kasy za ładne pudełko
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 11:05   #368
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Czy ktos dzis ogladal program "Jak dobrze wyglądać mając grype" czy jakos tak?

Moze ktos podpowie co to byl za produkt, nie wiem czy to byl puder czy cos w formie rozu, byl w okraglym pudeleczku i skladal sie z 6 pionowych paskow, 3 byly w odcieniu jasnego brazu a 3 w odcieniu rozowym. Na srodku mial chyba literke C, ale dobrze sie nie przypatrzylam.
Moze to cos z Collistara?

I interesuje mnie tez ten blyszczyk w tubce, przedstawiony prawie pod sam koniec. Wiecie co to byla za firma i jaki odcien tego konkretnego blyszczyka?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:06   #369
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czy ktos dzis ogladal program "Jak dobrze wyglądać mając grype" czy jakos tak?

Moze ktos podpowie co to byl za produkt, nie wiem czy to byl puder czy cos w formie rozu, byl w okraglym pudeleczku i skladal sie z 6 pionowych paskow, 3 byly w odcieniu jasnego brazu a 3 w odcieniu rozowym. Na srodku mial chyba literke C, ale dobrze sie nie przypatrzylam.
Moze to cos z Collistara?

I interesuje mnie tez ten blyszczyk w tubce, przedstawiony prawie pod sam koniec. Wiecie co to byla za firma i jaki odcien tego konkretnego blyszczyka?
Ten granatowy ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:09   #370
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Ten granatowy ?
Puder czy roz byl chyba w jasnym opakowaniu, a blyszczyk chyba w przezroczystym z elementami zlota, ale nie jestem pewna. A kolor blyszczyka to byl taki zimny, troszke ciemny roz, moze wpadajacy leciutko w jagodowy. Nie wiem, tak szybko pokazuja te kosmetyki, ze nawet dobrze przyjrzec sie nie mozna...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:23   #371
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Ajsun, jesli puderniczka tego różu była biała, jakby lekko przezroczysta to mógł byc Collistar, mam taki paskowy różo-brązer i jestem w nim zakochana, cudo
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 11:33   #372
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Ajsun, jesli puderniczka tego różu była biała, jakby lekko przezroczysta to mógł byc Collistar, mam taki paskowy różo-brązer i jestem w nim zakochana, cudo

Madlaine, jaki on daje efekt na twarzy?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:35   #373
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Ajsun, jesli puderniczka tego różu była biała, jakby lekko przezroczysta to mógł byc Collistar, mam taki paskowy różo-brązer i jestem w nim zakochana, cudo

Tak, to byl Collistar! Bo sprawdzalam w recenzjach, tego akurat nie ma ale byl inny puder Collistara z ta sama literka w srodku.

Mozesz cos napisac o tym swoim różo-brązerze? Ile kosztowal, czy nadaje sie do jasnej cery, dlugo utrzymuje sie na skorze, mniej wiecej ile ma gram? Dlugo go masz w ogole? I czy z innymi Twoimi kosmetykami tego typu wygrywa zdecydowanie?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:37   #374
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Puder czy roz byl chyba w jasnym opakowaniu, a blyszczyk chyba w przezroczystym z elementami zlota, ale nie jestem pewna. A kolor blyszczyka to byl taki zimny, troszke ciemny roz, moze wpadajacy leciutko w jagodowy. Nie wiem, tak szybko pokazuja te kosmetyki, ze nawet dobrze przyjrzec sie nie mozna...
blyszczyk byl Estee Lauder
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:50   #375
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
blyszczyk byl Estee Lauder
Dzieki
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:55   #376
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki
Nie ma za co . Nie pomoge tylko z konkretnym kolorem, bo niestety zupelnie nie "moj"...
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:38   #377
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Tak, to byl Collistar! Bo sprawdzalam w recenzjach, tego akurat nie ma ale byl inny puder Collistara z ta sama literka w srodku.

