Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 19:05   #3871
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to kiedy uwalnia się rynek przesyłek drobnych?
Teraz kradną przesyłki, rączka rączkę myje, a potem jak się zderzą z prawdziwą konkurencją i dojdzie do grupowych zwolnień, to będą biadolić, strajkować i żądać srylionowych odpraw Oczywiście zresztą z naszych podatków Ku... .ać! A wystarczyłoby dbać o renomę firmy w której się pracuje
edit: ja zlecałam wydruk w drukarni w Kielcach i dzisiaj dostała tzw "proffa kolorystycznego" kurierem. Drukarnia, żeby móc mi przesłać tą jedną kartkę w ten sposób, dołożyła obciążnik w postaci paczuszki cukierków-krówek w papierku z nadrukiem firmowym
To słodko z ich strony A kruche czy ciągutki?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 19:16   #3872
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Kruche cholipcia Wolę ciągutki, bo mi się z dzieciństwem kojarzą
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 19:18   #3873
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a jak dawno się zgłosiła i czy wiedziała kiedy bedzie zamawiane? Od jakiego czasu nie ma z nia kontaktu?
Ja wyznaję zasadę, przelew robię od razu. Jeśli ktoś puszcza przez pocztę, wiadomo że 2 dni może iść, ale nie dłużej.
no nic poczekam do wieczora, zobaczymy... różne sytuacje bywają

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
hmmm, bezpośrednio nie napisałaś, ale skoro nie odpowiedziałaś, że mnie przygarniesz, to uznałam, że przy tym ostatnim napięciu związanym ze zbiorczymi wolisz nie ryzykować i grzecznie się nie narzucałam,
kto był chętny, pisał do mnie pw nikomu nie wysyłałam specjalnego zaproszenia zreszta lista nie jest jeszcze zamknięta
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to kiedy uwalnia się rynek przesyłek drobnych?
Teraz kradną przesyłki, rączka rączkę myje, a potem jak się zderzą z prawdziwą konkurencją i dojdzie do grupowych zwolnień, to będą biadolić, strajkować i żądać srylionowych odpraw Oczywiście zresztą z naszych podatków Ku... .ać! A wystarczyłoby dbać o renomę firmy w której się pracuje
dokładnie uważam pocztę za najgorzej działającą i najbardziej zacofaną firmę w kraju i nic nie wskazuje na to, by się to miało zmienić w najbliższym czasie. pamiętacie serie strajków poczty? ja wtedy sprzedawałam sporo na allegro i to był koszmar po prostu.

w pewnym momencie mojego życia gdy nie wiedziałam co ze sobą zrobić zastanawiałam się nad tym, żeby we władku otworzyć punkt in post, byłoby od półwyspu aż po jastrzębią górę - sporo klientów by było myśle. ale z tą firmą też czytałam że jakieś cyrki były, w końcu skończyło sie na pomyśle tylko
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
edit: ja zlecałam wydruk w drukarni w Kielcach i dzisiaj dostała tzw "proffa kolorystycznego" kurierem. Drukarnia, żeby móc mi przesłać tą jedną kartkę w ten sposób, dołożyła obciążnik w postaci paczuszki cukierków-krówek w papierku z nadrukiem firmowym
suuuper mniam

dzisiaj chyba pobiłam swój rekord siedzenia na wizażu... cały dzień chyba jestem, zaraz mi oczy z gałek wyjdą

Tż przy aucie grzebie cały dzień
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-24 o 19:24
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 19:55   #3874
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
boo hoo klik wstępne rozliczenie

