mały studencki problem z seksem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 00:18   #1
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110

mały studencki problem z seksem


Hej,
jak w tytule - mały studencki problem. Jesteśmy z dziewczyną razem od lekko ponad 9 miesięcy, mamy po 20 latek. Ona wynajmuję mieszkanie w mieście, w którym ja mieszkam z rodzicami (oboje tu też studiujemy). Wynajmuje je od kolegi swojego starszego brata. Natomiast pochodzi z innej miejscowości.

Nasz pierwszy raz był już po trzech miesiącach - w jej rodzinnym domu pod nieobecność rodziców i brata. W tamtym czasie bawiliśmy się też ze sobą (była jednak na innej stancji niż obecnie, u takiej dziewczyny, której to często nie było).
Potem wakacje - wspólny wyjazd nad morze, zdrowie nie dopisało, jakieś chęci na seks za dużej z jej strony nie było... Potem tydzień w jej rodzinnym mieście, rodzice za granicą, brat do 16 w pracy. Ale nie, bo przecież nie rano, a jak wróci wcześniej albo babcia przyjdzie to co i w ogóle... Szkoda, bo to były fajne okazje.

Teraz mamy taką sytuację, że ona, jak wspomniałem mieszka na stancji, ja z rodzicami. Niestety nie mamy zgody na spanie ze sobą ani od moich ani od jej rodziców (i szanujemy zdanie rodziców, nie chcemy się wyłamywać), stąd ja nie spędzę u niej nocy, a nie wyjdę przecież "po".

Do tego dochodzą moje duże potrzebny seksualne i jej chyba niewielkie (mimo wieku na koncie brak masturbacji, wcześniejszych stosunków czy nawet bliższych - poza pocałunkami - zbliżeń).

W sumie nie wiem po co napisałem, chyba bardziej dla opinii (?) niż rad, bo nic pasującego i łatwego się tu raczej nie wymyśli...
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:24   #2
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: mały studencki problem z seksem

Nie rozumiem problemu, przecież jak się spotykacie, to chyba możecie w drugim pokoju uprawiać seks? Chyba, że jest tylko jeden dzielony pokój.
Nie musicie razem spędzać nocy, by uprawiać seks.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:34   #3
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: mały studencki problem z seksem

Hmm szczerze powiedziawszy to nie wydaje mi się to ee "ładne". Zwłaszcza, że to nasze początki. Wolałbym raczej objąć partnerkę, zasnąć obok niej, następnego dnia się obudzić. Raczej tak bym sobie to wyobrażał, takie opisy często nawet w internecie się czyta.
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:38   #4
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: mały studencki problem z seksem

Często? Czy ja wiem? Ja tam na początku nawet nie spędzałam zbyt wielu nocy z facetem, a za to spotykaliśmy się codziennie, teraz raz na tydzień po 2 i pół roku związku, bo niestety nie mamy jak częściej.
Ja obstawiam raczej, że niewiele par od razu mieszka czy pomieszkuje razem, niektórzy nawet po wielu latach.
Wiesz, nie pozostaje Ci nic innego jak zaakceptowanie obecnej sytuacji, bo co innego Ci poradzić?
Poza tym spanie częste razem od początku związku, wspólne noce to też mogłoby być ryzykowne, bo jednak jest to poważny krok i lepiej to wprowadzać stopniowo.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:44   #5
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: mały studencki problem z seksem

My też widzimy się codziennie, albo prawie codziennie. Z tym spaniem - bardziej chodziło mi właśnie o taką sytuację jak była na wakacjach (ale następne dopiero za rok...), bądź sytuacja gdzie idę do niej w piątek, a wracam w sobotę (idę, bo mieszkamy dwa bloki od siebie...), ale na takie coś z kolei nie mamy przyzwolenia.
Może niesłusznie, ale jakoś tak kojarzy mi się bez spania ee "seks, ah oh, ok, załatwione, to spadam, cześć" (w uproszczeniu).
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:52   #6
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: mały studencki problem z seksem

Dobrze, rozumiem.

To tak: 1. Jeżeli bardzo tego pragniecie, to może najpierw pogadaj z rodzicami czemu nie chcą, by została choć na jedną noc itp. Być może, gdy poznasz przyczyny ich niechęci ku temu, to będzie łatwiej coś uzyskać. Co oczywiście nie znaczy, że na pewno się zgodzą, przede wszystkim trzeba respektować nawet jeśli się nie zgodzą, bo to ICH dom, wiadomo.

