Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 10:06   #751
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak to jest z mikro i naczynkami. Czy są jakieś przeciwskazania? Czy złuszczanie nie narusza naczynek i im nie szkodzi?
ja mam w dwóch miejscach popękane naczynka i te miejsca miałam omijane przy mikro.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:21   #752
Kapibara87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

hej wszystkim. mi te wszystkie garniery, nivea.l'oreal masakrycznie zniszczyły cerę. nie miałam jakichś strasznych problemów z trądzikiem, ale wiadomo, że każdy chce mieć gładką buzię. w tym momencie mam bardzo wrażliwą, przesuszoną skórę, właśnie dzięki tym przeciwtrądzikowym specyfikom. polecam używać do mycia La Roche Posay Effaclar(jeden z najlepszych, a używałam naprawdę wiele) kremu wciąż poszukuje - wszystkie vichy tragedia. la roche posay brak efektu, physiogel świetnie nawilża(jak najlepiej ze wszystkich)ale nos się po nim maskarycznie świeci, a ja staram się nawet pudru nie używać(szybsze zmarszczki) teraz zamówiłam Humektan firmy Orion Pharma. zobaczymy... naprawdę przestrzegam przed kosmetykami z drogerii. lepiej wydać trochę więcej w aptece, ale przynajmniej później( mam 22 lata) nie będziecie miały problemów z cera. pozdrawiam
Kapibara87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:09   #753
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Super. dzięki za info


A słyszałam, że jedna mikro jest lepsza od drugiej. Tylko która?
diamentowa jest lepsza od korundowej.
Uwielbiam mikrodermabrazje i juz nie moge doczekac sie kolejnej
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:54   #754
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Mikrodermabrazja

Bylam już 3 razy na mikro, ale nie zlikwidowała mi ona takich małych dziurek. Pory mam oczyszczone, ale dziurki zostały co powoduje, że jak nałożę podkład to wchodzi on w te dziurki. Czy można je w ogóle usunąć samą mikrodermabrazją? Zastanawiam się nad mikrodermabrazją z kwasami, ale nie wiem czy to ma sens. Może te dziurki nie są do usunięcia?
Drugie moje pytanie to czy mogę po mikrodermabrazji używać na własną rękę kosmetyków z kwasami np tonik aha/bha 10%?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:34   #755
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Bylam już 3 razy na mikro, ale nie zlikwidowała mi ona takich małych dziurek. Pory mam oczyszczone, ale dziurki zostały co powoduje, że jak nałożę podkład to wchodzi on w te dziurki. Czy można je w ogóle usunąć samą mikrodermabrazją? Zastanawiam się nad mikrodermabrazją z kwasami, ale nie wiem czy to ma sens. Może te dziurki nie są do usunięcia?
Drugie moje pytanie to czy mogę po mikrodermabrazji używać na własną rękę kosmetyków z kwasami np tonik aha/bha 10%?
Ja też myślę o mikro.+kwas, to podobno usuwa też rozszerzone pory (ale nie wiem czy na stałe), może z takimi dziurkami też sobie poradzi? Myślę, że powienien.
A kwasów sama nigdy nie używałam, więc w tej sprawie nie doradzę.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:49   #756
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Mój problem wagry

Ja już chyba wszystko stosowałam na wągry, ale do tej pory nic mi nie pomogło
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:59   #757
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Chyba mam więcej wągrów po tej maseczce,ajajaj ;/ chociaż już sama nie wiem. Sił nie mam już ;p
to poszukaj innych w drogerii może te akurat nie przypadły do gustu twojej skórze
a, ja ostatnio zakupiłam 3
i wogóle dziewczynki zapuszczam włoski
byle do kwietnia mi chociasz do ramion urosły
oby!
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 11:31   #758
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

witam. na poczatku napisze, ze jestem na bierząco z innymi watkami dotyczącymi pielegnacji tej cery i problemow, ktore mnie dotyczą, jednak jestem juz troche pogubiona i chcialabym abyscie pomogly mi dobrac do mojej cery jakos indywdualnie pielegnacje. Ponizej dodaje zdjecia, na ktorych widac jej obecny stan, za ciekawy onnie jest, oraz kosmetyki ktorych obecnie uzywam.
z tradzikiem i wyskakujacymi niespodziankami, narazie jakos sobie radze, bylam u endokrynologa, od niego potem u ginekologa i ten przepisal mi tabletki Diane 35.
do dermatologow wczesniej tez chodzilam, jednak zaden z nich nie potrafil mi ulozyc jakiejs pielegnacji, przepisywal zazwyczaj jakies 1-2 srodki wysuszajace, a gdy pytalam o cos do nawilzania mowil tylko, ze moge stosowac 'jakis krem nawilzajacy'.

