być wierną czy zmienić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 13:55   #1
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Smile

być wierną czy zmienić??


Hej! Mam takie pytanko: czy tabletki ułatwiające chudnięcie należy zmieniać co (powiedzmy) miesiąc czy można im być wierną przez dłuższy czas? Sosowałam Bio-Slim przez 2 miesiące, ale teraz moja waga się nie zmienia. Chciałabym zrzucić jeszcze ze 4 kg. Czy to jest kwiestia tego, że organizm się przyzwyczail? Dodam że co najmniej 3 razy w tygodniu chodzę na aerobik, więc nie odchudzam się tylko tabletkami.
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:55   #2
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: być wierną czy zmienić??

Cytat:
Napisane przez Anula_r
Hej! Mam takie pytanko: czy tabletki ułatwiające chudnięcie należy zmieniać co (powiedzmy) miesiąc czy można im być wierną przez dłuższy czas? Sosowałam Bio-Slim przez 2 miesiące, ale teraz moja waga się nie zmienia. Chciałabym zrzucić jeszcze ze 4 kg. Czy to jest kwiestia tego, że organizm się przyzwyczail? Dodam że co najmniej 3 razy w tygodniu chodzę na aerobik, więc nie odchudzam się tylko tabletkami.
Up ;]
W każdym razie wydaje mi się, że trzeba zmienić, bo organizm przyzwyczaja się do takiej dawki określonej substancji przyspieszającej chudnięcie jaką dostarcza preparat i jakby "uodparnia się" i nie reaguje już tak jak trzeba. Ale to tylko moje domysły
Zresztą, lepiej chyba jest wypróbować kilka rodzajów tabletek i należy pamiętać, że one są tylko dodatkiem i wspomagaczem Pozdrowienia.
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.