Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 09:48   #91
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cytat:
Napisane przez AgataMtv Pokaż wiadomość
Super ja tak właśnie buszuje po forach ostatnio , bo już 6 czerwca mam operację nosa u doktora i troche sie zaczynam denerwować ale to pozytywne nerwy bo juz sie nie moge doczekac. Miotam sie troche im blizej terminu ale mysle ze to normalne przed taka operacja. No nic , trzymajcie kciuki
I jak tam po operacji? Jak nosek? sama od dłuższego czasu zastanawiam się nad operacją nosa... Moja szwagierka zmniejszała sobie już jakiś rok temu, tylko nie jestem pewna czy na 100% u dr Skupina, w każdym razie nosek ma naprawde zgrabny. Moim największym kompleksem jest to, że nos jest dość długi, choć to jeszcze nie jest najgorsze, rzecz w tym, że jest dość szeroki i mam duże dziurki i to najbardziej chciałabym poprawić, więc skończyłoby się na części chrzęstnej? Pozdrawiam
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:18   #92
nastygirl2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Cytat:
Napisane przez beatka1977 Pokaż wiadomość
Witam, Czy ktoś mógłby mi przesłac zdjęcia operacji nosa u dr Skupina? Rozważam u niego operację, ale nigdzie nie ma zdjęc przed i po, także ciężko jest wybrac.
Jeśli chcesz ja mogę przesłać Ci zdjęcia przed i po...Zabieg miałam tydzień temu. Tylko podaj maila
nastygirl2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:07   #93
enig123
Raczkowanie
 
Avatar enig123
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 87
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Też zastanawiam się nad operacją mojego nosa u dr.Skupina.
Chciałabym się dowiedzieć, jaki jest ówczesny koszt takiej operacji u tego doktora ?
enig123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:39   #94
nastygirl2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Koszt całkowitej korekty nosa to 7,500 zł. Oczywiście koszt zależy od tego czy korekta będzie całkowita czy nie. I potrzebne jest zaświadczenie od lekarza specjalisty o wskazaniach zdrowotnych do zabiegu. Bez owego zaświadczenia koszty zabiegu są większe o 23 %, gdyż tyle wynosi podatek vat wprowadzony 1 stycznia 2011 r.
nastygirl2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 15:05   #95
asiulek2706
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cześć dziewczyny
Ja miałam operację u Pana dr Skupina 2,5 tygodnia temu. Dokonał prawdziwego cudu. Mój nosek jest malutki, chociaż jeszcze oczywiście trochę wszystko jest opuchnięte, a wcześniej był jak z całym szacunkiem u aktora Pana Zborowskiego tylko dodatkowo garbaty Jest pięknie i zupełnie inaczej, nos jest idealnie dopasowany do twarzy. Najgorszy jest pierwszy tydzień, ale potwierdzam to, że taka operacja wogóle nie boli - jest tylko duży dyskomfort spowodowany opuchlizną i setonami. Polecam Pana Doktora Skupina to prawdziwy cudotwórca
Pozdrawiam
asiulek2706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 21:03   #96
betiis80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Dziewczęta, zastanawiam się nad operacją nosa u Skupina. Bardzo proszę o poradę i ewentualne fotki nosków"przed' i "po". Weszłam na forum beaut w polsce, ale zupełnie nie wiem gdzie są te galerie otwarte! Podaję maila: beti.s@poczta.fm
Będę wdzięczna za pomoc





Cytat:
Napisane przez Opona69 Pokaż wiadomość
Na forum beauty w polsce napewno znajdziesz jakieś jego dzieła czy to w galerii otwartej czy zamkniętej, musisz jednak przeczytać regulamin i zarejestrować się, pozdrawiam Y.
betiis80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:03   #97
marzena123497
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cytat:
Napisane przez asiulek2706 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja miałam operację u Pana dr Skupina 2,5 tygodnia temu. Dokonał prawdziwego cudu. Mój nosek jest malutki, chociaż jeszcze oczywiście trochę wszystko jest opuchnięte, a wcześniej był jak z całym szacunkiem u aktora Pana Zborowskiego tylko dodatkowo garbaty Jest pięknie i zupełnie inaczej, nos jest idealnie dopasowany do twarzy. Najgorszy jest pierwszy tydzień, ale potwierdzam to, że taka operacja wogóle nie boli - jest tylko duży dyskomfort spowodowany opuchlizną i setonami. Polecam Pana Doktora Skupina to prawdziwy cudotwórca
Pozdrawiam
Witam Cię asiulek muszę z Tobą pogadac .Mój email marzena123497@o2.pl,lub GG 37630238 .pozdrawiam
marzena123497 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 08:41   #98
Jask
Raczkowanie
 
Avatar Jask
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 57
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Witam

Ja również należę do grona dziewczyn, które wreszcie zdecydowały się na korektę nosa.
Długo się wahałam , ale chyba w końcu się zdecydowałam!
Na szczęście operacji wymaga tylko część CHRZĘSTNA nosa (przynajmniej tak mi się wydaje :P ).

