wypelnienie skory na glowie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 21:00   #1
dawid8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5

wypelnienie skory na glowie...


Witam cale forum... nazywam sie Dawid i mam 20 lat... od urodzenia borykam sie z ksztaltem mojej czaszki...Chodzi mi o to ze w gornej czesci jest ona lekko wklesla do srodka glowy(tak jak by zapadnieta) mam z tego powodu wielkie kompleksy i utrudnia mi to kontakt z ludzmi... Pytanie dotyczy czy jest jakas mozliwosc podniesienia skory w najbardziej zapadnientym miejscu tak o jakies 1.5 mm... moze sa jakies ciekie silikonowe implnaty, albo wypelnienia ktore by mogly podniesc skore w tym miejscu. Nie zalezy mi na okraglej glowie chialbym dyskretnie to zgubic zeby nie bylo widac ze cos robilem a jednak zeby bylo lepiej, ostatnio borykam sie rowiez z problemem lysienia i to potenguje jeszcze bardziej ten kompleks... bardzo bym prosil o pomoc... z gory dziekuje i pozdrawiam...Dawid

Edytowane przez dawid8888
Czas edycji: 2010-09-16 o 21:06
dawid8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:50   #2
yorky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

hej Dawid udaj sie na konsultacje do chirurga szczekowo-twarzowego,albo jakiegos dobrego chirurga plastycznego,mysle ,ze Twoj problem jest do rozwiazania,bo widzialam kilka podobnych przypadkow w necie,jakos to korygowali,wyslij emaile do jakis dobrych chirurgow plastycznych,szczekowo-twarzowych i spytaj o rade,powodzenia
yorky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:31   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

Witam,

Jeżeli jest to rzeczywiście kwestia 1,5 mm to można pomyśleć o wypełniaczu lub przeszczepie tłuszczu własnego.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:28   #4
dawid8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

Czytalem wiele o wypelniaczach... bardzo dobry pomysł ale nie mam pieniedzy zeby powtarzac takie zabiegi co jakis czas... Aquamid jest niby stalym wypelniaczem ale wiele osob pisze ze wchlania sie tak szybko jak inne... pozatym widzialem na internecie nie ma dobrych opnini http://www.realself.com/review/aquamid-disaster tu jest link do kobiety ktora poddala sie aplikacji aquamid`u pod skore, efekt niestety przykry... sam nie wiem juz co robic, jest to dla mnie udreka psychiczna, brak motywacji moze jakas delikatna wkladka silikonowa tylko ze do tego dochodzi blizna. Na owlosionej skorze blizne widac znacznie bardziej..
dawid8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 01:27   #5
yorky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

dawid a moze faktycznie przeszczep wlasnego tluszczu,to naturalny wypelniacz i raczej nie ma odrzutow ani powiklan,sa tez implanty czaszkowe,wpisz w google : cranio implants,pamietam ,ze kiedys widzialam jak dr barry eppley (o ile pamiec mnie nie myli) powiekszal czolo jakiemus czlowiekowi jakims sztucznym odpowiednikiem kosci( forehead bone advancement),efekt fajny,ale pewnie sa jakies ciecia i blizny,tak czy siak mozesz przeciez sklamac niewinnie ,ze blizne masz od wypadku,bojki,...pozdro i powodzenia
yorky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 19:08   #6
dawid8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

yorky dziekuje za troske i pomoc... przeszczep tluszczu, sam nei wiem... jezeli efekt utrzymywal by sie przez ok 2 lata to by bylo fanie... A czy przeszczep mozna powtarzac wielokrotnie? np caly czas co 2 lata jak juz sie wchlonie delikatnie..? pozdrawiam
dawid8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 00:29   #7
yorky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

z tego co mi wiadomo przeszczep tluszczu jest wypelniaczem stalym,po kilku miesiacach wchlania sie ok 50% przeszczepionego tluszczu a reszta zostaje,dlatego tez zabieg powtarza sie drugi raz,czytalam gdzies ze tylko malenki procent ludzi sie zdarza ,u ktorych tluszcz wchlonal sie calkowicie, wpisz sobie w google obraz: fat grafting, i zobaczysz jakie efekty daje przeszczep tluszczu ,powodzenia i rowniez pozdrawiam
yorky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 20:10   #8
dawid8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

zadowolony bym byl z 2 letniego utrzymywania sie wypelnienia... Musze poszukac w poludniowej polsce jakiegos dobrego chirurga ktory takie rzeczy robi... Dziekuje za informacje moze uda mi sie pokonac stres i obawy..
dawid8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 21:10   #9
yorky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

tluszcz powinien utrzymac sie nastale(do konca zycia a przynajmniej na kilka dobrych lat)),ale nigdy nic niewiadomo:/ kazdy organizm reaguje inaczej i jak wspominalam czasami jest potrzebny drugi zabieg w zaleznosci od tego ile tego tluszczu by sie wchlonelo,a lekarzy Ci nie polece bo nie mam pojecia,slyszalam ,ze dobrymi specjalistami sa dr Kobus (http://www.chirurgia-plastyczna-kobu...hp?id=plastyka jeden z najlepszych w Polsce ), dr Szczyt ,ale osobiscie nie probowalam,wiec Ci nie powiem powodzenia!!
yorky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 17:33   #10
dawid8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: wypelnienie skory na glowie...

Hmmm sam niewiem... moze zrobie nowy watek z zapytaniem u kogo to robic najlepiej... mysle ze to nie jest jakis skomplikowny zabieg poniewaz to nie twarz...pozdrawiam
dawid8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.