Zmiana miasta na mniejsze-czy popełniam błąd? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-24, 17:31   #1
poduszeczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7

Zmiana miasta na mniejsze-czy popełniam błąd?


Dziewczyny,

nie radze juz sobie sama, stad ten watek. Postaram sie w skrocie- 3 lata trmu wyjechalam na studia- miasto, ktore wybralam jest 7h od domu, studia- nie jest zle, praca bedzie ale bez szalu. Glownym powodem wyboru tego miasta byl moj chlopak (oszukiwalam sama siebie, ze wcale nie, ale tak bylo) , z ktorym jestesmy kilka dobrych lat razem. Kochamy sie, mam znajomych, mialabym pewnie prace ale jest jeden problem-nie znosze tego miasta. Nie wiem, czy dlatego, ze jestem tak daleko od domu, czy przez fakt, ze gdyby nie moj tz nigdy bym w nim nie byla i juz dawno bym z niego wyjechala czy wszystko po trochu,ale mecze sie strasznie, nie czuje sie w nim dobrze. Wracam do domu rzafko, wiec mialam czas by sie zaklimatyzowac, polubic je- nic z tego.

I tu pojawia sie moj dylemat- moge w tym roku wyjechac, pojsc do miasta blizej domu, na uczelnie ktora daje mi wieksze pole do popisu i na spelnienie moich planow, ale jest mniejsze, wszyscy strasza, ze nie znajde pracy. Poza tym, zaczniemy zyc z tz na odleglosc, za jakis czas moze sie przeprowadzic, ale bardzo niechetnie.

czy cos jest ze mna nie tak, ze nie potrafie odnalezv sie w tym miescie i chce rzucic te 3 lata zycia? Mimo, ze mam tz ktorego kocham, nie potrafiesie tam odnalezc??? Co zrobilybysvie na moim miejscu??

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-25 o 11:27 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
poduszeczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:03   #2
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez poduszeczka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

nie radze juz sobie sama, stad ten watek. Postaram sie w skrocie- 3 lata trmu wyjechalam na studia- miasto, ktore wybralam jest 7h od domu, studia- nie jest zle, praca bedzie ale bez szalu. Glownym powodem wyboru tego miasta byl moj chlopak (oszukiwalam sama siebie, ze wcale nie, ale tak bylo) , z ktorym jestesmy kilka dobrych lat razem. Kochamy sie, mam znajomych, mialabym pewnie prace ale jest jeden problem-nie znosze tego miasta. Nie wiem, czy dlatego, ze jestem tak daleko od domu, czy przez fakt, ze gdyby nie moj tz nigdy bym w nim nie byla i juz dawno bym z niego wyjechala czy wszystko po trochu,ale mecze sie strasznie, nie czuje sie w nim dobrze. Wracam do domu rzafko, wiec mialam czas by sie zaklimatyzowac, polubic je- nic z tego.

I tu pojawia sie moj dylemat- moge w tym roku wyjechac, pojsc do miasta blizej domu, na uczelnie ktora daje mi wieksze pole do popisu i na spelnienie moich planow, ale jest mniejsze, wszyscy strasza, ze nie znajde pracy. Poza tym, zaczniemy zyc z tz na odleglosc, za jakis czas moze sie przeprowadzic, ale bardzo niechetnie.

czy cos jest ze mna nie tak, ze nie potrafie odnalezv sie w tym miescie i chce rzucic te 3 lata zycia? Mimo, ze mam tz ktorego kocham, nie potrafiesie tam odnalezc??? Co zrobilybysvie na moim miejscu??
Trochę nie rozumiem obaw, bo to nie jest tak, że możemy pracować jedynie w miejscu, w którym skończyliśmy studia. Szczególnie, że uczelnia daje większe perspektywy.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:07   #3
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

