opuchlizna nosa po operacji-moze Pan Dr zaglada jeszcze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 09:34   #1
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245

opuchlizna nosa po operacji-moze Pan Dr zaglada jeszcze?


Witam,
czy opuchlizna na nosise schodzi tylko tak że nos szczupleje, czy też skraca sie na długość? a moze wydłuza? Jak to jest ze zmiana nosa kilka dni po operacji a efektem końcowym, tzn czego mozna sie spodziewac przy zejsciu opuchlizny?
mysle ze na to pytanie najlepiej odpowiedx zna Doktor Skupin oraz osoby które sa juz jakis czas po operacji wiec bardzo prosze o odpowiedź.

Czy masaż pomaga w zejsciu opuchlizny? jak tak to jaki?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:02   #2
roki3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: opuchlizna nosa po operacji-moze Pan Dr zaglada jeszcze?

ile jesteś czasu po zabiegu . nos jest ogolnie caly opuchniety na długości szerokości i zmienia sie nawet w ciągu dnia .Miałam czasami wrażenie że rośnie mi znowu garb ale mi w klinice powiedzieli o wszelkich takich sytuacjach. Miałam uczucie że nie mogę domknąć ust ,że dziurki są jakieś takie widoczne ,więc chyba na zapas się martwisz i chyba każdy już tak ma że wydaje mu się że mógł by być jeszcze mniejszy niż jest. to mój mail rokitrzy@poczta.onet.pl wyślij mi swój ja jestem już 8 miesięcy po wyślę ci foty.
roki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:54   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: opuchlizna nosa po operacji-moze Pan Dr zaglada jeszcze?

Zaglądam
Po operacji nos jest ogólnie obrzęknięty. Jest większy, uniesiony, bardziej zadarty. Od 5 dnia obrzek zaczyna ustepować, nos jes coraz mniej zadarty. Do 4 tygodni utrzymuje sie widoczny obrzęk na wysokości oczu i brwi. Widoczny jest obrzek po bokach nosa. Okresowo nasila sie i ustępuje obrzęk śluzówki. Po ok. 2-3 miesiącach nos ma kształt zblizony do ostatecznego, tateczny kształt osiąga po 3-12 miesiącach. Ogólnie, nos w trakcie gojenia opada.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:38   #4
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: opuchlizna nosa po operacji-moze Pan Dr zaglada jeszcze?

Bardzo dziekuję za odpowiedź.
Czy móglby Pan Doktor jeszcze wypowiedzieć sie na temat długości nosa, czy w miare upłuwy czasu optycznie sie wydłuża czy wraz z zejściem opuchlizny jest szansa że jednak bedzie krótszy?

I jeszcze pytanie co do metody oprecaji, czy w przypadku metody owartej proces gojenia przebiega tak samo?

Dziekuję z góry za Pana cenna opinię.
Pozdrawiam
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:19   #5
Partouze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: opuchlizna nosa po operacji-moze Pan Dr zaglada jeszcze?

ja mam pytanie dotyczace wielkosci nosa. o ile mozna zmniejszyc czesc chrzestna noska? (chodzi mi tu o nos ksztaltu kartofla)
Partouze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.