Co robić w zimny pochmurny wieczór?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-16, 10:31   #31
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Leżę w łóżku, czytam książki i niezbyt mądre pismaki (o fajnych lekturach na zimę wypowiadałam sie ostatnio w niedawnym wątku więc nie będę się powtarzać). Leżę, w domu ciepełko, miło, popijam gorącą herbatkę - szaleję ze szczęścia, bo udało mi sie wcozraj kupić yoga tea - to mój ulubiony dodatek - mieszanka przypraw, które dosypuje się do herbaty m.in cynamon, kardamon i nadaje jej niesamowity aromat. Obłędna!
Zawsze też można się ciepło ubrać i powizażować przed komputerkiem
Smoczycko kochana możesz mi wkleić link watku o książkach?? Coś nie wiedze ;/
A ten dodatek przypraw do herbaty to gdzie kupiłaś?? Jestem tego bardzo ciekawa, uwielbiam cynamonową herbatkę i inne stwory typ grejfrut czy limonka i te przyprawy pewnie też są pyszne aż mam smaka na herbatke! :cmok
Z góry dzięki!!:
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 10:50   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Smoczycko kochana możesz mi wkleić link watku o książkach?? Coś nie wiedze ;/
A ten dodatek przypraw do herbaty to gdzie kupiłaś?? Jestem tego bardzo ciekawa, uwielbiam cynamonową herbatkę i inne stwory typ grejfrut czy limonka i te przyprawy pewnie też są pyszne aż mam smaka na herbatke! :cmok
Z góry dzięki!!:

Jasne, proszę, oto link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=Lehane

A Yoga Tea kupuję zawsze w herbaciarni - nie znoszę kawy, jestem miłośniczką herbat i głównie tam kupuję różne herbaty smakowe - lubię niektóre mieszanki, lubię owocowe herbaty, ubóstwiam rooibos. Yoga Tea u mnie była tylko w jednej herbaciarni i w okresie jednym zginęła z hurtownii i bylam niepocieszona, bo uzależniłam się od niej mocno - właściciel tej herbaciarni to uroczy człowiek i szukał jej regularnie - no i wreszcie zimno jest, ludzie chcą się rozgrzać i herbatka wróciła do hurtownii
Ten pan zna jeszcze jakiś przepis jak się tę Yoga Tea przygotowuje solo, muszę go następnym razem zapytać jak to robić póki co stosuję jako dodatek to zwykłej czerwonej
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 11:25   #33
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Jasne, proszę, oto link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=Lehane

A Yoga Tea kupuję zawsze w herbaciarni - nie znoszę kawy, jestem miłośniczką herbat i głównie tam kupuję różne herbaty smakowe - lubię niektóre mieszanki, lubię owocowe herbaty, ubóstwiam rooibos. Yoga Tea u mnie była tylko w jednej herbaciarni i w okresie jednym zginęła z hurtownii i bylam niepocieszona, bo uzależniłam się od niej mocno - właściciel tej herbaciarni to uroczy człowiek i szukał jej regularnie - no i wreszcie zimno jest, ludzie chcą się rozgrzać i herbatka wróciła do hurtownii
Ten pan zna jeszcze jakiś przepis jak się tę Yoga Tea przygotowuje solo, muszę go następnym razem zapytać jak to robić póki co stosuję jako dodatek to zwykłej czerwonej

Super! Dziękuje bardzo, jutro pójde do mojej herbaciarni, ja ze względów zdrowotnych popijam regularnie zieloną a na moje cynamonowe robię odskocznię wieczorkami Ciekawe czy do zielonej też mogę dodać tą mieszankę, hmm
Jak będziesz miała domowy przepis na Yoga Tea to daj znać proszę
Pozdrawiam cieplutko!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 17:23   #34
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez kajasia222
a zimno nieziemsko na dworze brrr aż sie wychodzić nie chce, podziwiam te które jeszcze spacerują przy takiej pogodzie
mam na tyle dobrego towarzysza spaceru-rozgrzewacza, ze o zimnie zapominam
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 19:05   #35
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 11:51
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:04   #36
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

ja dziś chyba wypiłam z 20(serio serio)herbatek brzoskwiniowa,after eight itp) i do tego wizaża poza tym lubie sobie wychodzić w takie wieczorki na spacery i gapić się w pełen księżyc
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:06   #37
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez Mirianka
ja dziś chyba wypiłam z 20(serio serio)herbatek brzoskwiniowa,after eight itp) i do tego wizaża poza tym lubie sobie wychodzić w takie wieczorki na spacery i gapić się w pełen księżyc


u mnie to na porzadku dziennym jest picie 6-7 herbat
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 20:24   #38
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez barbi20
u mnie to na porzadku dziennym jest picie 6-7 herbat
u mnie też,ale ja dziś to jak jakiś herbatożłop
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 08:52   #39
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Uwielbiam zimne , pochmurne i ciemne wieczory . Ja zawsze szczelnie zawinięta kocem , obowiązkowo na stopach grube , wielkie , ulubione śmieszne skarpety , pod kocem grzeje mnie jeszcze mój pies , cieplutko , cicho - za oknem najlepiej niech będzie szaro , niech świszczy , wieje i pada Wtedy puszczam w kuchni cicho radio , albo w dużym pokoju jakąś spokojną płytę , ja idę do drugiego pokoju i tam opatulona tym kocem jestem otoczona książkami , różnymi kolorowymi pisemkami , prasą i .... nikogo nie ma w domu . Do tego leciutka kawa z mlekiem , jakieś ciasto , dla psa przysmaki .... czasami pożeramy je w trójkę [ ciasto , nie psie przysmaki ] ja , TŻ i pies . Lubię takie wieczory .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 09:15   #40
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez cattt
hehe ja bym do tego wszystkiego dodała
-porządkowanie kosmetyczki (czyli czyszczenie szczoteczek od tuszy,układanie pudrów w zależności od wielkości pudełka,szminek i cieni według kolorów itd.)-to robie jak już baardzo mi sie nudzi
-puzzle
-gry na komputerze takie jak :Zuma,Chuzzle,Luxor
-spanie

