Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 19:37   #331
masterofalchemy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jak znajdę coś to wrzucę tylko, że u mnie nie było widać tego efektu na całych włosach jedynie na odrostach, bo jak pisałam za pierwszym razem nierównomiernie mi załapało : <
masterofalchemy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 00:29   #332
kalaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mam pytanko do znawczyń tematu. Od kilku lat farbuje włosy na blond. około 3 miesiące temu robiłam rozjaśniaczem z joanny a potem raz odrosty+ odświerzenie farbą joanny. Włosy mam dość jasne, taki popiel. chciałabym zrobić sobie jakąś czerwień, żeby była żywa i intensywna, ale ani rudy ani brąz z czerwonym refleksem. Boje się, że po tych rozjaśnianiach wyjdzie mi marchewka. Jeśli mogłybyście to proszę o polecenie jakiejś firmy i koloru. Tylko żeby też nie była za ciemna, bo brąz raz zrobiłam i wygladałam jak śmierć
zamieszczam zdjęcie koloru jaki "mniej więcej" chciałabym uzyskać.
kalaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 17:35   #333
silje84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 22
GG do silje84
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

na rozjasniane wlosy to właśnie mocniej łapie
też sie bałam że wyjdzie marchewka ale paradoksalnie im bardziej rozjaśnione tym mocniej farbę chłonęly ...
oo to teraz mam wlasnie takie wlosy jak ta z drugiego zdjęcia,Kalaja
tylko jak swiatlo zaswieci we wlosy to sie wydaja jasniejsze ale to wiadomo
__________________

Edytowane przez silje84
Czas edycji: 2010-11-04 o 17:39
silje84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 18:04   #334
Lein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Chciałabym dziś zapytać, czy może ktoś słyszał coś o farbach Herbatint? Ogólnie są raczej mało znane, bo są trudno dostępne (można kupić farbę tylko na ich stronie internetowej) i nie za tanie (40zł za farbę na włosy do ramion + przesyłka). Czytałam kilka recenzji tych farb i wszystkie były bardzo pozytywne, ale nikt nie wypowiadał się co do czerwieni. Jest tam jeden taki kolor:

http://www.sklep.herbatint-polska.pl...wien-p-31.html

Bardzo mnie kusi, ale ciężko zgadnąć jak będzie ten kolor wyglądał na włosach. Dodam, że to są farby bez amoniaku, podobno bardzo trwałe i bezpieczne. Wszędzie jest też napisane, że wychodzą trochę ciemniejsze od tych próbek, które są na stronie.

Więc może ktoś coś o tym słyszał? Czy mi się też wydaje, czy ten kolor wydaje się lekko różowy?
Lein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:58   #335
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Na początku myślałam, że to różowy w ogóle.

Czerwień robiłam na rudy farbowany z Londy (ognista czerwień), kolor wyszedł śliczny, zmył sie szybko do koloru brzydkiego dosyć, taka rozgotowana wiśnia z kompotu. w dodatku wkótre głowy i włosy mam wytrzymałe, a po tej farbie na głowie wyskoczyły mi purchle, a włosy zrobiły się sztywne i nieprzyjemne w dotyku.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:13   #336
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

cześć
mam takie pytanie do rudo-czerwonych weteranek - a mianowicie chciałabym uzyskać taki kolor jak na zdjęciach (to jedna i ta sama osoba) i nie mam pojecia jaką farbę wybrać. dotychczas farbowałam goldwellem 8OK, ale szybko się wymywał i generalnie przesuszał mi włosy. a poza tym mam już serdecznie dość tych farb kupionych w sklepach fryzjerskich. trochę za dużo zachodu dlatego chyba wrócę do tych drogeryjnych.
stąd moje pytanie - wiecie jaką drogeryjną farbą uzyskam taki kolor? to już chyba podchodzi pod czerwien, nie?
pomożecie proszę?
(podobną wiadomość zamieściłam w wątku o rudościach, wybaczcie, że dubluje, ale mam nadzieje, że może tutaj ktoś będzie wiedział co to za farba)

