Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 01:08   #4681
b_b_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: woj.Mazowieckie
Wiadomości: 3
Dot.: Chirurgia plastyczna nosa

Hej Tydzien temu (10.11.2012) przeszlam totalna korekcje nosa w klinice dr.Szczyta w Warszawie.Nie bede sie tu rozpisywac,ale jesli chcesz o cos spytac to podaj @ a ja chetnie odpowiem na wszystkie pytania
b_b_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 09:03   #4682
Jask
Raczkowanie
 
Avatar Jask
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej!
Ja miałam korektę tylko części chrzęstnej Jak byłam na konsultacji, to lekarz powiedział, że mam również małego garbka, ale mi on w ogóle nie przeszkadza (sam fakt, że wcześniej go nawet nie zauważyłam!).
Operację miałam 4 dni temu, za 3 dni mam ściągnięcie gipsu.
Znieczulenie miałam dożylne i miejscowe, czyli bez narkozy.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem

pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez naftalia1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa, ponieważ dopiero zaczynam się poważnie zastanawiać nad operacją nosa. Myślałam o lekarzu Marku Węgrzynie z Wrocławia. Któraś z Was miała z nim do czynienia? Planuje zoperować tylko część chrzęstną, ponieważ od dziecka dokuczano mi, że zamiast nosa mam kulkę ;/ . Co prawda mam lekki garbek na nosie, ale to zupełnie mi nie przeszkadza. Bardzo boję się, że może coś nie pójść. Czy któraś z Was operowała tylko część chrzęstną? I czy była poddana znieczuleniu ogólnemu czy miejscowemu? Dziękuję z góry za odpowiedzi
__________________
Jedyne granice to twe w Twojej głowie...
Jask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:46   #4683
naftalia1990
Rozeznanie
 
Avatar naftalia1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 967
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Jask ! A dużo płaciłaś? Ja się zastanawiam nad dr Skupinem również, bo czytałam dużo dobrego na jego temat. Myślałam też o Szczycie, ale bardzo drogo wynosi u niego operacja. Trochę się boję, ja właśnie też mam malutkiego garba, ale w ogóle mi nie przeszkadza dlatego chcę tylko chrząstkę zoperować. Mam kulfona zamiast nosa.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ewunia383 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Na nowy rok chcę sobie zrobić w końcu prezent, na który zbierałam od kilku lat Mam duży, kulfoniasty nos, który chciałabym poprawić na zgrabniutki, delikatny taki. Czy to będzie pełna korekcja nosa czy tylko chrzęstna? Nie byłam jeszcze z tym u żadnego lekarza, dopiero teraz temat zgłębiam bardziej. Jakiego polecacie w okolicach Katowic i Krakowa?
Hej
Ja uważam, że to tylko chyba korekcja chrzęstna, jak u mnie.
Co do okolic to nie mam pojęcia kogo mogłabym polecić, ja głównie czytałam o doktorach z okolic Poznania, Wrocławia, Zielonej Góry.
__________________
"Nie należy się powtarzać? Psst! |
Niech tego nie usłyszy szczęście!"

Stanisław Jerzy Lec


7.05.2011
5.04.2012 - prawko za pierwszym razem

zapuszczam odrosty - ostatni raz farbowane 14 września 2012
_________________

25.10.2011 [*] w moim sercu na zawsze
naftalia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:26   #4684
PapierZielony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Zdejmowanie szwow z nosa! >WAZNE !

Hej Wizazystki

Jestem juz ponad z miesiac po operacjie i jestem bardzo zadowolona..choc efekt bedzie widoczny za 6 miesiecy (lub wiecej) . Jestem zadowolona ze juz po wszystkim
PapierZielony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 17:43   #4685
olija09
Wtajemniczenie
 
