Pytanie do Pana dr - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 14:06   #1
Fka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6

Pytanie do Pana dr


Witam serdecznie!
Pytanie moze nie zasluguje na otwieranie nowego watku, ale jestem tutaj nowa i nie wiem gdzie umiescic pytanie.
Jestem 3 miesiace po operacji powiekszenia piersi, wszystko jest dobrze, blizny tez ladnie sie zagoily. Po jakim czasie od operacji mozna nosic biustonosze z fiszbinami? Chce sie upewnic, bo martwie sie zeby nie zaszkodzic bliznom itp.
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
Fka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:15   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do Pana dr

Witam Panią,

Zaleca się, aby przez pierwsze 6 miesięcy nie nosić żadnych staników z "dodatkami". Dla pewności zawsze warto zapytać swojego specjalistę. Poz tym tego typu informacje zazwyczaj są umieszczane na karcie informacyjnej pooperacyjnej.

Pozdrawiam.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 00:20   #3
gawronska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: krakow,dabrowa gornicza
Wiadomości: 29
Dot.: Pytanie do Pana dr

witam serdecznie!chcialabym sie dopytac o ostateczny rozmiar moich wkladek przy powiekszaniu biustu,mam 23 lata nie rodzilam,jestem drobna osoba,75 cm pod biustem,82 cm w biuscie,rozmiar obecny biustu niepelne a,mam 158 cm wzrostu,lekarz zaproponowal mi 275 ml hp mentor,albo sredni profil.obawiam sie jednak ze 275 ml nie bedzie dobrze wygladalo w wysokim stanie,ogladalam zdjecia w internecie i sa to takie okragle pileczki,zastanawiam sie czy nie lepiej dla mnie byloby 300ml sredni profil-jetem zwolenniczka naturalnosci,chce uzyskac duze b male c,jakie wkladki beda najlepsze-mam figure gruszki,prosze o rade,choc lekarz podkreslil ze sredni profil wyjdzie mi troche w linie pachy,prosze o porade.
gawronska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.