2. Możecie (jeżeli macie na to jakiekolwiek fundusze) wyjechać gdzieś na któryś weekend we dwoje, jak nie teraz, to np na Sylwestra? Wtedy możecie tam spędzić miło czas i w dodatku tylko we dwoje.

Co do Twoich obaw, to ja np nie uważam, że to będzie dziwne, że uprawiacie seks i wychodzisz "po", ponieważ przecież nie jesteście w jakimś układzie bez zobowiązań, tylko w związku, gdzie oprócz seksu jest czułość, wspólna bliskość i planowanie wspólnej przyszłości, zabieganie o siebie nawzajem. To normalne, że para kochających się ludzi uprawia seks, a po tym przecież można robić tyle innych rzeczy np: zagrać w coś razem, pospacerować po parku, pójść razem do kawiarni, pooglądać filmy itp. Wtedy jakie Ty masz wrażenie, że chodzi tylko o seks? Bez przesady.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:58   #7
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: mały studencki problem z seksem

A ja myślałam, że każdy facet się masturbuje...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 01:38   #8
Melisa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 119
Dot.: mały studencki problem z seksem

Czy ja dobrze rozumiem, rodzice nie pozwalają wam uprawiać seksu w ogóle? Czy chodzi o to, że nie życzą sobie tego pod ich dachem? Bo druga opcja jest w miarę zrozumiała, ale pierwsza brzmi bardzo... średnio, szczególnie w stosunku do dwudziestoletnich osób.
Melisa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:09   #9
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że każdy facet się masturbuje...
Chyba chodziło o dziewczynę autora.
On z tego, co pisze ma duże potrzeby seksualne i nie sądzę, że to o nim mowa
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:39   #10
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez bartek19 Pokaż wiadomość
Może niesłusznie, ale jakoś tak kojarzy mi się bez spania ee "seks, ah oh, ok, załatwione, to spadam, cześć" (w uproszczeniu).
Ja tam kiedyś nie nocowałam u swoich chłopaków, a seks uprawialiśmy - i nie czułam się tak jak opisujesz. Gdybyś przyszedł do niej (czy ona do Ciebie), od razu rzucilibyście się na siebie, po czym po skończonym stosunku natychmiast byś wychodził, to faktycznie byłoby to dziwne - ale jeśli spotykacie się i oprócz seksu macie czas na rozmowę, obejrzenie filmu czy cokolwiek innego, to problemu nie widzę.


Ja bym się bardziej zastanowiła czy dziewczyna na pewno jest gotowa na seks. Nad morzem nie chciała, bo się źle czuła, w pustym domu nie, bo "przecież nie rano"... o ile pierwszą sytuację jestem w stanie zrozumieć, jeśli faktycznie bardzo źle się czuła, to drugą jakoś ciężko mi pojąć. Rozmawiałeś z nią szczerze na ten temat?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:11   #11
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: mały studencki problem z seksem

20 lat i wymagana zgoda rodziców?? eeee
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 08:53   #12
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: mały studencki problem z seksem

ja bym się kochała w dzień i tyle. chociaż wiem z rozmów z koleżankami że dla niektórych uprawianie seksu przed zmrokiem jest nie do pomyślenia
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:06   #13
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: mały studencki problem z seksem

Ja również bym robiła tak jak Koleżanka wyżej. Wynika z tej historii taka rzecz, że tylko w trakcie spędzanych razem wakacji będziecie się kochać a pozostałe 11 miesięcy w ogóle.
A poza tym czegoś tu nie rozumiem? Twoja Dziewczyna mieszka sama i nie macie jak i gdzie i kiedy się kochać?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:56   #14
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Ja również bym robiła tak jak Koleżanka wyżej. Wynika z tej historii taka rzecz, że tylko w trakcie spędzanych razem wakacji będziecie się kochać a pozostałe 11 miesięcy w ogóle.
A poza tym czegoś tu nie rozumiem? Twoja Dziewczyna mieszka sama i nie macie jak i gdzie i kiedy się kochać?
no bo rodzice mu nei pozwalaja zostac u niej na noc...
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:10   #15
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: mały studencki problem z seksem

moze jednak robcie to w dzien?

