KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-09, 21:13   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa

KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???


Jaki powinien byc krem na noc dla 21 latki. Nawilzajacy, odzywczy ,czy ochronny.

Mozek tos mi cos zaproponuje?.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 22:48   #2
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

mam 23 lata i na noc uzywam kremu odzywczego i regenerujacego.nawilzanie i ochrone (koniecznie z filtrami)zostawiam na rano na noc uzywam Nivea Q10 w wersji nocnej ok 37 zl i jestem z niego zadowolona, jest dosc ciezki, ale ja to lubie, bo czuje ze mam na twarzy krem.teraz uzywam tanszego, dla wyprobowania, tez z koenzymem Q 10 Inter Fragrances odzywczy na noc.kosztuje ok.15 zl.jednak polecam Nivea
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 07:47   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

krem ochronny- to na dzień.
w zależności od cery albo lekki nawilżający (chętnie z przeciwutleniaczami) lub cięższy odżywczy dla cer bardziej suchych.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 09:45   #4
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Czy "na Q10" to nie za wczesnie dla 21 latki?...
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 09:50   #5
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Q10 21-latce na pewno nie zaszkodzi. Jeśli skóra go jeszcze nie potrzebuje, będzie działał bardzo skutecznie jako antyoksydant.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 10:02   #6
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

ja nie uwazam ze za wczesnie (uzywam rok, czyli od 22 roku zycia) to sa kremy przeciwzmarszczkowe, czyli jak sama nazwa mowi stosuje sie je przeciw zmarszczkom a nie na zmarszczki juz istniejace.pozatym skora zaczyna sie starzec od 20 roku zycia...moim zdaniemlepiej zaczac uzywac krem przeciwzmarszczkowy w wieku 20 lat niz potem w wieku 30 miec zmarszczki, ktorego zaden krem nie usunie, moze je tylko splycic...
czytalam ostatnio w Glamour o konferencji Clinique, na ktorej powiedziano,że skóra do 20 roku życia starzeje sie juz w 90%, a na pozostałe 10% pracuje sie przez reszte zycia (słońce, stres itd.)
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:19   #7
Reni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 31
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

milenka napisał(a):
> czytalam ostatnio w Glamour o konferencji Clinique, na ktorej powiedziano,że skóra do 20 roku życia starzeje sie juz w 90%, a na pozostałe 10% pracuje sie przez reszte zycia (słońce, stres itd.)
Czy na pewno "do 20 roku życia"? Proszę o wyjaśnienia.
Reni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-10, 16:38   #8
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

no wlasnie do 20 autorka dopisala jeszcze ,ze mozna bylo zaczac dbac o siebie juz w przedszkolu wiec chyba to nie pomylka w druku niestety...
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:43   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

chi chi - a co ma mówić przedstawiciel firmy produkującej kremy na konferencji prasowej niedlugo wyprodukują serię dla przedszkolaków
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:46   #10
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

no ale to co mowi przedstawiciel na konferencji prasowej pewnie jest poparte jakimis badaniami...
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:51   #11
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Iwa, był tu taki wątek, o tym, czy trzeba używać kremików na noc czy nie (ale odnosnie tłustej cery):
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1060788254

Ja wiem, że bez kremu na noc sobie nie radzę, bo moja skóra chce się wściec. Uzywam kremów na noc (dosłownie tak opisanych wierząc,że dostarczą mojej skórze wszelkich składników.
Podstawowa różnica, to taka, że kremy na noc nie ochraniają (czyli m.in. nie mają tez filtrów). Tak jak pisały dziewczyny: nawilżajacy, jeżeli masz odwodnioną skórę, odżywczy, jeżeli naprawdę trzeba ją zregenerować. Albo, idąc po najmniejszej linii oporu: krem na noc, po prostu.
Ja polecam bardzo Daxa, a szczególnie z minerałami, dla mnie to KW murowane . Niezła jest tez Pollena z Bursztynem (lekka i dla niewymagającej cery). Bardzo natomiast nie lubię Avonów na noc, bo sa tłuste jak diabli.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-10, 16:53   #12
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

to prawda, ale część wyników jest odpowiednio spreparowana. dajmy na to: kobiety powinny uzywać kremów przeciwzmarszczkowych od 15 roku życia***. nie twierdzę, że na konferencjach prasowych kłamią, ale.. miałam do czynienia z PR i wiem, że część informacji jest jedynie odpowiednia preparowana. zawsze trzeba zweryfikować takie dane od strony naukowej .

