Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 16:02   #811
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

[QUOTE=Alsilatiel;19846311] Ja mam tutaj tak stale czasem aż boję się wchodzić

Ja tez

Też się zastanawiam Zobaczymy jak przyjdą to może porównam... A w jakiej pojemności jest Twój sampel kremu pod oczy?

Coś jak sampel EDM



Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość





Hmmm. to ja sie jeszcze zastanowie, probowalas go wietrzyc?
Tak wogóle to fajny pędzelek do torebki ,faktycznie muszę mu zrobić wietrzenie

[QUOTE=Isilindil;19846940]Załóżmy klub tea tree&green tea
Też chcę pełny wymiar!

EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 18:32   #812
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Zamówienie z Polskiej strony już do mnie doszło
Sample kremów sa tej samej wielkości ale co mnie zszokowało maseczka i mgiełki sa prawie 2 razy większe
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 19:49   #813
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Zamówienie z Polskiej strony już do mnie doszło
Sample kremów sa tej samej wielkości ale co mnie zszokowało maseczka i mgiełki sa prawie 2 razy większe
Moje też doszło Rzeczywiście, sample kremów są spore np. ten pod oczy jest wielkości próbki EDM-u, sampel nawilżającego nawet większy! Duży jest również pojemniczek na maseczkę rewitalizującą Pozostałe próbki - standardowe ale i tak jestem bardzo zadowolona
Użyłam wczoraj kremiku od oczy oraz maseczki:
Kremik jest rzeczywiście bardzo mięciutki, błyskawicznie się wchłania i dobrze natłuszcza. Już go lubię
Co do maseczki: Renew and Replenish Mask - mam mieszane uczucia- nic na jej temat niemal nie ma napisane na stronie, nie ma INCI, wchłania się wprawdzie ale na skórze pozostaje taka "pasta"pewna szorstkość, niezbyt pięknie pachnie (trochę jak pasta BHP podbudowana truskawkami), tylko kolor ma ładny.
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński


Edytowane przez Alsilatiel
Czas edycji: 2010-06-10 o 19:58
Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:34   #814
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

a dostalyscie jakies info na temat pelnowymiarowych produktow czy posiadaja? i ewentualnie w jakiej cenie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:42   #815
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja dostałam info odnośnie zestawu sampli do cery tlustej że może byc dopiero na początku lipca...


A tak, to wchodzę na stronę Joppy codziennie w oczekiwaniu na jakąś obniżkę
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:16   #816
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a dostalyscie jakies info na temat pelnowymiarowych produktow czy posiadaja? i ewentualnie w jakiej cenie?
Ja nie pytałam o pełnowymiarówki... Ale ktoś pisał, że sprowadzają "na zamówienie". Jeśli cena byłaby tak atrakcyjna jak próbek, to na pewno bym się skusiła
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński

Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:55   #817
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja mam kabuki w zbroi Lumiere właśnie do torebki ale nie wiem czy go lubie,pomimo wielu prań nadal śmierdzi
Kurcze, to coś musi być z tymi w zbroi - ja mam z EDM zbrojonego Flat Topa i śmierdzi mimo iż go piorę, potem dezynfekuję i schnie długo, wietrzy się też. Nie wiem co z tym zrobić jeszcze można.

Co do pielęgnacji Joppy to czekam właśnie na próbkę lotionu z zieloną herbatą a dziś skusiłam się na próbki kremu. Intensywnie poszukuję czegoś dobrego pod minerały na dzień dla mojej koszmarnej cery.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 13:07   #818
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

ja jestem w szoku jak wydajny jest moj ukochany kremik green tea&tea tree uzywam i uzywam i dopiero niecala polowe sampla wykorzystalam.
Is widze ze otwrzoylas Joppe... a czy oni robia czasami jakas promocje procz darmowej wysylki?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 14:57   #819
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Są czasem 15 i 20% off ale widzę denko w mojej wydajnej próbce...