Moim glownym problemem sa teraz slady i przebarwienia po pryszczach, ktore zajmuja wiekszą czesc twarzy i roznosi sie to teraz na szyje. Kompletnie niewiem juz czego na to uzywac. Obecnie sotsuje cepan 1-2 razy dziennie z poczatku pomagal, teraz jakos niewidze znaczacej roznicy. Slady sa glownie na policzkach, na zochwie kilka i mam wrazenie ze tam wystepuja przebarwienia? Dodam, ze jakis czas na jesieni stosowalam effaclar K.
Kolejne utrapienie to rozszerzone pory co widac, na nosie troche wagrow. Ostatnio zauwazylam , ze nie jest ona jednolita, wyglada niezdrowo, niewiem co z tym zrobic. Gdy z rana umyje twarz zelem jest sciagnieta, na policzkach wysuszona, a na okolo ust juz w ogole, skora schodzi okropnie, niewiem moze to wina mrozu, bo moje kolezanki z ustami i wokol nich tez maja problem.

Zastanawialam sie nad tonikiem z cytryny, wit b6, jakism lekkim kremem nawilzajacym, ale naprawde niewiem co wybrac i czym pielegnowac ta cere. Bardzo was prosze o wszelkie rady, propozycje jakis kosmetykow naturalnych i aptecznych, ktore ew. poprawia jej wyglad, w miare niedrogich. z gory dziekuje

ps. zdjecia zostaly wykonane przed chwila, pielegnacja zawiera kosmetyki, tylko te ktorych aktualnie uzywam na twarz. tonik ogorkowy ziaja, cepan, krem vichy na noc oraz probki; zelu vichy i kremu normaderm na dzien.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie

Edytowane przez ejaj
Czas edycji: 2010-02-16 o 11:33
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:24   #759
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

Przy tym typie cery musisz i nawilzac ale i ograniczyc wydzielenie sebum i lekko wysuszac syfki, ale ty mowisz z poki co nie masz z nimi problemu. Nie uzywalam nigdy nic z serii Vichy dlatego trudno rozszyfrowac co do czego Ale powiem tak, na dzien dobry krem nawilzajacy, na noc cos z kwasem np salicylowym, nie sa takie grozne. Na te przebarwienia i inne plamki to polecam peelingi moge polecic Tobie Nuno z Ziaji z tym ze ja dodaje jeszcze jakies skladniki scierajace-mi naprawde pomaga chociaz myslalam ze to jakies dziadostwo jak reszta z Nuno. Powiem ci ze ja na prawym policzku mialam podobna sprawe co ty a teraz to wszystko jest juz prawie nie widoczne. Wiec sie nie przerazajNo ale oczywiscie to nie jest tylko jego zasluga. Dla mnie bardzo skuteczny jest krem z gruszka i mikroperlami z Perfecty- choc czytalam ze niektorych zapycha.A co do cepanu to sadze ze na plamki ci nie pomoze...Lekarz przepisal go mojej kolezance zeby goila sie jej blizna ale po rozcieciu! A sama wiem po sobie ze na potradzikowe nic nie dzialal.Zycze powodzenia
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:42   #760
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

Chodzi Ci chyba o ten enzymatyczny z Nuno? Mialam go jakis czas temu, ale stwierdzilam, ze jest zbyt delikatny, i wlaciewie niewiem czy cokolwiek mi dawal czy tez nie, dlatego wyladowal na targowisku i go wymienilam. Byc moze za krotko go stosowalam.. Jak czesto ty go uzywasz? raz czy moze wiecej w tygodniu?
Z kwasami to boje se eksperymentowac juz, niewiem dlaczego, jak juz wspomnialam na jesieni przez jakis czas stosowalam, ale powracac raczej nie chce, chyba ze to nie sa jakies szkodliwe kwasy.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:28   #761
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

Ja go uzywam ok 2 razy w tygodniu ale jak mowie dodaje kawy i wtedy efekt jest lepszy, a no i trzymam go jeszcze z 10 min. A co do kwasow to nie musza byc takie ostre, wszystko zalezy przeciez od stezenia. Kiedys uzywalam kremu z garniera z kwasem salicylowym, ale bardzo delikatny byl-ten kwas tzn. Ale jesli mowisz ze ci sie luszczy buzia a fakt ze od mrozu i innych czynnikow moze sie to wzmoc to stosuj 1 raz w tyg. W ogole tak jak wiem po sobie to mi na przebarwienia pomagaja najbardziej roznego rodzaju peelingi albo tez przecieranie sokiem z cytryny nasaczonym na patyczek kosmetyczny 3 X dziennie.Albo cebula, niektorym jak czytalam calkowicie wyeliminowala przebarwienia, mi tak srednio pomaga ale z 2 str ja to nie regularnie stosuje. A poza tym duzo masci na przebarwienia i blizny jest z wyciagu z cebuli
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 19:11   #762
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

