Wspólne odchudzanie od 06.04.2010! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 20:16   #1
naytiri
Przyczajenie
 
Avatar naytiri
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 16
GG do naytiri
Smile

Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!


Witam wszystkich jestem tu nowa więc jak coś robie nie tak to proszę nie krzyczeć.

Po ostatnim odchudzaniu przytyłam 4 kg.. ;/ lato idzie, a ja tyje eh. Moja motywacja przy diecie wynosi -100. Postanawiam więc wziąć się za siebie i po świętach zaczynam przygodę z South Beach. Do tego Body Space w spodenkach neoprenowych i Therm Line Frote Mam nadzieję, że po kuracji będę zadowolona. Kto przyłączą się do odchudzania i codziennego zdawania relacji?? CODZIENNEGO aby motywacja była jeszcze większa coś jak w pamiętniku, żeby było widać wszystko błędy

Pozdrawiam Was ciepło!!
naytiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:50   #2
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

ja sie przyłączam motywacji nigdy dość
__________________
RAZEM PIĘKNIEJEMY
ZAPRASZAM!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22578006

zapraszam do ogladania i komentowania
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/marzec-profil-263172.html
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:11   #3
judus
Rozeznanie
 
Avatar judus
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 660
GG do judus
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Witam..mogę też?
rozumiem że data nieprzypadkowa...szukałam takiego forum, gdzie możnaby zacząć od po świętach...ja narazie się przygotowuję, właściwie juz jestem na zdrowej diecie, a tak mi sie przynajmniej wydawało do niedawna...ale tak na poważnie chciałam się wziąć zaraz po świętach, bo święta mnie demotywują, objadam się a w konsekwencji odechciewa mi się superciałka
tak więc żadnych:
-słodyczy,
-fast food'ów,
-chipsów,
-białego pieczywa, mąki i innych przetworów zbożowych
oganiczam do minimum:
-pieczywo
-węglowodany
więcej:
-białka
-warzyw
-sportu
__________________
Nigdy nie rezygnuj z pragnień!!!
patrzę przez różowe okulary
dbam o siebie
pilnie się uczę
oszczędzam
prowadzę zdrowy tryb życia
właściwie zarządzam czasem
judus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:25   #4
Anguse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Ja również jestem nowa i z chęcią się dołączę Co prawda odchudzam się już od około miesiąca, ale co tam trzeba się wspierać..chcę jeszcze schudnąć ze 4 góra 5 kg... ma nadzieję, że do wakacji się uda
nie stosuję żadnej konkretnej diety..po prostu jem regularnie(5 małych posiłków).. czasami zdarzy się jakieś ciastko czy pizza, ale to w zastępstwie 2 posiłków i w małych ilościach a i nie piję żadnych słodkich napojów i nie jem białego chleba, mięsa(ale to już od 7 lat)- zamiast tego jest soja..tak poza tym codziennie godzinka joggingu i około pół godziny ćwiczeń czasami basen, rower, ping-pong... jak narazie schudłam 3 kg
Anguse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:59   #5
falena loca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: prawie... Kazimierz n/Wisłą
Wiadomości: 6
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Hejka, dziewczyny

Już zacieram ręce z zapałem - jakże to będę się odchudzać. Mam jednak nadzieję, że zapał nie skończy się na jutrzejszym śniadaniu .
Generalnie do zrzucenia mam ok. 10 kilo, nie będę płakać jak poleci więcej, choć na to nie liczę. Jestem potwornie trudnym przypadkiem, systematyczności u mnie ze świecą szukać, silną wolę wymieniłam w komisie za nowe mp3, a co do ćwiczeń, to lubię. Nawet bardzo - oglądać w telewizji.
Pomóżcie, bo bez motywacji z zewnątrz zapuszczę się na amen.