Jak chcesz, sama tea tree to zamówsobie do domu zaoszczędzisz 5$ na wysyłce
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:43   #820
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a dostalyscie jakies info na temat pelnowymiarowych produktow czy posiadaja? i ewentualnie w jakiej cenie?
Czekam na info ale nic,chętnie zamówiłabym już 2 lub 3 pełnowymiarowe opakowania.Do Isilindil się nie zgłosiłam bo mój przelew mógł by nie dojśc do poniedziałku,wspaniały Kredyt Bank
Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Kurcze, to coś musi być z tymi w zbroi - ja mam z EDM zbrojonego Flat Topa i śmierdzi mimo iż go piorę, potem dezynfekuję i schnie długo, wietrzy się też. Nie wiem co z tym zrobić jeszcze można.

Co do pielęgnacji Joppy to czekam właśnie na próbkę lotionu z zieloną herbatą a dziś skusiłam się na próbki kremu. Intensywnie poszukuję czegoś dobrego pod minerały na dzień dla mojej koszmarnej cery.
Trzeba nos zatykać
Ja właśnie używam go na dzień i makijaż niezle się trzyma mimo upałów(Pixie bez primera + kiss of sun)

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Używam pielęgnacji Joppy od ponad 2 tyg. a wydaje mi się ze wyprowadziły mi cere na prostą ,podraznienia znikły buzka jest gładka i kolor jednolity
Urzyłam dzisiaj TEJ maseczki 1 raz i niezle mnie po niej buzia piekła(moze przez te enzymy owocowe),gdzieś przeczytałam że nie powinno sie jej trzymac dłużej niż 10 min. i mozna lekko masowac twarz. Cera jest gładka ale zaniepokoiło mnie to pieczenie nie wiem czy to normalna reakcja,nie chcę sobie znowu jakiegos kuku zrobic
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:48   #821
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Emila odnosnie maseczki to mnie okropnie palilo po czeresniowej z BU wlasnie przez cos owocego w niej. Potem czerwona bylam az do dnia nastepnego a bol byl nie do opisania

Ja pelnowymiarowe zamowie chetnie ale jak porownam tea tree z tym drugim kremem do facjaty
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 21:10   #822
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość

Trzeba nos zatykać
Ja właśnie używam go na dzień i makijaż niezle się trzyma mimo upałów(Pixie bez primera + kiss of sun)

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Używam pielęgnacji Joppy od ponad 2 tyg. a wydaje mi się ze wyprowadziły mi cere na prostą ,podraznienia znikły buzka jest gładka i kolor jednolity
Tyle, że nie tylko o ten zapaszek chodzi co o to,że mam schize jak go czuję, że tam jakieś bakterie siedzą. A z moją skórą jest teraz dosyć niefajnie,więc nie chciałabym jej pogorszyć.

A na temat pielęgnacji Joppy tyle zachwytów, że cieszę się, że już mam lotion herbaciany w łapkach. Tfu, tfu żeby nie zapeszyć. (tak jak zachwalaną Lucy z którą się nie lubi moja skóra ).
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 21:31   #823
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Tyle, że nie tylko o ten zapaszek chodzi co o to,że mam schize jak go czuję, że tam jakieś bakterie siedzą. A z moją skórą jest teraz dosyć niefajnie,więc nie chciałabym jej pogorszyć.

A na temat pielęgnacji Joppy tyle zachwytów, że cieszę się, że już mam lotion herbaciany w łapkach. Tfu, tfu żeby nie zapeszyć. (tak jak zachwalaną Lucy z którą się nie lubi moja skóra ).
Ja podeszłam sceptycznie do pielęgnacji Joppy i jestem mile zaskoczona,dodam jeszcze że do stanu mojej cery oprócz Joppy przyczyniła sie mieszanka ziołowa jaką sporządziła mi moja zielarka.