bo..eee...kolego z takim mysleniem to raczej widokow na jakies przyjemnosci nie widze.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:27   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: mały studencki problem z seksem

Taki romantyk jesteś, to się z chaty wyprowadź. Ja tego nie rozumiem - chcesz dorosłego seksu z zasypianiem obok, a nie potrafisz zorganizować sobie pieniędzy na wynajęcie czegoś. Skoro tak, to pogódź się ze szczeniackim seksem kątem u innych.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:10   #17
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: mały studencki problem z seksem

Dziwne to trochę. Przecież nie musisz po seksie u niej spać. Jakby kazdy chciał spać u partnera po seksie to niektórzy kochali by się dopiero po ślubie. Ewentualnie raz w roku na wakacjach. Przecież to nic złego jak wyjdziesz potem do domu. Zresztą związek nie opiera się na samym seksie.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:10   #18
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Taki romantyk jesteś, to się z chaty wyprowadź. Ja tego nie rozumiem - chcesz dorosłego seksu z zasypianiem obok, a nie potrafisz zorganizować sobie pieniędzy na wynajęcie czegoś. Skoro tak, to pogódź się ze szczeniackim seksem kątem u innych.
hehe, no właśnie, wtedy rodzice nie będą wiedzieli że uprawiacie seks
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:22   #19
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: mały studencki problem z seksem

Według mnie Twoja partnerka albo tak naprawdę nie jest gotowa jeszcze na seks(być może dochodzi tu surowe wychowanie, a i możliwe że ma duuuużo mniejszy temperament i tyle), albo nie jest jej w seksie przyjemnie. Porozmawiaj z nią szczerze.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:34   #20
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Taki romantyk jesteś, to się z chaty wyprowadź. Ja tego nie rozumiem - chcesz dorosłego seksu z zasypianiem obok, a nie potrafisz zorganizować sobie pieniędzy na wynajęcie czegoś.
Nie każde studia da się pogodzić z pracą (zwłaszcza, że to ich początek). A nawet jakby się dało, to czasu na seks by zabrakło ;D

Cytat:
Dziwne to trochę. Przecież nie musisz po seksie u niej spać. Jakby kazdy chciał spać u partnera po seksie to niektórzy kochali by się dopiero po ślubie. Ewentualnie raz w roku na wakacjach. Przecież to nic złego jak wyjdziesz potem do domu. Zresztą związek nie opiera się na samym seksie.
Szczerze mówiąc, to tego typu odpowiedzi się nie spodziewałem, ale podoba mi się, że otrzymałem właśnie takie opinie. Może właśnie po to ten wątek (bo sam do końca nie wiedziałem, po co piszę).

[QUOTE]A poza tym czegoś tu nie rozumiem? Twoja Dziewczyna mieszka sama i nie macie jak i gdzie i kiedy się kochać? [QUOTE]
Znaczy się mieszka razem z kolegą brata (to jego mieszkanie) i innym współlokatorem. Kolega brata praktycznie nie wychodzi, a żeby do tego jeszcze tego drugiego nie było... Ostatnio mówiła, że chciałabym, żebym został na noc i jak współlokatorzy poszliby spać, to...
Ale nie wiem tez czy nie mówiła tego, bo chciałem tego usłyszeć.

[QUOTE]Czy ja dobrze rozumiem, rodzice nie pozwalają wam uprawiać seksu w ogóle? Czy chodzi o to, że nie życzą sobie tego pod ich dachem? Bo druga opcja jest w miarę zrozumiała, ale pierwsza brzmi bardzo... średnio, szczególnie w stosunku do dwudziestoletnich osób. [QUOTE]
Zarówno moi rodzice, z którymi mieszkam, jak i jej rodzice, którzy mieszkają w jej domu rodzinnym, czyli 150 km dalej (a tymczasowo są za granicą) w ogóle nie pochwalają chodzenia do dziewczyny/chłopaka na nocki, bo za wcześnie, bo to inne czasy, bo bez ślubu, bo szacunek do siebie...
Tak więc trzeba by przeciwstawić się i tym, i tym, a średnio chcemy to robić, bo mamy świetne kontakty i z rodzicami i teściami (np. jak na wakacje do nich jadę i nocuję, ofc w innym pokoju, to głupio bym się czuł, jakby patrzyli spode łba za ten nasz sprzeciw, albo ona jak przychodzi do mnie na obiady). No i ogólnie raczej nie.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Według mnie Twoja partnerka albo tak naprawdę nie jest gotowa jeszcze na seks(być może dochodzi tu surowe wychowanie, a i możliwe że ma duuuużo mniejszy temperament i tyle), albo nie jest jej w seksie przyjemnie. Porozmawiaj z nią szczerze.
Rozmawiamy, ale tak czuję, że pewne kwestie poruszone zostały zbyt słabo, trzeba to naprawić. Bo szczerość raczej to nie problem.
Natomiast obawiam się, że rzeczywiście może chodzić o brak chęci - jakoś nie mogę sobie wyobrazić, aby dziewczyna lat 21 (dokładnie tyle) nigdy nie miała za sobą orgazmu.
Surowe wychowanie to nie to.
Mówiła też o obawach o ciążę, zwłaszcza, że nie chce zażywać tabletek (a biorąc nasze nieregularne i rzadkie stosunki oraz fakt brania przez nią innych już tabletek ją rozumiem).
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:34   #21
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: mały studencki problem z seksem

