Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 15:56   #4081
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

mowiac szczerze jestem bardzo zdziwiona mnostwem negatywnych opinii o salonie jabbar. bylam tam tylko raz co prawda, tylko ciecie i modelowanie - bez farbowania. ciecie na dlugosc poprawne, bez rewelacji ale ok, natomiast grzywke mialam scieta najlepiej w zyciu! grzywka caly czas dobrze sie ukladala, nie podkrecala ani jnic, bylam bardzo zadowolona. modelowanie bardzo dobre, wygladalam jak ksiezniczka i bylam bardzo zadowolona. Ciela mnie jakas kobieta ok 30-tki w czarnych prostych wlosach i z tipsami. Niestety nie znam imienia i nie wiem czy jeszcze tam pracuje (bylo to ok 2 lata temu). Tak ze ja ogolnie odbieram jabbar na +.

teraz szukam fryzjera ktory ma swoja wizje i potrafi zrobic cos fajnego, ale widze ze o kazdym tutaj ile Wizazanek tyle opinii wiec ciezko sie zdecydowac :/
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 15:43   #4082
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez CarrieB Pokaż wiadomość
Zaryzykowałam i wybrałam się do Maestro. Zawsze upierałam się na ścinanie i cieniowanie włosów tak, aby sie układały do prostowania (z natury mam jednak fale). Obcinał mnie Bartek, namówił mnie, aby nie walczyć z naturą, tylko dostosować fryzure do natury włosów i oczywiście kształtu twarzy, stylu życia. Efekt? Poza szamponem i odżywką (a jestem już po 4 myciu, nie stosuję suszarki, prostownicy itp, żadnych żeli, pianek, lakierów itd., po prostu układam włosy palcami i fryzura sama się trzyma!!! Koleżanki chwalą cięcie i cieniowanie (trwało prawie godzinę), no i zazdroszczą, że mam praktycznie zero pracy przy nich
Ja byłam też w Maestro i mam wrażenia zupełnieeee inne. Mi właśnie moje kręcone włosy ścinali tak jak na proste i przez to gdy ich nie wyprostuję i nie ułożę to mam strasznie nierówno i w ogóle niefajnie to wygląda ;/ Powiedzieli mi, że moje włosy mają tendencje do wywijania się w złą stronę i też zamiast pomyśleć co zrobić żebym miała mniej problemu to muszę końcówki w drugą stronę robić aby fryzura miała swój kształt. Wszyscy powiedzieli mi, że nie jest mi dobrze w tej fryzurze (oni mi ją wybrali) i włosy są źle ścięte. Nie wiem, może pecha miałam? Ale na pewno tam więcej nie pójdę. Zazdroszczę Ci, że nie masz problemu z układaniem, bo mi zrobili bardzo duży kłopot A i dodam jeszcze coś. akurat ci, z którymi ja miałam do czynienia sprawiali wrażenie strasznie pewnych swojego geniuszu i zadufanych w sobie.
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 10:26   #4083
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

co do kreconych wlosow, to polecam Romka z Lafayette. Chodzi tam moja przyjaciolka w kreconych wlosach i super ja strzyze, na mokro i na sucho.
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:36   #4084
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
co do kreconych wlosow, to polecam Romka z Lafayette. Chodzi tam moja przyjaciolka w kreconych wlosach i super ja strzyze, na mokro i na sucho.
Czy mogła byś mi podać namiary (adres, nr tel.)?? Jakie sa ceny i oczywiscie terminy moze sie orjetujesz?? Musze gdzieś mame wysłać gdzieś z jej kręconymi włosami.... z góry dziękuje
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:16   #4085
lelosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

cześć,

chciałam się Was zapytać, czy wiecie może w którym salonie jest ktoś, kto zna się na doczepianiu włosów na taśmę, i ukladaniu fryzur - chcę mieć zrobione fajne loki/fale które długo utrzymają się i nie rozprostuja

