Kosmetyki Essence - część XI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 16:11   #2491
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

GLIWICE
W poniedziałek w Naturze w CH Forum w miejscu limitki były jakieś starocie z Essence, rzekomo przecenione...widziałam tam między innymi rozświetlacze, jakieś cienie, ogólnie bez szału, ceny oczywiście takie jak zawsze, więc przecena szalona :P

W Katonie na Wyszyńskiego dzisiaj - w szafie nadal I love, ogólnie szafa dość ładnie uzupełniona, luzem stała obok Ballerina, prawie cała, łapnęłam Pas Des Copper, zapłaciłam 6,99 zł (?? wydawało mi się, ze te cienie były droższe?), chyba się wrócę po ten najjaśniejszy cień, bo na swatchach w necie wygląda całkiem ładnie

o limitce VL ani w Naturze ani w Katonie Panie nic nie wiedziały
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:12   #2492
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Jak jesteś z Warszawy, to na pewno możesz próbować niedaleko Złotych Tarasów, a konkretnie podziemia Dworca Centralnego- Drogeria Jasmin- taka na różowo podświetlona Tam właśnie zakochałam się w Essence i tam zauważyłam te Pease, o którym wcześniej nie słyszałam
W Jaśminie byłam parę razy i Pease nie pamiętam
Coś mi chyba ogarnianie szwankuje, najpierw szafa Essence, teraz Pease Jest osobna szafa z tą firmą czy tak jak np. Joko jest rzucone na półeczce?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:18   #2493
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
W Jaśminie byłam parę razy i Pease nie pamiętam
Coś mi chyba ogarnianie szwankuje, najpierw szafa Essence, teraz Pease Jest osobna szafa z tą firmą czy tak jak np. Joko jest rzucone na półeczce?
Hmm... Są dwie szafy Essence, a Pease stoi tak trochę z boku (taka czarna wysepka z kartonu), ale obok Joko też coś z Pease się przewalało
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:41   #2494
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Gdańszczanki, jak sytuacja w ETC? Nie mogę się dziś dodzwonić do nich - może była któraś?
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:46   #2495
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W rzeszowskiej naturze pojawiła się dziś wampirza limitka, wszystkiego pełno poza różem - o 15 został tylko jeden Sama skusiłam się na perfumy i chyba jako jedyna tego zakupu żałuję.... Na próbniku ładne, słodkie, jednak po powrocie do domu i wypsikaniu ręki zrobiły się takie jakieś cierpkie (?) , nieprzyjemne. Siedzę już drugą godzinę wąchając nadgarstki i jakoś przekonać się nie mogę

Poza tym kusił rozświetlacz, ale po rozsmarowaniu na ręce piękny złocisty beż z opakowania zostawił właściwie tylko trochę złotych drobinek - oczekiwałam jednak czegoś mocniej rozświetlającego
__________________
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=183680

Pięknie proszę o kliknięcie, może w końcu los i do mnie się uśmiechnie
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:52   #2496
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
))

do posiadaczek różu w żelu VL - czy jesteście z niego zadowolone?
Bardzo. Na twarzy cały dzień. Ładny odcień, dobrze się rozprowadza.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś do swojej natury licząc na to, że pewnie zobaczę jakieś smętne resztki po limitowance, a tu uwaga: pełen stand, nieruszona, dziewicza LE! Normalnie popłakałabym się ze szczęścia, gdyby nie to, że byłam w miejscu publicznym. Wygląda na to, że to ja miałam przyjemność rozdziewiczyć wamiprkową serię
Porwałam róż, rozświetlacz i czerwony lipstain. Reszty nawet nie pomacałam- cienie nie miały testera wyłożonego, a perfum nawet nie niuchnęłam w obawie, że moja lista zakupów się za bardzo rozrośnie

p.s. Macałam też limitkę z catrice- cienie mojego Berlina piękne, ale po swatchach straszna bidusia Za taka kasę lepiej coś wybrać w inglocie czy sleeku

Dokupiłam też osławioną think khaki i stwierdzam, że dziadostwo siedzi na łapce jak przyspawane- nie chciało zejść pomimo, że mocno tarłam Kolor oczywiście boski!