Avatar olija09
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 419
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

hej dziewczyny

myślę o korekcie nosa, sama jeszcze nie wiem czy na poważnie

trochę się już zorientowałam, najczęściej we Wrocławiu polecają doktorów Jarlińskiego i Węgrzyna. Chciałam zapytać czy ktoś miał u nich operację? czy jeśli oprócz garbka mam lekko krzywą przegrodę nosową to koszt operacji byłby większy?
__________________
Wymiana!
olija09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 19:45   #4686
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez olija09 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

myślę o korekcie nosa, sama jeszcze nie wiem czy na poważnie

trochę się już zorientowałam, najczęściej we Wrocławiu polecają doktorów Jarlińskiego i Węgrzyna. Chciałam zapytać czy ktoś miał u nich operację? czy jeśli oprócz garbka mam lekko krzywą przegrodę nosową to koszt operacji byłby większy?
Nie powinien. Wtedy jest to po prostu całkowita korekcja i tyle.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 06:50   #4687
Jask
Raczkowanie
 
Avatar Jask
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Operacja części chrzęstnej kosztuje 5,5 tysiąca (z vatem). Jutro idę ściągnąć gips i wtedy się okaże czy mogę Ci w 100% polecić doktora Skupina :P


Cytat:
Napisane przez naftalia1990 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Jask ! A dużo płaciłaś? Ja się zastanawiam nad dr Skupinem również, bo czytałam dużo dobrego na jego temat. Myślałam też o Szczycie, ale bardzo drogo wynosi u niego operacja. Trochę się boję, ja właśnie też mam malutkiego garba, ale w ogóle mi nie przeszkadza dlatego chcę tylko chrząstkę zoperować. Mam kulfona zamiast nosa.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



Hej
Ja uważam, że to tylko chyba korekcja chrzęstna, jak u mnie.
Co do okolic to nie mam pojęcia kogo mogłabym polecić, ja głównie czytałam o doktorach z okolic Poznania, Wrocławia, Zielonej Góry.
__________________
Jedyne granice to twe w Twojej głowie...
Jask jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 09:19   #4688
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez ewunia383 Pokaż wiadomość
Kurcze tych lekarzy jest sporo, ale mam totalne obawy! Bo nie wiadomo, na kogo się trafi... Wygooglowałam sobie i wychodzi mi tak:
- Artur Zawisz - Kraków
- Anna Olender - Katowice
- Zbigniew Mazan - Katowice
- Jerzy Wilgus - Katowice
- Bożena Jaklik - Katowice
- Zbigniew Giedrojć - Chorzów
- Janina Janicka-Grabowska - Bytom

Czy ktoś z Was może polecić któregoś z tych lekarzy? Poszperam w necie na ich temat, ale jeśli macie jakieś info o nich, to poproszę
Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to poczytaj tutaj:
http://beautywpolsce.com/forum/

Masz tam opinie dziewczyn po operacji, zdjęcia przed i po. Dodatkowo też negatywne opinie np o Wilgusie!

Sama też wyczytałam na tym forum masę ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji twarzy przed zabiegiem oraz co zrobić z nochalem po zabiegu.

Jestem już po, nosek jest ładny puchnie jeszcze w zależności od temp i pory dnia, ale i tak jest 100% fajniejszy niż mój pierwotny kichol.
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 08:58   #4689
EwaWer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dr. Polak jest świetnym lekarzem i człowiekiem, przeszłam u niego dwa razy liposukcje i wszystko przebiegło bardzo dobrze. Profesjonalne podejście , operację i opiekę pooperacyjną oceniam bardzo wysoko. Liposukcje przeszłam w Ostrawie. Wszystkim, którzy nie mogą się zdecydować, gorąco polecam.
EwaWer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:52   #4690
kasiaaa2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: krzywa przegroda nosowa

Cytat:
Napisane przez Nati000222 Pokaż wiadomość
Hej! Bede miala zabieg prostowania przegrody nosowej w styczniu w ramach NFZ oczywiscie. Jak miala ok 2-3 lat mialam zlamany nos i do dzisiaj jest krzywy. Niestety przez to mam rowniez problemy w zatokami, wieczny katar itd. Wiec mam pytanie bo nie moge nic znalezc na ten temat w internecie. Jezeli bede juz po zabiegu bedzie widac ze mam chodz troche prostrzy nos? Bardzo bym chciala ale niestety na operacje plastyczna zwyczajnie mnie nie stac.
Pozdrawiam

Cześć. Jeśli chodzi o mnie jestem świeżo po drugiej operacji przegrody nosowej + korekta plastyczna nosa. Oba zabiegi były w ramach NFZ, a były przeprowadzane w dwóch odrębnych ośrodkach. Myślę, że warto popytać bo jeśli wada jest znaczna plastyka może być w obrębie NFZ jak w moim przypadku.
kasiaaa2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:06   #4691
kasiaaa2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

tu chyba wątek o nosie a nie liposukcji...
kasiaaa2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 09:49   #4692
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez kasiaaa2008 Pokaż wiadomość
tu chyba wątek o nosie a nie liposukcji...
każdy wątek na reklamę jest dobry
gagad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 09:53   #4693
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Zdejmowanie szwow z nosa! >WAZNE !

