Patenty na bycie NAJ :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 11:13   #1201
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ostatnio wyczytaalam ze fajnym sposobem na nawilenie buzki jest przekroic kapsulki z witamina a i e i rozsmarowac na twrzy lub zrobic tak z wiesiolikiem co myslicie? ja wyprubuje
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 16:17   #1202
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dla mnie na poparzenia najlepszy jest surowy ziemniak-przekroić na pół i pocierać, trzymać w tym miejscu. Po pół godzinie ból mija. I gojenie jest dużo szybsze
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:54   #1203
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

przeczytałam caluśki watek!mnóstwo wspniałych rad
dodam swoje sposoby na bycie naj

TWARZ-zmywam tonikiem ziaja ,oczy płynem,kłade dobry krem na twarz i zawsze pod oczy + olej rycynowy na rzesy.
rano zawsze bez wyjątków makijaz-czarna kreska na górnej powiece to super efekt + tusz +podklad tylko zimą+cien jasny na powieki + korektor
peling i maska 2-3 razy w tygodniu

CIAŁO-do kąpieli zawsze sól lub płyn,po kapieli antycelulit lub na rozstepy,różnie.
krem do stóp codziennie.
raz na rok guam duze opakowanie !
antyperspirant zawsze rano!

tak na lepsze samopoczucie i dla urody łykam kwasy omega3 ,pije zielona i czerwona herbate,duzo wody,z przerwami centrum i inneov na celulit.

a tak wogole to mam bzika na punkcie kosmetyków z wyzszej półki i raz na kilka miesiecy zaszaleje i kupie np.ostatnio krem diora pod oczy .takie zakupy sprawiaja mi mega przyjemnosc i daja wiekszą wiare w skutecznosc kosmetyku.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:45   #1204
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

watek lekko upada wiec nieco podnosze

polecam nafte...na wlosy oczywiscie ale nietypowo bo na wzmocnienie kolorku
u mnie nafta z kasztanowych wloskow zrobila piekny ciemny brazik!!! sama bylam zaskoczona, bardzo mi to odpowiadaoczywiscie to troche trwa i tez pewnie nie kazdemu tak zadziala ale jak ktos chce to nie zaszkodzi.
ja nafte podgrzewam lekko nad gazem i taka cieplą smaruje wloski na noc, nielktorzy polecaja smarowac na godzine lub kilka ale naprawde nie wiem jak oni to potem zmywaja
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:17   #1205
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Ostatnio wyczytaalam ze fajnym sposobem na nawilenie buzki jest przekroic kapsulki z witamina a i e i rozsmarowac na twrzy lub zrobic tak z wiesiolikiem co myslicie? ja wyprubuje
Nie lepiej sobie kupić dermogal a+e ? a kapsułki łykać.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:24   #1206
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
watek lekko upada wiec nieco podnosze

polecam nafte...na wlosy oczywiscie ale nietypowo bo na wzmocnienie kolorku
u mnie nafta z kasztanowych wloskow zrobila piekny ciemny brazik!!! sama bylam zaskoczona, bardzo mi to odpowiadaoczywiscie to troche trwa i tez pewnie nie kazdemu tak zadziala ale jak ktos chce to nie zaszkodzi.
ja nafte podgrzewam lekko nad gazem i taka cieplą smaruje wloski na noc, nielktorzy polecaja smarowac na godzine lub kilka ale naprawde nie wiem jak oni to potem zmywaja

ja probowalam kiedys sie bawic z ta nafta na wlosy i jakos na opakowaniu bylo napisane ze nalozyc przed myciem 20 min czy jakos tak...

w kazdym razie nie moglam tego domyc i 3 dni chodzilam z tlustymi wlosami (Choc mylam codziennie)
ohyda...
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:26   #1207
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
ja probowalam kiedys sie bawic z ta nafta na wlosy i jakos na opakowaniu bylo napisane ze nalozyc przed myciem 20 min czy jakos tak...