169 cm, 76 kg.....
__________________
76 kg...75 kg......74 kg... ...73kg... + = 76 kg
Pomocy!!!
falena loca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:24   #6
Marta9911
Rozeznanie
 
Avatar Marta9911
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 695
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Witam

Również chętnie sie przyłącze
Przed świętami mam duzo sprzątania, pomagania, pieczenia, więc w kuchni spędzę duuuzo czasu, co za tym idzie z pewnościa pokusze się przy robieniu ciast/ciasteczek/tortu na spróbowanie, nawet musze w czasie robienia więc termin -po swiętach- bedzie idealny na skuteczna walkę Jak na razie ograniczę węglowodany, więcej białek, musze jeść mniejsze posiłki, co 2,5/3h oraz więcej pić. Ogólnie rzecz biorac to sobie biegam/krece hh/jeżdże na rowerze/robie brzuszki etc.
Głównie chodzi mi o cm a nie wagę, bo np. biegając tłuszczyk zastępują mieśnie, a waga nawet moze wzrosnąć, więc po co sie zbytecznie frustrować Stawiam na miarę krawiecką i ogólny 'look' , ciałko musi w końcu wyglądam apetycznie

Pozdrawiam
__________________
Wzrost: 165/167cm

Jest
: 68-70 kg

Cel
: 50-56 kg
Marta9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:51   #7
naytiri
Przyczajenie
 
Avatar naytiri
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 16
GG do naytiri
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

a powiedzcie mi Kochane jakie macie sposoby na motywację? bo bez niej an rusz, a u mnie wytrzymuje ona 3 dni
__________________
Odchudzam się!
58>57>56>55>54>53>52>5 1

Drożdże
19.05.2012 -> 1 kubeczek
naytiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 16:19   #8
zabiatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 263
GG do zabiatko
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

3 dni... to i tak dużo, ja mam motywację przez godzinę

a tak serio, mam 159 cm wzrostu, 55 kg, ale pełno tłuszczu zamiast wysportowanego, jędrnego ciałka, więc chętnie się przyłączę.
Proponuję ćwiczenia codzienne, nie mniej niż 20 minut, najlepiej rano, spacery, w międzyczasie jakaś muzyczka i poskakać minimum słodyczy, bo ja chyba nie potrafię zrezygnować... Hm... kupujcie otręby, jelitka się wam przeczyszczą trochę, ja już mam działa;DD
__________________
Mój blog biżuteryjny:
http://myszeczka87.bloblo.pl/
zabiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 16:32   #9
naytiri
Przyczajenie
 
Avatar naytiri
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 16
GG do naytiri
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

a co powiecie dziewczyny, żeby w poniedziałek rozpocząć odchudzanie od oczyszczenia organizmu? Przy tym też traci się kilogramy, a wydaje mi się, że to może być idealny start i przygotowanie do odchudzania i dalszej dietki Znalazłam coś takiego:


Podstawą są warzywa, owoce, fermentowane napoje mleczne i produkty zbożowe z pełnego przemiału. Jedz pięć posiłków dziennie: pożywne śniadanie, obiad na ciepło, lekką kolację, plus dwie pyszne przekąski na drugie śniadanie i na podwieczorek (łącznie od 1000 do 1200 kcal dziennie). Nie musisz się wtedy martwić, że będzie dokuczał ci głód lub poczujesz się osłabiona. Pamiętaj przy tym o codziennej porcji płynów, oprócz napojów uwzględnionych w jadłospisie wypijaj każdego dnia od 1,5 do 2 litrów niegazowanej wody mineralnej. Możesz wspomagać się też specjalnymi preparatami ( ja mam kupiony Drenafast )

Pierwsze efekty oczyszczania

Powinnaś zauważyć już w trakcie kuracji, uczucie lekkości i przypływ sił witalnych poczujesz trzeciego, czwartego dnia diety. Po tygodniu pojawi się jeszcze więcej korzyści. Możesz liczyć na wyregulowanie pracy przewodu pokarmowego (jeśli miewałaś zaparcia, teraz problem powinien zniknąć) i poprawę stanu skóry – twoja cera stanie się jaśniejsza i gładsza. Natomiast przyjemnym efektem ubocznym kuracji będzie utrata wagi (ok. 1 kg).

Dzień pierwszy i drugi

PIERWSZE ŚNIADANIE (256 kcal)
Sałatka owocowa
Składniki: banan, kiwi, mandarynka, łyżka pestek z dyni, 2 łyżki kiełków słonecznika.
Owoce obierz, pokrój i włóż do miseczki. Dodaj pestki z dyni oraz kiełki.
Filiżanka zielonej herbaty

DRUGIE ŚNIADANIE (113 kcal)
Surówka z marchwi i jabłka
Szklanka soku wielowarzywnego

