Mary Kay - kosmetyki i kolorówka - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 11:19   #181
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: konsultantka Mary Kay

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
el??
Estee Lauder Ja dostałam po ich kremie (Mary Kay) na noc uczulenia. Po raz pierwszy w życiu
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2009-03-04 o 11:20 Powód: dopisek
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:23   #182
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: konsultantka Mary Kay

Jakie bzdury?! No widac ze nie masz pojecia o czym sama piszesz. Jedna jednostka to nie 250 zł, no halo. Poza tym ja mowie o sciezce kariery (slyszalas kiedys o czyms takim)? i zeby piac sie do gory to takie musza byc zamowienia.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:34   #183
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: konsultantka Mary Kay

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Jakie bzdury?! No widac ze nie masz pojecia o czym sama piszesz. Jedna jednostka to nie 250 zł, no halo. Poza tym ja mowie o sciezce kariery (slyszalas kiedys o czyms takim)? i zeby piac sie do gory to takie musza byc zamowienia.
Prosze cie, nie pogrążaj sie dalej..
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:16   #184
bozia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 74
Dot.: konsultantka Mary Kay

własnie niedawno dostałam odpowiedz od MK i napisane było że 1jednostka to 250 zł !
bozia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:09   #185
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: konsultantka Mary Kay

no dobrze a jak sie z tego jakby co wycofac?
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:57   #186
batonka
Przyczajenie
 
Avatar batonka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: konsultantka Mary Kay

Dość sceptycznie podchodziłam do samej marki, jak i kosmetyków. Pewnego razu dostałam od przyjaciółki ze stanów kilka próbek cieni, różu, szminek i podkładu. Naprawdę ich jakoś wydała mi się bardzo dobra. Szminka długo utrzymywała się na ustach, cienie nie zwijały się na powiece. Zaletą różu było to, że mimo pozornie intensywnego koloru, na policzkach delikatnie zarysowuje kości policzkowe i jest bardzo delikatny. Prawdziwym hitem okazał się jednak podkład. Mam bardzo jasną karnację i przyznam że dość ciężko jest mi dobra sobie kolor podkładu. Dodatkowo zostałam obdarzona suchą skórą, co tylko potęgowało mój problem. Z opakowania mocno kryjącego podkładu (który jest przy tym mocno nawilżający, z kolei średnio kryjący jest dedykowany skórze mieszanej i tłustej) wycisnęłam fluid o bardzo delikatnej i lekkiej konsystencji. Ładnie wtapiał się w skórę, dzięki czemu jest prawie niewidoczny, a przy tym spełnia swoją funkcję nawilżając, ochraniając i wygładzając buzię.
Fascynacja skończyła się wraz z końcem próbek. Nie znając jeszcze dobrze marki, poszukiwałam produktów MK w sklepach, oczywiście bez skutku. Dałam sobie spokój. Minął rok
Pewnego razu malując się przed pójściem do pracy, zauważyłam że moje kosmetyki powoli się kończą i wymagają uzupełnienia. Chcąc uzupełni braki wybrałam się do drogerii, gdzie jak zwykle spędziłam dużo czasu, aby osiągną mistrzostwo w zestawieniu cena-jakość. Po godzinie zmagań, uświadomiłam sobie, że przecież mogłabym spróbować odnaleźć markę, która w pełni mi odpowiadała i poznać jej cennik. Tego samego dnia usiadłam przed komputerem i zaczęłam buszować po sieci, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Po zdobyciu informacji, że firma opiera się na pracy konsultantek, postanowiłam znaleźć i swoją.
Będąc jednak z natury sceptycznie nastawiona, stwierdziłam, że posiadanie konsultantki może by dość 'ryzykowne'. Obawiałam się naciskania, werbunków, nagabywania- jednym słowem kleszcza, którego sama sobie wbiję w skórę (pozdrowienia dla wszystkich konsultantek) dlatego stwierdziłam, że najkorzystniej i najbezpieczniej dla mnie będzie... jeśli sama zostanę konsultantką. Będę mogła mieć wtedy kontrolę nad tym, czego potrzebuję, oraz osobiście przetestować produkty i nie mieć do nikogo pretensji, jeśli nie będę z nich zadowolona, a przy tym nieco zaoszczędzę. Jak pomyślałam tak zrobiłam.
Od jakiegoś czasu jestem konsultantką MK i jestem z tego zadowolona.
Chcesz, zamawiasz kosmetyki dla siebie, jeśli masz większe możliwości, możesz je sprzedawać dzięki czemu wpadnie Ci jakiś dodatkowy grosz który możesz poświęci np. na opłacenie kosmetyków dla siebie. Nikt nikogo i do niczego nie zmusza. Kosmetyki naprawdę są warte przetestowania..