będę wdzięczna za Wasze sugestie
lelosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:08   #4086
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Sen2000 Pokaż wiadomość
A może któraś z was zna fryzjera/fryzjerkę która ma swój mały zakład na jakimś osiedlu, cena około 30 zł i ścina w miarę dobrze? Bo szczerze mówiąc to u tych wszystkich polecanych, jak płacę 100 zł to niby czym to się różni od cięcia u jakiejś np. pani Krysi? Bo ja różnicy nie widzę (tylko taką, że u tych za 100 zł jest ładniejszy wystrój, ale przecież nie o to chodzi). Naprawdę po tych cenach spodziewałam się czegoś rewelacyjnego i bardzo się zawiodłam, w dodatku teraz cierpię bo po wizycie u Krzysztofa wyglądam jak czarownica. Chyba nie ma zbyt wielu klientów bo jak u niego byłam to nie ukrywał, że mu zależy żebym polecała jego zakład.
Hej
ja jestem zadowolona z cięcia w salonie Spa Fryzjerskie Fashion, strona: http://www.spafryzjerskie.pl/glowna.index.html ale wiem, że mam na razie mało postów, więc nie będę nie wiadomo jak zachwalać. I nie warto brać modelowania, bo ja na tym źle wyszłam, jednak po umyciu efekt fajny. a za ścięcie zapłaciłam chyba 45 zl, to się tam nazywa cięcie artystyczne

zastanawiam się, czy ktoś mógłby mi polecić zakład gdzie można zrobić trwałe prostowanie, czy w ogóle warto robić taki zabieg? będę wdzięczna za pomoc

pozdrawiam

Edytowane przez misiosoft
Czas edycji: 2010-04-16 o 11:10
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:10   #4087
M_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny ile kosztuje chemiczne prostowanie farouk w Poznaniu?
I gdzie polecacie się wybrać (Słowiańska)? I jaką fryzjerkę najlepiej wybrać ?
M_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 11:36   #4088
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez M_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile kosztuje chemiczne prostowanie farouk w Poznaniu?
I gdzie polecacie się wybrać (Słowiańska)? I jaką fryzjerkę najlepiej wybrać ?
ja miałam prostowane włosy na Słowiańskiej, ale jakieś 1,5 roku temu. prostowała mi Magda właścicielka, wiem, że teraz też inne dziewczyny są po przeszkoleniu i też prostują. ja byłam zadowolona, ale drugi raz nie pójdę, bo moje włosy nigdy nie były poskręcane, tylko strasznie mi się puszyły. od tego czasu mi się nie puszą i myślę, że na dobrej prostownicy poprzestanę. ja płaciłam 450 zł wtedy, ale mam długie włosy.podsumowując to polecam
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 15:14   #4089
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

bylam ostatnio u Bartka w mono hair na mostowej na cieciu. http://www.monohair.pl/
przede wszystkim bardzo dogodny termin - jakis tydzien czekania, zadne tam 2 miesiace. sam Bartek bardzo mily, towarzysko jak najbardziej na +. cial wlosy na sucho - mi tam obojetnie ale wiem ze niektore dziewczyny zwracaja na to uwage. Fryzure mam bardzo ektrawagancka - ale taka chcialam. Nie mialam zadnej wizji, Bartek zrobil swoja wizje z ktorej jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus jest taki, ze mialam wlosy do lopatek, zgodzilam sie na sciecie ok 10cm, w tej chwili moje wlosy nie siegaja brody :P czyli troche mu sie za duzo scielo - tylko ze ja akurat nie przywiazuje jakies wielkiej wagi do dlugosci wlosow wiec mi to nie przeszkadza.
jak dzwonilam to mi powiedzieli ze za ciecie zaplace 100, natomiast po wszystkim wzial tylko 70zl, wiec ok
mysle, ze jeszcze tam wroce
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 18:52   #4090
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej, hej! co tu taka ciiiiisza?!

