Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-04, 15:42   #1771
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze w³osy farbowa³am w salonie i p³aci³am 200z³. Przed chwil± zadzwoni³am do tego samego salonu co zawsze aby umówiæ siê na podciêcie i dosta³am informacje, ¿e jest mo¿liwo¶æ zafarbowania w³osów za 50z³ zamiast 200z³. A to dlatego, ¿e bêdzie to robi³ m³ody ch³opak, stylista, który siê uczy.(Oczywi¶cie pod nadzorem ) Taka kusz±ca propozycja i powiem Wam ,¿e teraz ju¿ nie wiem co siê stanie z moim postanowieniem powrotu do naturalnego koloru.

Sam pocz±tek i takie wystawienie mnie na próbe co robiæ , co robiæ..
Nie farbowaæ, ot, co masz zrobiæ chocia¿ na pocz±tku zapa³ powinien byæ najwiêkszy, u ciebie kuleje, to nie wiem, ile ty poci±gniesz
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:47   #1772
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Od ¦wi±t nie farbuje, wiêc my¶le, ¿e nie jest ¼le Wpad³am na ten w±tek, bo ju¿ mnie dopada kryzys i do tego jeszcze takie kuszenie dzisiaj Ale jutro podcinam i niech siê wali i pali ¿adnego koloru!
Zielona Herbata 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:54   #1773
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Aaa to ju¿ rozumiem z tymi tonerami, jako¶ nie mog³am tego zakumaæ ;D
Jak schodz± to teraz nie ma sensu próbowaæ, ewentualnie przed jak±¶ wiêksz± imprez±, gdyby mne odrost doprowadza³ do sza³u

Eee tam, moja grzywka jest zawsze idealnie prosta! ;p
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:27   #1774
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Zielona Herbata 1 heej, witaj u nas i trzymaj siê mocno, podcinaj i nie ma co farbowaæ, wiesz przecie¿ ¿e za jaki¶ czas znowu zachcia³aby¶ wróciæ do naturalek a szkoda odrostu

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
No mam i na cerê siê nie sprawdzi³ to dumam, jak go zu¿yæ

Wys³ano z
oo a u mnie na twarzy konopny jest meega najulubieñszy, a trochê ju¿ przetestowa³am. no to próbuj na w³osy i daj koniecznie znaæ czy siê sprawdzi³
Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka¿ wiadomo¶æ
Eee tam, moja grzywka jest zawsze idealnie prosta! ;p
szczerze zazdroszczê

zapisa³am siê ju¿ do mojej fryzjerki, sobota na 17.. i ¿egnajcie farbowañce
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:47   #1775
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Monika No i jak? Kupi³a¶ bluzki ?? :P Ja dzisaj wymieni³am Baskinkê M w paski , na S niebiesk± g³adk± ;D

Dboom Czekam na zdjêcia po fryzjerze kolejna nas "opu¶ci"

Ja tam sobie zostawie jednego farbowañca, ¿eby ju¿ zawsze byæ z Wami haha... Czujecie? Taki pejs d³ugi z boku g³owy do kolan ;D

Herbata Na Twoje zdjêcia te¿ czekamy !!!! Jako dowód , ¿e nie zafarbowa³a¶ a zaoszczêdzone 50z³ wydaj na bluzki z lidlu hehe alebo na Olej do w³osów albo wrzuæ do ¶winki skarbonki
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:10   #1776
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin no chyba dzis po³owa miasta posz³a do LIDLa bo te które chcia³am kupiæ (piêkna w kolorze koralowym druga szara z plamkami) i szara w paski z niebiesk± wykupili, wykupili mój rozmiar
za to w rosmanie przyszala³am i kupi³am 2 tuby ze smarowid³ami do cia³a i maskê Gliss Kura ekspresow±, kolor fioletowy serum deep repair, jeszcze jej nie mia³am, a trzeba trzymaæ tylko minutkê wypróbuje
ja tam Was nigdy nie opuszczê, przynajmniej dopóki bêdê mia³a internet
Zielona Herbata ja tym bardziej bym nie farbowa³a, bo wiadomo co taki praktykant Ci zrobi na g³owie...? a jak Ci walnie zielon± farbê to co
¿eby tu zostac trzeba miec du¿o silnej woli, ja juz raz siê z³ama³am i teraz baaardzo za³uje, mia³abym ju¿ odrost ponad 2,5 letni
Elle88dw powiem Ci ¿e ¿aden inny olej nie dzia³a na moje w³osy tak dobrze jak lniany, kokosowy to by³o morderstwo, migda³owy ok ale bez sza³u, jaki¶ jeszcze jeden próbowa³am ale nie pamiêtam jaki
w nocy z³apa³ mnie skurcz w ³ydce...a¿ mnie wygie³o, to chyba niestety efekt za¿ywania suplementów ze skrzypem i wit B, zjem sobie tabliczkê czekolady ¿eby uzupe³niæ magnez
__________________