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-01-23 o 20:20
batonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:41   #187
karolciag335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Mary Kay Full Coverage czy Vichy Dermablend?

Hej dziewczyny, jezeli chcecie dobrac podklad to najlepiej skontaktujcie sie z konsultantka z firmy.Jezeli kogoś interesuje to jestesm z Białegostoku i z chęcią pomogę, bo sama nia jestem.Najlepiej jest sie spotkac, dlatego ze my pomagamy dobierac do koloru skory, mozna nalozyc jeden a jak nie pasuje to probowac az sie dopasuje, Sama używam tego podkladu i powiem Wam najwieksza zaleta jest to, że dopasowywuja sie do skóry, nie powoduje efektu maski, i mozna je dostosowac w zaleznosci od pory roku.Latem polecam krem razem z podkladem jest super na wakacje, gdy skora jest opalona nie potrzebuje mocnego pokrycia a wyglada wtedy promienniej i zaweira filtry ochronne, a full coverage jest najlepszy jesienia albo osobom o przebarwieniach, ja sama mam skory naczynkowa i pokrywa fanstatyczna
karolciag335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 21:14   #188
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Mary Kay Full Coverage czy Vichy Dermablend?

Dzisiaj doszedł do mnie MK podkład - odcień wybrałam idealnie. Co do właściwości to jeszcze trudno mi ocenić.

Jeżeli to komuś pomoże - Mary Kay Full Coverage - 200 Ivory, to odcień identyczny jak L'oreal Infaillible 125 Natural Rose.

Czysty, jasny beż, bez najmniejszego dodatku różu, nie jest też zbyt żółty.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 13:50   #189
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Unhappy Muszę coś kupić z Mary Kay-co polecacie?

Nie będę się wgłębiać w temat...w każdym razie "muszę"koniecznie coś z tych kosmetków wybrać.Ale mam poważny dylemat, bo szczerze-nie chciałabym wydawać za wiele kasy(tymbardziej, że ze zdumieniem zauważyłam, że ceny są z kosmosu, a wg mnie to nie jest super-firma, tj.ceny mają jak Clinique-którego sobie cenie, ale w odróżnieniu od MK wiem za co płacę!). Przejrzałam już KWC, ale nic z tego nie wynika. Tak myślę o balsamie stopniowo samoopalającym lub bibiułkach matujących..Sama niewiem. Co byście kupiły na moim miejscu, jeżeli już "trzebaby było" coś wybrać"...?
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 15:56   #190
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Muszę coś kupić z Mary Kay-co polecacie?