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2010-11-21 o 22:15
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:28   #337
00karolina00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 135
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Osatnio widziałam kobietkę w czerwonych prostych włosach. Myślałam, ze padnę, miałam ochotę biec za nią i spytać się o kolor ale się spieszyłam. W ogóle wszyscy sie za nią oglądali bo była boska. Tylko że włosy miała lśniące i sypkie a nie matowe/puszące się wiec do czerwieni super to pasowało. Ale jaki to kolor to za cholere nie wiem nie mam pamięci wzrokowej i teraz chyba przewertuję wszystkie strony internetowe żeby taki kolor odnaleźć. Na pewno wiem,żę był raczej ciemniejszy, elegancka czerwień, niezbyt oczo***na
__________________
Biorę się za siebie
00karolina00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 22:29   #338
juliakczylija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cześć.
Potrzebuję pomocy. Mój naturalny kolor włosów to coś pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem. Ostatnio pofarbowałam włosy na egzotyczna czerwień wellatony i nie osiagnęłam efektu porządanego. Do koloru nic nie mam, po prostu niekorzystnie w nim wyglądam. Chciałabym wrócić do koloru naturalnego, myślałam o karmelowej czekoladzie. Co zrobić żeby kolor wyszedł ładnie i się przyjął i żeby odbyło sie bez wizyty u fryzjera i wysokich kosztów.
juliakczylija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:00   #339
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czerwonowłose kobiety pomóżcie
Zakupiłam szamponetkę Joanny porzeczkowa czerwień. Włosy mam jasny brąz/ciemny blond. Czy mam się czego bać, że wyjdzie coś nie tak czy może śmiało próbować.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:27   #340
EvaLuciferia
Raczkowanie
 
Avatar EvaLuciferia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 97
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Czerwonowłose kobiety pomóżcie
Zakupiłam szamponetkę Joanny porzeczkowa czerwień. Włosy mam jasny brąz/ciemny blond. Czy mam się czego bać, że wyjdzie coś nie tak czy może śmiało próbować.
Nie bój się! Na pewno na takim kolorze nie wyjdzie nic strasznego Poza tym kolorek wypłukuje się i nie ma obaw, że jeśli coś Ci się nie będzie podobać to zostanie
__________________
EvaLuciferia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:25   #341
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Czerwonowłose kobiety pomóżcie
Zakupiłam szamponetkę Joanny porzeczkowa czerwień. Włosy mam jasny brąz/ciemny blond. Czy mam się czego bać, że wyjdzie coś nie tak czy może śmiało próbować.
Śmiało próbuj To jedna z moich dwu ulubionych szamponetek Bardzo delikatna i zawsze mi wychodzi jak trzeba
Tylko nie zdziw się jak będzie się szybko wymywać
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 13:40   #342
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez EvaLuciferia Pokaż wiadomość
Nie bój się! Na pewno na takim kolorze nie wyjdzie nic strasznego Poza tym kolorek wypłukuje się i nie ma obaw, że jeśli coś Ci się nie będzie podobać to zostanie
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Śmiało próbuj To jedna z moich dwu ulubionych szamponetek Bardzo delikatna i zawsze mi wychodzi jak trzeba
Tylko nie zdziw się jak będzie się szybko wymywać
Dzięki dziewczyny Nie ma to jak pomoc wizażanek
Nigdy nic z czerwieniami nie kombinowałam stąd obawy.
Chociaż nie wiem czy wogóle to chwyci na moich włosach. Spróbuję




Zrobiłam Muszę przyznać, że kolor jest świetny.
Tylko szkoda, że się zmyje..może mogłybyście polecić szampon koloryzujący w odcieniach czerwieni? Farb nie chcę.

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2010-12-04 o 18:42
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 19:06   #343
fuko_
Raczkowanie
 
Avatar fuko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 47
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dzasminko a moglabys wrzucic zdjecie?
fuko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:49   #344
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cześć wszystkim
Odrazu napisze wam co zrobiłam. Miałam włosy średni brąz (oczywiście farbowane jakoś w sierpniu) więc kolor się już troszkę zmył, a podchodził pod moje naturalne włosy. Ubzdurało mi się, że się farbnę naczerwono i wydawało mi się, że przy średnim brązie powinno chwycić ale chyba się pomyliłam. Kupiłam farbę shwarzkopf brillance ostra czerwień i wyszedł mi ciemny brąz z połyskiem bordo

Powiedzcie mi czy faktycznie czerwienie tylko na jasnych włosach wychodzą czy źle dobrałam farbę ???
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:55   #345
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fuko_ Pokaż wiadomość
Dzasminko a moglabys wrzucic zdjecie?
Wrzucam
Chociaż na zdjęciu są bardziej rude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg całe5555.jpg (11,6 KB, 182 załadowań)
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:14   #346
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czerwonowlose!

