przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 18:50   #4711
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ojjj to za drogo dla mnie
nie stac mnie - swoja droga lekko przesadzili z tymi cenami

no coz bede szukac wloskow od kogos z glowy
pytałam sie u nas w perukarni.maja włosy chyba 60 cm długie,niefarbowane o gramaturze 150 gram. kolor taki mysi blond z siwymi. cena u nich to 1200 zl za te kitke. kitka jest na tresce znaczy na takim szytym kółku. po odcieciu tego kółka zostaje nam normalna kita włosów. jesli jetses zaintresowana to podesle ci fotki bo zrobiłam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 18:55   #4712
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

easy hair... chyba najłatwiejsza a przy tym najsolidniejsza :P ja np bez problemu odważyłabym sie popróbować na koleżance/mamie :P
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 18:55   #4713
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a wiec to bylo tak... moja mama miala prtzedluzane wlosy jakies 3-4 lata temu... i niedawno wpadlam na pomysl ze tez bym chciala miec dluzesze( poniewaz fryzjerka mnie sciela do ramion a mialam do pasa !! ) wiec mama powiedziala ze mi przedluzy ale tylko dol.Wiec poszlam do fryzjerki i sie pytalam ile chca to chcialy za 30 pasemek 350 zl.Bylam zielona i myslam ze to mi wystarczy.Wiecie jak to jest Bylam ciekawa to buszowalam po necie zeby zobaczyc chociaz w przyblizeniu jak bede wygladac w tych wlosach do pasa.... i kiedy tak szukalam w necie zdjec... natknelam sie na strone www.wlosyonline.pl .Myslalan ze sa to sklepy dla fryzjerek ...ale zwrocilam uwage na lewy rog gdzie pisalo "zestaw startowy" kliknelam przeczytalam i powiedzialam mamie co odkrylam !! i to za jaka cene !! za te 350 zl to ja mam 200 pasemek a nie 30 !! mama sie zgodzila po obejrzeniu instrukcji stwierdzilysmy ze to nic trudnego !! mam strone krok po kroku metoda mikroring i powiem wam ze jak na 1 raz wyszlo mamie super ! Gdyby nie net nie miala bym pojecia ze mozna sammu zrobic bardzo tanio i bez problemu z klotniami poniej ( bo co mamie kazesz oddac kase ?:P) . A oto dla wsysztkich dziewczyn METODA MIKROINGS KROK PO KROKU -------> http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=7 .
A najlepsze to jest to ze dla moich wlosow 30 pasm to smiech na sali poniewaz mam geste wlosy... Kupilam 130 czy 140 i bylam zadowolona , chociaz kupialam blond i braz a swoje mialam ciemy braz to i tak bylo ok nosilam warkoczyki.Teraz farbuje na blond i przedluzam tylko dol wlosami kreconymi blond przynajmniej nie bede musiala sie bawic w prostownice. Dzieki wam na tym forum wiem juz bardzo duzo na temat przedluzania i sie tym interesuje , dlatego tez obiecalam ze przedluze mojej mamie z 30 pasm blond poniewaz ma czarne a to fajnie wyglada heh Jak dobrze miec mamusie ale jak macie siostre kuzynke przyjaciolke kogokolwiek kto moze wam zrobic to czemu nie ? Nic trudnego
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 18:56   #4714
malgorzata66a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie -

witam ,czy ktoraś z was dziewczyny wie gdzie mozna zrobic kurs przedłużania wlosow w warszawie.pozdawiam
malgorzata66a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:07   #4715
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam nadzieje,ze udalo mi sie wkleic zdjecie-jezeli nie-to sorka