Jakaś zacofana jestem albo straszna niemota ze mnie, ale nie wiem jak ma to odczytać... tzn jak sie tam zalogować?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 19:59   #3875
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jakaś zacofana jestem albo straszna niemota ze mnie, ale nie wiem jak ma to odczytać... tzn jak sie tam zalogować?
jeśli nei możesz otworzyć to najprościej będzie jak założysz konto na google
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 20:09   #3876
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dokładnie uważam pocztę za najgorzej działającą i najbardziej zacofaną firmę w kraju i nic nie wskazuje na to, by się to miało zmienić w najbliższym czasie. pamiętacie serie strajków poczty? ja wtedy sprzedawałam sporo na allegro i to był koszmar po prostu.
Oj tak pamiętam to wariactwo. Wtedy dużo sprzedawców pozawierało umowy z kurierami właśnie. To był początek końca tego molocha!
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
w pewnym momencie mojego życia gdy nie wiedziałam co ze sobą zrobić zastanawiałam się nad tym, żeby we władku otworzyć punkt in post, byłoby od półwyspu aż po jastrzębią górę - sporo klientów by było myśle. ale z tą firmą też czytałam że jakieś cyrki były, w końcu skończyło sie na pomyśle tylko
suuuper mniam
moze to byłby niezły pomysł Ja miałam może 3 razy do czynienia z InPost, wszystkie były ok., ale oni chyba za mało marketingowo działają i mają mało zleceń
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 20:22   #3877
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly- jestem bardzo miło zaskoczona szybkościa docierania pieniędzy na Twoje konto A zawsze byłam taka opóźniona, że 2dni do innego banku szły Dobre połączenie mam z Tobą- będę korzystać częściej

Dziś testowałam Tart Light i stwierdziłam, że to cienias Zapragnęłam Tarta Light b. ładnie na policzkach wygląda

Ja kiedyś chciałam wysłaś przesylkę poprzez inpost to usłyszałam, że do mojego rodzinnego miasta nie wysyłają bo nie mają tam oddziału. Czy ktos wie jak to teraz wygląda?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-24 o 20:24
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 20:28   #3878
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
violett, dzieki lubie slodkie, ale nie bardzo slodkie ogolnie to jestem wrazliwa na tym punkcie, niczeo nie slodze.
a masz mzoe cos bardziej orzezwiajaceo, na ta pogode?
wiem, ze z zoltkiem nie zart. ostatnio pprzymierzalam sie jakiegos drinka z jajkiem, ale przelozylam to na sobote
Mam likier kawowy w domu, wiec mzoe sobie Filipa zrobie wieczorem

Lirenka mi dzis krzywde zrobila spieszylam sie i musialam niedokladnie umyc rece i przy zakladaniu sozcewki nabawilam sie takiego podraznienia, ze bylam pewna ze umre..

Flipa i co, zrobiłaś? Niestety nie mam nic takiego, co byłoby zarazem wyszukane i orzeźwiające. Tu trzymam się schematów typu Kamikaze chociaż wolę się orzeźwiać mrożoną kawą.

A co do soczewek - też noszę i znam ten ból. Nie wspominając jak strasznie oko piekło, kiedy założyłam soczewkę podczas gdy byłam chora (antybiotyk i te sprawy). Zdjęłam po dwóch sekundach, w momencie zalałam się łzami a oko szczypało, pewnie nadwrażliwość z powodu leków i choroby. Później miałam uraz, jeszcze miesiąc po wyzdrowieniu nie zakładałam soczewek
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 20:53   #3879
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

evelinek, frantic, curry, mamaNiny, Viollet87, pastereczka, Spot, WhiteInnocent, 86Paula, gadmarka, rozwielitka, pranie, IlonaP
Dziękuję
mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.
mamoNiny, aleś Ty zdolna

Spot, czyli Cię skusiłam na cos?

Nie szalejcie tak z tą biochemiczką raczej chemiczką, bo z bilogią to pewnie bedę miała mało wspólnego

ale natrzaskałyście stron

Winly, załapię się na boho?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:47   #3880
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Lisssięcy ekspres odebrany! Dziękować serdecznie!
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:03   #3881
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja kiedyś chciałam wysłaś przesylkę poprzez inpost to usłyszałam, że do mojego rodzinnego miasta nie wysyłają bo nie mają tam oddziału. Czy ktos wie jak to teraz wygląda?
właśnie z nimi to jest tak, ze siedziby póki co mają tylkolo w większych miastach-nie wszędzie docieraja stąd mój pomysł z założeniem siedziby u nas
Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Winly, załapię się na boho?
dopisuje, wysylam pw
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 22:12   #3882
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dominika rzuć jedną krówkę mniam mniam.. narobiłaś mi smaku a nie pamiętam kiedy ostatnio krówkę jadłam!
Adusia dziękuję raczej jestem wytrwała niż zdolna
Cotka, Viollet-ja również w kontaktach chodzę
Winly, a jak często są promocje na booho? w tym mcu nie wyrobię a mam straszną ochotę na kilka rzeczy
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:21   #3883
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Winly, a jak często są promocje na booho? w tym mcu nie wyrobię a mam straszną ochotę na kilka rzeczy
działy 5Ł and under oraz 10Ł and under są przez cały czas (na pewno ten ostatni), ale nie ma takiego wyboru jak teraz. Teraz jest ogólnoświatowy czas wyprzedaży wszędzie, dlatego takie bardzo niskie ceny i okazje jednak na boohoo zawsze można znaleźć coś ciekawego nawet bez obniżki te sukeinki są stosunkowo tanie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:23   #3884
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