Może terapie kwasami, np. migdałowym?
Co do kosmetyków to tak: tonik ogórkowy jak najbardziej, bo jest delikatny i wybiela odrobinę, ale co robią tu Normadermy? One mają słabą opinię na rynku preparatów antytrądzikowych, ale jak Ci pomagają... Polecam Garniera czystą skórę, bo wybiela twarz (tzn. przebarwienia), nie wiem nawet czy nie za bardzo Generalnie kwasy i kosmetyczka ;];]
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:17   #763
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

A co z Garniera wybiela twarz...?Bo ja nic nie kojarze.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:20   #764
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A co z Garniera wybiela twarz...?Bo ja nic nie kojarze.
garnier 3w1. Stosowałam go 4 miesiące, 3 razy dziennie, efekt wręcz przerażający
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:23   #765
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

Ahaa ja uzywalam zelu o to chodzi tak? I czegos takiego nie zauwazylam niestety...szczesciara z Cb
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:30   #766
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

hmm normadermy, a konkretnie ten na dzien lubie, bo matuje dobrze twarz i w ciagu dnia swieci sie bardzo malo, wiec jako krem na dzien sie sprawdza, a ten zielony dostalam od ciotki, ta z kolei dostala od aptekarki, i uzywam go, tak w ramach nawilzania, bo nie mam aktualnie czego, ale planuje sie w cos zaopatrzyc. Myslalam zeby dac jeszcze raz szanse Humektanowi, kiedys go uzywalam i mialam wrazenie, ze delikatnie mnie zapchal, ale moze to bylo tylko wrazenie.
Co do cytryny to jeszcze dzis punktowo wyprobuje, moze akuat przyniesie jakis skutek na te slady. Planuje tez kupic jutro ten peeling enzymatyczny i jemu rowniez dac jeszcze jedna szanse.
A co do kosmetyczki. To na jakie zabiegi powinnam sie udac jesli w ogole? i w jakiej byly by one cenie? szczerze mowiac mam jakis uraz do kosmetyczek i boje sie do nich pojsc, choc nigdy nie bylam, ale mam takie przekonanie, ze do mojej cery te zabiegi nie sa wskazane, niewiem czemu tak jest.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:32   #767
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: cera mieszana - jak mam zadbac o moja?

Na biochemii jest caaaały watek na temat takiej cery. Ponad 100 stron rad, jak pielęgnować taką cerę.
Czasem wystarczy po prostu zechcieć przejrzeć ogromne zasoby wizażu i tylko korzystać z wiedzy, jaka jest zawarta na tym forum, a nie zakładać milionowy wątek na temat piegnacji cery, jaką posiada niejedna wizażanka
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:54   #768
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Ja też myślę o mikro.+kwas, to podobno usuwa też rozszerzone pory (ale nie wiem czy na stałe), może z takimi dziurkami też sobie poradzi? Myślę, że powienien.
A kwasów sama nigdy nie używałam, więc w tej sprawie nie doradzę.
a wybrałaś już sobie jakiś kwas i jego stężenie? ja nie mam pojęcia jaki. Tonik aha/bha 10% z biochemii urody mogłam stosować prawie codziennie i nie łuszczyłam się, a na to liczyłam najbardziej. Wolałabym chyba coś mocniejszego. Nawet nie wiem jakie kwasy można stosować w czasie mikrodermabrazji. Do kosmetyczki idę dopiero za 2 tyg. Jeszcze muszę o tym co i jak w necie i na wizażu poszukać
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:00   #769
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
a wybrałaś już sobie jakiś kwas i jego stężenie? ja nie mam pojęcia jaki. Tonik aha/bha 10% z biochemii urody mogłam stosować prawie codziennie i nie łuszczyłam się, a na to liczyłam najbardziej. Wolałabym chyba coś mocniejszego. Nawet nie wiem jakie kwasy można stosować w czasie mikrodermabrazji. Do kosmetyczki idę dopiero za 2 tyg. Jeszcze muszę o tym co i jak w necie i na wizażu poszukać
Kosmetyczka polecała mi kwas pirogronowy, na jakieś tam zaskórniki i niedoskonałości cery. O stężęniu nic nie mówiła, ale chyba zdecydowałabym się na najniższy, bo nigdy do czynienia z kwasami nie miałam, więc to tak dla bezpieczeństwa.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 19:00   #770
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez karolinkaWW Pokaż wiadomość
Mam pytanie,
znalazlam Szczecinie kuszaca oferte...mikrodermabrazja + p.kawitacyjny+ sonoforeza+maska za 80 zl. Myslicie ze za taka cene moge spodziewac sie porzanie wykonanych zabiegow? Pytam, bo w innych salonach sama mikrodermabrazja kosztuje 100 zl.
Gdzie?
O ile to nie tajemnica.