Edytowane przez monika1983k
Czas edycji: 2015-03-04 o 17:20
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:19   #1777
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
Eirin no chyba dzis po³owa miasta posz³a do LIDLa bo te które chcia³am kupiæ (piêkna w kolorze koralowym druga szara z plamkami) i szara w paski z niebiesk± wykupili, wykupili mój rozmiar
za to w rosmanie przyszala³am i kupi³am 2 tuby ze smarowid³ami do cia³a i maskê Gliss Kura ekspresow±, kolor fioletowy serum deep repair, jeszcze jej nie mia³am, a trzeba trzymaæ tylko minutkê wypróbuje
ja tam Was nigdy nie opuszczê, przynajmniej dopóki bêdê mia³a internet
Zielona Herbata ja tym bardziej bym nie farbowa³a, bo wiadomo co taki praktykant Ci zrobi na g³owie...? a jak Ci walnie zielon± farbê to co
¿eby tu zostac trzeba miec du¿o silnej woli, ja ju zraz siê z³ama³am i teraz baaardzo za³uje, mia³abym ju¿ odrost ponad 2,5 letni

Mam te bluzki u mnie jeszcze pe³no i ca³a rozmiarówka ;D ( z godziny na godzinê ubywa ale by³am o 17 i jest jeszcze ich du¿o a ja wybra³am wczoraj z ka¿dego rodzaju (oprócz granatowej i co¶ tam) rozmiar S. Jak chcesz to Ci kupiê i wy¶lê paczk±

Je¶li chodzi o praktykanta w salonie fryzjerskim to taki praktykant nie podejmuje samodzielnej decyzji, to fryzjer dobiera numery farb i przygotowuje mieszankê b±d¼ (je¶li ma zaufanie) mówi, co ma byæ dorobione. Praktykant jedynie nak³ada i to równie¿ pod okiem fryzjera.
Przynajmniej tak jest u mnie w salonie i s±dzê ( mam nadziejê ) ¿e w innych te¿ tak jest ;P
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 17:42   #1778
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Odno¶nie praktykantów w salonach fryzjerskich - zazwyczaj jak siê umawiam to do konkretnego stylisty, którego znam, albo którego mi kto¶ poleci³. I dlatego na pytanie "Czy pozwoli³aby Pani ¿eby Pani w³osami zaj±³ siê mój sta¿ysta, oczywi¶cie pod moim nadzorem" zawsze odpowiadam bardzo uprzejmie "Nie.". Styli¶ci rozumiej±, ale praktykantki zazwyczaj robi± obra¿ony dziubek i a¿ siê im z uszu wylewa wnerw

Piêkne Wy moje, muszê Wam co¶ wyznaæ
By³am w DMie i w³o¿y³am do koszyka hennê Sante. <teraz jest Wasz czas na : atyaty:, a teraz ju¿ mo¿ecie wróciæ do czytania>
Ale jej nie u¿yjê, bo:
1. Wychodz±c z DMu spojrza³am w witrynê, s³oñce mi za¶wieci³o na w³osy i po raz pierwszy od przeprowadzki tu zobaczy³am, ¿e na moich naturalkach jest tyle pasemek: od jasnego popielu po z³oto-miodowe. I wtedy dosz³am do wniosku, ¿e...
2. ...wstrzymam siê z decyzj± do powrotu z Polski po Wielkanocy. No w koñcu idê po ¶wiêtach do fryzjera i jak ju¿ obetnê te farbowañce to wtedy zdecydujê czy mi nie ¿al znowu traciæ tyle czasu zapuszczania.
3. A potem wesz³am do domu, wyjê³am hennê z torby i postawi³am w ³azience. T¯ j± zobaczy³, zblad³ i wyj±ka³ "A ja mia³em nadziejê, ¿e zostaniesz ju¿ teraz w blondzie. Ja tak lubiê Twój blond.".