To jest fryzurka jaka ostatnio jestem zachwycona i do jej wykonania potrzebowalabym miec tylko przedluzone wlosy z tylu glowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto_ppw_01-b.jpg (25,1 KB, 163 załadowań)
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:10   #4716
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hehe powiem Ci ze juz mialam takie pomysly w glowie hehe
gorzej jakby okazało sie ze miała doczepiane
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:10   #4717
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wielkie dzięki Mysiaczka... zbieram kasę na sprzęt i szukam osoby chętnej i w miarę sprawnej
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 19:11   #4718
koniczynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 245
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mysiaczka i jak te włosy się sprawują? Który rodzaj ich kupiłaś? Czy wszystko było w porządku z przesyłką?
koniczynkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:21   #4719
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dżizes ile ja sie namęczyłam żeby założyć te włosy na dodatek nie trzyma sie to jakoś super mocno...może robie coś nie tak? albo poprostu nie mają sie czego trzymac bo mam pare włosów na głowie jutro chyba wstane godzine wcześniej żeby to założyć bo nie pójde jutro bez włosów do pracy a w piętek znów z długimi bo będę miała znów warkocz...ehhhhhhhh a jak zobaczyłam moje włosy po ściagnięciu wszystkich to sie wystraszyłam jak ja mam ich mało i jak mogłam tak chodzieć wogóle heh
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:42   #4720
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

chcialam Wam pokazac zdjecie z dzisiejszego przedluzania mojej kuzyncewloski slowianskie-metoda easy hair.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuzynka.jpg (21,3 KB, 241 załadowań)
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:44   #4721
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
pytałam sie u nas w perukarni.maja włosy chyba 60 cm długie,niefarbowane o gramaturze 150 gram. kolor taki mysi blond z siwymi. cena u nich to 1200 zl za te kitke. kitka jest na tresce znaczy na takim szytym kółku. po odcieciu tego kółka zostaje nam normalna kita włosów. jesli jetses zaintresowana to podesle ci fotki bo zrobiłam
dziekuje ze sie zainteresowalas ale powiem Ci szczerze ze to dla mnie za duzy koszt
moze ktos wystawi jakies wlosy na allegro niedrogo i trafie
moja kolezanka (fryzjerka) kupila ostatnio na allegro wlosy 115 gram za 110zl - z glowki, nigdy niefarbowane

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
gorzej jakby okazało sie ze miała doczepiane
no to by byl dol
chyba ze mialaby doczepione tez sciete z glowy to moglyby byc

dzisiaj widzialam i dotykalam wlosy ktore moja kolezanka ostatnio sciagnela z glowy (oczywiscie sciete wczesniej od kogos) - nosila je jakis czas, a wczesniej nosila je jej inna kolezanka pol roku, farbowala itp i byly tak miekke ze szok - moje wlasne nigdy takie nie byly
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:55   #4722
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
chcialam Wam pokazac zdjecie z dzisiejszego przedluzania mojej kuzyncewloski slowianskie-metoda easy hair.
no. no .no tylko pozazdroscic.
Swoja droga ciekawe skad kuzynka wziela tak piekne, dlugie slowianskie wlosy i za ile??
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 20:00   #4723
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
no. no .no tylko pozazdroscic.
Swoja droga ciekawe skad kuzynka wziela tak piekne, dlugie slowianskie wlosy i za ile??
kurcze...za wlosy zaplaciła 800zlale sa mieciutkie i sliczne jak nie wiem
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 20:41   #4724
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
chcialam Wam pokazac zdjecie z dzisiejszego przedluzania mojej kuzyncewloski slowianskie-metoda easy hair.
Bardzo ladnie . Tylko albo mi sie zdaje albo widac golym okiem roznice w kolorze, wlasna gora rozni sie od dlugich doczepionych ?

Mysiaczka napisala
Cytat:
ale jak macie siostre kuzynke przyjaciolke kogokolwiek kto moze wam zrobic to czemu nie ? Nic trudnego
Moj maz obserwujac 2 razy przedluzanie stwierdzil , ze to nic trudnego
Tysiac razy spytalam czy potrafilby mi zrobic , niekoniecznie perfekcyjnie ale jakos zeby bylo . Jak to facet , zdania nie zmienil , pewny siebie.
Skompletowalam caly zestaw na niem. aukcjach , bo w Polsce jeszcze byla cisza , kupilam wlosy , luski keratynowe , wszystko ...
Studiowalam materialy , cwiczylam na glowce , na lalkach i jak przyszedl ten moment ON sie mnie nagle pyta , po co mi przedluzac , bo on woli krotkie ...
Szlag mnie trafil , bo ja wiedzialam , ze teraz szuka pretekstu aby sie wymigac. No i nie podjal sie .
Wszystko wiec lezy a kolezanek do przedluzania nie mam.