Moim zdaniem ten smród to wina kleju jakim jest klejony pędzel
Z bakteriemi to jest tak ze i tak są one wszędzie. Ja sobie wyobrażam co sie dzieje na poszewce od poduszki ,codziennie jej nie zmieniam
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 10:44   #824
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Babushka Pokaż wiadomość
A ja skusilam sie na male zamowienie
  • 1 x 6 pc Sampler Kit (Limit One Per Customer)
    (Foundation Choice 1: FC Light 2, Foundation Choice 2: FC Medium Light 1, Finishing Silk: Dewy Sheer)
  • 1 x Coffee Butter Lip Balm
  • 1 x Melon Crush
  • 1 x Mini Skin Care Kit-
    (Skin Care Kit: Oily/Acne Prone Skin)
  • 1 x Blemish Bar made with Activated Charcoal
  • 1 x Soap Sample
    (Your Choice: Lemongrass Ginseng)
  • 1 x Soap Sample
    (Your Choice: Butter Bar)
Ciekawa jestem jakie sa te pielegnacyjne i czy nie beda takie agresywne (i wysuszajace) w dzialaniu, bo wzielam do skory tlustej na razie. Przy okazji wyprobuje podklady, blyszczyk i bardzo mnie intryguja mydelka.
Nie wiem czy wiecie (pewnie tak ), po dodaniu drugiego mydla do koszyka (sample, pierwsze wzielam cale), otrzymuje sie 25% znizki na kategorie Soap.

Jak sprawdze podklady, to moze skusze sie na te ich niespodzianke, bo czytalam, ze wiele dziewczyn jest zadowolonych


Dzisiaj przyszly moje probeczki. Bede wyprobowywac. Ciekawa jestem tych mydelek. Probki mydel waza ok 20g, cale mydelko 'Activated Charcoal' jest spore bo ma ok 120g. Jest co dzielic w kazdym razie
Pomadka Melon Crush jest z serii tych prawie bezbarwnych, nadaje polysk, ale nie jest to typowa kolorowa kryjaca poadka. Podobaja mi sie zapachy obu pomadek. Na razie ciesze sie, z mojej mini serii do pielegnacji i jestem nastwiona bezkrytycznie
Podklady wybralam sobie chyba troszke za ciemne. Ale nie chcialam zamawiac tych najjasniejszych, bo balam sie, ze latem bede miala zbyt blade lico w porownaniu z dekoltem. No nic odcien na razie nie jest az tak istotny jak to czy beda sie dobrze sprawowac na twarzy. Jesli tak to powalcze z odcieniami w nastepnym zamowieniu

PS> Ale fajnie, ze wreszcie mozna sie 'pochwalic' zakupami komus kto zrozumie radosc z tych tycich sloiczkow



Edytowane przez Babushka
Czas edycji: 2010-06-12 o 10:57
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:39   #825
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Jestem zachwycona tym kremem po oczy Pefecting Eye Cream - skóra pod oczami jak marzenie!
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:45   #826
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja podeszłam sceptycznie do pielęgnacji Joppy i jestem mile zaskoczona,dodam jeszcze że do stanu mojej cery oprócz Joppy przyczyniła sie mieszanka ziołowa jaką sporządziła mi moja zielarka.

Moim zdaniem ten smród to wina kleju jakim jest klejony pędzel
Z bakteriemi to jest tak ze i tak są one wszędzie. Ja sobie wyobrażam co sie dzieje na poszewce od poduszki ,codziennie jej nie zmieniam
Na razie z lotionu herbacianego jestem bardzo zadowolona. Chyba zamówię duże opakowanie, poczekam tylko jeszcze na zamówiony krem.
A co to za mieszanka ziołowa? Brzmi ciekawie. Ja poszukuję czegoś co poprawi moją straszną cerę. Teraz jest trochę lepiej, ale nie wiem dokładnie co się do tego przyczyniło. Celuję, że w jakimś stopniu OCM bo po nim skóra jest super nawilżona. No i ten lotion herbaciany jest faktycznie super pod minerały.

Mam nadzieję, że to zapach kleju. A z poduszką też mam schizę i staram się nie myśleć o tym, bo idzie zwariować. Przynajmniej poduszka pachnie po praniu a pędzel niestety ciągle nie.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:41   #827
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Właśnie dostałam maila z pytaniem czy na pewno chcę te 3 zamówienia które złozyłam, czy to nie pomyłka

Brzmi śmiesznie ale cieszę się że są czujni, faktycznie mogło by się wydawać że zamawiając w każdym zamówieniu po 2-3 acai berry lub tea tree lotion mogłam się pomylić