dziewczyny, podzielcie się proszę najnowszymi wrażeniami z salonów, bo moje włosy domagają się fryzjera, tylko nie wiem, do którego je zaprowadzić... pomocy!
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:28   #4091
Skalar79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
GG do Skalar79
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam Was serdecznie.
Niewiele znalazłam na tym forum o salonie Emi Style w Poznaniu. Jednak może znacie? Byłam bardzo zadowolona z Pani Marty (młoda blondynka) pracującej w tym salonie, jednak gdy teraz zadzwoniłam się zapisać na wizytę dowiedziałam się, że już tam nie pracuje Może ktoś z Was wie gdzie się przeniosła lub ma jakieś namiary na nią lub wie może jak ścina Pani Ewelina do której teraz się zapisałam.
Skalar79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:45   #4092
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
bylam ostatnio u Bartka w mono hair na mostowej na cieciu. http://www.monohair.pl/
przede wszystkim bardzo dogodny termin - jakis tydzien czekania, zadne tam 2 miesiace. sam Bartek bardzo mily, towarzysko jak najbardziej na +. cial wlosy na sucho - mi tam obojetnie ale wiem ze niektore dziewczyny zwracaja na to uwage. Fryzure mam bardzo ektrawagancka - ale taka chcialam. Nie mialam zadnej wizji, Bartek zrobil swoja wizje z ktorej jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus jest taki, ze mialam wlosy do lopatek, zgodzilam sie na sciecie ok 10cm, w tej chwili moje wlosy nie siegaja brody :P czyli troche mu sie za duzo scielo - tylko ze ja akurat nie przywiazuje jakies wielkiej wagi do dlugosci wlosow wiec mi to nie przeszkadza.
jak dzwonilam to mi powiedzieli ze za ciecie zaplace 100, natomiast po wszystkim wzial tylko 70zl, wiec ok
mysle, ze jeszcze tam wroce
Brzmi ciekawie... Orientujesz się może jak inni fryzjerzy z tego salonu się spisują?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:54   #4093
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie... Orientujesz się może jak inni fryzjerzy z tego salonu się spisują?
wiem ze jeszcze jest Patryk, ale on tylko siedzial sobie obok i rozmawial ze mna i tym Bartkiem, który mnie obcinal. Nie mial zadnych klientow w tym czasie wiec nic Ci nie powiem. Z tego co wiem, nie ma tam wiecej fryzjerow, oprocz Bartka i Patryka.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 05:35   #4094
xMalenKaaa
Zakorzenienie
 
Avatar xMalenKaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: IRL .
Wiadomości: 7 980
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja polecam 'Kącik Fryzjerski ' Agnieszki Chwiałkiewicz , po każdym wyjściu jestem bardzo zadowolona
A szczególnie odradzam "Hugo" Salon Fryzjerski , który znajduję się na ulicy Sarmackiej , kobiety w tym salonie ścinać nie umieją w ogóle .
__________________
"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"



Moje szczęście tylko z Tobą jest możliwe!
xMalenKaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:49   #4095
Une_Panthere
Przyczajenie
 
Avatar Une_Panthere
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A ja polecam salon "Modne fryzury" w Pasażu Różowym. Chłopaki w tym salonie to cudotwórcy! Miałam suche, strasznie zniszczone przez poprzednią fryzjerkę włosy, więc szukałam fryzjera, który je pofarbuje na chłodny blond - coś a la Foremniak - z gwarancją - że nie wyjdę łysa po tych wariacjach... bo włosy mi tak leciały, że płakałam dosłownie Ale mimo to uparty osioł ze mnie i nikt mi z głowy blondu nie wybił.
I oni też - a wierzcie mi... jak ich zdaniem to, co byś chciała mieć jest "nie teges" to od razu - i bez ogródek o tym uświadamiają Mam włosy generalnie kręcone, a nawet bardzo, więc w sumie nie wiedziałam, jak to rozwiążą ( a właściwie to Michał - bo to on się mną zajął - ale Sławek to mistrz nr 2 - wiem bo widziałam co zrobił kumpeli na głowie )... bo czasem prostuję, więc moje wymagania były dość wysokie Bo nie dość, że chciałam, żeby mi położono rozjaśniacz + farbę ( a właściwie to żel koloryzujący, który mniej niszczy mają), to jeszcze, żeby obcięto całe "siano", ale przy tym, żebym nie wyglądała jak "debil" w krótkich lokach i nie miała czegoś a la trójkąt na głowie a do tego jeszcze, żeby były ok jak je wyprostuję - a do tego życzenie główne - żeby były ładne i nawilżone