Przedluzylam wiec u wybranej osoby z aukcji , ktora sprzedaje wlosy na allegro. Wtopilam , blyskawicznie to cos zdjelam.

Wpadlam na pomysl aby kupic sobie tymczasowo PERUKE .
Patrzcie jaka sobie kupilam i mialam przediabelskie szczescie , doslownie za grosze .Wprawdzie nie z prawdziwego wlosa ale gdybyscie ja mialy w rekach ...Cudo . Grzywke lekko spinam .
Niestety kupilam i nie chodze , nie wiem na co znowu czekam

http://cgi.ebay.de/Peruecke-PL-98-15...QQcmdZViewItem
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 20:49   #4725
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Xenia, skoro sprzęt ci leży w kącie to nie chciałabyś odsprzedać?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 21:01   #4726
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie . Tylko albo mi sie zdaje albo widac golym okiem roznice w kolorze, wlasna gora rozni sie od dlugich doczepionych ?

Mysiaczka napisala
Moj maz obserwujac 2 razy przedluzanie stwierdzil , ze to nic trudnego
Tysiac razy spytalam czy potrafilby mi zrobic , niekoniecznie perfekcyjnie ale jakos zeby bylo . Jak to facet , zdania nie zmienil , pewny siebie.
Skompletowalam caly zestaw na niem. aukcjach , bo w Polsce jeszcze byla cisza , kupilam wlosy , luski keratynowe , wszystko ...
Studiowalam materialy , cwiczylam na glowce , na lalkach i jak przyszedl ten moment ON sie mnie nagle pyta , po co mi przedluzac , bo on woli krotkie ...
Szlag mnie trafil , bo ja wiedzialam , ze teraz szuka pretekstu aby sie wymigac. No i nie podjal sie .
Wszystko wiec lezy a kolezanek do przedluzania nie mam.

Przedluzylam wiec u wybranej osoby z aukcji , ktora sprzedaje wlosy na allegro. Wtopilam , blyskawicznie to cos zdjelam.

Wpadlam na pomysl aby kupic sobie tymczasowo PERUKE .
Patrzcie jaka sobie kupilam i mialam przediabelskie szczescie , doslownie za grosze .Wprawdzie nie z prawdziwego wlosa ale gdybyscie ja mialy w rekach ...Cudo . Grzywke lekko spinam .
Niestety kupilam i nie chodze , nie wiem na co znowu czekam

