problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-24, 16:26   #1
kikirikikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4

problem


Chcialabym zapytac jak zrobic ladny makijaz gdy ma sie problemy z cera(tradzik, blizny, czerwone plamy) czy wogole zakrycie tego jest mozliwe. bo ja gdu robie sobie makijaz to mam wrazenie ze moje problemy z cera jeszcze bardziej sie uwidaczniaja i wygladam bardzo nienaturalnie!Co zrobic? jesli wogole cos mozna zrobic!Bardzo prosze o pomoc!
kikirikikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:35   #2
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: problem

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:23
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:45   #3
kikirikikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82
Moim zdaniem, jeśli ma się coś do zakrycia, trzeba robić tro wyjątkowo delikatnie, i nie nakładać zbyt dużej ilości kosmetków (np. podkładu, korektora). Gruba warstwa jeszcze bardziej uwidoczni wady skóry.
Ja przemywam twarz łagodnym tonikiem, nakładam krem matujący. Potem używam lekkiego podkładu (nie matującego, gdyż te powodują u mnie efekt maski i przesuszają nawet moją przetłuszczającą się cerę). Potem punktowo (ale to naprawdę punktowo) korektor, bardz dobrze dobrany do koloru skóry. Na to wszystko nie stosuję już normalnego pudru, tylko zasykę (np. alantan) lub skrobię, których nie widać na twarzy, a dobrze matują cerę.
Kolejno więc: łagodny tonik, maujący krem, lekki podkład, korektor. I najważniejsze! obejrzyj się potem w dziennym świetle, jeśli to możliwe
a co myslisz o fluidzie z firmy maibelline wonder finish? Nadaje sie ?
kikirikikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:37   #4
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: problem

Cytat:
Napisane przez kikirikikiki
a co myslisz o fluidzie z firmy maibelline wonder finish? Nadaje sie ?
dodam coś od siebie Jesli dobierzesz sobie naprawdę dobry ( czytaj: odpowiedni kolorystycznie do cery, trwały i dobrze kryjący) korektor to podkładzik możesz sobie dobrać dowolny.. Choć ja na Twoim miejscu wybierałabym jakiś antybakteryjny, który nie jest komodogenny , żeby nie zapchał ci porów
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 09:51   #5
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: problem

W zasadzie najważniejsze są dwie rzeczy:
- dobór kremu nawilżającego, który załagodzi cerę i dobrze przygotuje ją na nałożenie podkładu
- dobór odpowiedniego podkładu.
W Twoim konkretnym przypadku polecam podkład antybakteryjny, który pomaga cerze, a na dodatek silnie kryje. Jest to Unifiance La Roche Posay, podkład kryjący (nie wygładzający!). Poczytaj o nim więcej na KWC.
Trochę kosztuje, a przypadku tego typu cery naprawdę nie warto szkodzić sobie czymś niepewnym.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.