ale ona ma własny pokój tak? i wymaga żeby było w domu pusto albo żeby wszyscy spali kamiennym snem żeby się kochać? to powodzenia

masakra, dobrze że moi rodzice nie mają takich jazd na punkcie seksu
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:39   #22
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez bartek19 Pokaż wiadomość


Rozmawiamy, ale tak czuję, że pewne kwestie poruszone zostały zbyt słabo, trzeba to naprawić. Bo szczerość raczej to nie problem.
Natomiast obawiam się, że rzeczywiście może chodzić o brak chęci - jakoś nie mogę sobie wyobrazić, aby dziewczyna lat 21 (dokładnie tyle) nigdy nie miała za sobą orgazmu.
Surowe wychowanie to nie to.
Mówiła też o obawach o ciążę, zwłaszcza, że nie chce zażywać tabletek (a biorąc nasze nieregularne i rzadkie stosunki oraz fakt brania przez nią innych już tabletek ją rozumiem).
To do roboty .

Może faktycznie ma mały temperament, ale tego raczej nie zmienisz. Z Tobą też nie miała orgazmu? To może zajmij się nią nieco dłużej. Może jak zobaczy, że to może być przyjemne, to sama będzie chciała.



---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
ale ona ma własny pokój tak? i wymaga żeby było w domu pusto albo żeby wszyscy spali kamiennym snem żeby się kochać? to powodzenia

masakra, dobrze że moi rodzice nie mają takich jazd na punkcie seksu
Zazdroszczę!
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:41   #23
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość


Może faktycznie ma mały temperament, ale tego raczej nie zmienisz. Z Tobą też nie miała orgazmu? To może zajmij się nią nieco dłużej. Może jak zobaczy, że to może być przyjemne, to sama będzie chciała.
Nie, ale podczas pierwszego razu raczej trudno o orgazm - a to był nasz jedyny.
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:43   #24
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość

Zazdroszczę!
sama sobie zazdroszczę mój tż zawsze u mnie nocował, ze mną w jednym łóżku, mieszkamy ze sobą, ale z jego strony nie jest tak różowo bo jego rodzice nie wiedza o wspólnym mieszkaniu a gdy u niego byłam to musiałam spać w innym pokoju (co mi się wydało dziwne no ale trudno, szanuję ich odmienne poglądy ale tylko na terenie ich domu )

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez bartek19 Pokaż wiadomość
Nie, ale podczas pierwszego razu raczej trudno o orgazm - a to był nasz jedyny.
no ale chyba uprawiacie tez petting/seks oralny, dziewczyna prędzej będzie miała orgazm podczas w/w a nie podczas stosunku
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:03   #25
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: mały studencki problem z seksem

czyli kochaliście się tylko raz pół roku temu?? domyślam się że wszystko szybko się skończyło i było bez wielkich uniesień, przynajmniej dla niej. Domyślam się również, że to ją zniechęciło i każdy jej pretekst to zwykły wykręt

czasem tak bywa dla kobiety, że pieszczoty są przyjemniejsze od samego seksu i wasz pierwszy raz mógł ją po prostu zawieść. Pogadaj z nią o tym i próbujcie - w końcu wystrzelą fajerwerki
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:24   #26
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: mały studencki problem z seksem

Przeczytałam wątek i jestem w szoku. Nie spotkałam się nigdy z takim podejściem jakie Ty masz do seksu drogi Autorze. Nie rozumiem co ma nie nocowanie u dziewczyny, do wychodzenia zaraz po? Przecież można po seksie się poprzytulać, coś obejrzeć i obdarzać się czułościami, a nie trzeba nocować u drugiej osoby.