OBIAD (325 kcal)
Zielona zupa
Składniki: 2 ziemniaki, szklanka fasolki szparagowej, brokuł, po łyżce koperku,
natki, margaryny, sól i pieprz.
Obierz i pokrój ziemniaki. Fasolkę oczyść, a brokuł podziel na różyczki. Tak przygotowane składniki ugotuj. Gdy zmiękną, dodaj margarynę i przypraw solą oraz pieprzem. Zupę posyp posiekanym koperkiem i natką.
Filiżanka herbaty owocowej

PODWIECZOREK (102 kcal)
Pieczone jabłko
Składniki: jabłko, łyżka dżemu, cynamon.
Z jabłka usuń gniazdo nasienne. Do środka dodaj łyżeczkę dżemu i szczyptę cynamonu. Piecz 15 minut w temp. 150 st. C.

KOLACJA (215 kcal)
Sałatka z tofu
Składniki: 2 cienkie plastry tofu, żółta papryka, ogórek, 2 małe pomidory, por,
3 łyżki kiełków lucerny, 2 łyżki koperku.
Warzywa umyj i pokrój na mniejsze części (z pomidora usuń miąższ). Podziel na
kawałki serek tofu i połącz go z warzywami. Sałatkę polej sosem: łyżeczkę oliwy połącz z łyżeczką octu winnego, łyżeczką sosu sojowego, słodką papryką i szczyptą soli. Udekoruj koperkiem i kiełkami.
Szklanka herbaty owocowej
Cały dzień – 1011 kcal


Dzień trzeci i czwarty

PIERWSZE ŚNIADANIE (299 kcal)
Musli z owocami i jogurtem
Składniki: po 5 łyżek płatków pszennych i owsianych, 2 łyżki pestek słonecznika,
łyżka rodzynek, łyżka orzechów włoskich, kiwi, plaster melona, jogurt naturalny
(2 proc. tł.), łyżeczka kiełków słonecznika.
Do miski wsyp płatki, pestki słonecznika, rodzynki i orzechy. Wymieszaj. Kiwi pokrój w kostkę, a z melona wytnij łyżeczką małe kulki. Owoce polej jogurtem, posyp musli i wymieszaj. Udekoruj kiełkami słonecznika.
Filiżanka zielonej herbaty

DRUGIE ŚNIADANIE (130 kcal)
Kromka pieczywa pełnoziarnistego z miodem
Szklanka soku grejpfrutowego

OBIAD (419 kcal)
Ryż z warzywami
Składniki: 1/3 torebki ryżu brązowego, brokuł, szklanka fasolki szparagowej, żółta papryka, marchew, cebula, łyżka oliwy z oliwek i łyżka natki.
Ryż ugotuj i osącz. Warzywa umyj i pokrój. Brokuły i fasolkę podgotuj w niewielkiej ilości wody i osącz. Na patelni rozgrzej oliwę, wrzuć rozdrobnione warzywa i duś chwilę pod przykryciem. Pod koniec duszenia posyp solą i pieprzem, dodaj ryż i udekoruj natką.
Szklanka soku pomidorowego

PODWIECZOREK (125 kcal)
Koktajl truskawkowy
Składniki: szklanka kefiru (2 proc. tł.), 10 truskawek (świeżych lub mrożonych).
Składniki zmiksuj.

KOLACJA (234 kcal)
Sałatka z kuskusem
Składniki: 3 łyżki kaszy kuskus, cykoria, brzoskwinia, pomarańcza, łyżka pestek
słonecznika, łyżka sosu vinegret.
Kaszę zalej wodą i odczekaj, aż napęcznieje. Cykorię umyj i pokrój w paseczki. Obierz i pokrój pomarańczę oraz brzoskwinię. Wszystkie składniki wymieszaj, polej sosem przygotowanym z łyżeczki oliwy z oliwek, łyżeczki musztardy i łyżeczki octu winnego ze szczyptą soli i cukru. Na koniec sałatkę posyp uprażonymi pestkami słonecznika.
Szklanka herbaty z aronii
Cały dzień – 1207 kcal

Dzień piąty

PIERWSZE ŚNIADANIE (307 kcal)
Maślanka (szklanka) z płatkami
kukurydzianymi (4 łyżki) i gruszką
Filiżanka zielonej herbaty

DRUGIE ŚNIADANIE (130 kcal)
Warzywa z dipem czosnkowym
Składniki: marchew, ogórek, żółta papryka, 3 łyżki serka homogenizowanego, ząbek czosnku, sól, pieprz, suszona bazylia.
Warzywa pokrój, wymieszaj z serkiem, wyciśniętym czosnkiem, dopraw.