Michał obciął tak, że wszyscy mówią od razu - że widać na pierwszy rzut oka, że są w dużo lepszym stanie Tylko do fryzury, a raczej jej długości się ludki nie mogą przyzwyczaić - ale to szok dla nich
A poza tym - w salonie panuje świetna atmosfera, tak dobrze - to mi się u fryzjera nie siedziało nigdy w życiu - aż żal było wychodzić

No i jeszcze coś... Nie ma obaw, że któryś Ci powie, że pięknie - byle byś tylko była zadowolona Bo jak coś nie ten, to zaraz pada z ich ust hasło: "Nie podoba mi się" i poprawia - zanim Ty zdążysz powiedzieć, że nie zauważyłaś, że coś nie halo Zresztą - są szczerzy do bólu... z racji ich natury... więc jak Ci powiedzą, że fajna z Ciebie laseczka, to też można uwierzyć, bo to na bank nie podryw hehe - chłopaki mają inny gust
No i kosmetyki można fajne kupić - kurcze szkoda, że wcześniej nie odkryłam tego saloniku, bo bym tyle siana w sklepach fryzjerskich nie zostawiła na kosmetyki, które i tak nie pomogły
Aha - no i nie czeka się tygodniami, ani nawet miesiącami - i nie krzywią się, gdy dzwonisz po raz trzeci przesunąć termin - tak jak np. ja
__________________
"Jeśli masz jeden zegarek, wiesz, która godzina. Gdy masz dwa zegarki, nigdy nie jesteś tego pewien." Anthony de Mello
Une_Panthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:20   #4096
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kilka lat temu miałam przyjemność poznać chłopców z tego salonu o którym pisze Une_Panthere i niestety nie popadłam w taki stan euforii jak Ty.
Fakt, że są sympatyczni i szczerzy. Tak naprawdę Sławek gra tam pierwsze skrzypce i z jego usług właśnie korzystałam.
Świetną i swobodna atmosfera oraz niedrogie i dobre kosmetyki to atuty tego salonu.
Obcinałam się tam 4 razy i przyznam, ze pierwsze dwa cięcia były ok - choć Sławek NOTORYCZNIE, pomimo próśb za krótko obcinał mi górna partię włosów.
Ale później jakby spoczął na laurach i ciął "jak leciało". Niestety "leciało" krzywo i po 2 kolejnych wybitnie nieudanych cięciach z bólem serca odeszłam
Mnie osobiście zraziła do tego miejsca jedna rzecz - otóż było tam niejednokrotnie brudno i niechlujnie!
Włosy w szczotkach, lub walające się po ziemi...
Mam nadzieję, że to się zmieniło.
Byłabym niesprawiedliwa nie podkreślając faktu, że chłopcy sa mega komunikatywni, sympatyczni i pewnie rozeznani w swoimfachu...acz niekoniecznie konsekwentni i staranni...Bo tak jak pisałam wyżej, na początku byłam zadowolona, a chwilę później już niekoniecznie.
A tak być chyba nie powinno...

Ale może wiele się zmieniło od mojej ostatniej wizyty - oby! Ponieważ Sławek jest naprawdę świetnym facetem
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:48   #4097
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

szukam ponownie jakiegoś dobrego fryzjera, naprawde polecanego i nie drogiego, nie żadnego tomka betleja który zrobi NIC za duze pieniadze, a był tutaj tak polecany. Zaczełam doceniac małe saloniki i sympatyczne panie, które naprawde chca zeby komus dobrze doradzić, zeby wyszedl z salonu z usmiechem na twarzy.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:54   #4098
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja w końcu, po wielkich namysłach i odwlekaniu, zapisałam się do wspominanej Fryzjernii.