A czy ktoras z Was probowala juz ozywiac swoj kolor przy pomocy plukanki z lisci cebuli? Albo rozjasniac delikatnie rumiankiem?
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:46   #347
Pogloskova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do Pogloskova
Lightbulb Jak uzyskać czerwień?

Witam!
Potrzebuję porady. Zawsze farbowałam włosy na ciemno, teraz jednak, ponieważ obcięłam włoski, chciałabym mieć ciemną czerwień. Coś jak na załączonym obrazku. Problem w tym, że włosy mam wciąż czarne, pod słońce brązowe-czekoladowe (a farbowałam szamponem do zmieszania). Boję się, że na tym kolorze czerwień po prostu w ogóle nie chwyci i szkarłatne będą tylko odrosty. Co zrobić? Czy można jakoś rozjaśnić/usunąć czarny i zafarbować na czerwony? Odcień mógłby być troszkę ciemniejszy jak na zdjęciu, ale zbliżony. Odcień farby na zdjęciu to Schwarzkopf Brillance Toner Creme Garnet - 868 (http://www.brillance.com/products/wa...68-garnet.html). Każde farbowanie u fryzjera (i to niszowego, w moim małym miasteczku) to min. 100 zł...

I tak jakoś muszę pozbyć się tego czarnego, bo średni-szatyn odrosty nie wyglądają ładnie, a nie chcę więcej obcinać.
Słyszałam o ściąganiu koloru, dekoloryzatorach itp. ale nie wiem na czym to polega i jak miałabym przeprowadzić tę "operację".
Nie chcę też, aby kolor wpadał w rudy, bądź znów bordo.
Czy taki kolorek jest możliwy?
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brillanceGarnet.jpg (5,6 KB, 55 załadowań)
Pogloskova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:45   #348
Florida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 35
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

http://www.twojepiekno.com/?module=s...rodukt&id=3886
z tej szamponetki jaki kolor mi wyjdzie?
to winna czerwień )
mam włosy jasny brąz )
chciałabym takie ciemno wiśiowe a boje się, że mi czerwień jak Michał Wiśniewski wyjdzie ;>
Florida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 15:46   #349
avaleal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 49
GG do avaleal
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

jakiego rozjasniacza uzyc ? chce miec jasne czerwone wlosy . ostatnio robilam na ciemnobrązowe czerwone , ale wiadomo jakie wyszly .. a tym czasem za miesiac studniowka i chcialabym miec moj wymarzony kolorek ; d . nie za bardzo chce isc z tym do fryzjera .. ;d
co radzicie ?
__________________
30.07.2010 prawko zdane za 1 razem!



avaleal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 20:02   #350
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Question Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam wszystkich ^^
Jestem tu nowa i też interesuje mnie czerwony kolor na główce ^^
Z koloru blond przeszłam najpierw do brązowego (średniego) później spodobał mi się mahoń , a następnie dostałam fazę na red <3 haha W poprzedni piątek pofarbowałam włosy farbą Joanny Cream Color Wiśniowa czerwień + intensywna czerwień i chyba zrobiłam błąd... wcześniej miałam taki jakby z lekka spłukany mahoń , ale już miałam spore odrosty niestety mam kolor taki mysi blond :/ Po farbowaniu moje włosy u góry są nawet ok.. widać tą czerwień ,niestety na dole tam gdzie były troszkę ciemniejsze są tak jakby wiśniowe :/
Mam pytanie czy myślicie , że przy Safirze Czerwona Orchidea moje włosy będą miały mocniejszy czerwony kolor? Najbardziej mi zależy na tym ,aby ożywić ten ciemniejszy kolor który mam na końcach.Bardzo podoba mi się coś takiego jak ma Dulce maria,albo coś w podobie..
Taki jak ma Rihanna nie dałabym chyba rady ahha

http://www.kobieta.byc.pl/photo//max...f_27799a74.jpg chodzi mi o coś takiego )) ubóstwiam. !