Ja miałam wyciągane szwy z brody-nic nie bolało. W styczniu idę na korektę nosa, myślę, że uczucie będzie podobne (tzn bez bólu)

Pozdrawiam
gagad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:59   #4694
_Magda_lena_1
Raczkowanie
 
Avatar _Magda_lena_1
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 30
GG do _Magda_lena_1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej dziewczyny dziś zwolniły się dwa terminy na kwietniową konsultację do Dr. Sczyta .... także dzwońcie
_Magda_lena_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 11:07   #4695
olija09
Wtajemniczenie
 
Avatar olija09
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 419
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

czy ktoś miał do czynienia z dr Ryszardem Nawrockim?
__________________
Wymiana!
olija09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 14:35   #4696
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Prostujemy przegrodę nosową

Czesc Wszystkim! Troche sie wtrace za przeproszeniem. Ale mam zabieg prostowania przegrody nosowej w styczniu. Czekam na niego rok i mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku. Mam zlamany nos od dziecka i przez to niedrozna prawa strone przez co bola mnie zatoki i mam wieczny karat, chociaz moze nie tyle katar co czesto zapkany noc no i czesto smarkam. Wiem ze bede miala znieczulenie miejscoe bo kolazanka miala podobny zabieg w tym samym szpitalu.
A co jesi bedzie mnie bardzo bolalo podczas zabiegu? Moj nos jest krzywy od polowy, w lewa strone. Po zabiegu bedzie widac ze jest chociaz toche prostrzy? Zaezy mi na tym a nie stac mnie na operacje plastyczna. No i to wszystko oczywiscie w ramach NFZ..

Czekam na odpowiedzi kogos kto mial taki zabieg.
Pozdrawiam
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 23:28   #4697
anitashira
Przyczajenie
 
Avatar anitashira
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Rabka
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???



Witam. czy któraś z pan robiła może operacje plastyczną nosa u dr. Wilgusa? i jesli tak, to jaki jest efekt i czy można gdzieś zobaczyć zdjęcia przed i po.. bede bardzo wdzieczna za odp.
anitashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 17:53   #4698
maryla514
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
"wklęsły"bok po operacji nosa

Czy miał ktoś podobny problem z zapadającym się bokiem nosa. Wygląda to tak, jakbym nie miała połowy nosa.
maryla514 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:24   #4699
oppa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

robiłam w klinice CHP nos! jestem bardzo zadowolona z efektu, polecam
oppa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 16:32   #4700
201607181007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

witam dziewczyny,mam pytanko czy przed samym zabiegiem op noska dr robil wam jakies przeswietlenie nosa czy cos w tym stylu,zeby zobaczyc czy wszystko tam w srodku jest ok,czy tak na "oko"robil operacje?ja wlasnie ustalam juz date ,ale na lipiec dopiero chce, pozdrawiam
201607181007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:52   #4701
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez misiaczekk2005 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny,mam pytanko czy przed samym zabiegiem op noska dr robil wam jakies przeswietlenie nosa czy cos w tym stylu,zeby zobaczyc czy wszystko tam w srodku jest ok,czy tak na "oko"robil operacje?ja wlasnie ustalam juz date ,ale na lipiec dopiero chce, pozdrawiam
Jak "na oko"?