Aha i Dziewczyny, pytanie: Ile kosztują cienie w kremie? Bo dziś babeczka przy kasie mówiła, że przeceniają "starą" serię i widziałam, że cienie w kremie przecenione są z 13,99 na 11,99, ale zabijcie mnie, bo wydawało mi się, że ich stała cena to właśnie 11,99 Czyżby znowu "akcja promocyjna", która nadaje się tylko do zgłoszenia UOKiK-owi?





Mgła pudrowa czy rozświetlająca z paese jest jedynym rozświetlaczem jaki znam, który daje efekt mokrej lśniącej tafli bez grama drobinek
Kosztuja 11,99 zł.Kolejna "Akcja promocyjna"

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
a cz lakiery z balleriny to kosztowaly 8,90 cz 6,90 bo u mnie sa cudownie przecenione wlasnie z 8,90 na 6,909
Kosztowały koło 6,99 zł Z tego co pamietam.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
VL na Plantowej w Łodzi !
Właśnie miałam pisać. Poszłam z gorączka pop notatki koło Jagny to myślę, wejde i obadam. Patrzę a tam przebrana VL. Pełno paletek i pudrów do rzęs, dwa rozświetlacze. Z lakierów zostały dwa jasne, dwa niebiesko grafitowe i dwa czarne. Gdybym nie chwyciła ostatniego fioletu, brązo zieleni i jednego z ostatnich czarnych to by się polała krew. Ale poszłam do kierowniczki i mówie że dzwoniłam i że podobno nic n ie przyszło. Okazało się, ze ejste jakaś niwa która mi skłamała przez tel, nie specjalnie, ale niezorientowana. Nie miałam siły na nia krzyczeć i do tego choroba mnie hamowała. Przeprosiły.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Tusz warty uwagi . Stanęło na wersji nieco lepszej dla portfela - 2 lakiery, lipstainy, puder i róż



Myję buzię i oczy szmatką i żelem biedronkowym więc powoli, ale schodzi - pomarańczowy zawsze oberwał mi rzęsę czy dwie, a szkoda bo jego szczota jest bardziej 'okiełznana' .
Ufffff. Ciesze się, że dorwałaś co chciałaś, bo wchodząc teraz na wizaż bałam się twojego gniewu. Nie wprowadziłam w błąd przez siebie, ale bardzo przepraszam


---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
melduję się kolejna essence'o maniaczka! mogę się przyłączyć?
Witamy



A poza tym przyznać się, która sobie naodkładała rzeczy
Kierowniczka którąś wydała
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:52   #2497
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić, że w poniedziałek pierwszy raz w życiu rozdziewiczyłam limitkę Kupiłam rozświetlacz i lakier Old Gold Buffy, oba wypróbowane i jestem zachwycona, zwłaszcza lakierem rozświetlacz też ładny.
A w której naturze rozdziewiczałaś?
__________________
od 16.05.2013 mgr inż. budownictwa

W ciągłych rozjazdach Szczecin-Kraków-Szczecin
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 17:00   #2498
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
W rzeszowskiej naturze pojawiła się dziś wampirza limitka, wszystkiego pełno poza różem - o 15 został tylko jeden Sama skusiłam się na perfumy i chyba jako jedyna tego zakupu żałuję.... Na próbniku ładne, słodkie, jednak po powrocie do domu i wypsikaniu ręki zrobiły się takie jakieś cierpkie (?) , nieprzyjemne. Siedzę już drugą godzinę wąchając nadgarstki i jakoś przekonać się nie mogę

Poza tym kusił rozświetlacz, ale po rozsmarowaniu na ręce piękny złocisty beż z opakowania zostawił właściwie tylko trochę złotych drobinek - oczekiwałam jednak czegoś mocniej rozświetlającego
Kupiłaś go? Bo o ile się nie mylę to do rozświetlacza nie było testera?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:09   #2499
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Może było, ale co tam - rozdziewiczałam przed chwilą na Pańskiej w Gdańsku Głównym Jest wszystko poza jednym lipstainem czerwonym i różem.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:25   #2500
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kupiłaś go? Bo o ile się nie mylę to do rozświetlacza nie było testera?
Z opisu wynika, że nie wzięła, bo kusił ale rozczarował.
Ja latam jak pies z pęcherzem za babskami, które wpychają paluchy w kosmetyki w sklepie, a na moim ukochanym wątku mam dziewczynę, która tez tak robi