Fajny jest zestaw do pielęgnacji dłoni; cienie są dobrze napigmentowane i ładnie błyszczą, bardzo je lubię. Korektor rozświetlający w pędzelku lekko kryje, świetnie nadaje się pod oczy' korektor w tubce bardzo mocno kryje. Błyszczyki są ok, miałam też żele z peelingiem pod prysznic, nie wiem czy są nadal w sprzedaży.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 19:10   #191
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
GG do Pfff34
Dot.: Muszę coś kupić z Mary Kay-co polecacie?

a kto ci kazał?

nie origntuję się w cenach ale skoro uważasz, że nie są jej warte kup coś z Clinique, nie widze problemu.
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 20:16   #192
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: Muszę coś kupić z Mary Kay-co polecacie?

zestaw do pielegnacji dłoni- potwierdzam, jest super!
poza tym bardzo mi sie podoba podkład jak dla mnie średniomatujący albo mleczko do twarzy. plyn do mycia oczek tez jest fajny
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:12   #193
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Muszę coś kupić z Mary Kay-co polecacie?

też polecam zestaw do dłoni
oraz maskę do ust&balsam w takich białych tubkach
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:10   #194
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Muszę coś kupić z Mary Kay-co polecacie?

Koniecznie kup tusz do rzęs Mary Kay Ultimate Mascara- jest super

Nie rozumiem czemu jesteś aż tak uprzedzona do tej firmy, ja nawet wolę ją bardziej niż Clinique które dla mnie jest mocno przereklamowane...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 19:11   #195
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Mary Kay Full Coverage czy Vichy Dermablend?

Tak czytam ten wątek i widzę, że nie bardzo rozumiecie określenie "kryjący" w stosunku do kosmetyków Mary Kay. Podkłady Mary Kay kryją PRZED utratą nawilżenia skóry - czyli full mocniej uszczelniają, a medium słabiej, nie chodzi o stopień kamuflażu ewentualnych zmian na skórze.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:00   #196
Momonia
Raczkowanie
 
Avatar Momonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Mary Kay Full Coverage czy Vichy Dermablend?

Witam. Dla mnie najlepszym podkladem jest revlon colorstay softflex dla cery mieszanej i tlustej odcien medium beige. Moze ktoras z Was orientuje sie jaki odcien z mary kay bylby zblizony wlasnie do tego
Momonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 16:54   #197
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Arrow Mary Kay - czy warto?

Dziewczyny czy któraś z Was słyszała o Mary Kay. Firma strasznie słabo sie reklamuje, konsultantki nie mają swoich stron, brak jakichkolwiek ogłoszeń na internecie, ulotek, broszur itp. Interesuje mnie jak to jest byc ich konsultantką.

Czy kosmetyki są rzeczywiście selektywne?
Czy zapychają pory?

Czy kosmetyki mineralne do makijażu rzeczywiście są mineralne czy to pseudomineralne produkty?
Czy podkłady srednio i mocno kryjące są faktycznie srednio i mocno kryjące?
Czy brak reklam i stron internetowych wynika z zakazu odgórnego tzn. czy konsultantki maja zakaz reklamowania się?
Czy za zamówione produkty trzeba płacić z góry czy jest jest odroczony termin płatności jak np w Oriflame, że nie trzeba płacić za zamówione kosmetyki od razu tylko ma się na to bodajże 2 tygodnie czyli jest czas na to, aby zanieśc kosmetyki klientce i z ręki do ręki wziąźć kasę.

Czy ktoś z Was sie orientuje jak to wygląda w Mary Kay?

Czy jest jakaś kwota za która trzeba zamawiać , aby mieć ten 40% upust?

Bedę wdzięczna za informacje.
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 23:41   #198
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Mary Kay - czy warto?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=377099
Czy to kosmetyki selektywne??? Raczej ze średniej półki, nie zapychaja, przynajmniej mnie te co ja miałam dobrze służyły, podkłady płynne należą do tych z gónej półki, są bardzo dobre aczkolwiek trzeba zgrać z kremem/ kolorowe kosmetyki bardzo mi odpowiadały w poprzedniej wycofanej już formule, z aktualnych mineralnych / raczej pseudomineralnych/ poza podkładem w pudrze niezbyt.
Zeby kupować ze zniżką to trzeba byc przedstawicielem, zakup min. dający tę zniżkę wynosi 250 zł / do zapłaty 150 zł plus 13 zł transport/ Płatne z góry. Wysyłka po zaksięgowaniu kasy na koncie.
Co jeszcze chciałaś wiedzieć? O sprzedaży w necie? zabroniona.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-11-24 o 23:56
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 08:34   #199
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mary Kay - czy warto?