I czemu miałoby być coś nie ok? Jeśli miałabyś jakiś uraz, była po wypadku, to może jakiś sens takie zdjęcia by miały, ale przy op czysto estetycznej?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2013-01-03 o 19:53
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 09:55   #4702
201607181007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

pytam bo w zasadzie moj nosek byl zlamany kilkanasice lat temu i sie zle zrosl i dlatego mam garba,i tak sobie pomyslalam czy nie jest potrzebne zadne przeswietlenie czy cos w tym stylu, "na oko"to mi chodzilo , ze dr popatrzy i juz wszystko wie jak zrobic itp,no juz sama nie wiem chyba swiruje troszke ze stresu.....
201607181007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:14   #4703
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: krzywa przegroda nosowa

kasiaaa2008 [/B]u mnie dosc mocno widac ta roznice po spojrzeniu na nos.. nap iper2wsszy rzut oka nie.. ale nos ogolnie wyglada mniej wiecej tak, oczywiscie duzo slabiej.. wiadomo " > " .. latem nie nosze okularow bo widac to od razu i wygladam okropnie.. plastyka nosa w ramach NFZ? hmm.. jesli po mojej operacji nie bedzie lepiej to pewnie o to popytam w szpitalach no bo to jednak nie wyglada ladnie jak nos jest krzywy i te zatoki i wieczny katar..
a teraz troche inaczej.. ;p wiem ze musze byc zdrowa do zabiegu itd.. ale co z zebami? nie mozna miec zadnego ubytku? ide w przyszlym tyg do dentysty bo jeden ma dziurke mala ale co jesli to nie wystarczy? a zabieg mam niedlugo..
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:53   #4704
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

W takim razie musisz poinformować dra, że Twój nosek został kiedyś uszkodzony. To bardzo istotne.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:49   #4705
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: "wklęsły"bok po operacji nosa

Przede wszystkim proszę zgłosić się w tej sprawie do swojego specjalisty. Przyczyn może być kilka, w każdym przypadku postępowanie jest inne - zależy też od czasu, jaki minął od zabiegu. Im czas jest krótszy tym większe szanse na ratowanie nosa. Należy nos zbadać i znaleźć powód takiego wyglądu.
Przykładowe przyczyny: skrzywienie przegrody nosa, uraz, obkurczanie się blizn wewnętrznych po tej samej stronie, obrzęk po przeciwnej stronie dający pozorny efekt zapadania po drugiej stronie, typowe zapadnięcie się ściany bocznej.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:38   #4706
malinka35
Przyczajenie
 
Avatar malinka35
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: "wklęsły"bok po operacji nosa

ja jestem 2,5 tygodnia po operacji ( garbek, przegroda, skracanie). Sińce dawno już zeszły Czubek jest twardy, ogólnie nos jest jakby spinaczem "spięty" ale to wczesny czas. Od brwi do połowy nosa po lewej stronie mam wrażenie "wypchniętej kości" twardej a niżej zapadnięcia do skrzydełka. Z tej strony nos był operowany( metoda zamknięta) Mam nadzieję, że to obrzęk bo nie wygląda to ładnie.. Nie wiem jednak kiedy należy zacząć "panikować" skoro im szybciej tym lepiej
malinka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 09:55   #4707
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: "wklęsły"bok po operacji nosa

Cytat:
Napisane przez malinka35 Pokaż wiadomość
ja jestem 2,5 tygodnia po operacji ( garbek, przegroda, skracanie). Sińce dawno już zeszły Czubek jest twardy, ogólnie nos jest jakby spinaczem "spięty" ale to wczesny czas. Od brwi do połowy nosa po lewej stronie mam wrażenie "wypchniętej kości" twardej a niżej zapadnięcia do skrzydełka. Z tej strony nos był operowany( metoda zamknięta) Mam nadzieję, że to obrzęk bo nie wygląda to ładnie.. Nie wiem jednak kiedy należy zacząć "panikować" skoro im szybciej tym lepiej
A gdzie miałaś operację?
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:37   #4708
kasiaaa2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: krzywa przegroda nosowa

Cytat:
Napisane przez magdunia300 Pokaż wiadomość
Cześć! Ile minęło czasu między obydwoma zabiegami? Czy drugą operację wykonywał ponownie laryngolog czy chirurg plastyk?
Ja jestem 5 lat po operacji przegrody ze względów zdrowotnych. Poprawa nastąpiła na kilka miesięcy. Jest nawet coraz gorzej! oddycham jedną dziurką, kształt nosa też wiele do życzenia pozostawia. Rozważam teraz operację korekcji nosa, ale plastyczną. Czy to możliwe po 5 latach? Czy podczas takiego zabiegu chirurg poprawi mi drożność nosa i jego kształt?