A co do osób trzecich za ścianą, to mnie osobiście ani trochę to nie krępuje. Wręcz chyba czerpię z tego trochę podniecenia (właśnie sobie to uświadomiłam).
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:28   #27
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: mały studencki problem z seksem

Skoro zrobiliście to tylko raz... Być może faktycznie ona nie jest na to gotowa. Uświadomiła sobie to po tym pierwszym razie.

Możliwe, że nie było to dla niej przyjemne. Od razu seks? Nie było wcześniej pieszczot, seksu oralnego? To jak ta dziewczyna się miała nauczyć osiągania orgazmu, tego co sprawia jej przyjemność?

Tak czy siak, tylko szczera rozmowa. No i spróbujcie jednak zacząć od pettingu.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:50   #28
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: mały studencki problem z seksem

Cytat:
Napisane przez bartek19 Pokaż wiadomość
Hmm szczerze powiedziawszy to nie wydaje mi się to ee "ładne". Zwłaszcza, że to nasze początki. Wolałbym raczej objąć partnerkę, zasnąć obok niej, następnego dnia się obudzić. Raczej tak bym sobie to wyobrażał, takie opisy często nawet w internecie się czyta.
Nie wiem co Ci doradzic,bo jak ona nie chce to na sile jej nie zaciagniesz chyba rozmowa w sensie jak ona sobie to wyobraza cos by pommogla.Moze zwyczajnie raz zasmakowala i jakos poki co nie chce sie na drugi raz decydowac.. coz warto zapytac bo ja Ci nie odpowiem jak jest
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:15   #29
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 277
Dot.: mały studencki problem z seksem

ło matko, jakbym miała takie podejście do seksu jak autor to bym była nadal dziewicą
Przecież nie trzeba spac u siebie żeby się kochac, chociaż faktycznie jak zaczynałam z moim TŻ się kochac to chciałam żeby ten pierwszy raz był wspólnym spędzeniem całej nocy i tak właśnie było. Trochę rozumiem tę dziewczynę, że się krępuje współlokatorów, że babcia może przyjś, ale takie obawy z czasem mijają i pożądanie bierze górę. Jeśli jest to pożądanie. Autorze, skoro Twoja partnerka proponowała żebyście kochali się w nocy jak współlokatorzy zasną to moim zdaniem chce spróbopwac znowu, ale tak jak ktoś już napisał, lepiej by było zacząc stopniowo, od pieszczot, żeby ona mogła poznac swoje ciało. Jeżeli ma osobny pokój i drzwi zamykane na klucz to można zawsze puścic jakąś muzykę, napic się winka na rozluźnienie i do dzieła... Współlokatorzy nie powinni włazic jak zobaczą drzwi zamknięte i wiedzą że jesteś u niej A z resztą my z TŻ wyznajemy zasadę, że głupi nie zauważy co się święci za ścianą a mądry się nie przyzna że zauważył W końcu jesteście dorośli i ci współlokatorzy chyba też, to że wynajmują razem mieszkanie nie znaczy że dziewczyna nie ma prawa do intymności i własnego życia prywatnego.
Navika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:30   #30
Nadiaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: mały studencki problem z seksem

Witam.
Ja też myślałam kiedyś, że nigdy nie będę się kochać z moim chłopakiem u mnie w domu, a teraz się z tego śmiejemy, ponieważ nasz "drugi raz" odbył się już następnego dnia po naszym "pierwszym" w moim pokoju i to w środku dnia kiedy w domu byli moi rodzice. Po dwóch latach znajomości zamieszkał w moim pokoju nielegalnie (rodzice nie wiedzieli, a mam drzwi balkonowe). Czasem wyskakiwaliśmy na seks w samochodzie, na łąkach, zabierał mnie do hotelu itp. A teraz mieszkamy nadal w moim pokoiku tylko że od trzech miesięcy legalnie, gdyż jesteśmy małżeństwem
I tobie też radzę - zabierz swoją dziewczynę do hotelu! Tam będzie się czuła bezpiecznie.
Nadiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.