Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-26, 06:52   #181
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43427782]...

Nie, nie lepiej . Nie chce sie bawic w lampki i lusterka. Potrzebuje konkretnego sprzetu. O takie cus mi sie podoba.

...[/QUOTE]

nie polecam
miałam, bez żalu oddałam na Targowisku

po prostu za mało światła daje i tyle

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo wepchałam je do pudła i wala sie gdzie po piwnicy. Ale ma wszystko to samo, co pisze w tym linku.
Czemu? Bo nic nie dawało, oswietlenie słąbe, kilka trybów swiatla, ale co z tego, jak kiepskie. Nie umaluje się przy tym bez porzadnego swiatła innego. Powiekszenie 8x- a po cholere mi to, zebym sobie dokladnie wlasnie pory mogla obejrzeć?
Dla mnie kasa wywalona w błoto tylko.
egzaktly
ostatecznie używałam go analogowo doświetlając zwykłą lampką, ciut za drogi temat jak na takie użytkowanie w ostateczności
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 10:26   #182
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Te kreski są fatalne, w ogóle nie pasują do jej oczu i twarzy. Makijaz jeszcze bardziej wydobył smutny z natury wyraz twarzy modelki. Ja kiedys na blogu Sephory pozwolilam sobie na słowa krytyki w stosunku do naprawdę odp....nego makijazu przez taka czarną wysoką, bo juz nie wytrzymałam pokazywanej tandety , to mnie zbanowali; ech, a człowiek idzie podpatrzec "mistrzów"... no chyba że one specjalnie tak byle jak malują, aby nie zdradzic nam, jak to się właściwie wykonuje
Ojejku, faktycznie straszne te kreski - to ja bym wyglądała tak samo jak ta pani modelka - mamy spanielowate oczy i takich kresek się u nas nie robi!!! Chyba, że chcemy uzyskać efekt pierrota

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
się zgadzam, choć trzeba naprawdę dobrze policzyć samem swoją tzw. zdolość, na zasadzie w razie w
Oczywiście I np. jeśli się nie jest w jakimś stałym związku to też się trzeba zastanowić, bo nie wiadomo, czy miłość nie pojawi się z innego miasta, czy kraju. Albo czy nie dostaniemy propozycji pracy za granicą A nie zawsze jest tak, że mieszkanie kupione w kredycie spłaca się przez sam wynajem (np. zależy na ile lat weźmie się kredyt).

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano, bo tamże mają najwięcej terenów pofabrycznych chyba w stosunku do całego kraju

mówi się, że Łodź brzydka, może ... ale mnie ta brzydota akurat urzeka
Ja lubię Łódź To piękne miasto z niesamowitą historią. Szkoda tylko, że przez ostatni czas tak zaniedbane przez rząd. Były takie piękne plany… Dla mnie to miasto było "królową undergroundu" pod koniec lat '90. Jejku, ile tam rzeczy się działo!
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
na Powiślu są takie prawdziwe
ale fakt - Żyrardów rządzi
A tak, chyba wiem gdzie - niedaleko Dobrej Nie wiedziałam, że z tych fabryczek zrobią mieszkania. Fajnie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 11:38   #183
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...

Oczywiście I np. jeśli się nie jest w jakimś stałym związku to też się trzeba zastanowić, bo nie wiadomo, czy miłość nie pojawi się z innego miasta, czy kraju. Albo czy nie dostaniemy propozycji pracy za granicą A nie zawsze jest tak, że mieszkanie kupione w kredycie spłaca się przez sam wynajem (np. zależy na ile lat weźmie się kredyt).
albo nagle się mniej zarabia/straci pracę/podejmie złe decyzje finansowe, czasem wszystko naraz