Mozesz cos napisac o tym swoim różo-brązerze? Ile kosztowal, czy nadaje sie do jasnej cery, dlugo utrzymuje sie na skorze, mniej wiecej ile ma gram? Dlugo go masz w ogole? I czy z innymi Twoimi kosmetykami tego typu wygrywa zdecydowanie?
dołączyłam zdjęcie mojego egzemplarza, w środku chowany pędzelek,

w Polsce to podobno była wersja limitowana, choć na zachodzie jest w stałej ofercie firmy, więc pewnie to wina dystrybucji , ja kupiłam w Douglas za 110 zł, jeśli dobrze pamiętam

jest to dokładnie Multicolour Silk Effect Maxi Blusher odcień 15 Sabbia Rosata, waga 9 g, mam go od wakacji, jest wydajny, nie widzę znaczącego ubytku, bardzo go lubię i często używam,

efekt na skórze satynowy z minimalnym połyskiem, jest bezdrobinkowy, ładnie się trzyma, nie znika szybko, łatwo sie nakłada i stopniuje efekt, nie kruszy się i nie sypie,

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2016-06-20 o 21:45
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:34   #378
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Dzieki

Czyli bylo wiecej odcieni do wyboru?

Wyglada slicznie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:05   #379
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki

Czyli bylo wiecej odcieni do wyboru?

Wyglada slicznie.
odcień w paski tylko jeden, po prostu dali mu nr 15
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 16:44   #380
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

A ta druga baza, która daje efekt po minucie to co to było? Jak mnie wkurza, że ona nazw nie podaje
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:16   #381
Freya88
Raczkowanie
 
Avatar Freya88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 45
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Drogie panie jakiej firmy jest ten pomarańczowy błyszczyk w tubce króry pokazywała pani Ania Orłowska w Dzien dobry TVN -pomóżcie proszę

http://dziendobrytvn.onet.pl/3,1468861,poradnik.html
Freya88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:43   #382
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
A ta druga baza, która daje efekt po minucie to co to było? Jak mnie wkurza, że ona nazw nie podaje
Jesli mowisz o tej bialej tubce z pompka to Clarins
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:15   #383
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Jesli mowisz o tej bialej tubce z pompka to Clarins
dziękuje
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:04   #384
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
odcień w paski tylko jeden, po prostu dali mu nr 15
Dzieki

Moze jeszcze go wprowadza na nasz rynek w okolicach lata, albo jakis podobny produkt do tego.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:12   #385
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki

Moze jeszcze go wprowadza na nasz rynek w okolicach lata, albo jakis podobny produkt do tego.
Smashbox ma takie pasiaste produkty
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:58   #386
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Smashbox ma takie pasiaste produkty
ma, testowałam nawet w Sephora, ale z Collistarem bardziej sie polubiłam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:36   #387
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Smashbox ma takie pasiaste produkty

Dzieki, przy okazji napewno sprawdze.


Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ma, testowałam nawet w Sephora, ale z Collistarem bardziej sie polubiłam
Madlaine, a moge spytac jaka masz karnacje? Raczej chlodna czy ciepla? I czy Twoim zdaniem Collistar pasuje do chlodnego typu?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:42   #388
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ma, testowałam nawet w Sephora, ale z Collistarem bardziej sie polubiłam
W sytuacji kiedy na powtórkę Collistara są marne szanse...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:03   #389
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Oglądalam te programy z panią Anią i .. no cóż.. wielkie rozczarowanie, nie rozumiem dlaczego TVN Style marnuje czas na kogoś takiego. Jest wiele bardziej interesujących osób, które są profesjonalistami i mają poukladane w glowie. To, co niektóre z was nazwaly "byciem sympatyczną" ja zastąpilabym raczej slowem "glupiutka".
Kiedy patrzę, jak sama się "paćka" wszystkimi kosmetykami, to mam wrażenie, ze patrzę na dziecko, które wlaśnie dorwalo się do kosmetyczki mamy.
Poraża mnie też niechlujność i niedokładność w wykonywaniu makijażu oraz brak zachowania podstawowej higieny przy malowaniu.
Teksty podczas malowania modelki typu: "to może położymy sobie ten blyszczyk" są dla mnie nie do przyjęcia, profesjonalista nic "sobie nie kladzie", tylko podejmując się wykonania makijażu, ma w glowie poukladany już mniej więcej obraz końcowy, makijaż spontaniczny wygląda wlasnie tak jak prazentuje p. Ania.
Kiedy opowiada o kosmetykach w kólko slyszę "a ten jest mój ulubiony/a ten, to ja bardzo lubię/ten bardzo lubię używać sama itd... co mnie, widza, to obchodzi? Poprosilabym raczej o informacje dla kogo jest ten kosmetyk, w jakiej gamie kolorystycznej jest wyprodukowany, jaką ma konsystencje i jaka "buzia" go polubi i dlaczego, brakuje mi konkretnych informacji.
Jeśli charakter programu ma być plotkarsko-ciekawostkowy (tu moznabyloby wybaczyć brak sztywnej wiedzy i konkretów) to po co robić wrażenie, ze prowadzi go ktoś, kto się zna lepiej na kosmetykach niż oglądające program osoby?
Kolejna sprawa to pomijanie modelowania twarzy modelki. Czy tak maluje profesjonaistka? Nie zachwycil mnie ani jeden makijaz wykonany przez tą panią, choć wierzę, ze po wykonaniu takiej ilości makijaży, chcąc nie chcąc musiala się czegoś nauczyć i myślę, ze stać ją na coś naprawdę dobrego. Ale umiejętności to nie wszystko, przypomnial mi się makijaż jednej dziewczyny z Sistars. Czarne oczy i biale usta... no nie, nie i jeszcze raz nie! Może i fajny pomysl, ale wykonanie?? Biala pomadka (czy co tam bylo użyte, bo nie oglądalam samego wykonywania) byla polożona tak niestarannie, nierówno, ze wstyd! No i calość nie wyglądala dobrze, myślę, ze dużo lepiej wyglądalaby polożona bardziej transparentna, wtapiająca sie, nadająca tylko poświatę bieli a nie korektorowy wygląd. To taki przyklad, moglabym dlużej. Oszczędzę.
Jeśli naprawdę p. Ania czytuje nasz wątek to taki apel: Pani Aniu, niech się Pani postara i zafunduje nam porządną dawkę wiedzy, polączonej z profesjonalnym podejściem i do makijażu i do kosmetyków. Ma Pani możliwości, czas na antenie, proszę to wykorzystać.
Pozdrawiam.