OBIAD (417 kcal)
Omlet ze szpinakiem
Składniki: 2 jajka, 4 łyżki mleka (0,5 proc. tł.), 150 g szpinaku, 50 g chudego sera twarogowego, cebula, ząbek czosnku, łyżeczka natki, łyżka oliwy z oliwek.
Cebulę i czosnek obierz, posiekaj, zeszklij na rozgrzanej oliwie. Dodaj szpinak i podduś. Wrzuć rozdrobniony serek, przypraw solą i pieprzem, wymieszaj. Rozbij jajka, dodaj mleko i szczyptę soli. Na rozgrzanej oliwie usmaż omlet.
Szpinakowe nadzienie rozłóż na połowie usmażonego placka i przykryj drugą
połówką. Udekoruj natką pietruszki.
Surówka
Składniki: pomidor, 4 łyżki kiełków, sól,
6 zielonych oliwek, łyżeczka szczypiorku.
Pokrój pomidora, dodaj kiełki, oliwki i szczypiorek. Dopraw do smaku.
Filiżanka zielonej herbaty

PODWIECZOREK (123 kcal)
Koktajl malinowy
Składniki: szklanka kefiru (2 proc. tł.),
3 szklanki malin lub porzeczek.
Owoce zmiksuj z kefirem.

KOLACJA (226 kcal)
Kromka chleba chrupkiego z miodem
Surówka z marchwi z orzechami
Składniki: marchew, seler korzeniowy, jabłko, łyżeczka orzechów włoskich,
łyżeczka miodu, sok z cytryny.
Marchew, jabłko i selera umyj, obierz ze skórki i zetrzyj na tarce. Dodaj
wyciśnięty sok z cytryny i miód. Całość posyp posiekanymi orzechami.
Szklanka herbaty z aronii
Cały dzień – 1203 kcal

Dzień szósty

PIERWSZE ŚNIADANIE (300 kcal)
Grzanki z jajkiem i szczypiorkiem
Składniki: 2 kromki chleba żytniego pełnoziarnistego, jajo, łyżeczka szczypiorku,
łyżeczka oliwy z oliwek, przyprawy.
Do miseczki wbij jajko. Dosyp posiekany szczypiorek, przypraw solą i pieprzem i dokładnie wymieszaj. Kromki chleba zanurz z obu stron w masie
jajecznej i smaż na rozgrzanej oliwie.
Surówka
Składniki: pomidor, 5 zielonych oliwek, sok z połowy cytryny.
Pokrój pomidora i zmieszaj z oliwkami. Dopraw sokiem z cytryny.
Szklanka zielonej herbaty

DRUGIE ŚNIADANIE (96 kcal)
Banan

OBIAD (410 kcal)
Chłodnik
Składniki: 2 szklanki maślanki, 2 łyżki soku z buraka, burak, ogórek, 6 rzodkiewek,
po 1/2 pęczka szczypiorku i koperku.
Buraka ugotuj, a następnie obierz i pokrój w kostkę. Ogórka i rzodkiewki umyj i pokrój w kostkę, szczypiorek drobno posiekaj. Maślankę wymieszaj z sokiem buraczanym, dodaj rozdrobnione warzywa i przyprawy. Całość posyp dużą
ilością posiekanego koperku.
Gotowana fasolka szparagowa (200 g)
polana rozpuszczoną margaryną
(płaska łyżka)
Gotowane ziemniaki z koperkiem
Filiżanka zielonej herbaty

PODWIECZOREK (130 kcal)
Szklanka soku grejpfrutowego
l10 orzechów laskowych

KOLACJA (257 kcal)
Serek z owocami i miodem
Składniki: 100 g serka wiejskiego, kiwi, plaster ananasa, łyżka miodu, 3 łyżki kiełków.
Do serka wrzuć pokrojone w kostkę
owoce. Dodaj miód i kiełki.
Szklanka herbaty owocowej
Cały dzień – 1193 kcal

Dzień siódmy


PIERWSZE ŚNIADANIE (315 kcal)
Jogurt z musli i truskawkami
Składniki: 15 truskawek, szklanka jogurtu, 4 łyżki musli.
Owoce polej jogurtem i posyp musli.
Filiżanka zielonej herbaty