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja lubię Łódź To piękne miasto z niesamowitą historią. Szkoda tylko, że przez ostatni czas tak zaniedbane przez rząd. Były takie piękne plany… Dla mnie to miasto było "królową undergroundu" pod koniec lat '90. Jejku, ile tam rzeczy się działo!
ja zakochałam się poprzez "Ziemię obiecaną" (cudowna Łódź) i częste pobyty, krótkie, ale się działo, tyle że w latach 80tych, też było bardzo ... alternatywnie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A tak, chyba wiem gdzie - niedaleko Dobrej Nie wiedziałam, że z tych fabryczek zrobią mieszkania. Fajnie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 12:01   #184
nichiren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 111
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny potrzebuje szybko pomocy, czy któraś z was używała Kerastase Resistance Ciment Thermique nowa (ta z cyferkami na przedzie) lub starą wersje? Czy oprócz zafoliowanego pudełka wlot tubki ma jakieś zabezpieczenie? Przepraszam ze zadaje to pytanie tutaj ale po tytule wątku liczę że ktoś tego używał bo są to dość drogie kosmetyki.
nichiren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 12:37   #185
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
albo nagle się mniej zarabia/straci pracę/podejmie złe decyzje finansowe, czasem wszystko naraz
Oczywiście

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja zakochałam się poprzez "Ziemię obiecaną" (cudowna Łódź) i częste pobyty, krótkie, ale się działo, tyle że w latach 80tych, też było bardzo ... alternatywnie
Też uwielbiam "Ziemię obiecaną"
Jakiś czas temu byłam na takiej jednodniowej wycieczce (mój tata organizuje wycieczki i załapałam się na jedną z nich - taką dla emerytów ) - zwiedzaliśmy wszystkie tereny fabryczne Poznańskiego (teraz jest tam CH Manufaktura), jego pałac i Muzeum Fabryki w Manufakturze Wspaniała historia i te maszyny
Ja jestem z duszy i zamiłowania rzemieślnikiem, mnie takie rzeczy bardzo kręcą
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 13:58   #186
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Niedługo w Douglasie (online) mają być dostępne cienie z limitowanej edycji Armaniego. Cena 155 zł.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:34   #187
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ojejku, faktycznie straszne te kreski - to ja bym wyglądała tak samo jak ta pani modelka - mamy spanielowate oczy i takich kresek się u nas nie robi!!! Chyba, że chcemy uzyskać efekt pierrota


Oczywiście I np. jeśli się nie jest w jakimś stałym związku to też się trzeba zastanowić, bo nie wiadomo, czy miłość nie pojawi się z innego miasta, czy kraju. Albo czy nie dostaniemy propozycji pracy za granicą A nie zawsze jest tak, że mieszkanie kupione w kredycie spłaca się przez sam wynajem (np. zależy na ile lat weźmie się kredyt).


Ja lubię Łódź To piękne miasto z niesamowitą historią. Szkoda tylko, że przez ostatni czas tak zaniedbane przez rząd. Były takie piękne plany… Dla mnie to miasto było "królową undergroundu" pod koniec lat '90. Jejku, ile tam rzeczy się działo!

A tak, chyba wiem gdzie - niedaleko Dobrej Nie wiedziałam, że z tych fabryczek zrobią mieszkania. Fajnie
Mieszkam w Łodzi już kilka lat i niezaprzeczalnie ma swój klimat. Co do planów na Łódź to miasto jest aktualnie największym placem budowy w Polsce - wszystko, dosłownie wszystko jest rozkopane: http://lodz.gazeta.pl/lodz/56,125594..._ZDJECIA_.html
A i jeszcze zapomniałam o: https://pl-pl.facebook.com/lodz.hipsterem.miast
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 18:22   #188
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.


Podczytuję Was od jakiegoś czasu.
Wczoraj zobaczyłam tutaj wiadomość o promo PAT&RUB i chciałam dziś skorzystać. Okazuje się, że -50% to jednak nie jest -50%, a do tego obowiązuje tylko na wybrane(nieciekawe) produkty.
Przy okazji zapytam, czy na beautybay można kupować bez strachu? Chciałam kupić paletkę UD i nie wiem czy zamawiać u nich.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:11   #189
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość

Podczytuję Was od jakiegoś czasu.
Wczoraj zobaczyłam tutaj wiadomość o promo PAT&RUB i chciałam dziś skorzystać. Okazuje się, że -50% to jednak nie jest -50%, a do tego obowiązuje tylko na wybrane(nieciekawe) produkty.
Przy okazji zapytam, czy na beautybay można kupować bez strachu? Chciałam kupić paletkę UD i nie wiem czy zamawiać u nich.
Hej. Wczoraj to ja pisałam o promo w PAT & RUB i po sprawdzeniu ich strony potwierdzam , że jest jak w ofercie : 50% na 6 produktów:
- Relaksujący Żel Myjący - 22,50 zł. ( z 45,00 zł.),
- Rozgrzewający Balsam do Ciała - 29,50 zł. ( z 59,00 zł.),
- Solny Peeling do Stóp HOME SPA - 32,50 zł. ( z 65,00 zł.) ,
- Hipoalergiczny Olejek do Kąpieli - 34,50 zł.( z 69,00 zł.) ,
- ekoAmpułka 5 - Pod Oczy - 92,50 zł. ( z 185,00 zł. ),
- Krem do golenia dla Panów - 27,50 zł. ( z 55,00 zł.) .
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 20:20   #190
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ano, jest. Tylko moim zdaniem jest to nieprecyzyjnie wyrażone. Brzmi jak 6 dowolnych produktów, a nie wybranych przez nich. Tak to właśnie wygląda na ich stronie. Po wejściu w dział promocji-lekkie rozczarowanie. W żadnym razie nie mam pretensji do Twojego przekazu
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-10-26 o 20:21
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 21:13   #191
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mieszkam w Łodzi już kilka lat i niezaprzeczalnie ma swój klimat. Co do planów na Łódź to miasto jest aktualnie największym placem budowy w Polsce - wszystko, dosłownie wszystko jest rozkopane: http://lodz.gazeta.pl/lodz/56,125594..._ZDJECIA_.html
A i jeszcze zapomniałam o: https://pl-pl.facebook.com/lodz.hipsterem.miast
Dzięki za link do strony na FB
O widzisz, jak Ty Łodzianką jesteś - to wiesz wszystko lepiej niż my
Fajnie, że są inwestycje Mam nadzieję, że za jakiś czas ruszą i te związane z kulturą i sztuką, bo plany były na prawdę wielkie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 02:53   #192
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość

Podczytuję Was od jakiegoś czasu.
Wczoraj zobaczyłam tutaj wiadomość o promo PAT&RUB i chciałam dziś skorzystać. Okazuje się, że -50% to jednak nie jest -50%, a do tego obowiązuje tylko na wybrane(nieciekawe) produkty.
Przy okazji zapytam, czy na beautybay można kupować bez strachu? Chciałam kupić paletkę UD i nie wiem czy zamawiać u nich.
którą paletkę ud chcesz kupić?
ja robiłam dwa razy duże zakupy na bb i wszystko bez problemu.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 08:43   #193
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość

Podczytuję Was od jakiegoś czasu.
Wczoraj zobaczyłam tutaj wiadomość o promo PAT&RUB i chciałam dziś skorzystać. Okazuje się, że -50% to jednak nie jest -50%, a do tego obowiązuje tylko na wybrane(nieciekawe) produkty.
Przy okazji zapytam, czy na beautybay można kupować bez strachu? Chciałam kupić paletkę UD i nie wiem czy zamawiać u nich.
a to beautybay to angielska strona???
wysyłają do PL? ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 08:48   #194
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
którą paletkę ud chcesz kupić?
ja robiłam dwa razy duże zakupy na bb i wszystko bez problemu.
Na razie basics. Marzy mi się jednak naked2. Szkoda tylko, że wszędzie jest sold out, a podróby kupić nie chcę. Wiem, że w feelunique jest większy wybór UD ale na beautybay znalałam jeszcze taniej bare escantuals więc chciałam zamówić już w jednym miejscu.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to beautybay to angielska strona???
wysyłają do PL? ))
No mam nadzieję, że free worldwide shipping znaczy, że wysyłają. Nic do tej pory nie zamawiałam więc jak w praktyce jest? nie wiem.

