Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 16:51   #31
gosia1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez wussgirlloven Pokaż wiadomość
własnie dwie godziny temu wróciłam i nie chciałabym przeklinac na forum ale.... było wy✂✂✂anie w kosmooooooooos
opiekunowie bardzo mlodzi, super sie rozumielismy. prawie codziennie do klubu, a w dzien czas wolny, no doslownie BAJKA <3
Tylko my pewnie będziemy mieć innych opiekunów, ale myślę, że te zasady nie ulegną zmianie
A jak reszta? Wycieczki?
Mnie tam prócz klubów jeszcze bary z meczami interesują, ale to na miejscu się zorientuje.
gosia1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 22:46   #32
Dzag
Raczkowanie
 
Avatar Dzag
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Też jadę do Blanes, 18.08 [;
Jestem trochę przestraszona, bo pierwszy raz jadę sama, bez żadnych znajomych, no ale mam nadzieję,że trafi się na fajnych ludzi.
Jeśli macie jakiekolwiek jeszcze informacje na temat tego obozu to napiszcie je proszę, bo ja totalnie nic nie wiem, i gdyby nie to,że któraś z was wcześniej wspomniała o prześcieradłach i pościeli to nie wiem, na czym bym spała. xd
Dzag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 13:49   #33
wussgirlloven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

no więc wyjscia na dyskoteki beda napewno, bo jest tam taka rezydentka Agata, która załatwia karnet do klubu. kosztował 12 euro i za kazdym wejscie dostawało sie jeszcze karteczke na tzw. soft drinka.


i teraz UWAGA, bo to dla mnie bardzo ważne. czy któraś z Was jedzie tam i jest z okolic Wrocławia/Wałbrzycha? to jest bardzo ważne bo jest taka sprawa. jak tam byłam to zostawiłam niechcący moje najukochańsze dżinsy. kontaktowałam się juz z rezydenką, spodnie się znalazły, ale na tym turnusie co jest teraz w trakcie nikt nie jest z tych rejonów, więc nikt ich mi nie przywiezie. rezydentka powiedziała ze moze na nastepnym turnusie bedzie ktos z wrocka to wtedy. Można na was liczyc? Albo chociaż gdyby ktos móglby mi je wziąc do polski i wysłac je pocztą- podałoby się numer konta i przelałabym pieniazki za przesyłke - wczoraj wysyłałam sweterek kolezance, bo znalazl sie u mnie w walizce - zapłaciłam 4,50 zł.


POMÓŻCIE, proszę :<
wussgirlloven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:53   #34
Dzag
Raczkowanie
 
Avatar Dzag
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Ja jestem z Nysy, to trochę ponad godzinę autem z Wrocławia, więc jeśli nie znajdzie się nikt, kto mieszka bliżej, to mogę służyć pomocą i jakbym się wybierała do Wrocławia to mogłabym Ci je przywieźć, albo sama byś po nie podjechała jeśli masz taką możliwość. [:
Dzag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:10   #35
Nimfadore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śl.
Wiadomości: 9
GG do Nimfadore
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez wussgirlloven Pokaż wiadomość
własnie dwie godziny temu wróciłam i nie chciałabym przeklinac na forum ale.... było wy✂✂✂anie w kosmooooooooos
opiekunowie bardzo mlodzi, super sie rozumielismy. prawie codziennie do klubu, a w dzien czas wolny, no doslownie BAJKA <3


Mówisz że w dzień czas wolny?
Słyszałam wersję ,że trzeba tylko przychodzić na posiłki a resztę czasu można robić co się chce (za✂✂✂iście) ... Ja tak chcę

Żadnego pilnowania, zbiórek i innych dupereli (miła odmiana po ostatnim obozie wojskowym )

A masz może zdjęcia campingu?
Jak te namioty wyglądają?
Fajne kluby są w Blanes?
.... Jak ja się nie mogę doczekać ! Jeszcze 15dni
Nimfadore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:36   #36
klajda94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

wussgirlloven, a możesz napisać, z jakiego biura podróży jechałaś? i ogólnie dziewczyny, wy też? bo chciałabym strasznie w przyszłym roku pojechać na taki obóz, ale szczerze, to już się pogubiłam w tym wszystkim, dlatego będę baaardzo wdzięczna za odpowiedź
klajda94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:58   #37
Nimfadore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śl.
Wiadomości: 9
GG do Nimfadore
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez klajda94 Pokaż wiadomość
wussgirlloven, a możesz napisać, z jakiego biura podróży jechałaś? i ogólnie dziewczyny, wy też? bo chciałabym strasznie w przyszłym roku pojechać na taki obóz, ale szczerze, to już się pogubiłam w tym wszystkim, dlatego będę baaardzo wdzięczna za odpowiedź

Z biura podróży Olimp , a dokładnie to tą ofertę omawiamy : http://www.wakacje.net.pl/oferty/?re...otel=roca_oboz ,są jeszcze miejsca w ostatnim turnusie ; )

Edytowane przez Nimfadore
Czas edycji: 2011-08-03 o 18:00
Nimfadore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 21:33   #38
kredkaa08
Raczkowanie
 
Avatar kredkaa08
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez wussgirlloven Pokaż wiadomość
no więc wyjscia na dyskoteki beda napewno, bo jest tam taka rezydentka Agata, która załatwia karnet do klubu. kosztował 12 euro i za kazdym wejscie dostawało sie jeszcze karteczke na tzw. soft drinka.
opowiadaj jeszcze więcej, wszystko o campingu, dyskotekach, jak sie bawiłaś
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