To chyba oznacza że nasze zamówienia już są "procesowane"
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:49   #828
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

super
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 06:12   #829
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

napisalam maila do poslkiego sklepu z joppa czy mozna u nich zamawic pelnowymiarowe, ale poki co cisza
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 08:46   #830
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ech, okazało się, że Skin Renewal Moisturizer with Acai Berry zapycha mnie w strefie T. Świetnie się wchłania i pozostawia miłą, gładką, suchą skórę, zapach też..hm..przyjemny i intensywny. Ale nie lubi się z tłustymi partiami u mnie niestety...
Dobrze, że to tylko próbka Na policzki się zużyje część, a część oddam przyjaciółce Ale krem pod oczy nadal super
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński

Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:07   #831
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja odstawiłam ten kremik tak jak mi poradziła Cathy, bo pojawiały mi się czerwone plamki wokół ust
Ale zamówiłam w niedziele próbki kilku rzeczy, m.in. lotion tea tree, pokładam w nim nadzieje:P
A krem pod oczy- faktycznie cudny Mam jeszcze balsam do ust bananowy, super nawilża i pięknie pachnie!
A joppę muszę pochwalić, dziś dostałam maila, że wysłano paczkę I w ogole tanio wyszły te zakupy, nie dość, że wysyłka darmowa, to jeszcze działał kod-10% Mam nadzieję, że nie doślą mi jakiegoś miala, że promocje nie łączą się i że muszę coś dopłacać
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 14:16   #832
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja na razie zaliczam sie do zadowolonych klientek Joppy Sluza mi kremiki, zele do mycia itd. nawet mam wrazenie, ze po na lozeniu podkladu, po kilku godzinach mniej sie swiece. Oby nie bylo gorzej, to zostane na dluzej z tymi kosmetykami.
Ja mam pomadke kawowa. Fajny ma zapach, jak jakies kawowe slodycze. Podoba mi sie jej konsystencja. Jest miekka, ale nie rozlazi sie jak takie 'wazelinowate' sztyfty.
Mam jeszcze do wyprobowania maseczke.
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 14:36   #833
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

czy joppa dalej ma darmową wysyłkę? a jeśli tak, to do kiedy wiecie może? bo czytam tę ich stronę i czytam, i nie mogę znaleźć, niby mi chce koszty wysyłki doliczać, a dawno od nich nie zamawiałam i chyba mi się na oczy rzuciło
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 14:57   #834
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Do wczoraj była darmowa wysyłka[taka "promocja" jest co jakiś czas]... ale zawsze możesz skorzystać z kodu TEN i odejmie Ci 10% kwoty
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 10:28   #835
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Jaki kolor podkładu jest najbardziej zbliżony do Fairly Light Neutral z EDM?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 06:48   #836
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

dostalam odpowiedz od polskiego sklepu z joppa, ze nie maja pelnowymiarowych i nie przewiduja poki co, ze beda je sprowadzac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:03   #837
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Jaka jest pojemność sampli a jaka pełnowymiarowych produktów:
- Green Tea & Tea Tree Lotion
-Perfecting eye cream

?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:25   #838
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dostalam odpowiedz od polskiego sklepu z joppa, ze nie maja pelnowymiarowych i nie przewiduja poki co, ze beda je sprowadzac
A mi wczoraj odpisali że moga mi zamówic od ręki,trzeba wysłac zamówienie mailem i pózniej potwierdzic, krem pod oczy kosztuje 44,60 ,a tea&tre 52,00 , czeka sie 2-3 tyg. i płaci dopiero jak wysyłają juz do osoby zamawiającej(nie z góry) Gdyby nie to ze trułam jednej kochanej wizażance żeby otworzyła zamówienie to z pewnościa zamówiłabym u nich
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:04   #839
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
A mi wczoraj odpisali że moga mi zamówic od ręki,trzeba wysłac zamówienie mailem i pózniej potwierdzic, krem pod oczy kosztuje 44,60 ,a tea&tre 52,00 , czeka sie 2-3 tyg. i płaci dopiero jak wysyłają juz do osoby zamawiającej(nie z góry) Gdyby nie to ze trułam jednej kochanej wizażance żeby otworzyła zamówienie to z pewnościa zamówiłabym u nich
to pewnie jakby ich pomeczyla to tez by mi sciagneli w sumie przy obecnym kursie dolara to wychodzi cenowo na to samo mniej wiecej w przypadku gt&tt.

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-06-18 o 20:06
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:19   #840
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

jaki kolor z Joppa jest podobny do Lucy Bisque i CB ?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.