A w ogóle to mam jeszcze jedno pytanie. Zrobiłam zamówienie na truskawie, po kilku dniach dostaję list od urzędu celnego. Pominę już to, że dodzwonienie się do nich graniczy z cudem. Co się jednak okazalo problemem? Brak rachunku w paczce. Wysłałam im to co dostałam od truskawki i po paru dniach paczka była u mnie. I faktycznie, po otwarciu paczuchy była w niej tylko specyfikacja zamówienia, bez wyszczególnionych cen. Czy to normalne w truskawce? Pewnie nie dowaliliby mi VATu gdyby był rachunek. Tu cała procedura poszła w ruch no i zażyczyli sobie 40zł
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-10-27 o 08:53
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 09:34   #195
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jak zamawiając na Truskawie dostajesz rachunek (zwykle zadeklarowana przez nich wartość jest naklejona na paczce), to też naliczają, jeśli akurat daną przesyłkę sobie do opłat wybrali .

Edit: na stronie masz do wypełnienia formularz zwrotu VATu, wypełniasz go, skanujesz i przesyłasz dowód uiszczenia opłat na rzecz UC i bardzo szybko zwracają wszystkie opłaty. Mnie ostatnio naliczyli ponad 60 zł, choć wcześniejsze przesyłki przechodziły gładko i bez opłat. Zenon zwrócił co trzeba.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-10-27 o 09:37
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 09:55   #196
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Obejrzałam paczkę i faktycznie, jest na niej wypisana wartość. Czy urząd celny miał prawo przyczepić się o brak rachunku? VAT to wiem, że miał prawo naliczyć Miałam po prostu niefart? Bo do tej pory obwiniałam ten brak rachunku.

Tak właśnie zrobię jak mówisz Olu, nie wiem tylko czy odzyskam całość. Na dokumencie mam 34zł a poczta pobrała ode mnie razem 40zł, w tym jakaś opłata celna. Niby 6zł to mało ale jednak
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-10-27 o 09:57
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 10:40   #197
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Wyślij do Truskawy zeskanowane oba dokumenty i podaj sumę, którą zapłaciłaś. Powinni zwrócić wszystko.VAT mogą naliczać od wartości 20 USD i wyższej (przynajmniej tak kiedyś było).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 10:53   #198
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

a tak naprawdę to wszystko loteria. I czasem zależy od humoru i widzi mi się celników ja kiedyś tak panów zagadałam, że machnęli ręką i darowali chyba 30 czy 40zł cła...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 13:07   #199
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Obejrzałam paczkę i faktycznie, jest na niej wypisana wartość. Czy urząd celny miał prawo przyczepić się o brak rachunku? VAT to wiem, że miał prawo naliczyć Miałam po prostu niefart? Bo do tej pory obwiniałam ten brak rachunku.

Tak właśnie zrobię jak mówisz Olu, nie wiem tylko czy odzyskam całość. Na dokumencie mam 34zł a poczta pobrała ode mnie razem 40zł, w tym jakaś opłata celna. Niby 6zł to mało ale jednak
Ja miałam ostatnio tak, że samego VATu miałam 58 zł, reszta (ok. 6 zł) to były opłaty manipulacyjne. Na formularzu zwrotu wpisałam 58 zł i przesłałam kwit na tą kwotę, a oprócz tego napisałam maila z wnioskiem o zwrot tych kilku złotych, dołączając taki świstek z podsumowaniem wszystkich opłat. Zwrot dostałam jednak tylko w kwocie 58 zł. Proponuję, żebyś od razu w formularzu zwrotu wpisała kwotę wyższą. Myślę, że tak powinno przejść. Ja żałuję, że tak od razu nie zrobiłam, ale dla tych paru złotych płakać nie będę . Daj znać, jak Ci się uda odzyskać zwrot.