'08 - Grecja
'09 - Włochy
'10 - Chorwacja, Anglia
'11 - Hiszpania
'12 - Bułgaria!
kredkaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 22:40   #39
gosia1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez Dzag Pokaż wiadomość
Też jadę do Blanes, 18.08 [;
Jestem trochę przestraszona, bo pierwszy raz jadę sama, bez żadnych znajomych, no ale mam nadzieję,że trafi się na fajnych ludzi.
Jeśli macie jakiekolwiek jeszcze informacje na temat tego obozu to napiszcie je proszę, bo ja totalnie nic nie wiem, i gdyby nie to,że któraś z was wcześniej wspomniała o prześcieradłach i pościeli to nie wiem, na czym bym spała. xd
Nie martw się! Ja tez jadę sama! Będziemy się świetnie bawić! Poznasz szybko ludzi. Ja nie miałam zamiaru czekać na decyzje czy ktoś ze znajomych jedzie, dlatego sama się zdecydowałam. Hiszpanii bym nie odpuściła.
A skąd jesteś i ile masz lat?
gosia1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 11:40   #40
Dzag
Raczkowanie
 
Avatar Dzag
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez gosia1216 Pokaż wiadomość
Nie martw się! Ja tez jadę sama! Będziemy się świetnie bawić! Poznasz szybko ludzi. Ja nie miałam zamiaru czekać na decyzje czy ktoś ze znajomych jedzie, dlatego sama się zdecydowałam. Hiszpanii bym nie odpuściła.
A skąd jesteś i ile masz lat?

Z moich znajomych tym razem też nikt się nie dał namówić, a że chciałam koniecznie odpocząć przed klasą maturalą, też szybko postanowiłam jechać sama. [:
Jak już wyżej pisałam, jestem z Nysy (ok. 50 km od Opola) i mam 17 lat (18stka dopiero w listopadzie xP)
Dzag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 13:09   #41
Nimfadore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śl.
Wiadomości: 9
GG do Nimfadore
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez Dzag Pokaż wiadomość
Też jadę do Blanes, 18.08 [;
Jestem trochę przestraszona, bo pierwszy raz jadę sama, bez żadnych znajomych, no ale mam nadzieję,że trafi się na fajnych ludzi.
Jeśli macie jakiekolwiek jeszcze informacje na temat tego obozu to napiszcie je proszę, bo ja totalnie nic nie wiem, i gdyby nie to,że któraś z was wcześniej wspomniała o prześcieradłach i pościeli to nie wiem, na czym bym spała. xd

Ja zawszę jeździłam sama (pierwszy raz jak miałam około 9 lat) ...Najważniejsze ,żeby ludzie byli w porządku -to nawet w najgorszej dziurze można przeżyć najlepsze wakacje
Byłam w tamtym roku na obozie gdzie najmłodszy miał 13 lat , a najstarsi 20+ i nawet przy takiej różnicy wieku jakoś się dogadywali wszyscy A stracha to chyba każdy ma...ja na przykład nigdy nie byłam za granicą (nie licząc Czech) a teraz taki kawał drogi ...

Eee tam... będzie fajnie
Nimfadore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 21:42   #42
gosia1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez Dzag Pokaż wiadomość
Z moich znajomych tym razem też nikt się nie dał namówić, a że chciałam koniecznie odpocząć przed klasą maturalą, też szybko postanowiłam jechać sama. [:
Jak już wyżej pisałam, jestem z Nysy (ok. 50 km od Opola) i mam 17 lat (18stka dopiero w listopadzie xP)
No to świetnie się składa, bo ja też sama jadę. Ja mam 18 dopiero w lutym.

Ja też wiele razy jeździłam sama i zawsze było super.
gosia1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:40   #43
wussgirlloven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Dziewczyny, to kto mi weźmie te spodnie? nawet jesli nie bedzie nikogo z wrocławia, to ja zwrócę koszty za przesyłkę, naprawdę. bo teraz rezydentka napisała ze jest oboz z krakowa itp i ze nie ma nikogo no więc kto mógłby?
wussgirlloven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 23:05   #44
kredkaa08
Raczkowanie
 
Avatar kredkaa08
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Ja mogę wziąć jeśli nie ma nikogo innego chętnego napisz na priv


już jutro jedziemy <3
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

'08 - Grecja
'09 - Włochy
'10 - Chorwacja, Anglia
'11 - Hiszpania
'12 - Bułgaria!
kredkaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:01   #45
mates10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

był 18.08 - 31.08 w Hiszpanii w obozie roca
napisz do mnie mates10@zoznam.sk
mates10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 13:22   #46
wussgirlloven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez mates10 Pokaż wiadomość
był 18.08 - 31.08 w Hiszpanii w obozie roca
napisz do mnie mates10@zoznam.sk

ale kto ma napisac, sprecyzujesz?
wussgirlloven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 23:27   #47
mates10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

hello była 18.08 - 31.08.2011 w Hiszpanii w kemping Roca?
mates10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 22:03   #48
mates10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

Cytat:
Napisane przez wussgirlloven Pokaż wiadomość
ale kto ma napisac, sprecyzujesz?
ci si bola v termine 18.08 - 31.08.2011 w Hiszpanii w kemping Roca?
mates10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:01   #49
wussgirlloven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

no ja byłam od 13.07
wussgirlloven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 16:41   #50
agusia =]
Raczkowanie
 
Avatar agusia =]
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 114
GG do agusia =]
Dot.: Obóz młodzieżówy Hiszpania-Blanes/Camping Roca .I Wszystko z tym związane...

jej aż mi wspomnienia wróciły jak ten temat watek zobaczyłam Byłam tam na obozie kilka lat temu i to były najlepsze wakacje jakie w życiu miałam !! Z ludźmi których tam spotkałam utrzymuję kontakt do dzisiaj a to już ładnych parę lat.
agusia =] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.