Czy któraś w Was też chce zoperować tę część nosa i ma jakieś wątpliwości?

Czekam na Wasze opinie
Jask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:08   #99
Czarna0190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Witam interesuje mnie powiększenie ust metodą aquamid. Chciałabym mieć usta podobne kształtem i wielkością do Jessiki Alby. Wysłałam panu w mailu zdjęcie moich ust. Interesuje mnie koszt zabiegu ile musiałabym mieć ml wstrzyknięte. Zdaje sobie sprawę, że trudno jest oceniać wirtualnie, ale zależy mi na dość konkretnej odpowiedzi. Najważniejszą rzeczą jaka mnie interesuje czy to prawda, że aquamid przemieszcza się i może zniekształcić na zawsze usta? Liczę na szczerą i szybką odpowiedz.
Pozdrawiam Jagoda
Czarna0190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 09:38   #100
madzik1910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cześć dziewczyny.
Byłam na konsultacji u dr Skupina jakieś 3 tyg temu. Wydał mi się bardzo miły i podobało mi się, że więcej praktycznie mówił o powikłaniach ewentualnych niż o pozytywnych aspektach zabiegu. Muszę mieć pełny zabieg, czyli pod narkozą.

Nie wiem, czy wy też tak macie/miałyście ale ja tak panicznie boję się narkozy, że przez to nie mogę się zdecydować... Może któraś by mi coś poradziła w tym temacie? Była bym bardzo wdzięczna, gdyż naprawdę nie boję się takich powikłań jak krzywy nos czy coś, tak jak boję się narkozy !!

Pomocy
madzik1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 19:19   #101
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Preparaty podawane w okolicy czerwieni ust mogą (bardzo rzadko) ulegać przemieszczeniu lub może wystąpić nieregularne rozmieszczenie preparatu. Jeżeli dzieje się tak w przypadku preparatu wchłanialnego to wystarczy odczekać. W przypadku preparatów permanentnych konieczna jest interwencja polegająca na wyrównaniu zniekształceń poprzez dodanie preparatu w odpowiednich miejscach lub podjęcie próby jego usunięcia. W przypadku Aquamidu jest to wycinanie tkanek, w których znajduje się preparat. Usunięcie samego preparatu nie jest możliwe, jak np. po zastosowaniu Bioalkamidu, który można próbować usuwać igłą ze strzykawką. Ale na szczęście tego typu powikłania zdarzają się niezmiernie rzadko - jak na ilość wykonywanych zabiegów.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 17:59   #102
Lena11111
Przyczajenie
 
Avatar Lena11111
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Hej
Ostatni wpis dot. ceny był z kwietnia i mówił o koszcie rzędu 7,5tys + VAT... Troche mnie to przeraża, tym bardziej że 3 lata wcześniej ta cena wynosiła 5,5tys.
Wiecie może jak jest teraz? Ile czeka się na konsultacje i czy nadal kosztuje ona 100 zł?
Ile czeka się na operację?
Jak długo po operacji utrzymywały się siniaki (czy ogólniej skóra nie miała właściwego koloru, tylko różnego rodzaju żółcie, zielenie, czerwienie i fiolety ;d) i opuchlizna?

Czekam na odpowiedz!


EDIT
Znalazłam informację a propos podatku VAT w kwestii operacji plastycznych. A więc w przypadku tych, których dokonuje się w celu poprawienia jakości zdrowia (czyli np. wyprostowanie skrzywionej przegrody), nie jest naliczany 23% podatek. Wtedy cena (jeśli nadal jest aktualna) wynosi 7500. Natomiast gdy tylko dla estetyki, to 7500 + 23% VATu, czyli jakieś 9200.