---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Może było, ale co tam - rozdziewiczałam przed chwilą na Pańskiej w Gdańsku Głównym Jest wszystko poza jednym lipstainem czerwonym i różem.
Same napalone laski na tym wątku. Ta rozdziewicza i tamta też
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:26   #2501
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z opisu wynika, że nie wzięła, bo kusił ale rozczarował.
Ja latam jak pies z pęcherzem za babskami, które wpychają paluchy w kosmetyki w sklepie, a na moim ukochanym wątku mam dziewczynę, która tez tak robi

Zorientowałam się, ale miałam jeszcze złudną nadzieję, że może jednak nie... eh, szkoda gadać
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 17:27   #2502
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja kupiłam rozświetlacz i perfumy, o dziwo Chciałam zakupic ten zielono-złoty lakier, ale odwiodła mnie od tego limitka Catrice, Big City Life...
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:31   #2503
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:32   #2504
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość



Właśnie miałam pisać. Poszłam z gorączka pop notatki koło Jagny to myślę, wejde i obadam. Patrzę a tam przebrana VL. Pełno paletek i pudrów do rzęs, dwa rozświetlacze. Z lakierów zostały dwa jasne, dwa niebiesko grafitowe i dwa czarne. Gdybym nie chwyciła ostatniego fioletu, brązo zieleni i jednego z ostatnich czarnych to by się polała krew. Ale poszłam do kierowniczki i mówie że dzwoniłam i że podobno nic n ie przyszło. Okazało się, ze ejste jakaś niwa która mi skłamała przez tel, nie specjalnie, ale niezorientowana. Nie miałam siły na nia krzyczeć i do tego choroba mnie hamowała. Przeprosiły.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------


Ufffff. Ciesze się, że dorwałaś co chciałaś, bo wchodząc teraz na wizaż bałam się twojego gniewu. Nie wprowadziłam w błąd przez siebie, ale bardzo przepraszam


Nic się nie stało, pojechałam zupełnie przypadkiem ( nie ma jak to się zagadać ). Nawet jeśli bym się nie załapała, trudno, to nie koniec świata . Szkoda że tak wyszło z twoim telefonowaniem...

Jestem zmuszona stwierdzić że VL to mój hit od czasów różu z balleriny, mój portfel może mieć kolejne pół roku przerwy .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:39   #2505
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kupiłaś go? Bo o ile się nie mylę to do rozświetlacza nie było testera?
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z opisu wynika, że nie wzięła, bo kusił ale rozczarował.
Ja latam jak pies z pęcherzem za babskami, które wpychają paluchy w kosmetyki w sklepie, a na moim ukochanym wątku mam dziewczynę, która tez tak robi


---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Zorientowałam się, ale miałam jeszcze złudną nadzieję, że może jednak nie... eh, szkoda gadać
Wy tak na serio?

Nie, nie wzięłam i nie, nie "wepchałam palucha" do rozświetlacza, a przynajmniej nie do tego w sklepie. Mój paluch wylądował w rozświetlaczu koleżanki, z którą robiłam zakupy (dla pełnej jasności dodam, że już po zapłaceniu). Sama choruję jak widzę ślady na niby nowych kosmetykach i nigdy nie pcham rąk do czegoś co nie ma nalepki "tester".