To bardzo trudna kwestia. Sama po sobie wiem, że mieszkanie w mieście które się lubi potrafi bardzo poprawić samopoczucie i jakość życia. Mieszkanie blisko rodziny też ma znaczenie. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że nie wiesz czy tamto miasto będzie Ci odpowiadać, czy znajdziesz pracę i czy Wasz związek przetrwa. Musisz ustalić priorytety. Możesz też spróbować wyjechać na magisterkę i najwyżej jeśli nie uda Ci się znaleźć pracy/miasto nie będzie Ci jednak odpowiadać, wrócić. Mam znajomą która tak zrobiła, była w związku na odległość przez te 2 lata.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:14   #4
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez poduszeczka22 Pokaż wiadomość
I tu pojawia sie moj dylemat- moge w tym roku wyjechac, pojsc do miasta blizej domu, na uczelnie ktora daje mi wieksze pole do popisu i na spelnienie moich planow, ale jest mniejsze, wszyscy strasza, ze nie znajde pracy. Poza tym, zaczniemy zyc z tz na odleglosc, za jakis czas moze sie przeprowadzic, ale bardzo niechetnie.
Cóż bywa. Jak męczysz się w tym mieście, nie umiesz zaklimatyzować, wolałabyś być bliżej rodziny, a w tym drugim mieście masz szansę na lepsze studia, znaleźć pracę, to nie ma się czego obawiać.Kwestia tego jak dogadasz się z facetem i czy da się pogodzić wasze wizje.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:43   #5
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Ja bym wypisała plusy i minusy wyjazdu do mniejszego miasta. Plusem na pewno jest uczelnia, która daje duże możliwości. Pytanie, czy znasz to drugie miasto? Czy masz tam znajomych albo przyjaciół - jeśli nie, to będziesz tam zupełnie sama. Pytanie, czy sobie z tym poradzisz i będziesz w stanie się zaaklimatyzować w nowym mieście.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:54   #6
poduszeczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Dziekuje za Wasze odpowiedzi. W mniejszym miescie mam kilku znajomych, sporo osob po liceum tam poszlo, mam tam tez siostre, choc ona niedlugo chce wyjechac. Bylabym blisko domu, w ktorym czuje sie swietnie, koszty wynajecia pokoju sa rowniez mniejsze.

Plusy i minusy wydaja sie byc rozsadna opcja. Najgorsze jest to, ze czekalam na ten moment prawie cale 3 lata, by moc w koncu sie wyniesc, a teraz mam watpliwosci. Najbardziej szkoda mi naszego zwiazku, czuje sie jak jakas wyrodna dziewczyna, wiekszosc osob robi zupelnie odwrotnie- jedzie tam gdzie tz, a ja chce wyjechac. Inna sprawa, ze on przy sobie ma rodzicow i jest mu dobrze, natomiast ja czuje sie, mimo wszystko, jakbym byla wiecznie na obczyznie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-25 o 11:28 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
poduszeczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 19:05   #7
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez poduszeczka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

nie radze juz sobie sama, stad ten watek. Postaram sie w skrocie- 3 lata trmu wyjechalam na studia- miasto, ktore wybralam jest 7h od domu, studia- nie jest zle, praca bedzie ale bez szalu. Glownym powodem wyboru tego miasta byl moj chlopak (oszukiwalam sama siebie, ze wcale nie, ale tak bylo) , z ktorym jestesmy kilka dobrych lat razem. Kochamy sie, mam znajomych, mialabym pewnie prace ale jest jeden problem-nie znosze tego miasta. Nie wiem, czy dlatego, ze jestem tak daleko od domu, czy przez fakt, ze gdyby nie moj tz nigdy bym w nim nie byla i juz dawno bym z niego wyjechala czy wszystko po trochu,ale mecze sie strasznie, nie czuje sie w nim dobrze. Wracam do domu rzafko, wiec mialam czas by sie zaklimatyzowac, polubic je- nic z tego.

I tu pojawia sie moj dylemat- moge w tym roku wyjechac, pojsc do miasta blizej domu, na uczelnie ktora daje mi wieksze pole do popisu i na spelnienie moich planow, ale jest mniejsze, wszyscy strasza, ze nie znajde pracy. Poza tym, zaczniemy zyc z tz na odleglosc, za jakis czas moze sie przeprowadzic, ale bardzo niechetnie.

czy cos jest ze mna nie tak, ze nie potrafie odnalezv sie w tym miescie i chce rzucic te 3 lata zycia? Mimo, ze mam tz ktorego kocham, nie potrafiesie tam odnalezc??? Co zrobilybysvie na moim miejscu??
Wyjechałabym do miasta w którym twierdzisz, iż jest lepsza uczelnia. Pracę docelową to możesz podjąć po studiach w każdej miejscowości w której będą oferty, więc nie musisz żyć w mieście studenckim, może to być przecież etap przejściowy, na czas studiów.

W jakiej odległości jest miasto w którym obecnie studiujesz od miasta do którego chciałabyś się przenieść?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 19:47   #8
poduszeczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Wyjechałabym do miasta w którym twierdzisz, iż jest lepsza uczelnia. Pracę docelową to możesz podjąć po studiach w każdej miejscowości w której będą oferty, więc nie musisz żyć w mieście studenckim, może to być przecież etap przejściowy, na czas studiów.

