moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 10:39   #1261
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Mój TŻ bardzo chce mieć zwierzaka,a inni domownicy (czyli ja ) nie mają nic przeciwko
Sam mówił,że woli żebym kupiła mu kotka,niż coś innego (jakiś miesiąc temu jego kociczka zmarła ;().
On kocha zwierzęta (z resztą ja też) i nie wyobraża sobie domu bez kotka
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:42   #1262
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
Mój TŻ bardzo chce mieć zwierzaka,a inni domownicy (czyli ja ) nie mają nic przeciwko
Sam mówił,że woli żebym kupiła mu kotka,niż coś innego (jakiś miesiąc temu jego kociczka zmarła ;().
On kocha zwierzęta (z resztą ja też) i nie wyobraża sobie domu bez kotka
no i w takiej sytuacji to nie widzę problemu żeby mu dać kociaka
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:09   #1263
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
Mój TŻ bardzo chce mieć zwierzaka,a inni domownicy (czyli ja ) nie mają nic przeciwko
Sam mówił,że woli żebym kupiła mu kotka,niż coś innego (jakiś miesiąc temu jego kociczka zmarła ;().
On kocha zwierzęta (z resztą ja też) i nie wyobraża sobie domu bez kotka
oo to super prezent tylko nie zapomnij pokazać zdjęcia kotka
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik

LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:24   #1264
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ha ja też zawsze kupuję jakieś przysmaki dla zwierząt aktualnie to obdarowuje dwa psy mojej siostry xD w zeszłym roku jednemu kupiłam psią czekoladę xD a drugiemu takie mini kosteczki w słoiczku z witaminkami że to mały york to do tej pory ma te przysmaki

pokażę Wam skarpetę na prezenty od mikołaja
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG

Edytowane przez asik1503
Czas edycji: 2010-11-13 o 11:39
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:32   #1265
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja mojej świne też kupywałam zawsze prezenty.. I dzieliłam się z nią opłatkiem

asik śliczna skarpeta!
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:46   #1266
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ahh...kupiłam dziś cole...w świątecznej etykiecie <3 z Mikołajem
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:13   #1267
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
Ahh...kupiłam dziś cole...w świątecznej etykiecie <3 z Mikołajem
Pokaaaż.!
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 12:55   #1268
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ja nawet po uzgodnieniu bym nie dała zwierzątka nikomu. Jak ktoś chce zwierzątko niech na własną odpowiedzialność sam nabędzie
ja dostalam psa od ojca na Gwiazdke 2007, mam go do dzis i jestem przeszczesliwa ale mowilam mu wczesniej ze chce psa (sam by raczej sie nie zdecydowal mi kupic)

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ha ja też zawsze kupuję jakieś przysmaki dla zwierząt aktualnie to obdarowuje dwa psy mojej siostry xD w zeszłym roku jednemu kupiłam psią czekoladę xD a drugiemu takie mini kosteczki w słoiczku z witaminkami że to mały york to do tej pory ma te przysmaki
ja psu na Gwiazdke kupuje cos wiekszego - smakolyki ma na codzien :P 2 lata temu dostal poslanie, w zeszlym roku smycz taka flexi (wiecie - wysuwana - bo poprzednia przegryzl) a w tym roku dostanie chyba furminatora (takie cos do szczotkowania)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 13:07   #1269
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A ja wymyśliłam prezent dla taty - podgrzewacz do kubków usb. Często siedzi przy komputerze, więc będzie jak znalazł
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 13:12   #1270
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ha ja też zawsze kupuję jakieś przysmaki dla zwierząt aktualnie to obdarowuje dwa psy mojej siostry xD w zeszłym roku jednemu kupiłam psią czekoladę xD a drugiemu takie mini kosteczki w słoiczku z witaminkami że to mały york to do tej pory ma te przysmaki

pokażę Wam skarpetę na prezenty od mikołaja
ekstra
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik

LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 13:28   #1271
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Także ja pozostaję nadal sceptyczna
A ja optymistycznie, bo jak z Lubym uzgodniłam wszystko i dostałam rybki to był to świetny prezent No ale właśnie wszystko było uzgodnione od a do z i nie było żadnych podchodów w stylu "a chciałabyś jakieś rybki?" tylko prosto z mostu żeby wszystko było jasne "chce ci kupić rybki na prezent, dobry pomysł czy nie?".
Sceptycznie podchodzę tylko do kupowania dzieciom zwierzaków, bo wiadomo, że to się często kończy tym, że rodzice muszą się takim zwierzakiem opiekować, bo dziecko się już znudziło nim.