to prawda ceny nawet bez wyprzedaży są atrakcyjne zwłaszcza, jeśli jakość ubrań jest porównywalna do fotek
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 00:11   #3885
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Flipa i co, zrobiłaś? Niestety nie mam nic takiego, co byłoby zarazem wyszukane i orzeźwiające. Tu trzymam się schematów typu Kamikaze chociaż wolę się orzeźwiać mrożoną kawą.
Mi chodzilo o cos w stylu mojito slodkie i orzezwiajace,aacz oklepane

ja tez mam ochote na krowke przez to wszystko
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:11   #3886
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cotka nie wiem czy Ci to podejdzie:
sa dwie wersje= droga i taniusia zalezy ktorego szampana wezmiesz
miksuje sie (blenduje ) puszke brzoskwin w syropie, napełnia 1/3 kieliszka/szklanki tym mixem i uzupełnia szampanem/winem musującym
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 08:55   #3887
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ehh... Norma, weekend się zaczyna, pogoda się kończy. A ja idę dzisiaj na ślub kolegi i miałam taki wyletniony zestaw ubraniowy przygotowany

(tak sobie tylko chciałam ponarzekać... )
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:09   #3888
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ehh... Norma, weekend się zaczyna, pogoda się kończy. A ja idę dzisiaj na ślub kolegi i miałam taki wyletniony zestaw ubraniowy przygotowany

(tak sobie tylko chciałam ponarzekać... )
może jeszcze się rozpogodzi z tą pogodą to tak różnie, przynajmniej u nas to na zmianę- w ciagu dnia kilkakrotnie sie zmienia (przez co ja się przebieram co chwila)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:20   #3889
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

kolejny dziwnie rozpoczety dzien. tak beznadziejnie jest jak Tz odsypia nocna zmiane. wszystko po cichutku. a na dwor z mala jeszcze mi sie nie chce wychodzic, zaraz trzeba rozwiesic pranie i puscic kolejne. nazbieralo mi sie tego troche.
nie wiem co tu na obiad dzis zrobic...
w ogole bym poszla spac. rany ale ja ostatnio wypompowana jestem. za dlugo siedze wieczorami chyba..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 09:25   #3890
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

paula..mój teraz też śpi, chociaż pracuje 8-16
a w ogóle, jak sobie radzisz z domem po powrocie do pracy? ja się trochę boję, że wszystko będzie się odbywać kosztem mojego czasu dla siebie i na sen jeszcze tylko tydzień laby..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:26   #3891
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

U mnie od bodaj dwoch tygodni chodzi kobita z InPost, o dziwo roznosi listy, nam przyniosla rachunek z TP (razem z blacha reklamowa IP). Listonosz z PP oczywiscie tez przychodzi i w efekcie mamy trzy wizyty na ulicy - InPost, listonosz i Pocztex.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:36   #3892
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
paula..mój teraz też śpi, chociaż pracuje 8-16
a w ogóle, jak sobie radzisz z domem po powrocie do pracy? ja się trochę boję, że wszystko będzie się odbywać kosztem mojego czasu dla siebie i na sen jeszcze tylko tydzień laby..
jakos sobie radze obiady zazwyczaj i tak robie nie na jeden dzien wiec to zostalo bez zmian. nigdy nie chcialo mi sie codziennie stac przy garach
a ze sprzataniem musialam sobie odpuscic bo mimo chopla nt czystosci nie moge ciegle sprzatac robie to 2 razy w tygodniu i spokoj. nie jest zle. Tz tez mi pomaga. mowiac szczerze, myslalam ze bedzie gorzej ze w domu bedzie syf i w ogole. a tu czasem cos dluzej w zlewie do zmywanie postoi
dasz rade
od 1 sierpnia idziesz do pracy?
no i jeszcze musze przyznac ze czasu dla siebie mam mniej, szczegolnie ciezko mi posiwecic go na pielegnacje np. bo kapiel bym wziela ale nie przy malej bo bedzie chciala do mnie isc albo maseczke bym spirulinowa zrobila ale boje sie ze sie mnie cora przestraszy i tak odkladam ciagle...