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2010-12-26 o 20:15
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:30   #351
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam
zawsze chciałam mieć ognisto czerwone włos, dlatego proszę was o radę, bo widzę że się na tym znacie.
Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz, farbowałam włosy na czerwono z Londy ale po pierwszym płukaniu kolor zmył się całkowicie (nie wiem jak to się stało), zrobiłam sobie przerwę i pofarbowałam farbą z Syoss 'intesywna czerwień' kolor nie wyszedł intensywny, ale to przez naturalny kolor. Jest taki lekko czerwony w dobrym świetle.
I teraz mam pytanie jaką farbę mogłabym kupić żeby włosy były czerwone nie tylko w świetle, ale zawsze i wszędzie Zastanawiałam się czy może gdyby kupić jakąś farbę o odcieniu ciemnego ale intensywnego rudego to może wyszłoby coś na kształt czerwieni. proszę pomóżcie
A jeżeli nie to porszę o radę jaką farbę mam kupić spodobała mi się ostatnio dostępna na stronie chantal odcień 'karminowa czerwień' ale nie wiem czy wyjdzie na moich włosach i czy farba jest godna uwagi
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:47   #352
Paulina Miotk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 6
GG do Paulina Miotk
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

cześć dziewczyny o pięknych czerwonych wloskach
mam do Was takie małe pyt. planuję zafarbować włosy na bordo cos takiego 1214156456.jpg a kolor wlosów jaki mam obecnie to czekoladowy brąz. powiedzcie mi czy farba brillance iluminance intensywna czewien pozwoli mi na osiągniecie talkiego kolorku?

Pomocy chce je jak najszybciej zrobić
__________________
szalona
Paulina Miotk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:15   #353
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam was
W sobotę zafarbowałam sobie włosy farbą Safiry dzika orchidea i muszę powiedzieć , że jest to chyba najlepsza farba jaką miałam
Co do waszych włosów.. jeśli macie ciemny brąz.. to żadna farba wam tak naprawdę nie przebije koloru ,żebyście miały taką mocną czerwień (sama chciałam tak zrobić niestety miałam brązowe włosy) chyba ze użyje się BAARDZO mocnej czerwieni widziałam w internecie , że londa i kiedyś schwarzkopf miał taki kolor Co do tego brilliance to czerwony na pewno będzie widać , ale niestety nie tak jak byśmy tego chciały też pragnę koloru który nawet w cieniu będzie czerwony niestety .. jeśli ma się brązowe włosy nie wyjdzie to :/... sama miałam brąz i pofarbowałam safirą , która ma bardzo mocny kolor i dobrze przebija ciemniejsze tonacje.. to i tak na górze mam czerwień ,a dalej wpada mi w takie ala bordo. Ogólnie jestem zadowolona i to bardzo ^^ bo nie widac w słońcu tego brązu.. ale od tej pory muszę cały czas farbować na czerwony ,żeby zacząć zchodzić z tego ciemnego koloru.
Czyli tak w skrócie..
Nie ma farby cud albo farbujemy się ciagle na czerwono najpierw mocny,aby przebił z lekka ten ciemniejszy i potem już ciągle red red red albo zastosować dekoloryzacje (co chyba już by było prawdziwą desperacją :/) Czerwony to świetny kolor , niestety jeśli ma się ciemne włosy.. trudno jest początkowo osiągnąć to co chcemy
Mam nadzieje ,że trochę pomogłam
Pozdrawiam
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 09:57   #354
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziękuję ci bardzo Atka92 na pewno wypróbuję ten kolor, kiedyś się nad nim zastanawiałam, ale chyba ktoś mi doradził coś innego a szkoda, bo dzisiaj miałabym fajne włoski właśnie tak myślałam że raczej z ciemnych włosów cudów nie zdziałam niestety. Myślę, że skoro już trochę czerwone włoski mam to jak zrobię tą farbą to będzie ładnie. Dobrze, że mi to teraz napisałaś bo jeszcze nie mam odrostów, ale i tak chyba jeszcze trochę poczekam, żeby już biednych włosów nie katować

