Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 10:06   #721
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Suche, zniszczone i cienkie włosy u mężczyzny :P

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź Zaciekawiłaś mnie tym drugim olejkiem i teraz mam dylemat i nie wiem na który się zdecydować Tego drugiego jest więcej i jest tańszy (zawsze wzbudza to moją podejrzliwość)
Wiem, że te olejki nie poprawią stanu moich włosów ale chce aby go nie pogorszyły ponieważ niektóre lubią przesuszyć włosy lub je mocno obciążyć. Chce aby ładnie wyglądały
Ja zaryzykowałam, bo mam włosy farbowane, a ten Wonders jest do takich, Ten Moringa ma bardziej exklusywne opakowanie, złota skówka, i taka seria bogatszo opakowaniowa, Wonders ma plastykowy czarny dozownik, jakby uboższy, ale dozowanie się nie popsuje, mocne jest.
Gdzieś mi się obiło o uszy że Mythic Oil zawiera te same silikony, ale mythic już nie miałam, nic o nim nie wiem, trzeba czytać recenzje innych.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 10:27   #722
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Suche, zniszczone i cienkie włosy u mężczyzny :P

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Ja zaryzykowałam, bo mam włosy farbowane, a ten Wonders jest do takich, Ten Moringa ma bardziej exklusywne opakowanie, złota skówka, i taka seria bogatszo opakowaniowa, Wonders ma plastykowy czarny dozownik, jakby uboższy, ale dozowanie się nie popsuje, mocne jest.
Gdzieś mi się obiło o uszy że Mythic Oil zawiera te same silikony, ale mythic już nie miałam, nic o nim nie wiem, trzeba czytać recenzje innych.

Też mam włosy farbowane (ale mam postanowienie aby nie farbować i wrócić do naturalnych). Chyba kupie tak jak mówisz ten Wonders. Jeszcze zapytam w sklepie co mi polecą A z tymi recenzjami innych, to mam wrażenie, że większość jest sponosorowana. Chyba po prostu trzeba wypróbować na sobie , chociaż wiadomo chciałoby się uniknąć bubla i wyrzucenia pieniędzy w błoto
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 12:59   #723
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: co na moje zniszczone słabe włosy

Polecam słynnego już bloga Anwen, na pewno znajdziesz tam pomoc dla swoich włosów
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 17:31   #724
MintiCherry
Przyczajenie
 
Avatar MintiCherry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: co na moje zniszczone słabe włosy

Jeżeli chodzi o zagęszczenie włosów to polecam wszelki wcierki - mi bardzo pomogła wcierka od Jantara i woda brzozowa (pojawiło się mnóstwo nowych włosków) . Ważne jest żebyś poznała swoją porowatość włosów i według tego dobrała pielęgnacje, polecam olejowanie odpowiednimi olejami mi to daje najlepsze efekty nawet na niesamowicie suche końce
MintiCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 23:43   #725
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: co na moje zniszczone słabe włosy



Czy jest na sali moderator?

Na forum jest tysiąc pińset wątków o zapuszczaniu, zagęszczeniu i pielęgnacji włosów. Wpisz nawet w google, to ci wyskoczy.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 07:11   #726
marta600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: co na moje zniszczone słabe włosy

właśnie ograniczam do minimum suszarkę i prostownice a farbować muszę bo mam prześwity siwych ale robię to jak najrzadziej się da będę musiała spróbować różne odżywki maseczki i wszystko co się da

smellsliketeenspirit może Ty chcesz zostać moderatorem grupy skoro tak skrupulatnie wyszukujesz osób które ponawiają wątki. Chyba jest ta grupa po to aby uzyskać porady a jak bym chciała na google wyszukać rad to na pewno bym tutaj nie pisała. A skoro na forum jest "tysiąc pięćset" wątków o tym to widocznie ludzie nie uzyskali satysfakcjonującej odpowiedzi na ich pytanie i piszą dalej.
__________________
marta600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 17:22   #727
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Sztywne włosy

Witam,
mam pewien problem z moimi włosami. Miałam kiedyś rozjaśniane włosy niemal do bieli. Włosy wydawały się wówczas strasznie zniszczone i postanowiłam je przyciemnić i sukcesywnie obcinać. Włosy mam na poziomie 9, a cała biel już została obcięta. Niestety kondycja moich włosów jest nadal okropna. Są sztywne jakbym je poskleja na piwo. Kitkę o długości 30 cm mogę postawić w pionie. Używam wielu kosmetyków, olejowałam i inne cuda. Nic nie przyniosło efektów. Ostatnio jak poszłam do fryzjera, to myślał, że mam doczepiane włosy, bo są jak u lalki Barbie.