DRUGIE ŚNIADANIE (126 kcal)
Kanapka (chleb chrupki) z pomidorem i szczypiorkiem
Szklanka soku marchwiowo-pomarańczowego

OBIAD (403 kcal)

Zupa z soczewicy
Składniki: szklanka czerwonej soczewicy (suche nasiona), cebula, pomidor, ząbek czosnku, łyżka natki, 2 yżeczki ketchupu (bez konserwantów), łyżeczka oliwy
z oliwek, przyprawy (listek laurowy, ocet winny, sól, pieprz, kminek).
Soczewicę mocz przez kilka godzin w wodzie. Na rozgrzanej oliwie zeszklij pokrojoną cebulę i utarty czosnek. Połącz soczewicę z cebulą i czosnkiem, przełóż do garnka, zalej zimną wodą, dodaj listek laurowy i gotuj ok. 30 minut. Łyżką cedzakową wyjmij soczewicę, pozostawiając wywar w garnku. Zmiksuj soczewicę i z powrotem przełóż do garnka. Jeśli potrzeba, dodaj odrobinę wody, aby uzyskać konsystencję zupy kremowej. Pod koniec gotowania dodaj pokrojone pomidory bez skórki i ketchup. Przypraw do smaku. Przed podaniem udekoruj posiekaną natką.
Sałatka z pieczarkami
Składniki: 6 liści sałaty, 4 rzodkiewki,
5 pieczarek, zielony ogórek, łyżka szczypiorku, 2 łyżki rzeżuchy, sok z cytryny, sól.
Sałatę porwij na kawałki, rzodkiewkę pokrój, szczypiorek posiekaj. Pieczarki przekrój na połówki, podduś, potem wystudź. Wymieszaj warzywa, posól,
polej sokiem z cytryny, dodaj rzeżuchę.
Filiżanka zielonej herbaty

PODWIECZOREK (132 kcal)
Szklanka maślanki (0,5 proc. tłuszczu) i duża brzoskwinia

KOLACJA (248 kcal)

Dwie kanapki (chleb żytni pełnoziarnisty) z twarożkiem z dodatkiem papryki i szczypiorku
Składniki: 2 plastry chudego sera twarogowego, 4 łyżki jogurtu naturalnego (2 proc. tł.), czerwona papryka, łyżka szczypiorku.
W miseczce rozgnieć ser, dodaj jogurt, drobno posiekaną paprykę i szczypiorek. Przypraw solą i dokładnie wymieszaj.
Filiżanka zielonej herbaty
Cały dzień – 1224 kcal


Wydaje mi się, że to całkiem niezły pomysł. Zwłaszcza, że idzie wiosna, a ja czuje się ospała, ociężała i leniwa :/

Co o tym myślicie??
__________________
Odchudzam się!
58>57>56>55>54>53>52>5 1

Drożdże
19.05.2012 -> 1 kubeczek
naytiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 18:50   #10
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

witam wszystkich ;*
Jak dla mnie dieta fajnie rozpisana na wszystkie posiłki, z tym, że ja bym dorzuciła mięso, ogólnie więcej białka, płatków owsianych (3 łyżki dziennie), kolacja powinna być białkowa, śniadanie bardziej kaloryczne (po całonocnym niejedzeniu organizm musi uzupełnić braki -> śniadanie spalamy w całości), przeliczyłam kalorie i całkowity bilans w ciągu dnia na tej diecie ok 1200, tutaj dużo zależy od wysiłku fizycznego jaki mamy w ciągu dnia i zmiennośći osobniczej, aczkolwiek skłaniałabym się ku zwiększeniu ilości kalorii, gdzieś by się tutaj jeszcze ryby przydały albo tran w kapsułkach, z uwagi na bardzo potrzebne i zdrowe tłuszcze,
polecam przeczytać ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342994

i jeśli można to chciałabym się do was dołączyć
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:01   #11
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Witam Dziewczynki.