w kazdym razie nie moglam tego domyc i 3 dni chodzilam z tlustymi wlosami (Choc mylam codziennie)
ohyda...
ja tak samo... ale po olejku rycynowym tak nie mam
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 21:43   #1208
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

używam tej nafty do włosów od ok 2 m-cy raz w tygodniu ale chyba nie zauważyłam jakichś spektakularnych zmian no i rzeczywiście ciężko ją zmyć... a tak liczyłam na nią po opiniach, o których sie naczytałam, ale nie pomogła póki co na moje wypadające włosy

wracając do wątku - porady są świetne, nie przeczytałam wszystkiego, ale już planuję "wcielić w życie" peeling kawowy, a6w i ćwiczenia izometryczne
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:50   #1209
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Ostatnio wyczytaalam ze fajnym sposobem na nawilenie buzki jest przekroic kapsulki z witamina a i e i rozsmarowac na twrzy lub zrobic tak z wiesiolikiem co myslicie? ja wyprubuje
Możliwe, że coś w tym jest, bo np do serum antyoksydacyjnego z BU też się dodaję wit E z rozkrojonej kapsułki
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:06   #1210
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez monk111 Pokaż wiadomość
używam tej nafty do włosów od ok 2 m-cy raz w tygodniu ale chyba nie zauważyłam jakichś spektakularnych zmian no i rzeczywiście ciężko ją zmyć... a tak liczyłam na nią po opiniach, o których sie naczytałam, ale nie pomogła póki co na moje wypadające włosy

wracając do wątku - porady są świetne, nie przeczytałam wszystkiego, ale już planuję "wcielić w życie" peeling kawowy, a6w i ćwiczenia izometryczne

co do usuwania nafty z wloskow to naprawde trzeba ja trzymac cala noc przynajmniej i oczywiscie nie lac pol buteleczki prawda, ze pisza ze 20 min trzymac, ale to jest na maksaaa nierealne, nie wiem kto to wymyslil
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:53   #1211
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

W sensie, ze łatwiej zmywa się po całej nocy niż po 20 minutach?? Też mam ochotę na naftę ale nie chcę bawić się w zmywanie dzieczyny pisały też, że można zmieszać z odżywką żeby łatwiej schodziła.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 15:12   #1212
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Oh! jaki cudowny wątek

Jak pięknie być kobietą, uświadamiam to sobie z każdym dniem, kiedy staję się coraz starsza, dojrzalsza, KOBIECA

Moje patenty na bycie NAJ! :

1. SAMOOPALACZ! Na buźkę plus filtry, zero opalania twarzy!
2. ZALOTKA!- nic tak pięknie nie podkreśli naszego spojrzenia jak podkręcone rzęsy
3. SZTUCZNE RZĘSY!- nie wychodzę bez nich na imprezę, kiedy patrzę na dyskotece na inne kobiety, a później zobaczę siebie przelotem w lustrze, wyglądam jak gwiazda Hollywoodu
A faceci padają
4. Na co dzień kreseczka linerem na górnej powiece + tusz, i kulkami błysk na policzkach. Nie ma nic bardziej wdzięcznego jak skromny, uwodzicielski makijaż na dzień
5. Konturówka do ust, pięknie podkreśla i wyrównuje usta. ZAWSZE świeżo zastrugana!!! Żadnego malowania grubych krech!
6.BIAŁA PERŁA- i ząbki są jak marzenie białe
7. Duże okulary
8. krem pod oczy Flos lek z arniką
9. wyregulowane brwi!!! i zrobiona henna.
10. Likwidacja wąsika woskiem.
11.Zawsze zadbane paznokcie, one są naszą wizytówka, i niektóre Panie nawet nie zdają sobie sprawy, jak mężczyźni zwracają na to uwagę. Obowiązkowo żel na stopach z ślicznym, czystym frenchem, bądź czerwony lakier. Uhhh Dłonie- odepchane/wycięte skórki i posmarowane oliwką. Na noc rękawiczki + wazelina.
12. peeling kawowy, po kąpieli na mokra skórę oliwka w żelu.
13. wysokie obcasy!
14. I PODSTAWA!!!! :

