Tesori d'Oriente - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 21:56   #301
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Jesli kogos jeszcze interesuje ta seria, to znalazlam ja w bardzo atrakcyjnej cenie -30% taniej niz na Allegro, tutaj:
http://www.imex.otwarte24.pl/
Napaliłam się na kosmetyki Tesori d'Oriente. Złożyłam zamówienie. Czekałam na emaila. Napisałam do nich na gg że nie dostałam wiadomości z danymi i nie mam jak zrobić przelewu, nie odpisali. Postanowiłam więc wysłać emaila. Odezwali się dopiero po trzech dniach że dane do przelewu są na stronie ale na razie mam nie wpłacać kasy. Sprawdzą czy kosmetyki mają w magazynie i odpiszą wieczorem. Czekałam kolejne pięć dni i się nie doczekałam. Napisalam do nich że rezygnuję z zakupów bo nie mam czasu na zabawy w kotka i myszkę
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 22:00   #302
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Napaliłam się na kosmetyki Tesori d'Oriente. Złożyłam zamówienie. Czekałam na emaila. Napisałam do nich na gg że nie dostałam wiadomości z danymi i nie mam jak zrobić przelewu, nie odpisali. Postanowiłam więc wysłać emaila. Odezwali się dopiero po trzech dniach że dane do przelewu są na stronie ale na razie mam nie wpłacać kasy. Sprawdzą czy kosmetyki mają w magazynie i odpiszą wieczorem. Czekałam kolejne pięć dni i się nie doczekałam. Napisalam do nich że rezygnuję z zakupów bo nie mam czasu na zabawy w kotka i myszkę

Widać obrośli w piórka od czasu, kiedy ja u nich zamawiałam... Widzę, że na Allegro też przestali wystawiać
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:01   #303
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Tesori d'Oriente

przepraszam,że trwało to tak długo :/ Pani kazała mi czekać tydzień dłużej i co się okazało? że jest tylko żel pod prysznic. balsamu aktualnie nie ma. a tak się okropnie napaliłam na cały komplet. nie ukrywam,że byłam wściekła i nie odebrałam tego żelu :/ . może jakaś inna dziewczyna poratuje nas opiniami o smoczym kwiecie?
Zapomniałam dodać - kupiłam wczoraj Hammam - olejek i perfumy. niestety prezent się nie spodobał więc mam je do wymianki nowe,nie używane. zapraszam do wątku
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam

Edytowane przez Jezebeth
Czas edycji: 2009-11-15 o 17:12
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 07:59   #304
Perełka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lubartow
Wiadomości: 14
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
W Rossmanach już jest wszystko
Dzien dobry. mam pytanie a w ktorym Rossmanie w Lublinie sa produkty Tesorii interesuje mnie woda perfumowana Jasmin.
Perełka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:24   #305
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Tesori d'Oriente

Ja dużo produktów z tej serii widziałam na Zana,koło MediaMarkt ,stojak ma też Delima w Plazie
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 11:52   #306
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Tesori d'Oriente

I witam ponownie Byłam ostatnio w mydlarni wrocławskiej (na ruskiej) po mydełko i ujrzałam Fiore d'Dragon czy jak je tam zwą Muszę przyznać,że długo zastanawiałam się do czego ten zapach jest podobny. Jest słodkawo-pudrowy...myślę i myślę... wymyśliłam - Hypnotic Poison !! tak pachniała moja szefowa kiedy używała HP wypisz wymaluj - identycznie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:43   #307
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Lotos Tesori d'Oriente??

Dziewczyny, pomożecie?
Będąc ostatnio w Rossmannie natknelam sie na zele i plyny tesori i strasznie spodobalo mi sie biale pizmo (konkretnie to zapach plynu)
Jak ma sie zapach wody do plynow, czy moge kupic w ciemno, czy raczej roznia sie?
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 12:50   #308
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Lotos Tesori d'Oriente??

witaj, miałam cały komplet : balsam, żel i wodę o zapachu białego piżma. Uważam,że najlepiej prezentuje się żel pod prysznic. zapach jest zniewalający. Co do perfum, to niestety wypadają (wg mojej oceny ) nieco słabiej. Różnią się troszeczkę od żelu ( są mniej intensywne, za to mają dużo spirytusu ). Różnica jednak nie jest ogromna, więc śmiało możesz kupić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:11   #309
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Lotos Tesori d'Oriente??

dziekuje bardzo za odpowiedz a jak z trwaloscia?
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:31   #310
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Lotos Tesori d'Oriente??

z trwałością jest tak sobie....ja zawsze nosiłam buteleczkę w torebce i w razie czego to się podpskikiwałam na ubraniach zapach utrzymuje się długo ( kilka dni), ale na skórze myślę że ok 3/4 godzin to max
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 18:52   #311
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Lotos Tesori d'Oriente??