Vril, ja nie jestem pewna ale u nas chyba tez chodza z InPost. przynosza rachunki TP wlasnie. wczesniej nie zwrocilam za bardzo uwagi co to za firma ale bylam zdziwiona ze nie listonosz przynosi rachunek. moze sie rozrastaja.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-07-25 o 09:39
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:51   #3893
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pomózcie mi rozwiazać zagadke i powiedzcie mi proszę, która firma dodaje do paczek jako gratis tą mike (to chyba jest mika) złoto/brązowo/miedzianą?

mam chyba z 5 woreczków w domu. Każdy u kogo robiłam zamówienie mi dorzucał dwa juz puscilam dalej w swiat, dorzuciłam komuś do paczki (czy to nie jest właśnie tak, że one idą z rąk do rąk? każdy je dostaje i puszcza dalej ) a mi ten kolor do niczego się nie przyda, ani trochę mi nie pasuje, nie lubie takich kolorów - tylko sie marnuje

muszę sobie chyba zrobić podpis: "proszę o niedorzucanie złoto/brązowo/miedzianej miki"
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-25 o 09:54
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:00   #3894
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly, swego czasu EGM dorzucalo taki zloto-miedziany cien, sama chyba kilku osobom dolozylam do wymianki ale on byl w sloiczkach
Cathy, pisalam Ci juz, ze uwielbiam Twojego bloga? czemu Ty sie kobieto nie zajmiesz robieniem profesjonalnych stylizacji dla wypasionych magazynow, zarabiajac na tym fortune? Kiedy mamy zjazd zegrzynski? ciagle boje sie, ze mnie ominie, a mam tyle proszkow do oddania, poza tym licze na jakis pin up makijaz pour moi...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:03   #3895
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula, wracam od 03.08 na samą myśl żołądek do gardła mi podchodzi..
Winly, o to to! ja mam również ilości brązowo złotej miki w ilościach przekraczających pojęcie i też nie jest to mój kolor

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

pranie, tylko foty wrzuć koniecznie w tym makijażu!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:04   #3896
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MamoNiny rozumiem Cie doskonale ale bedzie dobrze, zobaczysz. ja niepotrzebnie panikowalam. poszlo calkiem sprawnie i lekko.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:14   #3897
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczeta, ja pracuje od listopada zeszlego roku, maly mial wtedy niecale 1,5r. Co prawda udalo mi sie dogadac swietne warunki, prace czesciowo w domu itp. ale jednak musialam troche oddalic sie od mojego dziecka. Powiem tak: nigdy kobieta nie bedzie stuprocentowo pogodzona z zadna z tych sytuacji, pracy i zostawianiu dziecka z opiekunka czy w zlobku, ani siedzenia w domu w roli kury domowej przez wiele lat. Ja przynajmniej nie znam takiego przypadku. I jedno i drugie rozwiazanie jest pelne wyrzeczen i kompromisow. Osobiscie ciesze sie, ze wrocilam do pracy i zycia towarzyskiego, a z drugiej strony nie moge sie doczekac siedzenia w domu z drugim juz planowanym "chce coreczke" dzieckiem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:03   #3898
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ale dzisiaj cichoo

Lisku, wybrałas sobie coś z boohoo juz?

ja zaczynam mieć teraz stresik jak to zawsze bywa przy zamówieniach zbiorowych, czy paczka dojdzie, czy wszystko bedzie OK itp itd

edit: ktoś z was na pewno ma ekonto w mbanku - tam się płaci faktycznie tylko to 1,7 zł miesięcznie za kartę visa i żadnych więej opłat?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-25 o 11:06
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:06   #3899
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly kusicielko przez Ciebie zamówiłam Glorię
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:08   #3900
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Winly kusicielko przez Ciebie zamówiłam Glorię
no to bardzo dobrze, bo warto przecież nie droga, to co marudzisz będziesz zadowolona, mam nadzieję mogłaś od razu wziąć dwa opakowania, bo szybko schodzi i zaraz się pragnie następnego
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-25 o 11:11
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.