ZAWSZE BYCIE NATURALNĄ I ŚWIADOMĄ SWOJEJ KOBIECOŚCI OSOBĄ, ORAZ DUŻO UŚMIECHU
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:06   #1213
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez maszka4 Pokaż wiadomość
Oh! jaki cudowny wątek

Jak pięknie być kobietą, uświadamiam to sobie z każdym dniem, kiedy staję się coraz starsza, dojrzalsza, KOBIECA

Moje patenty na bycie NAJ! :

1. SAMOOPALACZ! Na buźkę plus filtry, zero opalania twarzy!
2. ZALOTKA!- nic tak pięknie nie podkreśli naszego spojrzenia jak podkręcone rzęsy
3. SZTUCZNE RZĘSY!- nie wychodzę bez nich na imprezę, kiedy patrzę na dyskotece na inne kobiety, a później zobaczę siebie przelotem w lustrze, wyglądam jak gwiazda Hollywoodu
A faceci padają
4. Na co dzień kreseczka linerem na górnej powiece + tusz, i kulkami błysk na policzkach. Nie ma nic bardziej wdzięcznego jak skromny, uwodzicielski makijaż na dzień
5. Konturówka do ust, pięknie podkreśla i wyrównuje usta. ZAWSZE świeżo zastrugana!!! Żadnego malowania grubych krech!
6.BIAŁA PERŁA- i ząbki są jak marzenie białe
7. Duże okulary
8. krem pod oczy Flos lek z arniką
9. wyregulowane brwi!!! i zrobiona henna.
10. Likwidacja wąsika woskiem.
11.Zawsze zadbane paznokcie, one są naszą wizytówka, i niektóre Panie nawet nie zdają sobie sprawy, jak mężczyźni zwracają na to uwagę. Obowiązkowo żel na stopach z ślicznym, czystym frenchem, bądź czerwony lakier. Uhhh Dłonie- odepchane/wycięte skórki i posmarowane oliwką. Na noc rękawiczki + wazelina.
12. peeling kawowy, po kąpieli na mokra skórę oliwka w żelu.
13. wysokie obcasy!
14. I PODSTAWA!!!! :

ZAWSZE BYCIE NATURALNĄ I ŚWIADOMĄ SWOJEJ KOBIECOŚCI OSOBĄ, ORAZ DUŻO UŚMIECHU
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:26   #1214
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, dwa pytania:
- czy ktoras wkleilaby przepis na peeling kawowy? ciagle sie przewija, a konkretnej recepty nie znalazlam
- czy olejek rycynowy na wlosy uzywacie solo? z nafta tez mam kiepskie doswiadczenia, potwornie sie zmywa i dodatkowo placze mi wlosy

Co do depilacji wasika, ze swojej strony polecam cudowny wybielacz Sally Hansen. Depilacja staje sie zbedna.. jasnych wloskow praktycznie nie widac, a nawet jesli, to calkiem uroczo to wyglada
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:43   #1215
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dwa pytania:
- czy ktoras wkleilaby przepis na peeling kawowy? ciagle sie przewija, a konkretnej recepty nie znalazlam
- czy olejek rycynowy na wlosy uzywacie solo? z nafta tez mam kiepskie doswiadczenia, potwornie sie zmywa i dodatkowo placze mi wlosy

Co do depilacji wasika, ze swojej strony polecam cudowny wybielacz Sally Hansen. Depilacja staje sie zbedna.. jasnych wloskow praktycznie nie widac, a nawet jesli, to calkiem uroczo to wyglada

Wpisz w wyszukiwarce "peeling kawowy" jest wątek o nim
kawa(zaparzona lepiej dziala)+sól+np.zel pod prysznic(cos zeby rozprowadzic na ciele)
Do tego mozesz poeksperymentowac dodajac np.cynamon(tez super wygladza skore),smietane itd.itd...