miałam ich trochę-jakościowo moim zdaniem lepsze od L'oreal. Taka lepsza średnia pólka
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 14:15   #200
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Mary Kay - czy warto?

trochę lipa, że płatne z góry ...

czy macie może podkład z Mary Kay i mogłybyście mi napisać skład INCI oraz skład tych niby mineralnych produktów np. pudru mineralnego? Dziękuję

Aha czy jak się więcej zamawia to firma wysyła gratis produkty czy nie zaleznie czy zamówienie duże czy ogromniaste - zawsze się płaci?
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:14   #201
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mary Kay - czy warto?

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
trochę lipa, że płatne z góry ...

czy macie może podkład z Mary Kay i mogłybyście mi napisać skład INCI oraz skład tych niby mineralnych produktów np. pudru mineralnego? Dziękuję

Aha czy jak się więcej zamawia to firma wysyła gratis produkty czy nie zaleznie czy zamówienie duże czy ogromniaste - zawsze się płaci?
mam podkład ale niestety kartonik już dawno w śmieciach.
Ale na KWC są składy
Full Coverage
Cytat:
Aqua, Talc, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Isododecane, Polyglyceryl-4 Isostearate, C12-15 Alkyl Octanoate, Glycerin, Cetyl Dimethicone Copolyol, Phenyl Trimethicone, PTFE, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Lauroyl Lysine, Cetyl Dimethicone, Citrus Limonum, Cucumis Sativus, Magnesium Sulfate, Hexyl Laurate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Cyclohexasiloxane, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Lauramine Oxide, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Ascorbic Acid, C9-15 Alkyl Phosphate, PEG-75, PEG-150, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...no-kryjacy.htm

Medium Coverage
Cytat:
aqua, cyclopentasiloxane, cyclohexasiloxane, cetyl dimethicone copolyol, talc, silica, propylene glycol, isododecane, mica, sorbitan isosterate, cetyl dimethicone, polyglyceryl-4 isosterate, citrus limonum, cucumis sativus, quaternium-18 bentonite, magnesium surfate, dimethicone, octyldodecyl neopentanoate, phenoxyethanol, hexylene glycol, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, diazolidinyl urea, dimethicone copolyol, glycerin, methylparaben, bht, propylparaben, tocopheryl acetate, lauramine oxide, disodium edta, sodium citrate, ascorbic acid, C9-15 alkyl phospate, PEG-75, PEG-150, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...io-kryjacy.htm

podkład mineralny (to pseudo-minerał)
Cytat:
Talc , Zea Mays (Corn) Starch , Zinc Stearate , Dimethicone , Boron Nitride , Zeolite , Methylparaben , Sorbic Acid , Ethylene/Methacrylate Copolymer , Propylparaben , Tetrasodium EDTA , Isopropyl Titanium Triisostearate , BHT, Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499 [ /- CI 77891]
róż mineralny
Cytat:
Talc, Polymethyl Methacrylate, Zinc Stearate, Zea Mays, Octyldodecyl Lactate, Octydodecyl Stearoyl Stearate, Nylon-12, Silica, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Luffa Cylindica, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT, CI 77491, CI 77492, Mica, CI 15850, CI 77007, CI 77499, CI 77891
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:25   #202
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mary Kay - czy warto?

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was słyszała o Mary Kay. Firma strasznie słabo sie reklamuje, konsultantki nie mają swoich stron, brak jakichkolwiek ogłoszeń na internecie, ulotek, broszur itp. Interesuje mnie jak to jest byc ich konsultantką.

Czy kosmetyki są rzeczywiście selektywne?
Czy zapychają pory?