Ja również piszę się na poświąteczne odchudzanie. W sierpniu wychodzę za mąż i MUSZĘ zgubić " parę " kilo. Od 6. 04 zaczynam stosować dietę " odchudzanie na zawołanie ". Już ją stosowałam i schudłam 6 kg. Po pierwszej serii miałam sobie zrobić jeden dzień przerwy... i ta przerwa trwa do dziś:-( Mam nadzieję, że wspólne odchudzanie pomoże mi wytrwać.
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 19:21   #12
naytiri
Przyczajenie
 
Avatar naytiri
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 16
GG do naytiri
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

goslawka to co rozpisane to nie jest główna dieta odchudzająca tylko wstępna dieta oczyszczająca
__________________
Odchudzam się!
58>57>56>55>54>53>52>5 1

Drożdże
19.05.2012 -> 1 kubeczek
naytiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:21   #13
zabiatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 263
GG do zabiatko
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Kurczę, ja od poniedziałku napewno nie zacznę, bo jadę na chciny a to wiadowo jak jest na imprezach
__________________
Mój blog biżuteryjny:
http://myszeczka87.bloblo.pl/
zabiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:54   #14
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

naytiri ok ;]
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 23:04   #15
HeeOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 185
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Witam
Ja też, ja też Od "poświąt" zabieram się za siebie na maksa. Już od poniedziałku oczyszczanie ale chyba znajde sobie jakieś krótsze niż to co wy proponujecie (3 dniowe np.) Już teraz prawie codziennie biegam ale niestety również jem i to duuuużo za dużo
__________________


Follow The White Rabbit

6059 58 57 56 55 54 53:love
HeeOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:53   #16
Aneta Czarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Witam
Jestem nowa na forum ale chętnie się przyłącze do poświątecznego odchudzania. Zamierzam zacząć od trzydniowego oczyszczania które znalazłam na Wizażu. bez wsparcia jest strasznie trudno. Cieszę sie ze tym razem nie będę sama
Aneta Czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:53   #17
niewidzialna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

ja też się z chęcią przyłączę. z tym że ja dietę trzymam od miesiąca.
a dopiero od tygodnia odkąd biorę TLII widać efekty
mogę dołączyć ?
mam silną motywację: w sierpniu siostra wychodzi za mąż a mam być świadkową i wiadomo- będę "obsługiwać" całe wesele i niestety będę baaardzo widoczna. więc jeśli już muszę być widoczna to chcę przynajmniej ładnie wyglądać
teraz jak chce mi się czegoś słodkiego to myślę o tym jak obecnie wyglądam- i ochota z reguły przechodzi jeśli nie - to jem jedno- dwa ciasteczka i tyle

moja obecna waga to 93 kg ;/ przy wzroście 163. więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądam ;/
niewidzialna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 15:05   #18
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Ha szukałam i znalazłam Was zaczynających odchudzanie po świętach
Tak więc ja też się przyłączam nawet nie pytam czy moge :P
Ja chcę schudnąć do lata tak z 5 kg minimum myśle że z Wami dam rade
Pozdrawiam i wytrwałości życzę
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 15:27   #19
mlan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: inny świat.
Wiadomości: 34
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

cześć dziewczyny!!
przyłączam się i ja!

do schudnięcia 10 kg ( z 66kg ) przed wakacjami,co by w strój kąpielowy wejść bez konieczności wkładania torby na głowę

racjonalne jedzonko i ćwiczenia

ktoś wspominał o diecie "odchudzanie na zawołanie", jak działa? ściągnęłam kiedyś, ale czekała na lepsze czasy, takie jak ten...
__________________
rzuć wszystko i chodź się całować!!
mlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 16:53   #20
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Cytat:
Napisane przez mlan Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!!
przyłączam się i ja!

ktoś wspominał o diecie "odchudzanie na zawołanie", jak działa? ściągnęłam kiedyś, ale czekała na lepsze czasy, takie jak ten...
Ja stosowałam dietę " odchudzanie na zawołanie " w wersji turbo. Jest lepsza od tej podstawowej, bo je się 6 posiłków dziennie i jest o wiele więcej produktów do wyboru.Tak, jak pisałam wcześniej, schudłam na tej diecie w 9 dni 6 kg, ale potem choćby nie wiem co, biorę się do roboty.
Tę dietę poleciła mi koleżanka, która ją stosowała i naprawdę dużo schudła ( ok 20 kg tak na oko ). A co najważniejsze, po zakończeniu tej dietki, nie przytyła.
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:41   #21
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

ewa2207 może ujawnisz nam o co chodzi w tej diecie "odchudzanie na zawołanie" bo może być ciekawa z tego co piszesz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