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
A taka jedna -Jezeli uzgodniliscie to wczesniej i chcecie miec kotka to dlaczego nie-sympatyczny prezent,tylko bedziecie miec troche zamieszania w swieta bo wiadomo,dla kotka to nowe otoczenie,bedzie przestraszony,a jeszcze tyle osób zobaczy no i jak bedziecie sobie chcieli wyjsc np. na pasterke albo wyjechac w swieta do rodziny to tez bedzie problem,pewnie Wam "nasiusia"
Ja wiem jak to jest z nowym zwierzaczkiem w domu,pierwsze dni sa ciezkie
Ja jak byłam mała to zawsze chciałam dostac pieska od gwiazdora,co roku czekałam,i nigdy nie dostałam
Wiec sama sobie sprawiłam
Myślę, ze takiego kota to najlepiej dać kilka dni przed świętami, albo zaraz po, żeby zaoszczędzić stresu i właścicielom i zwierzakowi

Cytat:
Napisane przez LilySerpent100 Pokaż wiadomość
Tylko nie zapomnij zdjęć tu wstawić
No właśnie, katkasiek pochwal się jak już je zrobisz

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
- no i oczywiście kupiłabym z całą wyprawką, a nie np sama świnkę morską, która nie miałaby gdzie mieszkać przez okres świąt
Oooo, to jest ważna rzecz. Niestety często w Święta jak podczytuje sobie fora akwarystyczne to ludzie dostają ryby w słoikach w Wigilię, a potem te ryby muszą w takich warunkach wytrwać do 27, kiedy będą sklepy otwarte

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
a i moje zwierzęta obdarze prezentami
psom po kości kupię
świnkom które nie bardzo lubią te wszystkie sklepowe przysmaki, zrobię ciepły hamaczek czy legowisko
i papuga, no coś do skubania, albo jakaś zabawka kolejna do klatki
Ja swoje też, jak co roku
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 13:41   #1272
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez feather
Oooo, to jest ważna rzecz. Niestety często w Święta jak podczytuje sobie fora akwarystyczne to ludzie dostają ryby w słoikach w Wigilię, a potem te ryby muszą w takich warunkach wytrwać do 27, kiedy będą sklepy otwarte
dokładnie. albo też te wszystkie klatki dla zwierzaków są dość drogie, więc co z tego że dam komuś zwierzaka jak nie będzie miał za co kupić klatki...? tu trzeba o wszystkim myśleć
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 14:53   #1273
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Mój avatar to moja sliczna sunia Shila ma 18 miesiecy-spaniele są cudowne i bardzo szybko sie uczą
W zeszłym roku przezyla pierwsze swieta,siedziała przy choince i widziała ze wszyscy cos dostaja a tu nagle wielka kosc w kokardce sie wyłoniła z posród tych prezentów-była zachwycona
W tym roku tez dostanie prezent ale jeszcze nie wiem co,bo przysmaki ma na codzien,na urodziny dostała specjalny tort dla piesków
Sama nie wiem co jej kupic...musze przejrzec oferte dla psiaków
Biore sie zaraz za pomarancza,chce je pokroic i wysuszyc
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:26   #1274
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ha ja też zawsze kupuję jakieś przysmaki dla zwierząt aktualnie to obdarowuje dwa psy mojej siostry xD w zeszłym roku jednemu kupiłam psią czekoladę xD a drugiemu takie mini kosteczki w słoiczku z witaminkami że to mały york to do tej pory ma te przysmaki

pokażę Wam skarpetę na prezenty od mikołaja

Urocza ta Twoja skarpeta

Jak jeszcze mialam psa, to zawsze czekal na niego prezent pod choinka
Moja mala siostra dzis kazala kazdemu napisac na kartce list do mikolaja, na polecenie mamy, ktora owy list ma wyslac do Laponii
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:02   #1275
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość



ja psu na Gwiazdke kupuje cos wiekszego - smakolyki ma na codzien :P 2 lata temu dostal poslanie, w zeszlym roku smycz taka flexi (wiecie - wysuwana - bo poprzednia przegryzl) a w tym roku dostanie chyba furminatora (takie cos do szczotkowania)
a co to moje psy? i tak jestem dobra, że coś kupuję xD a smakołyki, które im kupiłam to już z takiej wyższej, bardziej ekskluzywnej pułki poza tym one nie mają smakołyków na co dzień bo moja siostra dba o ich dietę i nie rozpieszcza tak psiaków żeby w dupce za dużo nie było (mój wujek w 4 miesiące tak rozpieścił psa mojej mamy, że menda mała ani suchej karmy nie zje, ani nawet puszki... nawet na paróweczki kręci nosem... ) xD więc czasem trzeba uważać a w tym roku to nie wiem co kupię na razie czekam wciaż na pieniążki
musze wymyślić coś użytecznego dla mojego chrześniaka (coś nie zabawkowego )
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:24   #1276
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
a co to moje psy? i tak jestem dobra, że coś kupuję xD a smakołyki, które im kupiłam to już z takiej wyższej, bardziej ekskluzywnej pułki poza tym one nie mają smakołyków na co dzień bo moja siostra dba o ich dietę i nie rozpieszcza tak psiaków żeby w dupce za dużo nie było
aaa to co innego zle zrzumialam, widocznie nie doczytalam i myslalam ze to Twoje
to rozumiem, i tak bardzo mila jestes
moj wspollokator kupil mojemu psu na urodziny tez wlasnie paczke psich ciasteczek
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:34   #1277
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Tak mówicie tu o zwierzakach...
Mi 2 lata temu, 27 grudnia zdechła suczka..I tak strasznie chciałabym wziąć teraz na święta jakiegoś kicia ze schroniska No ale cóż, niestety nie mieszkam sama i moje rodzina na kota się nie chce zgodzić I na pewno nikt nie wpadnie na to, żeby zrobić mi taki prezent na Święta...A tak postawić przed faktem dokonanym to znowu nie fair...
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:41   #1278
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
Pokaaaż.!
hehe ;D przykro mi, ale wpadli koledzy brata i już po coli
ale są już w sklepach te świąteczne ahh...cudowne
a moja koleżanka widziala juz świąteczną reklame coli na viva...a ja jeszcze nie widziałam
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 17:22   #1279
marczet
Rozeznanie
 
Avatar marczet
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 739
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

właśnie dziewczyny, nie mogę trafić na reklamę coca coli.

asik1503 bardzo słodka skarpeta.

Lecę do sklepu, po świąteczną colę.
__________________
zakupoholiczka.
owocomaniaczka.
muzykoholik.
fotografomanka.
because i`m chuck bass.
marczet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 17:28   #1280
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;23220746]Tak mówicie tu o zwierzakach...
Mi 2 lata temu, 27 grudnia zdechła suczka..[/QUOTE]
mi w moje 17te urodziny zdechl poprzedni pies
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:09   #1281
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Pamiętam jak byłam mała, to dostałam rybkę Na szczęście nie w słoiku Miała już swoje malutkie akwarium i wszystko co trzeba, taki gotowiec

2 lata temu na święta dostałam kotkę, właściwie, to sama sobie sprawiłam ten prezent , po stracie poprzedniego kotka

Teraz marzy mi się piesek. Ale nie musi być już zaraz na święta, nie pali mi się, co nie znaczy, że nie byłoby mi miło jakby ktoś mi go przyniósł pod choinkę
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM



Edytowane przez vMALENAv
Czas edycji: 2010-11-13 o 18:11
vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:15   #1282
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość
Pamiętam jak byłam mała, to dostałam rybkę Na szczęście nie w słoiku Miała już swoje malutkie akwarium i wszystko co trzeba, taki gotowiec

2 lata temu na święta dostałam kotkę, właściwie, to sama sobie sprawiłam ten prezent , po stracie poprzedniego kotka

Teraz marzy mi się piesek. Ale nie musi być już zaraz na święta, nie pali mi się, co nie znaczy, że nie byłoby mi miło jakby ktoś mi go przyniósł pod choinkę
Ja kiedys na urodziny dostalam zlota rybke w takiej pieknej kuli, ktora pozniej stluklam przy myciu