Sarenka czyli ktoś kto organizował konferencje

*** tak uważa 85% ankietowanych kobiet między 20 a 40 rokiem życia.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:53   #13
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

polecam Wam arykul na temat starzenia sie skóry
http://www.resmedica.pl/ffxart10997.html
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:55   #14
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

zimą na noc stosuję odżywczy i moja skóra odżywa [zgodnie z nazwą ]. gdy robi się cieplej, kaloryfery stygną, słońce przyświeca - krem odżywczy jest dla mnie za cięzki i tworzą się wówczas na mojej buzi wypryski.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:59   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

bynajmniej nie neguję stosowania kremów!!!!!!!! to była uwaga do tego przedszkola i taka generalna wskazówka co do informacji prasowych
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 22:09   #16
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Zawsze sadzilam ze takie preparaty sa za ciezkie dla mldoej cery...i ze po jakims czasie skora nie reaguje juz tak na preparat jak za 1-m razem. Inaczej mowiac przyzwyczaja sie i nalezy siegac po silniejsze srodki.


Ola: mam do Ciebie pytanko...Czy uzywasz kremow pod oczka?.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 23:51   #17
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

tez mnie strasza wszystkie kolezanki ze mi sie skora przyzwyczai staram sie zmieniac kremy co kilka miesiecy zeby sie nie przyzwyczaila ale sa to zawsze kremy przeciwzmarszczkowe.
jezeli chodzi o krem pod oczy to uzywam od 16 roku zycia. wczesniej nawilzajace a teraz przeciwzmarszczkowe, polecam Nivea Q 10 pod oczka (cena ok 35 zl) pewnie czasem przesadzam ale czasem raz na jakies 3-4 miesiace uzyje sobie jakiegos mocniejszego kremu pod oczy z retinolem w ramach kuracji.nie wiem czy to za wczesnie na takie eksperymenty czy nie, ale dzieki takiej pielegnacji nie mam zmarszczek, a kilka moich kolezanek stosujacych w wieku 23 lat wylacznie lekkie kremy nawilzające (przy zdrowym trybie zycia) ma kilka zmarszczek...
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 22:11   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

E tam, pisano tu już kilkakrotnie o że rozleniwienie skóry od kosmetyków to mit! Trzeba aplikowac skórze to czego się domaga, jak sucha to coś odzywczego itp. Wykorzystane zostanie tylko to jest potrzebne. Ja mam 26 lat, mam przetłuszczającą się twarz i bardzo lubie kremy na noc, sa aktywniejsze do tycn na dzień, wspomagają regenracje podczas snu. Myśle że po 20 można juz sięgać po takie kremy - nawilzające, z witaminiami czy Q10, dotleniajce itp unikałabym tylko takich liftingujących czy z fitohormonami bo te są raczej dla cery dojrzałej.
Myslę ze od skórę nalezy dbac od najmłodszych lat, mam sporo młodsza siostrę która bardzo rozsądnie pielęgnuje swą niespełna 15letnią buźkę, myje żelami, przeciera łagodnym tonikiem, na dzień ma łagodne apteczne kremy nawilzające do cery trądzikowej a noc ostatnio używamy to samo - jakiś kremików z kwaskami Używa kremów które są przeznaczone do jej typu skóry, bo takie są jej potrzeby. Na prawdę jest bardzo rozsądną osobą, maseczki peelingi itp. Ja w jej wieku chyba myłam buzie mydłem i miałam jeden kremik erisa
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 13:41   #19
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Dzieki serdeczne za Wasze podpowiedzi.
Mam jeszcze jedno pytanko.

Kremik na dzien , na zime powinien nie tylko chronic ,ale i zawierac filtry, prawda?. Tylko jaka firma(ze sredniej polki) operuje tkaim kremem.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-13, 11:00   #20
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

podłaczam sie do pytania ja uzywam zwykłego kremu, a podkład mam z filtrem.w tym roku chcialabym jakis kremik tez z filtrem na zime
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 11:55   #21
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???


Smoczyco, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią rękami i nogami - wyjęłaś mi to z ust poprostu
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 11:24   #22
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Pochodzilam troszke po sklepach i zamiast Nivea Q10 ,zakupilam krem Garnier`a -Multiaktywny krem na noc przeciw starzeniu sie.Nie za drogi (30zl), slicznie pachnie i mam nadzieje ze sie sprawdzi.

...mam jeszcze pytanko...Czy konieczne jest uzywanie kremu pod oczy ( przeciwzmarszczkowego),sk oro uzywa sie kremu przeciwzmarszczkowego do calej buzki ?.
Dla niewtajemniczonych powiem ze mam 21 lat.

