co zrobic zeby nie myslec ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 11:53   #1
nikusia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197

co zrobic zeby nie myslec ?


witam ,mam problem ze soba ,nie wiem czy to na ten watek sie nadaje ,nie chodzi tu o chwalenie czy cos wtym stylu ,boje sie ze rzadza pieniadze mna zawladnela i z innego powodu nie potrafie sie cieszyc ,ciesza mnie tylko nowe wiadomosci dotyczace zarabianych przez nas(moj partner) pieniedzy .Chce przestac myslec o tym ale nie potrafie planuje juz budowe domu ,zmine samochodu (oczywiscie do realizacji troche brakuje) i non stop o tym mysle .Jeszcze ostatnio moj partner(jest przedsierbiorca) ma nowy interes i jest szansa w przecigu 5 -6 lat zarobienia nawet 8 milionow to jak wygrana w totka -oczywiscie czy on wypali bedzie wiaodmo juz niedlugo tzn .miesiac-dwa a szanse sa 50%-50% ,ja caly czas o tym mysle i nie potrafie mysleco niczym innym ,tez byscie tak mialy? ,najgorzej jak nic z tego nie wyjdzie to bedzie rozczarowanie...
nikusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:09   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

A masz jakies hobby oprócz zarabiania? Spotykasz się z przyjaciółmi? Wychodzisz do kina czy na spacer?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:31   #3
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

nikusia ale dlaczego piszesz o tym samym już w drugim wątku?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327285
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:23   #4
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

Znajdz sobie jakies zajecie: zapisz sie do fitnes klubu, czytaj ksiażki, znajdź hobby, zapisz sie na jakis kurs językowy, rozwojowy, dokształcający, a może poprostu weź sie do roboty - zacznij sie rozwijać!

Fajnie, że macie pieniądze, bardzo ułatwiaja życie. Radze jednak zachowac umiar, bo jak to sie mówi i sprawdziło sie w moim przypadku: ŁATWO PRZYSZŁO, ŁATWO POSZŁO. Jednego dnia macie wszystko i na nic nie brakuje, pełna sielanka, drugiego dnia na skutek RÓŻNYCH okolicznosci życiowych, budzicie się z niczym...
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2009-04-13 o 16:24
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:35   #5
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

pieniądze uzależniają
ale trzeba mieć czas na rozwój
książka, film, fitness, muzyka


nie można w taką pętle się zaplątać bo to tak wiecznie o doprowadzi cię do depresji
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:44   #6
juicy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

Zgadzam sie powinnas sie rozwijac tez duchowo jestes w dobrej sytuacji bo mozesz np podrozowac a to tez bardzo rozwija, z pieniedzy tez trzeba umiec korzystac i sie z nich cieszyc jak brzmi pewna sentencja ,, pieniadze szczescia nie daja ale zakupy tak,,
juicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 08:07   #7
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

Cytat:
Napisane przez nikusia2007 Pokaż wiadomość
witam ,mam problem ze soba ,nie wiem czy to na ten watek sie nadaje ,nie chodzi tu o chwalenie czy cos wtym stylu ,boje sie ze rzadza pieniadze mna zawladnela i z innego powodu nie potrafie sie cieszyc ,ciesza mnie tylko nowe wiadomosci dotyczace zarabianych przez nas(moj partner) pieniedzy .Chce przestac myslec o tym ale nie potrafie planuje juz budowe domu ,zmine samochodu (oczywiscie do realizacji troche brakuje) i non stop o tym mysle .Jeszcze ostatnio moj partner(jest przedsierbiorca) ma nowy interes i jest szansa w przecigu 5 -6 lat zarobienia nawet 8 milionow to jak wygrana w totka -oczywiscie czy on wypali bedzie wiaodmo juz niedlugo tzn .miesiac-dwa a szanse sa 50%-50% ,ja caly czas o tym mysle i nie potrafie mysleco niczym innym ,tez byscie tak mialy? ,najgorzej jak nic z tego nie wyjdzie to bedzie rozczarowanie...
jest pewien rodzaj ludzi zwanych materialistami. i Ty do nich się zaliczasz. Kwestia wartości, nic więcej.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 14:36   #8
madziq111
Raczkowanie
 
Avatar madziq111
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk => Ireland
Wiadomości: 106
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

To jest smutne, że myślisz tylko o "kasie"... jesteś idealnym materiałem na materialistkę... o ile już się nią nie stałaś?!!
Dziewczyno obudź się! Ktoś musi Ci otworzyć oczy na Twój problem... to nie wróży Ci dobrego! Kasa to nie wszystko! Owszem jest bardzo ważna, ja sama też jestem na etapie dorabiania się i planowania przyszłości, ale wiem, że pieniądze niszczą ludzi i ich zdrowe podejscie do życia (mam znajomych materialistów, z którymi nikt nie chce utrzymywac bliskiego kontaktu właśnie z powodu ich "kasy").

A Czy Ty masz w ogóle jakiś znajomych?
madziq111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:51   #9
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

A ja nie radziłabym pisać takich rzeczy na wizażu tzn wymieniać sum itd. Przecież możliwe jest zlokalizowanie miejsca, z którego piszesz....a w sieci czaji się pełno niebezpiecznych typów
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:25   #10
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: co zrobic zeby nie myslec ?

a szukasz moze pracowników...

Tak tylko profilaktycznie pytam. Co do kasy to pomysl co stało się z M. Jacksonem. On miał sporo kasy...ale nie był szczęśliwy. Kasa nie jest najważniejsza
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.