Olejek rycynowy mozna nalozyc sam(polecam pierw go podgrzac.Latwiej sie rozprowadza) a mozna tez np z zoltkiem z jajka
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:45   #1216
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dwa pytania:
- czy ktoras wkleilaby przepis na peeling kawowy? ciagle sie przewija, a konkretnej recepty nie znalazlam

pzrepis na peeling kawowy:
1,2 łyzeczki kawy
zagotowana woda
kremowy żel pod prysznic( wedle uznania, jesli chcesz zeby peeling mniej "drapał" zmieszaj go z żelem)

Przyrządzenie: kawę zalewamy wrzątkiem, następnie wedle uznania mieszamy z żelem.

Ja tam robie bez zelu a skóra taka mięciuska , mm
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:08   #1217
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Rozpuszczalna moze byc? Wielkie dzieki.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:42   #1218
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

no wiadomo, ze nie moze... bo sie rozpusci
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:11   #1219
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Witam!
Udało się! Przebrnęłam przez cały wątek! Rewelacja! Teraz moja kolej. Naj nie jest, ale sie staram. Pewnie sporo rzeczy sie powtórzy.
No to jadymy:
- peeling kawowy raz w tygodniu
- szampon oczyszczający raz w tygodniu potem maska na włosy
- normalnie włosy myję szamponami z rzepy i nakładam odżywkę do spłukiwania
- co 1,5-2 miesiące chodzę do fryzjera, nie farbuję włosów
- depilacja
- 1-2 razy w tygodniu peeling twarzy
- 1-2 w tygodniu maseczka oczyszczająca i jak sobie przypomne to nawilżająca
- raz w tygodniu manicure i pedicure
- mycie twarzy żelem bez SLS
- kwasy
- na dzień krem nawilżający, na noc cos bardziej treściwego
- filtry cały rok
- gruba warstwa kremu do stóp + skarpety na noc
- krem do rąk mam zawsze przy sobie
- na noc nakładam wazeline na usta
- po peelingu nakładam grubą warstwę balsamu do ciała lubie AA therapy z mocznikiem
- prysznic letni lub zimny, nie przepadam za kąpielami, włosy zawsze spłukuję zimną wodą,
- krem pod oczy 2 razy dziennie
- dokładny demakijaż
- co do diet to jak do tej pory żadnej nie stosowałam, uwielbiam wszelkiego rodzaju sałatki, owoce i mięcho
- lubie zieloną herbatę, wieczorem mięta
- soki rozcieńczam wodą, oprócz marchewkowych
- makijaż delikatny: puder, tusz do rzęs, czasami korektor
- basen
- rano piję kawkę słuchając ulubionej muzyki, a kot gryzie mnie po stopach

Chyba wszystko.
Niczym nowym nie zaskoczyłam.
Pozdrawiam
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 10:12   #1220
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny! czy p. kawowy mozna tez stosowac na twarz? pytam bo ja ten piling stosuje od daaawna (ale w wersji antycell-z cynamonem) ale na ciało a teraz mnie tak naszło, ze może na twarz tez sie nada? tylko bez cynamonu wtedy oczywiscie
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 12:02   #1221
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić sprawdzony i genialny sposób na poparzenie nie wiem czy na wszystkich działa i czy na każdy rodzaj oparzenia, ale mi pomogło. Kiedy na rękę chlusnęła mi poważna ilość rozgrzanego oleju z patelni, dałam pod lodowatą (!) bieżącą wodę i tak trzymałam ze dwie minuty. Później kostką lodu przykładać trochę, osuszyć rękę i posmarować czymś tłustym, najlepiej smalcem. Dziewczyny, mi po takiej akcji nie wyszedł nawet bąbel, nic, kompletnie! Jakby nic mi się w rękę nie stało. Ważne jest tylko żeby to wszystko zrobić natychmiast po poparzeniu, ja rękę pod wodę wsadziłam sekundę po tym jak wylałam na nią olej. W każdym razie sposób przetestowany na mnie, potwierdzony