Edytowane przez Lena11111
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:23
Lena11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 00:11   #103
xcaffelatte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 1
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

ja rowniez odswiezam! moze ktos wkleic swoje zdjecia przed i po? zastanawiam sie miedzy dr Szczytem a dr Skupinem, i takie zdjecia bardzo mi sie przydadza
xcaffelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:08   #104
DoWo7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

witam was...

wszystkie tu piały z zachwytu nad dr Skupinem i się zdecydowałam... i teraz żałuję... prosty zabieg - scięcie garbka na nosie i taka porażka liczyłam na dużo lepszy efekt

zdjęcia nochala wrzuciłam na stronkę:

http://fileups.net/1Mjo5

może mnie któraś pocieszy ...
DoWo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:56   #105
Yooolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

DoWo7 ty sierotko! gdzie ty to wrzuciłaś
dobrze że mój misiek zna się na komputerze i pomógł mi to ściągnąć
trzeba wypełnić jedną z "ankiet" do końca aby móc ściągnąć za free i wtedy ta lista "ankiet" się chowa i można ściągać
apropos nosa to jest lepszy po niż przed
Yooolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 19:15   #106
ana88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

hej
mam planowany termin operacji na 25 styczen 2012 r. jest tu moze ktos kto ma w ten sam dzien operacje ??
wybralam dr skupina , mam nadzieje ze bedzie to trafny wybor.
im wiecej czytam fora tym barddziej sie boje i mam watpliwosci, ale postanowione jest ze musze to zrobic !
ana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 15:37   #107
marzena123497
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Witam wszystkich.
Pełną korektę nosa mam 11-stycznia,nie można używać kremów z witaminą E. Jaki krem mi polecacie,dodam ,że mam bardzo suchą skórę.Bez kremu nie umię się obejść. Pozdrawiam
marzena123497 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:51   #108
melloddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Hej
Ja od dłuższego czasu zastanawiam się na całkowitą korektą nosa, uwierzcie mi jest ogromny, garbaty, jednym slowem ochydny. Przeczytałam wasze opinie na temat dr Skupina i zaczynam strasznie zalowac ze nie mieszkam blizej Poznania Może oriętujecie się jaki jest dobry lekarz w Warszawie? Słyszałam dużo dobrych opinii na temat dr Szczyta ale podobno termin oczekiwania na zabieg to 10 miesięcy A co myślicie o dr Monice Grzeszczak?
melloddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 09:55   #109
ana88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Mellody ja jestem z lubelskiego i bede robila operacje u dr Skupina. Lepiej sie troche poswiecic a oddac sie w rece naprawde dobrego chirurga niz pozniej zalowac ze cos jest nie tak . Operacje mam za 2 tyg, czekalam na termin 4 miesiace. Stres jest nieziemski , z jednej strony straszne obawy ale z drugiej radosc ze moje najwieksze marzenie w koncu sie spelnia !!
ana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 18:48   #110
monika 2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Ja również od dłuższego czasu zastanawiam się nad operacją nosa, tzn chciałabym tylko usunąć garb bez ingerencji w część chrzęstną nosa. Wiecie może ile taka operacja może kosztować? Śledzę prawie wszystkie fora na temat operacji nosa i często jest tak, że jeśli chodzi tylko o usunięcie garbu to lekarze przekonują pacjentki, że niezbędna jest korekta całkowita. Jeśli któraś z Was miała tylko usuwany garbek to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i Pozdrawiam
monika 2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:39   #111
qna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Witam,
proszę o pomoc i odpowiedź od dr Skupina błagam ...
Od dzieciństwa prześladuje mnie mój nos, uwagi na jego temat i dogadywanie mi, że jestem jak pinokio... Ogólnie nienawidzę go Przez to czuję się okropnie... Jest on prosty, ale za duży jak na moją twarz. Przy uśmiechaniu się czubek nosa zaokrągla się w dół i wygląda jak wydłużony, orli nos Chciałabym go zmniejszyć dobierając jak najbardziej odpowiedni kształt do układu twarzy (tu oczekuję na oględziny specjalisty i propozycje z jego strony ). Nie znam się dokładnie, ale czytałam, że też w niektórych wypadkach trzeba naruszyć kość. Do sedna. Chciałabym znać widełki cenowe operacji nosa teraz w 2012r, żeby wiedzieć ile muszę pieniążków uzbierać. Jest to moje OGROMNE MARZENIE
Pozdrawiam
qna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 18:18   #112
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Dzień dobry,