I tutaj koñczy siê emocjonuj±ca historia o moim farbowaniu w³osów henn± z DMu. Zostajê z Wami.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:52   #1779
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja w tym salonie farbowa³am w³osy od dawna i Pani fryzjerka ma odnotowane jak± mia³am farbê , tak¿e my¶lê ,¿e by nie wysz³o nic zielonego No ale bêdzie tylko ciêcie bez farbowania, postanowione!
Kurczê szkoda, ¿e mam tak daleko do Lidla W sumie nigdy nie mia³am ni¿ ciuchowego z takiego sklepu i w³a¶nie jestem ciekawa
Zielona Herbata 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 18:34   #1780
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mam pytanko. Tego gluta z siemienia jak czêsto nak³adaæ? Przed ka¿dym myciem?
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 18:36   #1781
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin dziêki bardzo za propozycjê, w sobotê musze jechac na przegl±d bryki (mam nadzieje ze stacja wtedy jest czynna) i po drodze mijam 2 inne LIDLe, jak tam nie bedzie tych bluzek to chyba skorzystam z Twojej pomocy bardzo mi³e w dotyku by³y te z koralowym odcieniem i mia³y dekolt który lubie ¿al ich nie kupiæ PRZEPRASZAM ZA OFFTOPa
ja tam zaufanie do niektórych fryzjerów mam ograniczone, bo ile razy s³ysze ¿e kobita chcia³a podci±æ koncówki, to jej ¶cieli 5 razy tyle oczywi¶cie, nie wszyscy tacy s±, dziwi± mnie te¿ osoby udaj±ce siê do fryzjera i p³acz±ce ¿e nie tak± fryzurê chcieli, przecie¿ siadasz naprzeciwko lustra i dokladnie widzisz co i ile scina, mozna zwrocic uwagê, zapytaæ,ale nie lepiej poczekac na efekt koncowy i wylewac gorzkie ¿ale
Chardon masz tak jak ja, trzymam farbe juz drugi miesi±c, w³osy mi chyba ruszy³y po tej suplementacji i jesli jej uzyjê to chyba tylko na koncówki ¿eby wysz³o ombre, nie bede farbowa³a przy samych naturalnych bo zawsze sie wjedzie na te zdrowe w³oski
dziewczyny trzeba byc silnym, nie miêtkim
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 19:58   #1782
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
Eirin dziêki bardzo za propozycjê, w sobotê musze jechac na przegl±d bryki (mam nadzieje ze stacja wtedy jest czynna) i po drodze mijam 2 inne LIDLe, jak tam nie bedzie tych bluzek to chyba skorzystam z Twojej pomocy bardzo mi³e w dotyku by³y te z koralowym odcieniem i mia³y dekolt który lubie ¿al ich nie kupiæ PRZEPRASZAM ZA OFFTOPa
ja tam zaufanie do niektórych fryzjerów mam ograniczone, bo ile razy s³ysze ¿e kobita chcia³a podci±æ koncówki, to jej ¶cieli 5 razy tyle oczywi¶cie, nie wszyscy tacy s±, dziwi± mnie te¿ osoby udaj±ce siê do fryzjera i p³acz±ce ¿e nie tak± fryzurê chcieli, przecie¿ siadasz naprzeciwko lustra i dokladnie widzisz co i ile scina, mozna zwrocic uwagê, zapytaæ,ale nie lepiej poczekac na efekt koncowy i wylewac gorzkie ¿ale
Chardon masz tak jak ja, trzymam farbe juz drugi miesi±c, w³osy mi chyba ruszy³y po tej suplementacji i jesli jej uzyjê to chyba tylko na koncówki ¿eby wysz³o ombre, nie bede farbowa³a przy samych naturalnych bo zawsze sie wjedzie na te zdrowe w³oski
dziewczyny trzeba byc silnym, nie miêtkim

ja kupi³am farbe z mysla o koncówkach, ale boje siê jej u¿yæ.... wiêc nawet jej jeszcze nie odebra³am z paczkomatu: hahaha:
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 19:58   #1783
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Zielona Herbata, witaj ! I siê nie z³am, ¿adnego farbowania! Mówi Ci to by³a maniaczka farb (2 w miesi±cu to ma³o by³o). A ju¿ ponad 3 miesi±ce siê trzymam i jestem super zadowolona.