Trochę odświeżę wątek. Czy któraś z wizażanek widziała może serię Tesori szczególnie wody gdzieś indziej niż w podziemiach centrum i drogerii na świętokrzyskiej ( Warszawa)?
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 18:58   #312
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Tesori d'Oriente

Na Allegro ci tego dostatek
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:03   #313
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Na Allegro ci tego dostatek
No i na Allegro tanie jak barszcz. Nie wiem jak w Warszawie, ale u nas w Mydlarni na Sławkowskiej wody są po 48 zł
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:09   #314
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
No i na Allegro tanie jak barszcz. Nie wiem jak w Warszawie, ale u nas w Mydlarni na Sławkowskiej wody są po 48 zł
Na allegro w porywach od 18 zł nawet
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:38   #315
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Tesori d'Oriente

No właśnie chciałam znaleźć sklep stacjonarny, żeby przypomnieć sobie jak pachnie orchidea i mak i może zielona herbata by była. Na allegro widziałam próbki 1ml więc może kiedyś skuszę się na przetestowanie mirry i imbiru. Wczoraj wody zamówiłam na stronie imex. W tym wątku, któraś dziewczyna pisała o swojej zniechęcającej przygodzie z tym sklepem więc wzięłam paczkę za pobraniem. Poza znanymi mi zapachami zamówiłam jeszcze smoczy kwiat, którego jestem bardzo ciekawa. Dużo osób porównuje go do hp diora, mam nadzieję, że nie będzie pachnieć jak słaba imitacja tego zapachu )
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:55   #316
casiopeya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Napaliłam się na kosmetyki Tesori d'Oriente. Złożyłam zamówienie. Czekałam na emaila. Napisałam do nich na gg że nie dostałam wiadomości z danymi i nie mam jak zrobić przelewu, nie odpisali. Postanowiłam więc wysłać emaila. Odezwali się dopiero po trzech dniach że dane do przelewu są na stronie ale na razie mam nie wpłacać kasy. Sprawdzą czy kosmetyki mają w magazynie i odpiszą wieczorem. Czekałam kolejne pięć dni i się nie doczekałam. Napisalam do nich że rezygnuję z zakupów bo nie mam czasu na zabawy w kotka i myszkę
Ja kupiłam cały zestaw na stronie www.imex.otwarte24.pl i wszystko było ok. No może troche kontakt był utrudniony ale mają napisane ze są w "ciągłym ruchu". W rezultacie dostałam to co chciałam i jestem zadowolona. A zresztą i tak mają najtaniej na rynku.
casiopeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 22:25   #317
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Tesori d'Oriente

Testowała może któraś z Was zapach Africa z tej serii i może podzielić się wrażeniami?
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 00:36   #318
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Tesori d'Oriente

BlueberryMilkshake nie wiem, skąd jesteś, ale przynajmniej jeszcze niedawno ten zapach (i kilka innych) był w Forte Farmie na Świętokrzyskiej. Tam odkrylam i kupiłam sobie Jasmin di Giava. Africa - testowałam, ale duzo bardziej spodobał mi się Jasmin (choć nie jestem fanką jaśminu). W tych perfumach jaśmin jest jakiś taki egzotyczny. Kolega uważa, że to bliźniak Angela, ale mi się bardziej podoba ;-)
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 08:04   #319
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Tesori d'Oriente

Dzięki Plurabellle. Jestem z okolic Zielonej Góry, tu widziałam T d'O jedynie w Makro i jakiejś drogerii niesieciowej, ale asortyment b. ograniczony. Jaśmin wąchałam i rzeczywiście angelowaty, ale jako, że za Angelem nie przepadam, więc nie przypadł mi do gustu. Africa interesuje mnie, ponieważ na fragrantica.com przeczytałam, że w jej skład wchodzą jedynie nuty drzewne i przyprawy. Może ktoś jeszcze miał okazję wąchać Africę?

P.S. Chciałam jeszce zapytać o Orchidee. Czy, jak na monozapach przystało, pachnie rzeczywiście tym kwiatem po prostu?

Edytowane przez BlueberryMilkshake
Czas edycji: 2010-10-10 o 08:07
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 10:52   #320
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

Ja swego czasu puściłam w świat całą flachę Jaśminu, a teraz, że mam falę "angelową" znów go zapragnęłam . A czy balsamy (butelka z pompką) są godne polecenia?
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 15:15   #321
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja swego czasu puściłam w świat całą flachę Jaśminu, a teraz, że mam falę "angelową" znów go zapragnęłam . A czy balsamy (butelka z pompką) są godne polecenia?
czy są godne polecenia? to zależy z jakiej strony na to patrzysz - zapachy tesori ma jedyne w swoim rodzaju, więc jeżeli chodzi o zapach balsamu - jak najbardziej można polecić druga strona niestety jest gorsza - balsam praktycznie nie nawilża no i jego konsystencja jest bardzo wodnista - nie każdemu to pasuje
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 09:38   #322
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Tesori d'Oriente