Pozostaje pytanie, czy któraś z Was miała taki problem i coś na to zaradziła?
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 18:31   #728
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Ja systematycznie nawilżam maskami. Oleje oczywiście też. Jednak po takich zabiegach musisz dać włosom sporo czasu i cierpliwości, by wróciły do siebie. Może w Twojej pielęgnacji jest coś nie tak?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:35   #729
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Podejrzewam przeproteinowanie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:38   #730
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Ostatnio chyba jakaś fala na to jest... :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 19:06   #731
Neetkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Suche włosy :)

Mam długi i gęste włosy aczkolwiek są one bardzo suche ( zniszczone nie za bardzo), nie układają mi się za bardzo i wywijają. Chciałabym żeby bardziej błyszczały, były miękkie i wyglądały zdrowo. Poszukuje jakiegoś dobrego szamponu (do 20zł) i odżywki (do 20zł) Polecicie coś?
Neetkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 21:00   #732
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: co na moje zniszczone słabe włosy

Kochana, kompleksowa pielęgnacja. Lekki szampon, nawilżające maski i odżywki, oleje. Na początek polecam odżywkę niebieska Isana i żółta z serii profesjonalnej oraz maskę Biowax z olejami oraz Kallos z algami. Co do olejów, metoda prób i błędów- zacznij od tego co masz w kuchni, np. od rzepakowego.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:20   #733
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja systematycznie nawilżam maskami. Oleje oczywiście też. Jednak po takich zabiegach musisz dać włosom sporo czasu i cierpliwości, by wróciły do siebie. Może w Twojej pielęgnacji jest coś nie tak?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Włosy rozjaśnione już dawno obcięłam, a moje naturalne włosy mam o 2 tony rozjaśnione farbą. Może to moja natura...
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:35   #734
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Możliwe. A co stosujesz w pielęgnacji?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 10:33   #735
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez mikunia85 Pokaż wiadomość
przeczytałam wasze wypowiedzi. mam ten sam problem z włosami. przesuszone i kompletnie nie potrafiłam ich ogarnąć. koleżanka mi poleciła abym kupiła Vitapil. stostuję go już ponad miesiąc i widzę, że stan moich włosów się lekko poprawia. koleżanka mówiła, żeby osiągnąć super efekt należy łykać Vitapil dłużej niż trwa kuracja czyli dwa miesiące. stąd spróbuje i połykam je do wakacji... któraś z was stosowała już Vitapil?

ŻADNE TABLETKI NIE DZIAŁAJĄ NA WŁOSY, KTÓRE JUŻ WYROSŁY.

Ja nie wiem, to się powinno chyba gdzieś na górze forum powiesić, żeby waliło po oczach, każdego, kto próbuje suplementami naprawić błędy pielęgnacyjne na starych włosach. Na takie włosy działa TYLKO PIELĘGNACJA lub bardziej zaawansowane zabiegi profesjonalne.

Jak chcesz porady, to najpierw opisz swoją pielęgnację.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 11:08   #736
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
ŻADNE TABLETKI NIE DZIAŁAJĄ NA WŁOSY, KTÓRE JUŻ WYROSŁY.
Oprócz tego co wyżej mój ulubiony motyw to serie kosmetyków drogeryjnych regenrtujące rozdwojone końcówki. Krew mnie już zalewa kiedy czytam kolejną reklamę w której zachwalają produkt który "zregeneruje" końcówki w iluś tam procentach i nie będzie trzeba podcinać. Seboradin, którego sobie bardzo cenię zamieścił ostatnio na fb taką reklamę. No nie wyrobiłam i się im uzewnętrzniłam w komentarzu.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 13:52   #737
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Mogliby pisać 'sprawi, że Twoje końce będą wyglądać lepiej' lub coś w tym rodzaju...