W jakiej odległości jest miasto w którym obecnie studiujesz od miasta do którego chciałabyś się przenieść?
Odleglosc od domu obecnie to 350km, odleglosc miasta do ktorego chcialabym isc od domu to 50km

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-25 o 11:29 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
poduszeczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 19:56   #9
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez poduszeczka22 Pokaż wiadomość
Odleglosc od domu obecnie to 350km, odleglosc miasta do ktorego chcialabym isc od domu to 50km
Zapytam inaczej: jaka byłaby odległość między Tobą a chłopakiem?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 20:04   #10
poduszeczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Zapytam inaczej: jaka byłaby odległość między Tobą a chłopakiem?
Rzeczywiscie pogmatwałam -300km
poduszeczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 20:22   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez poduszeczka22 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie pogmatwałam -300km
moze nie pogmatalas tylko juz teraz nie planujesz tam jezdzic?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 20:46   #12
poduszeczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
moze nie pogmatalas tylko juz teraz nie planujesz tam jezdzic?
Mysle, ze raz na 2 tyg będę w stanie pojechać, ale to tyle. To nie jest jakaś wielka przeszkoda ale jednak znacząca zmiana.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-25 o 11:30 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
poduszeczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 20:48   #13
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Miałam ten sam problem. Wszyscy mi wmawiali, że popełniam błąd, ale ja postawiłam na swoim. W końcu czuję się komfortowo i jestem zadowolona z uczelni
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 20:55   #14
poduszeczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5944144 1]Miałam ten sam problem. Wszyscy mi wmawiali, że popełniam błąd, ale ja postawiłam na swoim. W końcu czuję się komfortowo i jestem zadowolona z uczelni [/QUOTE]

Dziwi mnie bardzo ta presja ze strony niektórych ludzi, ktorym wydaje sie, ze studia w wiekszym miescie to od razu kariera, a jakakolwiek zmiana to wielki błąd..

A czy mogę zapytać czy jestes z tz teraz na odległość, czy nie dotyczyla Cie ta kwestia??
poduszeczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 21:31   #15
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Dla mnie ogólna sympatia dla miasta jest ważna. Wiadomo, związek bardzo ważna rzecz, ale chyba nie potrafiłabym mieszkać w miejscu, którego nie lubię. Najprawdopodobniej bym się przeniosła na Twoim miejscu.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 21:38   #16
poduszeczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dla mnie ogólna sympatia dla miasta jest ważna. Wiadomo, związek bardzo ważna rzecz, ale chyba nie potrafiłabym mieszkać w miejscu, którego nie lubię. Najprawdopodobniej bym się przeniosła na Twoim miejscu.
Mam bardzo podobnie, uważam, że miasto ma wpływ na nasze samopoczucie i styl życia. Niestety wielkszosc osob z ktorymi rozmawiam uważa, że "wydziwiam", mam przeciez chlopa, studia, mozliwosci to po co to zmieniac. Wiec bilam sie z myslami, ze moze rzeczywiscie cuduje..

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-25 o 11:40 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
poduszeczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:20   #17
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

350 km i 7h? Czym Ty jeździsz? xD

Ogólnie rozumiem Cię w 100%, wyjechałam na studia na drugi koniec Polski żeby nie studiować w którymś z miast blisko domu, bo ich po prostu nie lubiłam, źle się tam czułam. Wszyscy odradzali, były awantury ale uparłam się i pojechałam i nie żałuję. Dla mnie to jest podstawa żeby dobrze czuć się w miejscu w którym się mieszka, po co się męczyć?
Tylko czy jesteś na 100% pewna że w tym mniejszym mieście będzie Ci dobrze? Lubisz je?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:32   #18
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Rozumiem, ze przeprowadzilas się 350km głownie dla chłopaka...
Czy nie jest przypadkiem tak, ze teraz próbujesz od niego uciec?
A szkola była i jest tylko pretekstem (?)
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:38   #19
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze przeprowadzilas się 350km głownie dla chłopaka...
Czy nie jest przypadkiem tak, ze teraz próbujesz od niego uciec?
A szkola była i jest tylko pretekstem (?)
Też takie odniosłam wrażenie...liczy się tylko odległość od domu... nie od ukochanego....
Być może to podświadoma ucieczka od nieudanego związku.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 23:15   #20
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Zmiana muasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Cytat:
Napisane przez poduszeczka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

nie radze juz sobie sama, stad ten watek. Postaram sie w skrocie- 3 lata trmu wyjechalam na studia- miasto, ktore wybralam jest 7h od domu, studia- nie jest zle, praca bedzie ale bez szalu. Glownym powodem wyboru tego miasta byl moj chlopak (oszukiwalam sama siebie, ze wcale nie, ale tak bylo) , z ktorym jestesmy kilka dobrych lat razem. Kochamy sie, mam znajomych, mialabym pewnie prace ale jest jeden problem-nie znosze tego miasta. Nie wiem, czy dlatego, ze jestem tak daleko od domu, czy przez fakt, ze gdyby nie moj tz nigdy bym w nim nie byla i juz dawno bym z niego wyjechala czy wszystko po trochu,ale mecze sie strasznie, nie czuje sie w nim dobrze. Wracam do domu rzafko, wiec mialam czas by sie zaklimatyzowac, polubic je- nic z tego.