to antyrada chyba???
Jeśli chodzi o schłodzenie oparzenia, jak najbardziej tak. Jeśli chodzi o smarowanie czymś tłustym - tego NIE WOLNO robić - ciesz się, że nic Ci się nie stało, zresztą przy I stopniu rzadko kiedy pojawiają się bąble, dlatego żaden Ci nie "wyskoczył". Takie praktyki mogą tylko poważnie zaszkodzić, zwłaszcza jeśli oparzenie jest np. rozległe.
Po schłodzeniu oparzenia można je przykryć ewentualnie chłodzącym hydrożelowym opatrunkiem lub posmarować schlodzonym w lodówce TERMI. Żadnym tłuszczem!
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 16:50   #1222
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

oparzenie powinno sie polewac zimna woda a nastepnie posmarowac panthenolem..
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 17:05   #1223
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

oparzenie powinno sie polewac zimna woda a nastepnie posmarowac panthenolem..prosze o skasowanie jednego przez moda

Edytowane przez sylwek
Czas edycji: 2008-10-02 o 17:06 Powód: powtorzenie
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 18:19   #1224
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
dziewczyny! czy p. kawowy mozna tez stosowac na twarz? pytam bo ja ten piling stosuje od daaawna (ale w wersji antycell-z cynamonem) ale na ciało a teraz mnie tak naszło, ze może na twarz tez sie nada? tylko bez cynamonu wtedy oczywiscie

no jasne ze mozesz ja mieszam wtedy kawe z zelem do twarzy
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:08   #1225
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
co do usuwania nafty z wloskow to naprawde trzeba ja trzymac cala noc przynajmniej i oczywiscie nie lac pol buteleczki prawda, ze pisza ze 20 min trzymac, ale to jest na maksaaa nierealne, nie wiem kto to wymyslil
Ja naftę zmywam po 1 myciu i włosy są po prostu bardziej lśniące, a o to mi chodzi Nie wyobrażam sobie trzymać jej przez całą noc, zwłaszcza, że producent wyraźnie napisał - 10 minut Ja trzymam max 1h.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:15   #1226
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
no jasne ze mozesz ja mieszam wtedy kawe z zelem do twarzy
Lepiej nie, kawa jest zbyt gruboziarnista na twarz...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:33   #1227
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
to antyrada chyba???
Jeśli chodzi o schłodzenie oparzenia, jak najbardziej tak. Jeśli chodzi o smarowanie czymś tłustym - tego NIE WOLNO robić - ciesz się, że nic Ci się nie stało, zresztą przy I stopniu rzadko kiedy pojawiają się bąble, dlatego żaden Ci nie "wyskoczył". Takie praktyki mogą tylko poważnie zaszkodzić, zwłaszcza jeśli oparzenie jest np. rozległe.
Po schłodzeniu oparzenia można je przykryć ewentualnie chłodzącym hydrożelowym opatrunkiem lub posmarować schlodzonym w lodówce TERMI. Żadnym tłuszczem!

Naprawdę? Ja tą radę usłyszałam od babci bodajże, sprawdziłam na sobie i działa. Ja bardzo łatwo ulegam oparzeniom i normalnie miałabym straszne piekące bąble, a tak to nic mi nie było. A dlaczego nie można tłuszczem?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:37   #1228
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

widze, że zdania co do kawy na twarz są podzielone, hmmm
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:37   #1229
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja naftę zmywam po 1 myciu i włosy są po prostu bardziej lśniące, a o to mi chodzi Nie wyobrażam sobie trzymać jej przez całą noc, zwłaszcza, że producent wyraźnie napisał - 10 minut Ja trzymam max 1h.
ja mam po nafcie tluste i matowe Ale za to dzisiaj nlozylam sobie na 3 godzinki olejek rycynowy +żółtko z jajka i sa śliczne

co do kawy ja robie nia peeling na twarz ale rzadko
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:04   #1230
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, zlitujcie sie nad prostym, ciemnym czlowiekiem: jaka konretnie ma byc ta kawa??!! jakiej Wy uzywacie? to maja byc po prostu ziarna kawy?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.