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:28   #738
rossweet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

[FONT=&quot]Na zniszczone i przesuszone włosy może pomóc prosta w wykonaniu lniana maseczka. Nie zawiera żadnych sztucznych składników, ponieważ to wyłączni czysty roztwór z gotowanych nasion siemienia lnianego. W internecie można odnaleźć wiele sposobów na przygotowanie tej maseczki.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-03-04 o 11:46
rossweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:33   #739
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez rossweet Pokaż wiadomość
[FONT=&quot]Na zniszczone i przesuszone włosy może pomóc prosta w wykonaniu lniana maseczka. Nie zawiera żadnych sztucznych składników, ponieważ to wyłączni czysty roztwór z gotowanych nasion siemienia lnianego. W internecie można odnaleźć wiele sposobów na przygotowanie tej maseczki.
Moje włosy nienawidzą lnu, a sztucznych składników w kosmetykach się nie boję

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-03-04 o 11:46
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 11:47   #740
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Moje akurat len kochają, części farbowane nie lubią protein, tylko właśnie nawilżacze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:11   #741
lilixellie
<3
 
Avatar lilixellie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Z góry przepraszam, że nie na tamat. Ogólnie jeżeli jest ktoś kto miał podobny problem bądź ma pojęcie o fryzjerstwie bardzo proszę o radę. Ponad 2 lata farbowałam włosy na blond, ogólnie bardzo często rozjasniałam włosy (sama w domu) co doprowadziło do tego że moje grube długie włosy stały się bardzo krótkie, poniszczone i cienkie ;( W wakacje postanowilam że powrócę do brązu by ich już nie męczyc, na platynowy blond połozyłam farbę sayossa jasny brąz, otrzymałam jasny brąz z poświatą zieleni, z czasem było coraz gorzej więc po miesiącu postanowiłam pofarbować jeszcze raz, było trochę lepiej natomiast kolor wydawał mi się zbyt nudny i mysi dlatego postanowiłam zmienić kolor na kasztanowy brąz, uzyłam farby z schwarzkopf w postaci pianki, wyszło tak że odrosty miałam koloru jak na opakowaniu natomiast końcówki znów miały poświatę zieloną, postanowiłam że odczekam ponad miesiąc by kolor się wypłukał i znów powtórzyłam farbowanie tą farba, efekt? Znowu odrost idealny a końcówki prawie czarne z poświatą zieloną ;( Moim problemem jest głownie też to że noszę doczpianie włosy clip in i bardzo widać różnicę miedzy moimi włosami a doczepkami które są w kolorze kasztanowego brązu. Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić jak pozbyć się tej zielonej poświaty byłabym wdzięczna
lilixellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:28   #742
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez lilixellie Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam, że nie na tamat. Ogólnie jeżeli jest ktoś kto miał podobny problem bądź ma pojęcie o fryzjerstwie bardzo proszę o radę. Ponad 2 lata farbowałam włosy na blond, ogólnie bardzo często rozjasniałam włosy (sama w domu) co doprowadziło do tego że moje grube długie włosy stały się bardzo krótkie, poniszczone i cienkie ;( W wakacje postanowilam że powrócę do brązu by ich już nie męczyc, na platynowy blond połozyłam farbę sayossa jasny brąz, otrzymałam jasny brąz z poświatą zieleni, z czasem było coraz gorzej więc po miesiącu postanowiłam pofarbować jeszcze raz, było trochę lepiej natomiast kolor wydawał mi się zbyt nudny i mysi dlatego postanowiłam zmienić kolor na kasztanowy brąz, uzyłam farby z schwarzkopf w postaci pianki, wyszło tak że odrosty miałam koloru jak na opakowaniu natomiast końcówki znów miały poświatę zieloną, postanowiłam że odczekam ponad miesiąc by kolor się wypłukał i znów powtórzyłam farbowanie tą farba, efekt? Znowu odrost idealny a końcówki prawie czarne z poświatą zieloną ;( Moim problemem jest głownie też to że noszę doczpianie włosy clip in i bardzo widać różnicę miedzy moimi włosami a doczepkami które są w kolorze kasztanowego brązu. Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić jak pozbyć się tej zielonej poświaty byłabym wdzięczna
To nie jest wątek poświęcony koloryzacji. Najwięcej dowiesz się z tego wpisu i w ogóle z tego bloga
http://kokardka-mysi.blogspot.de/201...-co-dalej.html
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:23   #743
lilixellie
<3
 