Hej. Ja miałam pierwszy zabieg 4 lata temu. Pierwsza operacja obejmowała jak już wspomniałam wyprostowanie przegrody oraz plastyka. Moja druga teraz w grudniu także, ponieważ przegroda ponownie przybrała poprzedni kształt i dziurka była prawie zrośnięta. Więc tak jak najbardziej patrząc na mój przykład można obie sprawy z NFZ i za jednym razem. Ale na pewno też zależy to od poszczególnego przypadku. Trzeba popytać. Ważne jest też po zabiegu wkładanie do dziurki plastikowej rurki na kilka godzin przez 14 dni w celu zapewnienia odpowiedniego gojenia. Ponieważ w czasie gojenia dziurka może znowu się zabliźnić i cały zabieg na nic. Ja miałam takie zalecenie od lekarza.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nati000222 Pokaż wiadomość
kasiaaa2008 [/B]u mnie dosc mocno widac ta roznice po spojrzeniu na nos.. nap iper2wsszy rzut oka nie.. ale nos ogolnie wyglada mniej wiecej tak, oczywiscie duzo slabiej.. wiadomo " > " .. latem nie nosze okularow bo widac to od razu i wygladam okropnie.. plastyka nosa w ramach NFZ? hmm.. jesli po mojej operacji nie bedzie lepiej to pewnie o to popytam w szpitalach no bo to jednak nie wyglada ladnie jak nos jest krzywy i te zatoki i wieczny katar..
a teraz troche inaczej.. ;p wiem ze musze byc zdrowa do zabiegu itd.. ale co z zebami? nie mozna miec zadnego ubytku? ide w przyszlym tyg do dentysty bo jeden ma dziurke mala ale co jesli to nie wystarczy? a zabieg mam niedlugo..

1.Hmm jeśli będziesz miała dużo żębów do leczenia to najlepiej wyleczyć te co są w pilnej potrzebie. Bo tak teraz po zabiegu jakby coś to sobie nie wyobrażam np. borowania. Bałabym się że mi nos odpadanie a serio to raczej niebezpieczne.
2. Jeśli chodzi o operację czy lekarz powiedział Ci, że będzie to tylko prostowanie przegrody nosowej czy także poprawi kształt? Bo jeśli nic nie mówił o tym to samo prostowanie przegrody nie sprawi, że zniknie np. garbek z nosa. Owszem może być nos prostszy jeśli przegroda będzie już prosta, bo ja już widzę u siebie różnicę, ale jak wspomniałam garbek dalej pozostanie.
kasiaaa2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:20   #4709
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: "wklęsły"bok po operacji nosa

W pewnym sensie należy "panikować" w momencie pojawienia się wątpliwości dotyczących efektów gojenia się nosa. Powinno się w takiej sytuacji jak najszybciej skontaktować się ze swoim specjalistą i umówić na wizytę kontrolna. Specjalista sprawdzi co jest przyczyną opisywanego objawy i w razie potrzeby i możliwości może spróbować nastawić nos przed odpowiedni ucisk. Do 6 tygodni po operacji istnieją szanse na korekcje ustawienia kości nosa - tyle najczęściej trwa zrost kości.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:29   #4710
JWP_BC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej
Czytałam o doktorze Marku Węgrzyn i stwierdziłam, że napiszę do niego z zapytaniem ile kosztowałby mnie zabieg. Wysłałam mu poniższe zdjęcia:


i49.tinypic.com/2afk3yr.jpg

i45.tinypic.com/6i4pwm.png

i50.tinypic.com/veyr8w.png

Na ich podstawie, doktor stwierdził, że - cytuję -
"W Pani przypadku proponowałbym zwężenie czubka nosa i lekkie spiłowanie grzbietu nosa.
Całkowity koszt takiego zabiegu w znieczuleniu miejscowym 3500zł. "

Co o tym sądzicie? Gdy wysłałam takie samo zapytanie do doktora P. Knast, to uznał, że bez łamania kości się nie obejdzie i koszt wynosiłby 6500 zł.

Komu bardziej wierzyć?

Edytowane przez JWP_BC
Czas edycji: 2013-07-01 o 22:58
JWP_BC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.