By³am dzisiaj w galerii i widzia³am kobietê z d³ugimi, b³yszcz±cymi br±z naturalkami motywacja ro¶nie!
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:34   #1784
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Mi zaraz min± 2 miesi±ce od ostatniego ciêcia i juz bym chcia³a spowrotem moja d³ugo¶æ, w ogóle juz bym chcia³a do zapiêcia stanika, mam jaki¶ kryzys ciê¿ki :-(
Ja te¿ ju¿ bym chcia³a swoj± d³ugo¶æ sprzed ostatniego ciêcia, albo ¿eby by³y jeszcze d³u¿sze. Trochê cierpliwo¶ci jeszcze i doczekamy siê piêknych, d³ugich, zdrowych w³osów


Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze w³osy farbowa³am w salonie i p³aci³am 200z³. Przed chwil± zadzwoni³am do tego samego salonu co zawsze aby umówiæ siê na podciêcie i dosta³am informacje, ¿e jest mo¿liwo¶æ zafarbowania w³osów za 50z³ zamiast 200z³. A to dlatego, ¿e bêdzie to robi³ m³ody ch³opak, stylista, który siê uczy.(Oczywi¶cie pod nadzorem ) Taka kusz±ca propozycja i powiem Wam ,¿e teraz ju¿ nie wiem co siê stanie z moim postanowieniem powrotu do naturalnego koloru.

Sam pocz±tek i takie wystawienie mnie na próbe co robiæ , co robiæ..
Nie farbuj, szkoda w³osów i pieniêdzy, które lepiej zainwestowaæ w co¶ innego. Trzymaj siê i wracaj od fryzjera tylko z podciêtymi w³oskami

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
zapisa³am siê ju¿ do mojej fryzjerki, sobota na 17.. i ¿egnajcie farbowañce
W koñcu! Powodzenia u fryzjera i jak najszybciej po wizycie wrzucaj fotki

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne Wy moje, muszê Wam co¶ wyznaæ
By³am w DMie i w³o¿y³am do koszyka hennê Sante.
Ale jej nie u¿yjê, bo:
1. Wychodz±c z DMu spojrza³am w witrynê, s³oñce mi za¶wieci³o na w³osy i po raz pierwszy od przeprowadzki tu zobaczy³am, ¿e na moich naturalkach jest tyle pasemek: od jasnego popielu po z³oto-miodowe. I wtedy dosz³am do wniosku, ¿e...
2. ...wstrzymam siê z decyzj± do powrotu z Polski po Wielkanocy. No w koñcu idê po ¶wiêtach do fryzjera i jak ju¿ obetnê te farbowañce to wtedy zdecydujê czy mi nie ¿al znowu traciæ tyle czasu zapuszczania.
3. A potem wesz³am do domu, wyjê³am hennê z torby i postawi³am w ³azience. T¯ j± zobaczy³, zblad³ i wyj±ka³ "A ja mia³em nadziejê, ¿e zostaniesz ju¿ teraz w blondzie. Ja tak lubiê Twój blond.".

I tutaj koñczy siê emocjonuj±ca historia o moim farbowaniu w³osów henn± z DMu. Zostajê z Wami.
No i dobrze, ¿e taki jest koniec Najlepiej pozb±d¼ siê tej henny, ¿eby Ciê ju¿ nie kusi³a

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

A co do fryzjerów, ju¿ sama nie pamiêtam kiedy by³am u jakiego¶. Chyba ponad 10 lat temu Cieszê siê, ¿e mam mamê, która ma hobby fryzjerskie
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:37   #1785
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanko. Tego gluta z siemienia jak czêsto nak³adaæ? Przed ka¿dym myciem?
Po myciu raczej, ³adnie nawil¿a.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:39   #1786
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ ju¿ bym chcia³a swoj± d³ugo¶æ sprzed ostatniego ciêcia, albo ¿eby by³y jeszcze d³u¿sze. Trochê cierpliwo¶ci jeszcze i doczekamy siê piêknych, d³ugich, zdrowych w³osów