Avatar lilixellie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To nie jest wątek poświęcony koloryzacji. Najwięcej dowiesz się z tego wpisu i w ogóle z tego bloga
http://kokardka-mysi.blogspot.de/201...-co-dalej.html
Zauważyłam że wątek nie jest poświęcony koloryzacji dlatego na wstępie przeprosiłam że piszę nie na temat. Dzięki na pewno zajrzę na tego bloga
lilixellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:51   #744
Aparatka427
Przyczajenie
 
Avatar Aparatka427
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Dziewczyny zamawiała któraś z Was na allegro tester twardości wody?? Zastanawiam się nad jego kupnem, ponieważ twarda woda bardzo niszczy włosy dlatego są suche i matowe... ja już jestem załamana, codziennie rano walczę z fryzurą, już nawet przestałam używać suszarki bo linieję jak pies :-(

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----
Aparatka427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:00   #745
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez Aparatka427 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiała któraś z Was na allegro tester twardości wody?? Zastanawiam się nad jego kupnem, ponieważ twarda woda bardzo niszczy włosy dlatego są suche i matowe... ja już jestem załamana, codziennie rano walczę z fryzurą, już nawet przestałam używać suszarki bo linieję jak pies :-(
Jeśli już wiesz, że masz twardą wodę to po co Ci tester, przecież on tylko potwierdzi to co już wiesz, a nie zniweluje problem.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:10   #746
Aparatka427
Przyczajenie
 
Avatar Aparatka427
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Nie wiem, mogę się tylko domyślać patrząc na szyby w mojej kabinie prysznicowej. Chwytam się już wszystkiego, jednak nie widzę pożądanych efektów na mojej głowie. Może w wodzie tkwi problem dlatego zapytałam
Aparatka427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:31   #747
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez Aparatka427 Pokaż wiadomość
Nie wiem, mogę się tylko domyślać patrząc na szyby w mojej kabinie prysznicowej. Chwytam się już wszystkiego, jednak nie widzę pożądanych efektów na mojej głowie. Może w wodzie tkwi problem dlatego zapytałam
Może w wodzie ale i szamponie przy nagłej zmianie.
Byłam kiedyś w gościach kilka dni, umyłam u nich normalnie włosy kranówką, jak zawsze u siebie ale i użyłam ich szamponu, z początku nie było nic widać a dopiero po wysuszeniu stały się kupą siana, niedomkniętych łusek, matowe, sztywne. Mieli raczej dobry szampon, podejrzewam o to wodę.
Po powrocie do domu umyłam włosy, nałożyłam swoją odżywkę i wszystko wróciło do normy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:33   #748
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez Aparatka427 Pokaż wiadomość
Nie wiem, mogę się tylko domyślać patrząc na szyby w mojej kabinie prysznicowej. Chwytam się już wszystkiego, jednak nie widzę pożądanych efektów na mojej głowie. Może w wodzie tkwi problem dlatego zapytałam
Po "objawach" już masz odpowiedź więc dla mnie byłby to zbędny (choć drobny) wydatek. Skąd wnioskujesz, że brak efektów jest tylko winą wody? Przeprowadziłaś się z miejsca gdzie woda była inna, a efekty pielęgnacji lepsze?

Są osoby które wolą twardą wodę, bo np. mają problem z domyciem głowy przy używaniu tej miękkiej bez względu ile i jakich używają detergentów. Osobiście na swoich włosach nie widzę w ogóle zależności ich stanu od rodzaju wody.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:56   #749
Aparatka427
Przyczajenie
 
Avatar Aparatka427
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Przeprowadziłam się 5 miesięcy temu. Kiedyś po użyciu odzywki (wciąż używam tej samej- Biowax) zaraz po kąpieli z łatwością rozczesywałam włosy, teraz szarpię się z nimi, powstają kołtuny, zostaje mi ich 1000 na szczotce... także zaczynam wnioskować, że problem tkwi w jakości wody w nowym mieszkaniu.
Aparatka427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 12:43   #750
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez Aparatka427 Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam się 5 miesięcy temu. Kiedyś po użyciu odzywki (wciąż używam tej samej- Biowax) zaraz po kąpieli z łatwością rozczesywałam włosy, teraz szarpię się z nimi, powstają kołtuny, zostaje mi ich 1000 na szczotce... także zaczynam wnioskować, że problem tkwi w jakości wody w nowym mieszkaniu.
Niestety na wodę nic nie poradzisz, więc musisz kombinować z ze zmianą pielęgnacji. A którego Biovaxa dokładnie używasz?
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 21:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.