http://cgi.ebay.de/Peruecke-PL-98-15...QQcmdZViewItem
peruka boska..ale powiedz szczerze czy jak zakladasz widac ze to peruka? chodzi mi o ten przedziałek , ktory własnie jest taki"perfekcyjny" wlasnie moze zdradzic ze to peruka..?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 21:19   #4727
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
dżizes ile ja sie namęczyłam żeby założyć te włosy na dodatek nie trzyma sie to jakoś super mocno...może robie coś nie tak? albo poprostu nie mają sie czego trzymac bo mam pare włosów na głowie jutro chyba wstane godzine wcześniej żeby to założyć bo nie pójde jutro bez włosów do pracy a w piętek znów z długimi bo będę miała znów warkocz...ehhhhhhhh a jak zobaczyłam moje włosy po ściagnięciu wszystkich to sie wystraszyłam jak ja mam ich mało i jak mogłam tak chodzieć wogóle heh
tzn zakladalas na klipsy??? moze podtapiruj troche miejsce wpiecia? aha i czy masz klipsy z silikonem czy bez? i jaki rozmair? chyba S są najlepsze?? jak uwazacie? bo ja tez wlasnie bede kupowac i nie wiem czy lepiej S, M ? eh...........
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 21:31   #4728
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aneta_polish- ty jestes z poznania to tak jak ja )
a powiedz mi za ile bys mi przedluzyla wloski ?? ;>
dodam ze mam ich baaaaaaaaaaardzo duzo
bo szukam szukam po tym poznaniu no ale wszedzie cenki jak z kosmosu :/
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 21:38   #4729
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
peruka boska..ale powiedz szczerze czy jak zakladasz widac ze to peruka? chodzi mi o ten przedziałek , ktory własnie jest taki"perfekcyjny" wlasnie moze zdradzic ze to peruka..?
Reniu , caly urok tej peruki taki , ze wlos jest tak sciety , ze wyglada na prawdziwa fryzure .
Moja mama nie poznala , ze to peruka , bo widuje mnie rzadko . Kilka innych osob rowniez , dopiero jak im powiedzialam , ze to peruka to zaczelo sie szukanie .
Owszem , przedzialek z imitacja skory jest troche jasny ale jesli wspolgra z jasna karnacja i jesli ktos nie wie , ze to sztuczne wlosy to nie dopatruje sie " haczyka ".
Poza tym za te pieniadze to naprawde dobra peruka .
Szczerze mowiac mialam ja zaledwie 2 , moze 3 razy ubrana i to tylko na pokaz.
Nigdy nie bylam w niej na dworze , pomimo iz mama sama mowi , ze " nie widac" nic i glupia jestem , ze nie chodze. Jednak ja mam po ostatnim przedluzaniu juz fobie , ze " widac " i sama sobie wmawiam.

Sama sie dziwie , ze taki towar dostalam za takie grosze . Ona oddycha , ze wlasna skora glowy sie nie poci , poza tym ma tez haczyki i niewidoczna gumke do bezpiecznego umocowania peruki aby sie nie ruszala.
Chcialabym u Ciebie kiedys przedluzyc wlosy , wiec moge Ci ja pokazac przy okazji .
Widzialam juz tak paskudne peruki , ze ta jest dzielem sztuki .Mama stwierdzila , ze ladniej mi w niej niz we wlosach podczas ostatniego przedluzania .

abercrombie&fitch narazie o tym nie mysle , bo ciagle mam nadzieje , ze znajdzie sie ktos kto mi kiedys zalozy . Jednak u mnie wszystko sie moze zdarzyc i jeslisie zdecyduje , dam znac.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 21:39   #4730
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Które syntetyczne lepsze monobraid firmy latrend czy profibre tej samej firmy? Jak długo je ponoszę?
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 21:53   #4731
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez pandziksa Pokaż wiadomość
Które syntetyczne lepsze monobraid firmy latrend czy profibre tej samej firmy? Jak długo je ponoszę?
monofibre
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 21:55   #4732
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://www.youtube.com/watch?v=GUG7h...related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=vonXc...related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=vonXc...related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=qBE3j...related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=fsyuj...related&search=

To dla Was kochane Wizazanki moze sie na cos przydadza te linki
mruff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:13   #4733
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
monofibre
Tylko gdzie je kupić?
Tak się zastanawiam czy nie ma innej możliwości założenia ich bez aparatu do keratyny - tzn one nie mają końcówki do ringów ani tulejek to jak je nałożyć na zimno?
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:19   #4734
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
mam nadzieje,ze udalo mi sie wkleic zdjecie-jezeli nie-to sorka

To jest fryzurka jaka ostatnio jestem zachwycona i do jej wykonania potrzebowalabym miec tylko przedluzone wlosy z tylu glowy
A ja przedłużam tylko z przodu, bo z tyłu mam długie Mam cienkie włosy, więc to głupio wygląda

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
chcialam Wam pokazac zdjecie z dzisiejszego przedluzania mojej kuzyncewloski slowianskie-metoda easy hair.
Śliczne

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-28 o 20:31 Powód: post pod postem
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:28   #4735
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
tzn zakladalas na klipsy??? moze podtapiruj troche miejsce wpiecia? aha i czy masz klipsy z silikonem czy bez? i jaki rozmair? chyba S są najlepsze?? jak uwazacie? bo ja tez wlasnie bede kupowac i nie wiem czy lepiej S, M ? eh...........