Edytowane przez zuzannaaa
Czas edycji: 2010-05-06 o 16:55
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 08:32   #4099
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja jakoś nie mogę się przekonać do małych salonów, bo zawsze co ide sobie grzywkę podciąć to mam krzywo ;/ póki co to korzystałam z czesanki i z samui spa może kiedyś trafi mi się mały osiedlowy cudotwórca
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:26   #4100
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a macie jeszcze jakieś doświadczenia z kącika fryzjerskiego? jak kształtują się ceny, czy pracuje tam kilku fryzjerów, kto najbardziej się do fryzur typu bob i podobnych?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:31   #4101
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja po ponad półrocznym zastanawianiu się, do którego fryzjera pójść, zapisałam się do p. Martyny z salonu Trendy na Bukowskiej. Poleciła mi ją moja koleżanka, która ma bardzo starannie i fajnie ścięte włosy i jest zadowolona z fryzury. Mam pewne obawy, ale trudno - ryzyk-fizyk Nie mogę już dłużej zwlekać z wizytą u fryzjera, bo wygląd mojej fryzury woła o pomstę do nieba. Mam tylko nadzieję, że po ścięciu będzie lepiej, a nie gorzej...
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:33   #4102
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a ja mam pytanie o Farouka na słowiańskiej, polecałyście tam jakąś fryzjerkę, która dobrze kolorki dobiera. Czy możecie mi przypomnieć, kto to był?
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:37   #4103
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o Farouka na słowiańskiej, polecałyście tam jakąś fryzjerkę, która dobrze kolorki dobiera. Czy możecie mi przypomnieć, kto to był?

ja nie korzystałam, bo nie farbuję, ale z tego co pamiętam z farouka była polecana pani Sylwia. potwierdźcie albo zaprzeczcie
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:18   #4104
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny, przepraszam, ze tak nie na temat, ale..

Cytat:
Park Sołacki może zniknąć.Jeśli jesteście przeciwni zmianie tego cudnego skrawka zieleni na nowoczesne osiedle mieszkaniowe - podpiszcie petycję. Bez tego parku Poznań nie będzie już taki sam... http://www.solacz.info/index.php?option=com_petitions
nasi radni najchętniej wszędzie by budowali osiedla i centra handlowe..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:20   #4105
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, przepraszam, ze tak nie na temat, ale..



nasi radni najchętniej wszędzie by budowali osiedla i centra handlowe..
Przecież to jest najpiękniejszy park w Poznaniu
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:35   #4106
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie o Farouka na słowiańskiej, polecałyście tam jakąś fryzjerkę, która dobrze kolorki dobiera. Czy możecie mi przypomnieć, kto to był?
Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
ja nie korzystałam, bo nie farbuję, ale z tego co pamiętam z farouka była polecana pani Sylwia. potwierdźcie albo zaprzeczcie
tak, to pani Sylwia
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 16:41   #4107
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny Dziewczyny!!

Czy jak pójdę do Adama z Czesanki, pokażę mu zdjęcie fryzury, którą chcę mieć to on mi to zrobi i nie schrzani mi tego za przeproszniem??
Zależy mi na dość ekstrawaganckiej fryzurze, którą trzeba umieć wykonać, dlatego pytam.

A i z tego co czytałam to w 150 zł, się wyrobię? Czy nie bardzo?? :P

Dzięki za odpowiedź z góry
__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:30   #4108
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez revolta09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Dziewczyny!!

Czy jak pójdę do Adama z Czesanki, pokażę mu zdjęcie fryzury, którą chcę mieć to on mi to zrobi i nie schrzani mi tego za przeproszniem??
Zależy mi na dość ekstrawaganckiej fryzurze, którą trzeba umieć wykonać, dlatego pytam.

A i z tego co czytałam to w 150 zł, się wyrobię? Czy nie bardzo?? :P

Dzięki za odpowiedź z góry
a jakie włosy? krótkie? z farbowaniem?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:48   #4109
revolta09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bez farbowania, tylko cięcie.
Włosy takie do łopatek, nie są jakieś strasznie długie.
__________________
Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end.
revolta09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:21   #4110
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Czy Tomek Betlej się gdzieś przenosi z Górnej Wildy? Widziałam dziś wywieszkę "do wynajęcia"...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.