Przed momentem wróciłam z pierwszej mikrodermabrazji diamentowej.
Następna za tydzień.
Dopiero teraz po odstawieniu retinoidów czułam się na siłach.
Nie spotkałam się jeszcze z cenami schodzącymi poniżej setki, choć to niewątpliwie kuszące biorąc pod uwagę serię zabiegów.
Tak, czy inaczej warto postarać się zrobić mały "wywiad" na temat gabinetu/kosmetyczki/salonu zanim go wypróbujesz.
Opinie klientek, informacje w internecie mogą być tutaj pomocne.
Nie zawsze niska cena współgra z jakością usługi.
Potem zostaną już tylko Twoje indywidualne odczucia...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:34   #771
ladyizaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Mam kilka zaskórników i pryszczy na czole . Nie potrafie sobie z nimi poradzić .Nigdzie poza czołem nie mam niedoskonałości, no może wągry na nosie, ale to dosłownie kilka . Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze miałam prawie idealną cerę. Co mam używać, aby te zaskórniki zniknęły ? Niedługo wybieram się do drogerii , więc doradźcie mi co mam kupić
Aha i kosmetyczka nie wchodzi w grę , ponieważ chwilowo nie mam pieniędzy ;[

Mam 16 lat jak coś Aha i mam mieszaną , ale bardziej suchą skórę .

Edytowane przez ladyizaa
Czas edycji: 2010-02-18 o 11:38
ladyizaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 07:59   #772
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Mi na te problemy pomógł apteczny specyfik, a mianowicie Acne Derm.

Tu wątek o Acne Derm:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64816

Poza tym peeling raz w tygodniu, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 08:39   #773
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

o, mam dokładnie tak samo jak Ty...tylko, ze na czole mam zamknięte zaskórniki. Robię peelingi 2 razy w tygodniu (enzymatyczne), nawilżam i wybieram się właśnie do kosmetyczki, bo nie chcą wszystkie zniknąć..
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:02   #774
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Wyszukiwarka !!!

Istnieją już identyczne tematy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:11   #775
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka !!!

Istnieją już identyczne tematy

Zatrudnili Cię na wizażu do pilnowania forum? Bo na większości nowych wątków widzę Twój post, w którym odsyłasz do wyszukiwarki i tym podobne
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:50   #776
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Zatrudnili Cię na wizażu do pilnowania forum? Bo na większości nowych wątków widzę Twój post, w którym odsyłasz do wyszukiwarki i tym podobne
poczytaj regulamin... to bedziesz wiedziala, dlaczego tak robi
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:18   #777
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Zatrudnili Cię na wizażu do pilnowania forum? Bo na większości nowych wątków widzę Twój post, w którym odsyłasz do wyszukiwarki i tym podobne
po prostu istnieje na tym forum regulamin i wyszukiwarka
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 22:02   #778
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Polecam lekturę regulaminu przed założeniem nowego wątku.Wyszukiwarka nie gryzie

Łączę.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 12:35   #779
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
po prostu istnieje na tym forum regulamin i wyszukiwarka
owszem, ale są też pomocne wizażanki, które nie tylko do wyszukiwarki potrafią odesłać. W niewielkiej ilości, ale są

Sorry za OT
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:24   #780
Kapibara87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Cytat:
Napisane przez ladyizaa Pokaż wiadomość
Mam kilka zaskórników i pryszczy na czole . Nie potrafie sobie z nimi poradzić .Nigdzie poza czołem nie mam niedoskonałości, no może wągry na nosie, ale to dosłownie kilka . Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze miałam prawie idealną cerę. Co mam używać, aby te zaskórniki zniknęły ? Niedługo wybieram się do drogerii , więc doradźcie mi co mam kupić
Aha i kosmetyczka nie wchodzi w grę , ponieważ chwilowo nie mam pieniędzy ;[

Mam 16 lat jak coś Aha i mam mieszaną , ale bardziej suchą skórę .
ja polecam brevoxyl na zaskórniki, acne derm to silniejszy specyfik, do którego trzeba używać kremów z filtrami. a w przypadku brevoxylu wystarczy wcześniej mocno nawilżyć skórę i nałożyć go.finito
Kapibara87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.