Zamówiłam w ciemno dwie wody: Afrykę i Zieloną Herbatę, zobaczymy co z tego będzię. A może ktoś już wąchał tę herbatkę?
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 08:18   #323
tania7710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Zamówiłam w ciemno dwie wody: Afrykę i Zieloną Herbatę, zobaczymy co z tego będzię. A może ktoś już wąchał tę herbatkę?
Witam

Ja nie wąchałam jeszcze tego zapachu ale znalazłam recenzje na jednym ze sklepów internetowych:
http://urodaonline.pl/tesori-d39orie...?reviews_id=68
Mają tam zapach imbir czy ktoś mi może napisać jaki on jest ??
Tesori d'Oriente Imbir Perfumy aromatyczne
tania7710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 08:39   #324
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: Tesori d'Oriente

ja chyba najbardziej lubię Mirrę, jest fajnie słodka i pachnie faktycznie jak mirra palona w kadzidełku. Egipt też fajny ale bardzo męski zapachów Tesori używam tylko do pomieszczeń, długo i przyjemnie pachną
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:18   #325
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Tesori d'Oriente

Kocham je od dawna, jak byłam we Włoszech kupiłam sobie kwiat lotosu, a potem w Polsce zamawiałam już z allegro białe piżmo - w porównaniu z kwiatem lotosu z Włoch - te kupione w kraju są nietrwałe bardzo. Nie wiem, czy to kwestia podróbek,czy konkretnego zapachu, a szkoda... bo jak się spryskam lotosem, to cały dzień mocno go czuję! Teraz zastanawiam się nad smoczym kwiatem, bo lubię pudrowe zapachy, a dla odświeżenia zieloną herbatę - macie doświadczenia z ich trwałością?? zielona herbata trudno dostępna
patrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:34   #326
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Znacie może nową serie Tesori - Marrakech? Dostepne są 3 rodzaju zapachów, mnie najbardziej interesowałby Ibisco y Pepe Rosa tzn Hibiskus i Rózowy Pieprz , używała go któraś z was?
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:36   #327
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez patrag Pokaż wiadomość
Kocham je od dawna, jak byłam we Włoszech kupiłam sobie kwiat lotosu, a potem w Polsce zamawiałam już z allegro białe piżmo - w porównaniu z kwiatem lotosu z Włoch - te kupione w kraju są nietrwałe bardzo. Nie wiem, czy to kwestia podróbek,czy konkretnego zapachu, a szkoda... bo jak się spryskam lotosem, to cały dzień mocno go czuję! Teraz zastanawiam się nad smoczym kwiatem, bo lubię pudrowe zapachy, a dla odświeżenia zieloną herbatę - macie doświadczenia z ich trwałością?? zielona herbata trudno dostępna
Mam zieloną herbatę i szczerze powiedziawszy nie przypadła mi ona do gustu. Nie jest najlepiej z jej trwałością niestety. Po za tym ja w tym zapachu oprócz zielonej herbaty wyczuwam jeszcze dużo... kurzu. jest b. ostry, męski, czuć mocno jakąś drapiącą w gardło przyprawę.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:47   #328
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Tesori d'Oriente

ooo, dzięki, gdzieś wyczytałam, że zostaje zapach pudrowy po dłuższej chwili. hmmm, zastanawia mnie ciągle ta trwałość nikła tych kupowanych w Polsce - albo je podrabiają, albo ogólnie się zepsuły. Zamówię oryginały w okolicach Bożego Narodzenia u rodziny przyjeżdżającej, zobaczymy.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:02   #329
porannarosa
Wtajemniczenie
 
Avatar porannarosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Blachownia/Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez patrag Pokaż wiadomość
Kocham je od dawna, jak byłam we Włoszech kupiłam sobie kwiat lotosu, a potem w Polsce zamawiałam już z allegro białe piżmo - w porównaniu z kwiatem lotosu z Włoch - te kupione w kraju są nietrwałe bardzo. Nie wiem, czy to kwestia podróbek,czy konkretnego zapachu, a szkoda... bo jak się spryskam lotosem, to cały dzień mocno go czuję! Teraz zastanawiam się nad smoczym kwiatem, bo lubię pudrowe zapachy, a dla odświeżenia zieloną herbatę - macie doświadczenia z ich trwałością?? zielona herbata trudno dostępna
Ja mam Kwiat lotosu i trwałość jest zabójcza Może trwałość zależy od zapachu
porannarosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 11:30   #330
casiopeya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tesori d'Oriente

Ja mam zapach marrakech - patchuli e ginger. Zapach jest bardzo ładny, ostry troszke słodki. Uwielbiam go. Ale w polsce nie można go dostac!!! Jedyny sklep internetowy w którym się pojawił to na imex.istore.pl
casiopeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 23:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.