I tu pojawia sie moj dylemat- moge w tym roku wyjechac, pojsc do miasta blizej domu, na uczelnie ktora daje mi wieksze pole do popisu i na spelnienie moich planow, ale jest mniejsze, wszyscy strasza, ze nie znajde pracy. Poza tym, zaczniemy zyc z tz na odleglosc, za jakis czas moze sie przeprowadzic, ale bardzo niechetnie.

czy cos jest ze mna nie tak, ze nie potrafie odnalezv sie w tym miescie i chce rzucic te 3 lata zycia? Mimo, ze mam tz ktorego kocham, nie potrafiesie tam odnalezc??? Co zrobilybysvie na moim miejscu??
To na pewno decyzja o zmianie miasta a nie rozstaniu? Co tak naprawdę nie odpowiada Ci w obecnym mieście?

W nowym mieście nie jest powiedziane że będziesz utrzymywać relacje z dotychczasowymi znajomymi. Nie będziesz też wcale częściej w domu. Będziesz mieć tam po prostu bliżej ale nie na tyle blisko żeby sobie wyskoczyć wieczorem i tego samego dnia wrócić bo kolejnego dnia rano uczelnia. Wolne weekendy będziesz dzielić między TŻ a rodzinę - czyli dalej będzie do pokonania kilka godzin jazdy ale w drugą stronę. No i będziecie mogli przyjeżdżać na zmianę.

Poza tym lepsza uczelnia ale większe problemy z pracą? O jakim mieście myślisz docelowo Ty a o jakim Twój partner?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 04:41   #21
Koci Pazur
Rozeznanie
 
Avatar Koci Pazur
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 823
Dot.: Zmiana miasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Uczelnia lepsza, to na plus. Ale problem z pracą. Oczywiście po ukończeniu studiów nikt Cię lina okrętową w tym mniejszym mieście nie przywiąże, ale jednak czegoś w zawodzie, albo w okolicach, mogłabyś się w większym mieście pewnie doszukać i już na magisterce i po nie mieć pustki w CV. Chyba że w tym mniejszym też znajdziesz.

Ja bym się mocno zastanowiła, co oznacza fakt, że p kilku latach związku wolisz być 300 km od chłopaka, niż 350 kilometrów od domu. Sama wiesz, że uczelnia to tylko przykrywka, wspominasz o niej mimochodem, ale tak naprawdę chodzi o Twoje samopoczucie w mieście.

Mieszkacie razem z chłopakiem? Dobrze Wam się układa? Ja, jeśli miałabym możliwość studiowania i rozwoju tam gdzie jestem to nigdy w życiu nie wyprowadziłabym się na dwa lata daleko od faceta, którego kocham. A nawet jeśli Wasz związek przetrwa, to co potem? Tż chyba nie jest entuzjastą przeprowadzki do mniejszego miasta. Rozmawialiście w ogóle o tym, co zrobicie? Może po studiach jakieś inne miasto wchodziłoby w grę?

Myślę, że to kwestia priorytetów, ale jakby mi facet powiedział, że wyprowadza się 300km ode mnie bo chce być bliżej domu, to myślę, że byśmy się pożegnali.
__________________
"W ramach występów artystycznych planuję zaprosić jakiegoś człowieka, co uprawia sport i wtedy on będzie uprawiał sport, a my będziemy z niego szydzić, jak to nie jest świetna zabawa, to nie wiem, co nią jest."

-16kg - 5/8kg to go
Koci Pazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 09:58   #22
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Zmiana miasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

Nie wmawiajcie dziewczynie, że ucieka od chłopaka, bo słowem nie wspomniała, że im się nie układa.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
350 km i 7h? Czym Ty jeździsz? xD
Piechotą. Nie wpadłaś na to, że może jedzie z przesiadką?
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:10   #23
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zmiana miasta na mniejsze-czy popełniam błąd?

a czemu Autorka usunela wszystkie posty?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 11:10:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.