Na przyszłość proponuję poczekać na odpowiedź zanim zaczniecie kogoś linczować.
__________________
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=183680

Pięknie proszę o kliknięcie, może w końcu los i do mnie się uśmiechnie
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:43   #2506
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Może było, ale co tam - rozdziewiczałam przed chwilą na Pańskiej w Gdańsku Głównym Jest wszystko poza jednym lipstainem czerwonym i różem.
a nie zwróciłaś może uwagi, czy LE catrice było?


tczewianki - a jak sytuacja w naturze na gdańskiej?? bo w sobotę będę i liczę i na lakiery vampirze i catricowe
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:55   #2507
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Zorientowałam się, ale miałam jeszcze złudną nadzieję, że może jednak nie... eh, szkoda gadać
Wyczułam sarkazm z wypowiedzi tzn. ze wcześniejszej.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia
Wiem, wiem i ubolewamy, bo miałyśmy nadzieję, na Naturę a nie Douglasa, Tesco i Super Pharme.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Nic się nie stało, pojechałam zupełnie przypadkiem ( nie ma jak to się zagadać ). Nawet jeśli bym się nie załapała, trudno, to nie koniec świata . Szkoda że tak wyszło z twoim telefonowaniem...

Jestem zmuszona stwierdzić że VL to mój hit od czasów różu z balleriny, mój portfel może mieć kolejne pół roku przerwy .
Teraz będę sie dobijać inaczej. Poza tym tak to jest osobiście tylko teraz przez tą chorobę Też uważam, że ta limitka bardzo im się udało. Mimo wszystko nawet na żywo cienie mnie nie ciągną.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

[QUOTE=kassia20;30686958]Wy tak na serio?

Nie, nie wzięłam i nie, nie "wepchałam palucha" do rozświetlacza, a przynajmniej nie do tego w sklepie. Mój paluch wylądował w rozświetlaczu koleżanki, z którą robiłam zakupy (dla pełnej jasności dodam, że już po zapłaceniu). Sama choruję jak widzę ślady na niby nowych kosmetykach i nigdy nie pcham rąk do czegoś co nie ma nalepki "tester".

Na przyszłość proponuję poczekać na odpowiedź zanim zaczniecie kogoś linczować.[QUOTE]
My tak na serio.
Nie linczujemy, tylko dywagujemy.
Jakbyś był na tym wątku tyle co my i byś czytała takie rzeczy jak my to byś zrozumiała jak na Nas działają takie sprawy. Nawet najdrobniejsze wskazanie na użytkowanie kosmetyku bez zakupu.
Ze swojej strony mogę tylko przeprosić za zbyt pochopne ocenienie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:57   #2508
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a nie zwróciłaś może uwagi, czy LE catrice było?


tczewianki - a jak sytuacja w naturze na gdańskiej?? bo w sobotę będę i liczę i na lakiery vampirze i catricowe
Nie było nic nowego Catrice. Ubolewam również.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:57   #2509
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Wy tak na serio?

Nie, nie wzięłam i nie, nie "wepchałam palucha" do rozświetlacza, a przynajmniej nie do tego w sklepie. Mój paluch wylądował w rozświetlaczu koleżanki, z którą robiłam zakupy (dla pełnej jasności dodam, że już po zapłaceniu). Sama choruję jak widzę ślady na niby nowych kosmetykach i nigdy nie pcham rąk do czegoś co nie ma nalepki "tester".

Na przyszłość proponuję poczekać na odpowiedź zanim zaczniecie kogoś linczować.

Dlatego najpierw zapytałam. W takim razie zwracam honor A Twoje podejście bardzo się chwali. Mnie też trzęsie, że ludzie zachowują się czasami tak, że ręce opadają, może dlatego jestem przeczulona na tym punkcie, wybacz
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 17:59   #2510
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nie było nic nowego Catrice. Ubolewam również.
dziękuję


to mam nadzieję, ze w sobotę w Tczewie cokolowiek jeszcze lub już będzie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:06   #2511
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
GLIWICE
W poniedziałek w Naturze w CH Forum w miejscu limitki były jakieś starocie z Essence, rzekomo przecenione...widziałam tam między innymi rozświetlacze, jakieś cienie, ogólnie bez szału, ceny oczywiście takie jak zawsze, więc przecena szalona :P

