Pół roku temu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 19:19   #1
theaterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5

Pół roku temu


Na wstępnie wywody chciałabym przeprosić za zbyt zagmatwany tekst, ale piszę to trochę pod wpływem emocji i mętliku w głowie Pół roku temu zaczęłam nową pracę na stanowisku administracyjnym ( ogólnie praca polega na sporządzaniu umów, czytaniu i weryfikowaniu często o trudnej do zrozumienia treści). Atmosfera i inni pracownicy - super!! zarobki też nie są tragiczne - wystarcza do 1-go.., ale charakter pracy... i tu zaczyna się problem. Ilość pracy (często zostaję w pracy nawet po 13 h dziennie) ciśnienie, jakie kierownicy wywierają na pracownikach - niszczy, z każdego błędu pracownik jest rozliczany (błędy wpływają również na premię lub jej brak - praktycznie nigdy tej premii nie ma) i żadne tłumaczenia, że człowiek komputerem nie jest - nie pomogą...Wychodzę z pracy zestresowana i nawet wieczorem zaczynam myśleć o problemach które czekają mnie jutro... Jestem pod telefonem służbowym cały dzień, chociaż z nawału pracy nie jestem w stanie wszystkich telefonów odebrać, choć mam taki obowiązek...Czy taka sytuacja w firmie jest normalna? ? Wiadomo jak ciężko teraz o pracę na stałe, więc ostatnią rzeczą, którą bym zrobiła to zwolnienie się z niej, ale gdy praca zaczyna wpływać też negatywnie na prywatne życie - stres, że coś się zrobiło źle, bo trzeba robić nadgodziny, bo jak się ich nie podejmie to już kierownictwo oskarża o "brak starań" to jest chore... Wiem, że wiele osób powie "ciesz się że w ogóle masz pracę", ale czy jest sens stawać na głowie i harować jak wół, bo trzeba wyrobić tą absurdalną "normę".. Niestety nie mogę sobie pozwolić na zmianę pracy, bo wiem, że gdzie indziej zaczynałabym od początku, często od najniższej krajowej, a gdy czesne za studia wynoszą ponad 600 zł to nie mam innego wyjścia, niż tkwić w tym motłochu....
theaterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 21:58   #2
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pół roku temu

masz dwa takie same wątki...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.