Szampony i odżywki "podbijające" kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 14:55   #1
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125

Szampony i odżywki "podbijające" kolor włosów


Używacie takich? Podzielcie się, proszę, Waszymi opiniami na ten temat. Sama jestem ciemną blondynką i kiedyś po 3 miesiącach używania szamponu rumiankowego i płukanki z umianku włosy wyraźnie mi zjaśniały, ale okazało się, że stały się nieco bardziej kruche i łamliwe. Jakie są Wasze opinie na temat tego typu kosmetyków - skuteczne czy nie, a jeśli tak, to jakie?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 12:36   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Szampony i odżywki "podbijające" kolor włosów

Jestem raczej negatywnie nastawiona do takich szamponów. Owszem, może te srebrne do blondów pomagają pozbyć się żółtego odcienia, ale niestety bardzo przesuszają włosy. Tak samo płukanki - miałam matowo-szarą Flor Illum, i nie dość, że nie przyniosła efektu (chciałam trochę zniwelować rudawy połysk mojego brązu), to jeszcze włosy były strasznie sianowate, sztywne i matowe
A ostatnio kilka razy użyłam szamponu Ziaji do włosów ciemnych i płowiejących, i na kolor nie podziałał zupełnie, za to na stan włosów - bardzo negatywnie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:38   #3
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Szampony i odżywki "podbijające" kolor włosów

Ja używałam Sunsilk i Gliss Kur do brązowych włosów. Oba szampony dawały ładne, ciepłe refleksy i połysk, byłam bardzo zadowolona. Sunsilk dodatkowo trochę regenerował. No i cudownie pachną
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 18:03   #4
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Szampony i odżywki "podbijające" kolor włosów

przez kilka miesiecy uzywalam gliss kur do wlosow brazowych. i zadnych efektow w postaci pociemnienia wlosow nie zauwazylam, a co dopiero refleksow. szampon ten nie zaszkodzil,tzn. nie wysuszyl, ani wlosy nie zrobily sie kruche. taki sobie na zime postawie jednak na szampon do ciemnych wlosow john frieda
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 18:11   #5
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Szampony i odżywki "podbijające" kolor włosów

Półtora roku temu używałam odżywki do włosów blond Sunsilk. Włosy były po niej przewspaniałe, niewyobrażalnie miękkie. Dodatkowo zauważyłam delikatne, złociste refleksy.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:21   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Szampony i odżywki "podbijające" kolor włosów

Ja właśnie szukam usilnie szamponów Ziai dla włosów blond, tych pachnących wanilią, ale w Rossmanach i Galerii Centrum w Wawie ich nie ma, obeszłam nawet małe sklepiki przy metrze, gdzie zwykle mają duży wybór i też na próżno. Chodzi mi o delikatne, złote refleksy na włosach, a nie o zmianę koloru, rzecz jasna żaden szampon nie spełni takiego zadania. Niestety, półki aż uginają się od Pantene i Gliss Kura, a Ziai ani widu, ani słychu...

Koleżanka z kolei stosuje szampon do włosów ciemnych z Avonu (seria Advanced Techniques) i jest z niego bardzo zadowolona.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.