nie mam klipsów,mam spinki z takim grzebyczkiem,tapirowałam i spryskiałam lakierem...to trzeba poprostu bardzo mocno wsunąć żeby sie trzymało,bolała mnie głowa od tego a jak pociągnie sie za te włosy to już całkiem masakra...ale wygląda lepiej i mniej czuc pod palcami...myśle że jak wejde w wprawe to będzie mi zakładanie tego zajmowało 5 minut

mam spinki rozmiar S z silikonem żeby sie nie zsuwały...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:30   #4736
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://allegro.pl/item247970799_cudn...nie_kitka.html
oraz http://allegro.pl/item249574022_wlos..._z_brazem.html
prosze bardzo, sciete prosto z glowy <hahaha>


dziewczyny ile tych klipsow S mam kupic....na 130 cm tasmy......... bo juz sama nie wiem? 20?

Edytowane przez Smile_Smile
Czas edycji: 2007-09-27 o 09:32
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 01:21   #4737
Izaabellla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam Was Dziewczeta!

Czy ktoras z Was kupowala moze wloski od tej Pani? http://www.allegro.pl/item243189070_...edluzanie.html

Myslicie ze sa dobrej jakosci i warto zainwestowac tyle pieniazkow?? Bardzo dziekuje za pomoc i informacje!
Izaabellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 07:40   #4738
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Izaabellla Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczeta!

Czy ktoras z Was kupowala moze wloski od tej Pani? http://www.allegro.pl/item243189070_...edluzanie.html

Myslicie ze sa dobrej jakosci i warto zainwestowac tyle pieniazkow?? Bardzo dziekuje za pomoc i informacje!
oy.......ja bym nie ryzykowala........... moze lepiej juz kupic zachwalane tu w watku przez kilka osób wlosy na tasme firmy Sensationnel, 350 zł - 115 gr.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 10:07   #4739
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
patrycie ile same wlosy kosztuja.... a gdzie robobocizna ?

+ sprzet (wiem ze to jednorazowy zakup w przypadku zgrzewarki jak i akcesorii typu szczypce i szydelko) ale np mikroringi 200 szt to juz jest 40 zl ..
Trzeba jeszcze szczotke kupic, jakas odzywke szampon...
Wspolczuje Fryzjerka bo ludzie zaczynaja robic samemu w domu...
albo fryzjerki chodza po domu i dorabiaja sobie i sie nie dziwie !(oczywiscie mam na mysli PRAWDZIWE FRYZJERKI a nie jakies amatorki).

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-28 o 20:30 Powód: post pod postem
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 12:36   #4740
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Izaabellla Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczeta!

Czy ktoras z Was kupowala moze wloski od tej Pani? http://www.allegro.pl/item243189070_...edluzanie.html

Myslicie ze sa dobrej jakosci i warto zainwestowac tyle pieniazkow?? Bardzo dziekuje za pomoc i informacje!
Tak , ja mialam wlosy od tej pani .
Co wiecej zakladala mi je tez ta pani .
Z jednej strony mi przykro , poniewaz obiecalam jej , ze wlosy zareklamuje a jednak nie moge tego zrobic ;
a z drugiej strony jestem wsciekla , ze byly to najgorsze wlosy jakie mialam , zaplacilam tez niemalo i tak wtopilam.
Moja opinia to za malo .
Tym bardziej , ze niedawno byly osoby , ktore byly z tych wlosow zadowolone . Ciekawa jestem czy byly to ich pierwsze wlosy i maja skale porownawcza ...

Ja mialam wlosy zakonczone koncowka keratynowa , Ty tutaj pokazujesz tasme . Nie wiem czy zrobiona z tych samych wlosow czy nie .

Ps. Moge podeslac zuzyte pasemko , osobie ktora naprawde sie waha .

Dziewczyna na koncu , w niebieskiej bluzce Diora ...to ja . Wlosy mam nie na tasmie tylko metoda pasemkowa .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.