Czy kosmetyki mineralne do makijażu rzeczywiście są mineralne czy to pseudomineralne produkty?
Czy podkłady srednio i mocno kryjące są faktycznie srednio i mocno kryjące?
Czy brak reklam i stron internetowych wynika z zakazu odgórnego tzn. czy konsultantki maja zakaz reklamowania się?
Czy za zamówione produkty trzeba płacić z góry czy jest jest odroczony termin płatności jak np w Oriflame, że nie trzeba płacić za zamówione kosmetyki od razu tylko ma się na to bodajże 2 tygodnie czyli jest czas na to, aby zanieśc kosmetyki klientce i z ręki do ręki wziąźć kasę.

Czy ktoś z Was sie orientuje jak to wygląda w Mary Kay?

Czy jest jakaś kwota za która trzeba zamawiać , aby mieć ten 40% upust?

Bedę wdzięczna za informacje.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
miałam ich trochę-jakościowo moim zdaniem lepsze od L'oreal. Taka lepsza średnia pólka
kosmetyki są pseudo mineralne

Agabil idealnie ujęła te kosmetyki to taka mocniejsza średnia półka, naprawde stosunek jakości do ceny jest dobry, a jezeli jesteś konsultantką i masz znizkę a jak widzisz jest ona dość duża to stosunek jakości do ceny jest naprawdę swietny bo za podkład jako konsultantka płacisz około 35pln czy za cień około 18pln, a z takich cena trudno znależć coś o podobvnej jakości

warto dodać że podkłady mają dobrze skomponowana game kolorystyczną w różnych tonach, cała kolorówka MK jest dość stonowana swietna do klasycznego eleganckiego makijażu, raczej nie znajdziesz w niej ekstrawagancji.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:39   #203
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Mary Kay

Łączę w zbiorczy, ogólny wątek o Mary Kay.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:26   #204
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Mary Kay

hmmm pseudomineralne
można wogóle nazywać coś mineralnym skoro nim nie jest?

ale wracjąc do tematu
Jak wygląda ściezka kariery tzn co muszę zrobić jak bym chciała zostać dyrektorem sprzedaży, ile osób wpisać? Za ile muszę sprzedawać, ile dostaje się premii, ile trwa kwalifikacja o ile cos takiego jest by zostać dyrektorem, jaki poziom muszę utrzymać i przez ile miesięcy żeby nim zostać?

aha no i jeszcze dalej nie wiem czy konsultantki mogą miec swoje www i reklamować się?
Kurcze wogóle nie ma nie ma danych do konsultantek na necie - zero reklamy, a jak się coś znajdzie to jak kot napłakał i sie zastanawiam czy rzeczywiście prawdą jest że MK nie pozwala reklamować się swoim ludziom ??

agabil dzięki za składniki INCI

KNK rzeczywiście tanio dla siebie wychodzi ...

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2009-11-25 o 20:31 Powód: dopisek ;)
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 19:58   #205
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Mary Kay

WItam po przerwie.
Dokopalam się do Mary Kay
Na pewno nie mozna porównywac do Avon bo to kicha, nie mozna porównywać do Oriflame, bo nie maja w składzie tylu paskudnych składników

Co zdazyłam zauwazyć? Ze kosmetyki nie mają w składach tych najbardziej zapychających składników czyli nie są komedogenne.
Wypróbowałam krem do cery tłustej posmarowałam na noc i jak rano wstałam byłam zaskoczona, że moje zaczerwienienia spowodowane tradzikiem najzwyczajniej złagodniały. Jeszcze mi się tak nie zdarzyło, więc jestem pod wrażeniem. Obecnie czekam na skład INCI serii p/trądzikowej i jak zadnego paskudztwa tam nie znajdę to zamawiam te produkty, albo zamówie cały zestaw do cery tłustej bo mnie powalił!!!

KOlorówka super!
Z podziałem na grupy kolorystyczne - dla mnie bomba!