Widzialam Ani makijaże na żywo. Ba, bylam przez nią pomalowana dwukrotnie i zapewniam że perfekcjonizm i higiena idą w parze podczas rytualu malowania. Ania potrafi wydobyć piękno z każdej kobiety. Z każdej!!!
Świat makijazu Ani to również zabawa stąd rewolucja czarne oczy, białe usta. To naturalne dla mistrza a nie zrozumiale dla przeciętnej osoby. To sztuka.
Poza tym Ania to bardzo kontaktowa i sympatyczna osoba . Z tych które określam "konie kraść". Można z nią na kazdy temat porozamawiać i nie ma barier. No i ma wielką wiedze na temat wizażu i makijażu. Wiesz w końcu 15 lat pracowala dla Chanel więc ma nie małe doświadczenie nie sądzisz Ma w ciągu roku mase wyjazdów na pokazy do Francji i USA. Podaj nazwiska mi innych wizażystów którzy jeżdżą , wykładają, malują gwiazdy i zwyczajne dziewczyny takie jak ja , prowadzą tak intensywne życie

Co do nowinek kosmetycznych...to naprawde raj grzebać w jej kufrach. Wszystko idealnie posegregowane, czyściusieńkie, zapakowane z szacunkiem. Tip top i glanz.

Gdybyś znala sklady chemiczne barwników np. cieni doskonale wiedzialabyś dlaczego Ania wciera w swój nadgarstek produkty, dlaczego wciska...ja już wiem. Poza tym każdy bardzo dobry wizażysta z perfumerii wychodzi umiziany do łokci. Nie prawdaż?
Co do wiedzy,doskonala i nie dana każdemu, bo swoje tajniki wypracowane przez lata nie każdy może znać.

Poza tym praca na planie programu to napewno ograniczony czas przez panią reżyser i napewno pewne rzeczy są narzucone.
I prosze nie porównuj studyjnych makijaży Ani z makijażami wykonanymi w photoshopie czy inna techniką komputerową.

Pozdrawiam
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:14   #390
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Makijaże z TVN Style - Program 'Salon piękności'

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dołączyłam zdjęcie mojego egzemplarza, w środku chowany pędzelek,

w Polsce to podobno była wersja limitowana, choć na zachodzie jest w stałej ofercie firmy, więc pewnie to wina dystrybucji , ja kupiłam w Douglas za 110 zł, jeśli dobrze pamiętam

jest to dokładnie Multicolour Silk Effect Maxi Blusher odcień 15 Sabbia Rosata, waga 9 g, mam go od wakacji, jest wydajny, nie widzę znaczącego ubytku, bardzo go lubię i często używam,

efekt na skórze satynowy z minimalnym połyskiem, jest bezdrobinkowy, ładnie się trzyma, nie znika szybko, łatwo sie nakłada i stopniuje efekt, nie kruszy się i nie sypie,

Ale mam na niego ochotę
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.