W Katonie na Wyszyńskiego dzisiaj - w szafie nadal I love, ogólnie szafa dość ładnie uzupełniona, luzem stała obok Ballerina, prawie cała, łapnęłam Pas Des Copper, zapłaciłam 6,99 zł (?? wydawało mi się, ze te cienie były droższe?), chyba się wrócę po ten najjaśniejszy cień, bo na swatchach w necie wygląda całkiem ładnie

o limitce VL ani w Naturze ani w Katonie Panie nic nie wiedziały
Cienie z Balleriny kosztowały 9,99zł, więc Ci się przyszczęściło
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Kosztowały koło 6,99 zł Z tego co pamietam.
Patrz wyżej

Wczoraj w GŁ były cienie z Balleriny na stoisku wyprzedażowym, ale tylko czarne, właśnie po starej cenie 9,99zł

Mój rozświetlacz z VL był delikatnie przejechany paluchem W domu się skapnęłam po otwarciu, bo przez zamknięte opakowanie nie było widać
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:13   #2512
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia
kurde, ja mam tylko natury
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:23   #2513
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia


Żartujesz? Tak się składa, że mam tesco ekstra! Czyli pewnie kolejny rozświetlacz do kolekcji, jak by było mi mało To chyba podpada już pod pokoje bez klamek do kompletu z wytwornym białym strojem bez rękawów
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:24   #2514
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
My tak na serio.
Nie linczujemy, tylko dywagujemy.
Jakbyś był na tym wątku tyle co my i byś czytała takie rzeczy jak my to byś zrozumiała jak na Nas działają takie sprawy. Nawet najdrobniejsze wskazanie na użytkowanie kosmetyku bez zakupu.
Ze swojej strony mogę tylko przeprosić za zbyt pochopne ocenienie.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dlatego najpierw zapytałam. W takim razie zwracam honor A Twoje podejście bardzo się chwali. Mnie też trzęsie, że ludzie zachowują się czasami tak, że ręce opadają, może dlatego jestem przeczulona na tym punkcie, wybacz
Jestem na wątku od samego jego początku, głównie jako czytający, czasem dorzucę swoje pięć groszy. Trochę niefajnie było zostać porównanym do "babska wpychającego paluchy do kosmetyków", ale ok, rozumiem bo sama tego nie znoszę.
Zwłaszcza, że dziś jeden taki egzemplarz stał koło mnie i testował po kolei wszystkie lakiery z essence na swoich paznokciach wycierając pędzelek w brzegi opakowania

Żeby nie robić całkowitego eotu to pomijając wampirzą limitkę dodam, że tusz z I love okazał się bardzo dobrze wydanymi pieniędzmi
__________________
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=183680

Pięknie proszę o kliknięcie, może w końcu los i do mnie się uśmiechnie
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:27   #2515
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

czyli circus bedzie tylko w superharm i tesco? a w douglasach ?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:27   #2516
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

do piątku z VL nic dla mnie nie zostanie
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:28   #2517
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
czyli circus bedzie tylko w superharm i tesco? a w douglasach ?
Douglas, SP, Tesco, Hebe i małe drogerie
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:29   #2518
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Jestem na wątku od samego jego początku, głównie jako czytający, czasem dorzucę swoje pięć groszy. Trochę niefajnie było zostać porównanym do "babska wpychającego paluchy do kosmetyków", ale ok, rozumiem bo sama tego nie znoszę.
Zwłaszcza, że dziś jeden taki egzemplarz stał koło mnie i testował po kolei wszystkie lakiery z essence na swoich paznokciach wycierając pędzelek w brzegi opakowania

Żeby nie robić całkowitego eotu to pomijając wampirzą limitkę dodam, że tusz z I love okazał się bardzo dobrze wydanymi pieniędzmi
a ja wam powiem ze mimo ze rozdziewiczylam limitke, tolakier jeden byl otworzony juz wczesniej, tak bylam pochlonieta nia cala ze nie przyszlo mi dolowy sprawdzic czy lakiery byly otwierane,przekonalam sie o tym bardzo bolesnie w domu,cale szczescie jeden tylko
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:29   #2519
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Douglas, SP, Tesco, Hebe i małe drogerie
dziękuję w sumie douglasa mam bliżej niż naturę, więc bardzo się cieszę
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:35   #2520
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Douglas, SP, Tesco, Hebe i małe drogerie
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.