..generalnie lubię sobie wymyślać głupie zajęcia

ostatnio moczyłam białe kartki o formacie A4 w herbacie,suszyłam-przez co wyglądały na starodawne,stare i następnie pisałam na nich ulubione wiersze,które potem podczepiłam do lustra.(kto widział Amelię ten wie jak jaka technika )
Zuma i Luxor, hihi, czyli nie tylko mnie to wciagnelo

a oprocz tego, kiedy za oknem dudni deszcz albo wicher dmie usiasc w cichym katku, wlaczyc sobie muzyczke lub radyjka (najlepiej "trojke"), z goraca herbata w dloni zagalebic sie w ksiazeczke, albo pobuszowac po wizazu (wczoraj tak spedzilam sobie zimny wieczor), albo cos pomajstrowac (tez wczoraj probowalam, ale nic mi nie wychodzilo )

albo z TZ pod kocykiem film obejrzec...ehhh

czasem bardzo lubie takie wieczory


ale tak czytam Wasze opisy i stwierdzam, ze wszytskie mamy podobne upodobania
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 11:32   #41
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

grzane wino i pod kolderke z TZ ...
do tego jakis film czy cos ... ale wino i kolderka powinny wystarczyc
chyba ze opcja wino , swiecie i duza wanna z TZ ...
na stancji niestety nie mamy wanny , a moja TZ jest chora ...
wiec chyba zostanie ciepla kolderka.
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:08   #42
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez kajasia222
A mój TŻ chory i jeszcvze ząb mu sie posypał i leży u siebie w domciu a ja przeziebiona leże u siebie i buuu cze powinnam sie uczyc powoli ale tak mi sie nie chce wczoraj na dobranoc puściłam sobie Zebre z klasą i zasnęłam ;/ a zimno nieziemsko na dworze brrr aż sie wychodzić nie chce, podziwiam te które jeszcze spacerują przy takiej pogodzie
Najlepiej zatopić sie w koc z gorącą herbatką i gazetką, ja dziś planuje taki właśnie wieczór z Twoim Stylem i herbatką cynamonową
Pozdrawiam cieplutko
herbatka cynamonowa? nie spotkalam sie z taka... mozesz mi podac namiary? bede wdzieczna
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:26   #43
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez Anul3k
herbatka cynamonowa? nie spotkalam sie z taka... mozesz mi podac namiary? bede wdzieczna
Ja moge podac namiary na cynamonowke AHMAD TEA. Herbata czarna, aromatyzowana, cydowna won cynamonu. Nie jest trudno ja zdobyc - jest i w hipermarketach i w moim osiedlowym sklepiku.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:31   #44
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Ja w jesienno-zimowe wieczory kocham sięgać po książki. Od wczoraj zaczytuję się w moim najnowszym odkryciu o tytule "Skok w dobrą książkę" Jaspera Fforde'a. Fenomenalna. Dawno nie czytałam czegoś tak pozytywnie zakręconego. Sam Terry Pratchett określił tę książkę jako genialną. I chyba się nie pomylił

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:00   #45
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Cytat:
Napisane przez Pralinka
Ja moge podac namiary na cynamonowke AHMAD TEA. Herbata czarna, aromatyzowana, cydowna won cynamonu. Nie jest trudno ja zdobyc - jest i w hipermarketach i w moim osiedlowym sklepiku.
dziekuje poszukam u siebie
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:22   #46
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

A ja w takie zimne wieczory po pracy, przychodzę do domku, wkladam dres, robię demakijaż i nakladam stos maseczek i peelingów (oczywiscie nie codziennie )
Inna opcja to film na DVD lub wizaż wtedy siadam na kanapie, kładę nogi na pufkę, okrywam się kocem i delektuję tostami i kakaem od czasu do czasu odświezając stronę wizazu
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:48   #47
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Gdybym miała czas ,to w taki wieczór najchętniej zatopiłabym się w fotelu i czytała,czytała,czytała.. ....
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 17:58   #48
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

gdy za oknem zimno, ja zwykle zapalam świeczkę zapachową lub kadzidełko lub kominek zapachowy, robie jakąś pyszną herbatkę (ew. czekoladę na gorąco lub wino), biorę książkę w łapkę i czytam, czytam, czytam. moje ksiażki na chandrę to Sapkowski, Carroll, Chmielewska, lubię też wrócić do M. Musierowicz - jej ksiażki są takie ciepłe i serdeczne. czasami zamiast ksiażki jest jakiś miesięcznik.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:13   #49
Marzenia_F
Raczkowanie
 
Avatar Marzenia_F
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Co robić w zimny pochmurny wieczór??

Ja w zimny i pochmurny dzien uwielbiam wypić sobie gorące cappucino i obejrzec jakos dobra komedie na tv albo zagłebic sie w jakiejs lekturze. Lubie takze popluskac sie w wanie z cieplutką wodą i pachnąca pianką. Albo poprostu przytulic sie do mojego misiaka. Wtedy naprawde poprawia mi sie humorek i nabieram nowej energi do zycia.
Marzenia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.