a tak na marginesie to polecam wam dziewczyny "diete kopenhaską"
ja osobiście stosowałam ja kiedyś ale nie wytrzymałam 13 dni tylko 10. No i przez ten czas udało mi się schudnąć 4 kg

oto link ze szczegółami diety :
http://kopenhaska.pl/plan_posilkow.php
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:47   #22
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
ewa2207 może ujawnisz nam o co chodzi w tej diecie "odchudzanie na zawołanie" bo może być ciekawa z tego co piszesz
W wersji turbo ( tej, którą stosowałam ) są 4 grupy produktów. Na każdy dzień jest rozpisane, co masz jeść. Np. jeden produkt z grupy pierwszej i dwa produkty z grupy trzeciej. Jest naprawdę duży wybór, jeśli chodzi o produkty, które można jeść. A co najważniejsze, nie jest narzucone, ile trzeba jeść. Po prostu możesz zjeść taką porcję danego posiłku, żeby sie najesc. Naprawdę nie chodzi się głodnym. Dieta bardzo skuteczna. Moja mama tez ja stosuje i widac golym okiem ze duzo schudla.
Jak dla mnie najwazniejsze jest to, że nie trzeba sie glodzic, a posilki sa urozmaicone, bo tak naprawde sama sobie ustalasz, co zjesz.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

weronika_91 dieta kopenhaska jest bardzo niekorzystna dla organizmu. Słyszałam i czytałam o niej same niepochlebne informacje.
Na marginesie dodam, że sama próbowałam tej diety i wymiekłam po 2 dniach. Koszmar!!!
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:59   #23
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

ewa2207 a mozesz podać co się znajduje w poszczególnej grupie? będę wdzięczna

a co do diety kopenhaskiej to tak jak pisałam wytrzymałam 10 dni a nie więcej z tego względu że już nie mogłam patrzeć chociażby na jajka..
Nie wiem jak u innych ale u mnie nie wywołała skutków ubocznych.
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:19   #24
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
ewa2207 a mozesz podać co się znajduje w poszczególnej grupie? będę wdzięczna
Jak chcesz, mogę ci wysłać tę dietę na maila. Tam masz wszystko dokładnie opisane
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:45   #25
mlan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: inny świat.
Wiadomości: 34
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

w takim razie przestudiuje tą dietę dokładnie 6 posiłków brzmi zachęcająco, zwłaszcza przy takich dobrych rezultatach

a jakie ćwiczenia robicie dziewczyny? ja opieram się głownie na filmikach z ćwiczeniami polecacie może coś innego? no i rowerek już będzie można czytałam na wizażu, że skakanka też jest baardzo skuteczna w odchudzanku
__________________
rzuć wszystko i chodź się całować!!
mlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:11   #26
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Cytat:
Napisane przez mlan Pokaż wiadomość
czytałam na wizażu, że skakanka też jest baardzo skuteczna w odchudzanku
Ja też o tym czytałam. Przez parę dni nawet skakałam. Ale wymiekłam. Strasznie męcząca ta skakanka
Teraz czekam az TŻ przywiezie mi rower i zacznę wiosenne pedałowanie
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:45   #27
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

przeróżne ćwiczonka nam na pewno nie zaszkodzą

im nas więcej tym raźniej
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:50   #28
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Ja przez jakiś czas ćwiczyłam - znalazłam w jakiejś gazecie ćwiczenia. I nie powiem, nawet skuteczne były - po 2 tygodniach coś tam zaczynało być widac. Ale mój TŻ przyjechał do domu na dłużej ( pracuje za granicą ) i nabijał się ze mnie, że tak fikam po pokoju i przestałam. Teraz żałuje. Bo do tej pory to juz na pewno byłyby niezłe efekty. No ale od 6 znowu lece z koksem
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:56   #29
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

no ćwiczenia według mnie powinny być takim jakby dodatkiem do diety
pare minut dziennie nie zaszkodzi
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 20:03   #30
ewa2207
Raczkowanie
 
Avatar ewa2207
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 275
GG do ewa2207
Dot.: Wspólne odchudzanie od 06.04.2010!

Najgorsze ( jak dla mnie ) to sie zmonilizować i zacząć ćwiczyć regularnie. Jak raz nie poćwiczę to potem już mi sie nie chce i przestaje.
Może codzienne obowiązkowe zdawanie relacji z odchudzania bedzie dla mnie motywacja.Mam nadzieje...
ewa2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-14 18:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.