Jeżeli nos jest prosty, duży, koniec nosa znacząco opuszcza się przy uśmiechu to na 99% konieczna będzie również ingerencja w część kostną.
Na forum staram się być moderatorem, nie wtrącać za często. Powinienem zachować obiektywizm oraz nie reklamować się. Za ew. wcześniejsze błędy przepraszam. Z tego typu pytaniami, m.in. dotyczącymi cen, proszę kontaktować się poza forum na adres: info@skupin.pl.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:04   #113
Finka300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Ciągle nie mogę znaleźć zdjęć dr Skupina
Finka300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:02   #114
miki1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Ja tak samo planuje zabieg u niego, gdyż słyszałam opinię, że jest profesjonalistą od nosów, a z takowym problemem mam zamiar się u niego zjawić. Również nie mogę nigdzie znaleźć zdjęc jego zabiegów. Bardzo mi zależy więc podaje e-mail: dominika.miki@wp.pl
miki1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 21:30   #115
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

DoWo7 daj na imageshack, nie moge zobaczyc Twojego zdjecia
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:34   #116
miki1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Witam, Interesuje mnie usunięcie garbu nosa i wymodelowanie końcówki. Czy to jest tzw. całkowita korekta nosa? W jakim czasie od operacji będę mogła spodziewać się oczekiwanego efektu? Ile po operacji nie będę mogła uprawiac sportu, chodzi mi o bieganie i basen? Czy mogą pojawić się problemy z oddychaniem? Pozdrawiam
miki1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 08:13   #117
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Cytat:
Napisane przez miki1991 Pokaż wiadomość
Witam, Interesuje mnie usunięcie garbu nosa i wymodelowanie końcówki. Czy to jest tzw. całkowita korekta nosa? W jakim czasie od operacji będę mogła spodziewać się oczekiwanego efektu? Ile po operacji nie będę mogła uprawiac sportu, chodzi mi o bieganie i basen? Czy mogą pojawić się problemy z oddychaniem? Pozdrawiam
jestem świezo po operacji, wiec Ci odpowiem

tak
do 6 mcy, czasem nawet do roku
6-8 tygodni
operacja zawsze zwiazana jest z ryzykiem, moga, ale nie powinny
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 09:46   #118
miki1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Dziękuje za info
miki1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:07   #119
Allanya
Przyczajenie
 
Avatar Allanya
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Witam


Mam pytanie do Pana doktora z trochę innej beczki. Mianowicie od dziecka miałam problemy z nadwagą. Teraz ważę 79 kg przy wzroście 168 cm. Nie widać jednak na mnie tak strasznie tych kg ale od zawsze był to dla mnie duży dyskomfort. Próbowałam różnych diet i ćwiczeń no i wszystko na nic. Jak trochę chudłam to chyba tylko dzięki ćwiczeniom i tylko troszkę z brzucha. Uda zawsze zostawały takie same, zresztą po biegach wydawało mi się, że jeszcze bardziej się poszerzyły a to właśnie przez nie i przez ręce wydaję się taka duża i wielu rzeczy nie mogę założyć. Wydaje mi się, że to dziedziczne bo u nas w rodzinie kobiety wszystkie miały takie figury ale moja kuzynka z tego wyszła i wygląda niemalże jak anorektyczka. Głodziłam się tak samo jak ona i ćwiczyłam ale u mnie nie przyniosło to takich efektów. Dodam, że byłam konsekwentna w tym, brałam pigułki na odchudzanie, piłam mnóstwo wody przy tym, stosowałam kosmetyki wyszczuplające. Nadal to wszystko kontynuuję a jedyny efekt jaki uzyskałam to lepsza kondycja i troszkę mniejszy cellulit. Moje pytanie jest następujące? Czy są może jakieś specjalne metody ćwiczeń na nogi i ręce, które by mi pomogły czy po prostu z powodu genów czeka mnie już tylko stół operacyjny?
Allanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 12:31   #120
suzisruzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

witam serdecznie, również chciałabym zoperować nos u dr Skupina. Stąd moja wielka prośba do forumowiczek, które ten krok mają już za sobą o zdjęcia przed i po mój mail to suzisruzi@gmail.com

poza tym, czy ktoś orientuje się może jak wygląda pierwsza wizyta u tego lekarza? Czy po niej jest w stanie stwierdzić co zamierza zrobić podczas operacji?

z góry dziękuję za odpowiedzi!!
suzisruzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.