Dodam, że nie miałam szans podyskutować z celnikami, bo opłaty miałam z góry naliczone i wpłacałam je na poczcie, przy odbiorze (coś jakby za pobraniem).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 14:24   #200
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dodam, że nie miałam szans podyskutować z celnikami, bo opłaty miałam z góry naliczone i wpłacałam je na poczcie, przy odbiorze (coś jakby za pobraniem).
bo to możesz wysłać wszystkie dokumenty do nich i oni to naliczają albo możesz z dokumentami jechać. dopóki mieszkałam w Poznaniu to wolałam sobie do nich iść i odebrać, a nie jeszcze płacić za pocztę... no i raz mi się tak udało
teraz też jak coś złapią to ślę wszystko faxem i oni wysyłają i płacę przy odbiorze paczki na poczcie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 14:32   #201
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
bo to możesz wysłać wszystkie dokumenty do nich i oni to naliczają albo możesz z dokumentami jechać. dopóki mieszkałam w Poznaniu to wolałam sobie do nich iść i odebrać, a nie jeszcze płacić za pocztę... no i raz mi się tak udało
teraz też jak coś złapią to ślę wszystko faxem i oni wysyłają i płacę przy odbiorze paczki na poczcie.
Ja im nic nie wysyłałam, sami sobie wszystko naliczyli o zdanie mnie nie pytając . Opłaty naliczyli od kwoty zadeklarowanej na pudełku i tyle . W sumie może i lepiej, nie musiałam nic wyjaśniać, faksować i wysyłać .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-10-28 o 07:32 Powód: dopisek ;)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 18:06   #202
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja im nic nie wysyłałam, sami sobie wszystko naliczyli o zdanie mnie pytając . Opłaty naliczyli od kwoty zadeklarowanej na pudełku i tyle . W sumie może i lepiej, nie musiałam nic wyjaśniać, faksować i wysyłać .
Dziewczyny, a nie wolicie wysyłać tych dokumentów mailem? Tak chyba najtaniej, najszybciej i najprościej
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 18:45   #203
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a nie wolicie wysyłać tych dokumentów mailem? Tak chyba najtaniej, najszybciej i najprościej
w tej chwili jeśli coś mi złapią faksuje dokumenty.
mieszkając w Poznaniu nie miałam dostępu do faksu za to miałam dostęp do celnego - nie szło tego załatwić taniej, szybciej i prościej niż po prostu pójśc do celnego, przedstawić rachunek i odebrać paczkę.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 18:58   #204
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

No u mnie było tak, że UC w ogóle się nie kontaktował ze mną, nawet nie wiedziałam, że mi paczkę przechwycili. Po prostu pewnego dnia dostałam awizo z poczty, że do odbioru mam paczuszkę za pobraniem. Początkowo nawet nie skojarzyłam, że to z Truskawy. Poszłam i dopiero wtedy się dowiedziałam, że wszystko już naliczone, nikt nie chciał ode mnie dokumentów dot. wartości przesyłki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 23:49   #205
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to beautybay to angielska strona???
wysyłają do PL? ))
wysyłają do PL
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:59   #206
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

I dlaczego ja wczesniej o tym wątku nie wiedziałam ?! tyle tu innych zakupoholiczek wspierających w nałogu !
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 09:05   #207
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

James pomóż!
TY używasz podkładu Armaniego silk...
Masz orientację jak ciemny jest kolor 04 sand? Wiem, że Ty bladzioch. Ja też, ale ciemniejszy od Ciebie. Sand z double wear jest dla mnie ok.
Chciałam klikać ten podkład na tru a nie mam możliwości sprawdzić odcienia.
Mocne ma krycie?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 09:48   #208
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
I dlaczego ja wczesniej o tym wątku nie wiedziałam ?! tyle tu innych zakupoholiczek wspierających w nałogu !
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:02   #209
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


W Mario -30% na kolorówka wiec trzeba iść
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:07   #210
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


W Mario -30% na kolorówka wiec trzeba iść
Kurza stopa! I jak mam nie kupować Maryśki :-(

Dobrze, że Mario mam oddalone o 60km

ile ona po zniżce wyniesie?

a jakieś słuchy o 40% w rossmanie już są? Wysuszaczy z sally hansen na gwałt potrzebuję :/
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2013-10-28 o 10:09
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.