Pozdrawiam i czekam rowniez na propozycje kremiku na zime (ochrona+filtry)...
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 12:01   #23
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Hmmm no tak ale przecież nie smarujesz się kremem do twarzy także pod oczami, bo tam skóra jest cieńsza i delikatniejsza, więc i inny kremik jest potrzebny
Co do kremu na zimę na dzień to ja używam takich bardziej tłustawych, zawiesistych rzekłabym, mam cerę mieszaną i do tego naczynkową więc muszę. Aktualnie używam Clinigue wprawdzie wersji na lato,z filtrami, ale ma taką konsystencję jaka mi odpowiada więc wcale nie jestem pewna czy nie kupię go też na zimę Wcześniej uzywałam bardzo różnych i Neutrogeny z serii formuła norweska a czasem na to jeszcze jakiś dziecięcy (chodziło mi o tą konsystencję )z formuła : bez wody
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 12:34   #24
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

sarenka bardzo dobrze napisała: nie można ślepo wierzyć wszystkiemu co wypluwają z siebie kosmetyczne koncerny. Badań rzetelnych, niesponsorowanych jest bardzo mało, a ja wierzę tylko im - wiem jakie artefakty powoduje to, że badanie jest sponsorowane, jakie błędy mogą się wkraść do badania z powodu samej osoby eksperymentatora chociażby. Takich pułapek jest mnóstwo i nie mam powodu ufać firmom kosmetycznym - którym zalezy jak to firmom na maksymalizacji zysku - że robią wszystko, aby tych pułapek unikać. Nie wierzę badaniom firm kosmetycznych choćby dlatego, że nie podają one użytej podczas nich metodologii i procedury badania - więc może się to "coś" jedynie nazywać badaniem, a z nauką nie mieć kompletnie nic wspólnego. Apeluje o trochę więcej krytycyzmu

milenka napisał(a):

> czytalam ostatnio w Glamour o konferencji Clinique, na ktorej powiedziano,że skóra do 20 roku życia starzeje sie juz w 90%, a na pozostałe 10% pracuje sie przez reszte zycia (słońce, stres itd.)

sory, ale jeśli to było tak napisane, to jest to pseudonaukowy bełkot, z którego nic kompletnie nie wynika...
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 12:41   #25
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Iwonalodz napisał(a):
> Hmmm no tak ale przecież nie smarujesz się kremem do twarzy także pod oczami, bo tam skóra jest cieńsza i delikatniejsza, więc i inny kremik jest potrzebny

niekoniecznie. wiele kremów pod oczy ma identyczny skład co krem do twarzy i niczym się od nich nie różni - jest to kolejny wybieg służący maksymalizacji zysku firmy, bowiem krem pod oczy oczywiście jest "specjalny", no i za słoiczek 15 ml czesto trzeba zapłacić więcej niż za 50 ml normalnego kremu do twarzy. niezły biznesman (woman?) to wymyślił(a).
ja na dzień stosuję pod oczy normalny krem z filtrami i sobie chwalę. oczywiście taki krem musi być deikatny, by nie podrażniał oczu, ale wiele kremów do twarzy spełnia te wymagania.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 12:52   #26
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Ja tam się nie znam Co widać po moim poście Ale jak napisano: krem do twarzy to smaruję nim twarz, a jak pod oczy to smaruję tamte miejsca

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 15:09   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

A ja używam takiego kremiku Dax Cosmetics Alga Q10 + omega plankton. To krem nawilżająco-wygładzający na dzień oraz odżywczo-jakiś tam na noc. Polecany po 20 roku życia (mam 22)
Już 2 razy próbowałam go dodać do KW, ale coś się nie pojawia, a są naprawdę super - działają naprawdę tak, jak ma działać, jak jest napisane na pudełku
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 20:33   #28
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

Charlotte:
Nie znam tej firmy ,ani kremiku...

Troszke sie zdziwilam ...bowiem zawsze sie kremowalam kremem ,nawet pod oczkami ...Hmmm. Smarujac sie kremem do twarzy omijacie okolice oczek ???


Krem pod oczu najlepiej jest delikatnie wklepac?.Jesli krem pod oczy nie chroni przed sloncem ( bez filtrow) ,to mozna na niego nalozyc krem z filtrem do twarzy ?.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 20:47   #29
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

> Troszke sie zdziwilam ...bowiem zawsze sie kremowalam kremem ,nawet pod oczkami ...Hmmm. Smarujac sie kremem do twarzy omijacie okolice oczek ???

ja zazwyczaj nie omijam tej okolicy, o ile nie chodzi o krem matujący, antybakteryjny czy z kwasami. to kwestia wrażliwości.

> Krem pod oczu najlepiej jest delikatnie wklepac?.
tak
> Jesli krem pod oczy nie chroni przed sloncem ( bez filtrow) ,to mozna na niego nalozyc krem z filtrem do twarzy ?.
można, nawet trzeba stosować filtr w okolicach oczu. tylko krem z filtrem powinien być niezbyt tłusty, nieperfumowany, najlepiej dla alergików.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-16, 18:40   #30
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

"można, nawet trzeba stosować filtr w okolicach oczu. tylko krem z filtrem powinien być niezbyt tłusty, nieperfumowany, najlepiej dla alergików."

Znasz moze "takowy"?.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.