MInusy:
obsługa fatalna poprzez stronę Mary Kay, brak profesjonalizmu i ludzie są zbywani jak chca się czegos więcej dowiedzieć.
KOnsultantki?
Warto szukac jakieś co juz trochę siedzi w firmie i wie o co chodzi,
inaczej nie otrzymacie odpowedzi na nurtujace Was pytania.

Czy kosmetyki drogie?
Nie sadzę - sa warte swojej ceny bynajmniej seria do cery tłustej którą wypróbowałam.

A kolorówka tania wg mnie Cienie po 31zł Mineralne róze po 41zł Podkłady 51zł - jak w drogeriach

No i Mary Kay niby zaliczana jest do marki selektywnej.
TYle się dowiedziałam

Pozdrowionka
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:14   #206
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Mary Kay

Tak, to prawda, ja zawsze mam je pod ręką i uspokajaja mi skórę, gdy moje eksperymenty poszukiwawcze wywołują niepożądane niespodzianki
Przez 2 lata byłam wyłącznie na ich pielęgnacji i kolorówce, dzięki nim wyleczyłam skórę, ale juz mnie zmęczyły, ciągle to samo i to samo i to samo.... Od prawie dwóch lat robie sobie skoki w boki, jednak jak cos sie zaczyna dziać, pokornie wracam do pielęgnacji MK.

Jesli idzie o cerę trądzikową, MK ma zestaw do jej pielęgnacji, można kupić próbny miesięczny i jeśli nie zobaczy sie poprawy oddać konsultantce / bądż do firmy jeśli samemu sie umowę podpisze/ albo, jesli okaże sie dobry, kupic wtedy wersję pełnowymiarową. Moi znajomi chwalą tę serię sobie, dobrze sobie radzi z wypryskami.

A co do pracowników obsługi MK to pozwole sie nie zgodzić - życzyłabym wszystkim firmom tak miłych i sympatycznych, gotowych do pomocy ludzi. Ja przez tyle lat nie doświadczyłam niczego, co mogłoby te opinię zmienic.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 22:15   #207
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Mary Kay

widocznie trafiłam na nieodpowiednia osobę z biura obsługi
ale poczułam sie totalnie olana przez pana, który odpowiada na emaile

babulenka moze posiadasz jakieś opakowanie z tej serii p/tradzikowej i podasz mi skład INCI, ja mam dodatkowo wrażliwa cerę i wolałabym poznac skład przez zakupem

Kremik na tłustą cerę jest boski, chce teraz kupić do oczyszczania na trądzik i albo te serum p/tradzikowe albo ten kremik do cery tłustej. Chciałabym wyleczyc wkońcu ta moją buźkę zafajdaną kosmetykami Oriflame ( wszystko bynajmniej na to wskazuje jak dorwałam listę zapychaczy i przestudiowałam składy to się okazało, że wszedzie zapychacze i w oczyszczającym żelu i toniku i kremie - katastrofa , no i jak ja miałam wyleczyć ten nienormalny tradzik - w moim wieku to nienormalne, więc chyba mam ten tradzik kosmetyczny wywołany złymi kosmetykami )

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2009-12-02 o 22:18 Powód: dopisanie
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 07:57   #208
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Mary Kay

Sylwia, ja tego nie używam i nie mam aby zeskanować, ale po południu postaram sie poszukać która ze znajomych może miec opakowania. Z tego co pamiętam, to w tej serii jest 2% kwas salicylowy.
A swoją drogą, może ty nie potrzebujesz serii przeciwtrądzikowej a tylko dobrego oczyszczenia i właściwie dobranej pielęgnacji i skóra isę uspokoi. Może ją faktycznie zapchałaś i przy leczeniu jej przesuszyłaś? MK ma świetną maskę oczyszczającą do mieszanej i drugą do tłustej cery. Mimo wszystko proponuję spotkanie z dobrą konsultantką / im bardzo zależy na własciwej obsłudze i zadowoleniu klientki, bo to powoduje że może miec stały zbyt, więc na pewno dobierze ci odpowiednio./ Możesz też miec gwarancje, że nie wyrzucisz kasy gdy ci nie bedzie kosmetyk odpowiadał. Zawsze możesz też go oddać i otrztymac kase z powrotem. Mi ta forma odpowiadała, gdy pare lat temu sama szukałam rozwiązania dla moich problemów, a w szafach rosły stosy nietrafionych zakupionych kosmetyków.