Ne da sie!
Do tej pory nie przywi±zywa³am a¿ takiej uwagi, ros³y sobie i by³o ok. A od paru dni codziennie na nie patrze, zak³adam koszulkê kontroln± i patrzê ile ju¿ zas³aniaj±, przechylam g³owê do ty³u zeby siêga³y do zapiêcia stanika i patrzê w lustrze, jak ³adnie bêd± wtedy wygl±da³y od ty³u i bokiem
Chodzê nieszczê¶liwa i ci±gle my¶lê o nich.... my¶lê ¿e pora najwy¿sza siêgn±æ po moje Clip in i zacz±æ dopinaæ bo inaczej umrê z rozpaczy nacieszê siê trochê d³ugimi a potem znowu odstawie clipy na parê miesiêcy i nie bêdê zwraca³a uwagi na d³ugosæ moich w³osów i bêdê w spokoju sobie ros³y dalej.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:54   #1787
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ne da sie!
Do tej pory nie przywi±zywa³am a¿ takiej uwagi, ros³y sobie i by³o ok. A od paru dni codziennie na nie patrze, zak³adam koszulkê kontroln± i patrzê ile ju¿ zas³aniaj±, przechylam g³owê do ty³u zeby siêga³y do zapiêcia stanika i patrzê w lustrze, jak ³adnie bêd± wtedy wygl±da³y od ty³u i bokiem
Chodzê nieszczê¶liwa i ci±gle my¶lê o nich.... my¶lê ¿e pora najwy¿sza siêgn±æ po moje Clip in i zacz±æ dopinaæ bo inaczej umrê z rozpaczy nacieszê siê trochê d³ugimi a potem znowu odstawie clipy na parê miesiêcy i nie bêdê zwraca³a uwagi na d³ugosæ moich w³osów i bêdê w spokoju sobie ros³y dalej.
Ja proponujê odpu¶ciæ sobie takie kontrolowanie d³ugo¶ci non stop. Ja gdy tak robi³am robi³am co¶ mnie trafia³o, bo wydawa³o mi siê, ¿e w³osy nic nie rosn±. W koñcu pomy¶la³am sobie, ¿e s± wa¿niejsze rzeczy, a k³aczki zostawiê w spokoju. Robiê fotki porównawcze ok. raz na miesi±c i jest dobrze. Oczywi¶cie kiedy widzê u kogo¶ ¶liczne w³osy, które maj± moj± wymarzon± d³ugo¶æ to BARDZO zazdroszczê ich w³a¶cicielce, ale zaraz potem my¶lê, ¿e ja te¿ bêdê takie mia³a Krótsze w³osy to nie koniec ¶wiata, a mam gorsze problemy ni¿ to, wiêc tak siê tym nie przejmujê.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:55   #1788
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Po myciu raczej, ³adnie nawil¿a.
Po myciu? Ale ja go trzymam na g³owie z godzinkê... my¶la³am, ¿e tak ma byæ
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:56   #1789
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja proponujê odpu¶ciæ sobie takie kontrolowanie d³ugo¶ci non stop. Ja gdy tak robi³am robi³am co¶ mnie trafia³o, bo wydawa³o mi siê, ¿e w³osy nic nie rosn±. W koñcu pomy¶la³am sobie, ¿e s± wa¿niejsze rzeczy, a k³aczki zostawiê w spokoju. Robiê fotki porównawcze ok. raz na miesi±c i jest dobrze. Oczywi¶cie kiedy widzê u kogo¶ ¶liczne w³osy, które maj± moj± wymarzon± d³ugo¶æ to BARDZO zazdroszczê ich w³a¶cicielce, ale zaraz potem my¶lê, ¿e ja te¿ bêdê takie mia³a Krótsze w³osy to nie koniec ¶wiata, a mam gorsze problemy ni¿ to, wiêc tak siê tym nie przejmujê.