Pamietam tez, ze moja suczka oszczenila sie w Wigilie, mielismy male slodziutkie pieski na swieta i sylwestra
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:24   #1283
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Ja kiedys na urodziny dostalam zlota rybke w takiej pieknej kuli, ktora pozniej stluklam przy myciu

Pamietam tez, ze moja suczka oszczenila sie w Wigilie, mielismy male slodziutkie pieski na swieta i sylwestra
To musiały być urocze święta

Kupta mi kto psa
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:44   #1284
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez LilySerpent100 Pokaż wiadomość
Tylko nie zapomnij zdjęć tu wstawić

Ps. A co to za aukcja?
Jutro wkleję, tymczasem obiecany pokaz jak zrobić jeden moduł...
http://origami.bieszczady.pl/papiero...%28mod,42.html
Niby szybko, ale tak naprawdę schodzi tego czasu, że masakra....
Aukcje prowadzi sobie fundacja Mimo wszystko. Założona przez Annę Dymną.

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
A ja wymyśliłam prezent dla taty - podgrzewacz do kubków usb. Często siedzi przy komputerze, więc będzie jak znalazł
Super pomysł

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Mój avatar to moja sliczna sunia Shila ma 18 miesiecy-spaniele są cudowne i bardzo szybko sie uczą
W zeszłym roku przezyla pierwsze swieta,siedziała przy choince i widziała ze wszyscy cos dostaja a tu nagle wielka kosc w kokardce sie wyłoniła z posród tych prezentów-była zachwycona
W tym roku tez dostanie prezent ale jeszcze nie wiem co,bo przysmaki ma na codzien,na urodziny dostała specjalny tort dla piesków
Sama nie wiem co jej kupic...musze przejrzec oferte dla psiaków
Biore sie zaraz za pomarancza,chce je pokroic i wysuszyc
Kocham Spaniele!!!
Mój spanielek uwielbiał choinkę, siadał przed nią i patrzył w te największe bombki i trącał je łapą, żeby sie huśtały
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:56   #1285
suzie
Rozeznanie
 
Avatar suzie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: so far away
Wiadomości: 619
GG do suzie Send a message via Skype™ to suzie
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja też jestem maniaczką i zapaloną wielbicielką Świąt! . Już powoli tworzę listę prezentów! Buszuję po całym Wizażu szukając fajnych, oryginalnych pomysłów ;D.
ŚWIĘTA!!!! <3
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

http://pajacyk.pl


odliczam dni do Woodstocka!
suzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:57   #1286
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość

Teraz marzy mi się piesek. Ale nie musi być już zaraz na święta, nie pali mi się, co nie znaczy, że nie byłoby mi miło jakby ktoś mi go przyniósł pod choinkę
Podaj adres
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:00   #1287
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
musze wymyślić coś użytecznego dla mojego chrześniaka (coś nie zabawkowego )
Mam ten sam problem z siostrzeńcem. Zabawek ma za dużo, a słodyczy pewnie i tak wystarczająco dużo dostanie

Cytat:
Napisane przez marczet Pokaż wiadomość
właśnie dziewczyny, nie mogę trafić na reklamę coca coli.
Ja też jeszcze nie widziałam tej, a inne już tak Ale na pocieszenie kupiłam sobie herbatkę "Śnieżna noc" i teraz sobie ją popijam
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:04   #1288
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość
To musiały być urocze święta

Kupta mi kto psa
Bierz 2
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:22   #1289
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez feather Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem z siostrzeńcem. Zabawek ma za dużo, a słodyczy pewnie i tak wystarczająco dużo dostanie
hehe widzę, że jedziemy na tym samym wózku bo mój chrześniak to jednocześnie mój siostrzeniec i u mnie słodycze też odpadają bo na mikołaja dostanie pełną skarpetę (którą pokazałam na zdjęciu) słodyczy myślałam może o jakiejś piżamce mikołaja, komplecie zimowym (szalik, czapka, rękawiczki) albo ogólnie jakiś ciuszek ewentualnie jakiś bajer do kąpieli ehh... no nie wiem xD
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:26   #1290
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Hej dziewczyny
Byłam z TŻ na pizzy,spacerowalismy po miescie,z naszym pieskiem i zrobilismy zdjecie naszej fontanny,przerobili ja troche na okres zimowo-swiąteczny i wygląda slicznie
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.