Ja również wzięłabym pod uwagę jeszcze do mycia twarzy płyn micelarny Biodermy /czerwony nie żółty/, i na noc krem z cynkiem Cicalfate Avene a na dzień Hydrance Optimale legere.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 13:58   #209
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez Justi281 Pokaż wiadomość

Sylwia 78, skład INCI na Przeciwtrądzikowym żelu oczyszczającym:
Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, salisylic acid, sodium chloride, Triethanolamine, disodium edta, Phenoxyethanol, butylene glycol, citric acid, propylene glycol, methylparaben, ethylparaben, dmdm hydantoin, arctium lappa root extract, propylparaben, glycerin, epilobium angustiofolium flower/leaf/stem extract, cystoseira amentacea/caespitosa branchycarpa extract

ufff. mam nadzieję że nigdzie nie zrobiłam literówki...
Polecałabym Ci też te maski o których mówiła Babuleńka, ale najlepiej i najbezpieczniej byłoby się spotkać i dobrać pielęgnację
Dziękuję
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:31   #210
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Mary Kay

[QUOTE=pixie7;61367]Pytanie do wszystkich: czy na polskim rynku nadal działa amerykańska firma Mary Kay? (sprzedaż bezpośrednia, podobnie jak Avon) Wiem, że byli w Warszawie, ale czy w innych miastach też?
Jeśli tak, czy któraś z Was zna konsultantkę? Najlepiej we Wrocławiu, oczywiście /QUOTE]

oczywiscie ze dziala
Ja znam - siebie na przyklad))

a Wroclaw... ech, mieszkalam tak sporo lat i kocham to miasto

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Floe Pokaż wiadomość
Hej! Zostałam zaproszona na pokaz kosmetyków Mary Kay. Nie znam tej firmy i nie słyszałam o niej nic wcześniej. Podpowiedzcie mi jakie maja kosmetyki jakosciowo? czy warto cos kupic i jesli tak to co? Amoze to kosmetyki kiepskiej jakosci porownywalne do avonu? Napiszcie co wiecie, bo boje sie ze pojde, skusze sie na cos, a potem bede żałować.
nie bedziesz zalowac ja sie tak skutecznie skusilam ze postanowilam zostac konsultantka

satin hand dla mnie to objawienie
i 3in1 zestaw do pielegnacji twarzy
i mikrodemabrazja...dla leciwych pan po 20 jak ja to juz super temat hehe

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Justi281 Pokaż wiadomość
Myszunia, nie wiem czy Cię to jeszcze interesuje, ale wycofać się z firmy, po prostu nie zamawiasz przez 6 miesięcy. Jeśli chcesz sama zrezygnować - możesz, ale wtedy już nigdy nie możesz reaktywować umowy.
nie prawda - mozna sie reaktywowac, zaczynasz jakby od poczatku

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez batonka Pokaż wiadomość
. Będąc jednak z natury sceptycznie nastawiona, stwierdziłam, że posiadanie konsultantki może by dość 'ryzykowne'. Obawiałam się naciskania, werbunków, nagabywania- jednym słowem kleszcza, którego sama sobie wbiję w skórę (pozdrowienia dla wszystkich konsultantek)

heehehe fajnie to ujelas mialam pod0obne obawy, tymczasem konsultantki Mary Kay okazaly sie fajnymi babkami - przynajmniej te ktore ja znam i do ktorych wlasnie dolaczylam nie cierpie nagabywania ale lubie pogadac i sie czegos dowiedziec Pozdr
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 18:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.