Tak tak..... ³atwo mówic. nie kontrolowa³am d³ugosci non stop. Do tej pory tylko co 2-3 miesi±ce robi³am jedno zdjecie porównawcze które Wam wkleja³am i ju¿. A¿ tu nagle jaki¶ kryzys mnie dopad³.... no nie da siê ... nie da sie...
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 21:00   #1790
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Tak tak..... ³atwo mówic. nie kontrolowa³am d³ugosci non stop. Do tej pory tylko co 2-3 miesi±ce robi³am jedno zdjecie porównawcze które Wam wkleja³am i ju¿. A¿ tu nagle jaki¶ kryzys mnie dopad³.... no nie da siê ... nie da sie...
Jak uwa¿asz, nie bêdê Ciê przekonywaæ. Mamy podobn± d³ugo¶æ, te¿ czeka mnie sporo zapuszczania.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:09   #1791
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak uwa¿asz, nie bêdê Ciê przekonywaæ. Mamy podobn± d³ugo¶æ, te¿ czeka mnie sporo zapuszczania.
Nie no, pogl±dy mamy takie same na ten temat "nie patrzeæ " .... po prostu od jaki¶ 2 tygodni mam kryzys a to nie ³atwo daæ sobiez nim radê kiedy pracuje siê w salonie fryzjerskim i z ka¿dej stronie otaczaj± mnie lustra ;D nawet w ³azience przy zlewie ¶ciany s± w lustrach ..z przodu i z ty³u ..
muszê na prêdko¶ci co¶ wymy¶liæ, ¿eby nie my¶leæ o tym , tak jak przez ostatnie 15 miesiêcy...
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:16   #1792
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, pogl±dy mamy takie same na ten temat "nie patrzeæ " .... po prostu od jaki¶ 2 tygodni mam kryzys a to nie ³atwo daæ sobiez nim radê kiedy pracuje siê w salonie fryzjerskim i z ka¿dej stronie otaczaj± mnie lustra ;D nawet w ³azience przy zlewie ¶ciany s± w lustrach ..z przodu i z ty³u ..
muszê na prêdko¶ci co¶ wymy¶liæ, ¿eby nie my¶leæ o tym , tak jak przez ostatnie 15 miesiêcy...
To mo¿e patrz±c w lustra skup siê na innej czê¶ci siebie, a nie na w³osach Trzeba czym¶ innym zajaæ g³owê i my¶li. Wa¿ne, ¿e masz piêkne w³osy, nawet je¶li teraz s± krótsze.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:17   #1793
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

O tak, Skupie siê na brzuchu i nie bêdê tyle ¿reæ haha
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:27   #1794
m000nia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Pofarbowa³am w³osy t± farb± 7.1 wellaton i w sumie nie widaæ prawie ró¿nicy poza tym ¿e w³osy zrobi³y siê bardziej sraczkowate
B³agam porad¼cie mi jakiej farby mam u¿yæ ¿eby nie by³o tego wstrêtnego rudego koloru ? zdjêcie w za³±czniku.
Chcia³abym ch³odny odcieñ ciemnego blondu..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (43,0 KB, 29 za³adowañ)
m000nia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:40   #1795
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

CÓ¯. ... uprzedza³am ale nikt nie chcia³ mnie s³uchaæ i pojawi³y siê g³osy ¿e ¶mia³o mozesz tym co masz farbowaæ ... xD czekalam w ciszy na efekty farbowania szczerze powiedziawszy
Niestety... rudy kolor farbowany ( w³os napigmentowany ciep³ymi tonami) a rudy kolor rozja¶niony ( w³os wyja³owiony z pigmentów - pusty) traktuje siê ZUPE£NIE inaczej i nie k³adzie siê na to 7,1 .. ( nawet 7.23 na to siê niek³adzie mimo ze ma z³oto w sobie - bo i tak wyjdzie zieleñ kupa i trzy ¶wiaty na g³owie) ... .ciesz siê, ¿e nie wysz³y Ci zielone w³osy Dokoloryzacja to ciê¿ki temat dla laików i nie tak ³atwy jak mieszanie kolorów w zwyk³ym farbowaniu w³osów. Tutaj patrzy siê na podk³ad i trzeba mieæ w g³owie przy jakim odcieniu (¿ó³tko, rudo¶æ, czerwieñ) po ¶ciagniêciu farby, na jakim poziomie na³o¿yæ farbê i z czym j± WYMIESZAÆ aby nie wysz³a KUPA.
Jak na takie ekstra rady "fryzjerek " i tak wysz³a¶ dobrze...
Ja ju¿ wiem w czym problem ale nie bêdê siê m±drowaæ bo s± tu bardziej do¶wiadczone osoby które i tak mnie przekrzycz± lepiej siedzieæ cicho
Idê spaæ Dobranoc
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-03-04 o 21:42
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:42   #1796
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tez sie dzisiaj umowilam do fryzjera. Niedawno sobie zaplanowalam ze w ostatni dzien sesji dzwonie chocby i na przymus. W sumie to bylam pewna ze nie zadzwonie, w ogole nie mialam takiego zamiaru, a moje plany byly tylko poboznym zyczeniem z czego swietnie zdawalam sobie sprawe . Rozmyslalam glownie nad tym jak fryzjerka skopie mi sprawe; ide do nowego salonu. I tak jakos nagle zadzwonilam xd chcialam sie rozlaczyc po kazdym sygnale xd. Umowilam sie na wtorek, ale nie jestem pewna czego chce i czy zetne cale farbowance. Zobacze co mi fryzjerka zaproponuje, zalezy mi na dlugich wlosach i nie pozostaniu z kilkoma rzadkimi piorkami czy rycerskim helmem. Od dluzszego czasu przegladalam strone salonu na fb i bylam zachwycona fryzurami - niopitalaja na krotko, holduja dlugim wlosom, nie prostuja, robia cudowne ombre (ahh... a ja chodzilam z takim brzydkim przejsciem...) i wlosy modeluja zawsze na lokowce - tak ze kazde wlosy wygladaja jak te gwiazd hollywood <3
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:45   #1797
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Animale, je¶li zetniesz wszystkie farbowance to bêdziecie juz we trzy które w ci±gu ostatniego miesi±ca sta³y siê zupe³nie naturalne :-P jak kolwiek to zabrzmi, nie mam nic z³ego na my¶li ;-P
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:48   #1798
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ

oo a u mnie na twarzy konopny jest meega najulubieñszy, a trochê ju¿ przetestowa³am. no to próbuj na w³osy i daj koniecznie znaæ czy siê sprawdzi³
U mnie ¿aden olej na gêbie siê nie sprawdzi³ nie do¶æ, ¿e w³osy wymagaj±ce to i cera, ech



Jutro godzina prawdy
__________________
I'll show you...
... the dark side.

Edytowane przez Ingran
Czas edycji: 2015-03-04 o 21:54
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 21:51   #1799
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mi siê strasznie podobaj± krótkie fryzury albo nawet takie do ramion, niestety strasznie w takich wygl±dam i do tego szopa taka, ¿e hej a widzê, ¿e wiêkszo¶æ osób zapuszcza
Zielona Herbata 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 22:00   #1800
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
Tez sie dzisiaj umowilam do fryzjera. Niedawno sobie zaplanowalam ze w ostatni dzien sesji dzwonie chocby i na przymus. W sumie to bylam pewna ze nie zadzwonie, w ogole nie mialam takiego zamiaru, a moje plany byly tylko poboznym zyczeniem z czego swietnie zdawalam sobie sprawe . Rozmyslalam glownie nad tym jak fryzjerka skopie mi sprawe; ide do nowego salonu. I tak jakos nagle zadzwonilam xd chcialam sie rozlaczyc po kazdym sygnale xd. Umowilam sie na wtorek, ale nie jestem pewna czego chce i czy zetne cale farbowance. Zobacze co mi fryzjerka zaproponuje, zalezy mi na dlugich wlosach i nie pozostaniu z kilkoma rzadkimi piorkami czy rycerskim helmem. Od dluzszego czasu przegladalam strone salonu na fb i bylam zachwycona fryzurami - niopitalaja na krotko, holduja dlugim wlosom, nie prostuja, robia cudowne ombre (ahh... a ja chodzilam z takim brzydkim przejsciem...) i wlosy modeluja zawsze na lokowce - tak ze kazde wlosy wygladaja jak te gwiazd hollywood <3
Po wizycie czekamy na relacjê Jak ja ¶cina³am 2 tygodnie temu te¿ nie wiedzia³am czy zetnê tylko trochê czy wszystko farbowane. Ale wysz³o to drugie, bo mama poszala³a z no¿yczkami Ale dobrze siê sta³o.


Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie ¿aden olej na gêbie siê nie sprawdzi³ nie do¶æ, ¿e w³osy wymagaj±ce to i cera, ech

Jutro godzina prawdy
U mnie na cerê (t³ust±) zewnêtrznie sprawdza siê ¶wietnie olej jojoba i z ostropestu. Zw³aszcza z ostropestu. Dodatkowo polecam go do picia, bo oczyszcza organizm i mia³am bardzo ³adn± skórê po nim. Po piciu lnianego, na pewno do niego wrócê, albo nawet i wcze¶niej.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.