Czy krem NIZORAL 2% - pomoze na tradzik rozowawy?Czy przy tradziku roz-mozna miec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-18, 04:19   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Czy krem NIZORAL 2% - pomoze na tradzik rozowawy?Czy przy tradziku roz-mozna miec


Czy krem NIZORAL-pomoze ,albo nie zaszkodzi skorze z tradzikiem rozowawym? CZY SKORA z tradzikiem rozowawym moze tez byc tlusta ? bo moja skora twarzy jest bardzo wrazliwa ,czesto nawet umycie jej zwykla woda podraznia ja..zaczerwieniona prawie caly czas jest ,szczegolnie(okolice nosa,czubek nosa bardzo czesto-czolo-policzki+ tlusta+duze pory,pomaranczowa skorka zaczerwieniona+ czarne wagry) Czy to Lojotokowe zapalenie skory? czy Tradzik rozowawy? Bardzo prosze o opinie co sadzicie ? Obojetnie jaki krem wsmarowuje w skore nawet bardzo delikatny na dzien to robi sie czerwona odcien pomidorowy
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 10:17   #2
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Czy krem NIZORAL 2% - pomoze na tradzik rozowawy?Czy przy tradziku roz-mozna

NIZORAl na trądzik??WTF nie kombinował bym tak ale nie znam się, na pewno to nie jest środek na trądzik, jeśli chcesz miec skóre mniej podrażnioną to polecam ci ten żel https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oderm-zel.html ja stosuje leki na trądzik i skora tez jest wrażliwa , myje nim twarz 15 min. przed wyjściem z domu, i myjąc nie do końca zmywam ten żel żeby został na twarzy a on fajnie sam się wchłonie i po 5 min. mam już uczucie spokojnej twarzy, skóra bez rumienia ,naturalna . Pozdrawiam
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 18:00   #3
manipura
Raczkowanie
 
Avatar manipura
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 53
Dot.: Czy krem NIZORAL 2% - pomoze na tradzik rozowawy?Czy przy tradziku roz-mozna

Mnie nie pomógł ani trochę; zmarnowana kasa tylko. Lekarze też nie zawsze trafią z lekiem...Loteriada i tyle. Od lat walczę z zapaleniem odbytu i nic mi nie pomaga.
__________________
...nie warto żyć życiem niezbadanym...
manipura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.