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

A co myślicie o nakładaniu na ciemno czerwone włosy rudej farby aby jakoś fryzurkę ożywić. Da się tak w ogóle? Bo gdyby mi ożywił kolor to byłoby super.
Nawet gdyby wyszedł kolor hmm.. cegły to chyba też byłabym zadowolona xD
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:41   #355
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Myślę, że robienie na ciemno czerwone włosy rudego.. to chyba niezbyt dobry pomysł hahahah Nie wiadomo jaki to kolor by wyszedł ;D jak masz czerwone to tylko bym ożywiła go jakimś intensywniejszym kolorem A jeśli chodzi o tą dziką orchidee to muszę powiedzieć , że będą cały czas farbowała Safirą Chciałam wypróbować Ostre Chili.. bo widziałam internecie ,że jest , ale nie znalazłam jej w sklepie.. wiec mam dziką orchidee. Gdybym miała tenn brąz o wiele jaśniejszy to bym miała taką czerwień , że ulalaaa niestety.. przez to , że na końcach został mi kolor po poprzednich farbach to wyszła mi ciemna czerwień-wiśnia... już się do niego przyzwyczaiłam.. ale nie wiem.. chce coś mocniejszego haha chyba następnym razem wezmę tą Ostrą Chili.. lub ze Schwarzkopfa intensywna czerwień brilliance'a Jak myślicie.. czy tymi farbami dam radę przebić (oczywiscie po paru farbowaniach) na kolor taki Bordo-czerwony coś jak ma Dulce Maria ? czy potrzebny jest koniecznie rozjaśniacz?... tego chciałabym uniknąć -.-'
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 07:54   #356
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A mi sie ostatnio podoba rubin i mahoń z pallete i nie wiem który wybrać hmm. Mam włosy taki średni brąz myślicie że któryś z tych kolorów wyszedłby na moich włosach???
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:03   #357
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witaj
Myślę , że na średni brąz spokojnie Ci wejdzie mahoń może być troszkę ciemniejszy niż na opakowaniu ,bo na ciemniejszych włosach trochę inaczej to wychodzi Co do rubinu... też go widziałam w Palette , ale z tego co pamiętam to jest on zalecany tylko do blondu od jasnego,po ciemny.. nie było tam nawet jasnego brązu.. więc rubin może ci troszkę załapać , ale nie będzie takiego oszałamiającego efektu jakby to było w przypadku włosów blond Kolor na pewno będzie inny,bardziej czerwonawy,albo bordowy Jak człowiek sam nie wypróbuje to się nie przekona
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:02   #358
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Z tym rudym to już była desperacja haha xD chciałabym tą safire którą ty masz, tylko boję się trochę bo ja mam cienkie włosy, a opinie o tej farbie są różne. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych typu: kolor się nie wypłukuje i trzyma się długo, nie niszczy włosów, są fajne rękawiczki;p itp ale niektórzy piszą że na maxa im zniszczyła włosy, wysuszyła, kolor nie taki jak chcieli, albo że krótko się trzyma. Wiem że bardzo dużo zależy od włosów, ale kto nie ryzykuje... )
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:34   #359
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

jak na razie to planuje sobie kupić szamponetkę z mariona RUBIN i zobaczę jak będę wyglądała a potem dalej będę kombinować
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:04   #360
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Też czytałam opinie o tej Safirze , ale.. w większości przypadków farba była położona nie jeden raz w tym dużo osób robiło rozjaśniaczem więc niech się potem nie dziwią , że mają takie włosy jakie mają.. Moje też nie należą do grubych... ale zaryzykowałam i nie żałuję Kup sobie , a nie pożałujesz. Odpowiednio pielęgnuje włosy odżywkami,nakładam jedwab na końcówki itd. i pomaga ^^. A te osoby które pisały na forach na temat tej farby , albo oczekują nie wiadomo czego..faby cud czy co? albo już tak 'pięknie' zostały ich włosy potraktowane.. , że się zbuntowały i niestety cała struktura włosa padła i wychodzi 'siano'. Od razu powiem , że moje włosy przeżyły swoje i jak na razie nic mi się z nimi poważnego nie dzieje Należą raczej do cienkich , ale jak patrze na niektóre osoby , które ładują tyle tych farb.. a ich włosy po prostu krzyczą Nie mogę na takie coś patrzeć.Jak można doprowadzić włosy do takiego stanu?
Swoją drogą już mam tą farbę 1,5 tyg. i muszę powiedzieć , że owszem jest jeszcze czerwona woda.. , ale kolor się trzyma i to bardzo dobrze.. jak użyłam wcześniej Joanny Cream Color chyba Wiśniowa czerwień+intensywna to po wysuszeniu,użyciem 1x lokówki , 1x prostownicy(nie jestem zwolenniczką tych rzeczy , ale sytuacja mnie zmusiła do tego ) to kolor wyblakł i nie był już zachwycający.. i tak mi się od początku nie podobał , ponieważ tą wiśnią strasznie mi włosy pociemniały tragedia. Teraz chcę dopiero zafarbować na początku marca ,żeby mi te włosy odetchnęły haha i wezmę Safiry- Ostra Chili ) A co do opakowania Safiry.. to się postarali. Odświeżacz koloru -bardzo przydatny, rękawiczki idealne, a odżywka bardzo ładnie pachnie Po niej włosy są lekkie,miękkie i błyszczące zupełnie jak po wizycie u fryzjera.
Także nie bój się tylko kupuj
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.