Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 189 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 11:23   #5641
Kasiulanka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny łuszczę się w okół ust broda nos jak po tygodniu cosmelanu a miałam dzisiaj być pikna Buczuś ja jakoś inaczej reagują na pigmanorm - miała być skóra zaczerwieniona i lekko łuszcząca a jest odwrotnie Ratunku
Dome ty wczorajsza to nic z porównaniem mnie dzisiejszej
Buczuś duchem jestem z tobą na zakupach i kto tu się spóźnił?
CASSATTA - chyba już taka uroda większości wizażanek, po zoraku też usta i broda mi odpada. Chyba inaczej się nie da, tylko czy ten odplamiacz zlikwiduje plamy? Jak Ci się uda (trzymam kciuki!!!) to też tak będę.
P.S Dzięki za zaprzyjaźnienie
Kasiulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 11:30   #5642
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

U mnie sytuacja przedstawia się nieco inaczej
Wystartowałam cosm 2 w poniedziałek popołudniu czyli dzisiaj kończy sie czwarta doba... i zmuszona byłam opracowac plan awaryjny n/t napadu pieczenia twarzy bezpośrednio po zastosowaniu cosm2 - na miesca z których już zeszła skóra ... próbowałam wystawiac twarz za okno, jednak wczoraj wieczorm wiatr ustał i nic mi to nie pomagało, próbowałam ( podpatrzone z reklamy męskiego balsamu po goleniu) wsadzic twarz do zamrażaki, ale mam tam full i nie mogę gęby zmieścic ..i nagle eureka, gdy zamykałam wieczorem drzwi od sypialni ( zamszyście to uczyniłam) powiało na mnie - lekką bryzą ... więc teraz po nałożeniu cosm2 macham jak ta durna drzwiami... i sie wietrzę. Po chwili przechodzi. jednak następuje takie ściągnięcie skóry, że boję się usta otworzyc by mi nie popękały, więc nakładam hydravital. W tym momencie znowu piecze jak jasna choelra, normalnie siury po rajtach, jakby ten choelrny cosm2 sie znowu uaktywniał... i zaraz przechodzi... nastepnie znowu mnie ściąga i wtedy nakładam Bepanthen maś i tu jest już O>K> Jednak wyglądam dalej jak kupa wielbłąda i w tym stanie nie ma szans bym opuściła dom
Rusza sie skóra na szyi i dekolcie, ale bardzo rachitycznie - a moje pieprzone w bambus czoło, tam gdzie są te cholerne plamiska - nic, a nic. zero reakcji wrrrrr
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 11:48   #5643
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny łuszczę się w okół ust broda nos jak po tygodniu cosmelanu a miałam dzisiaj być pikna Buczuś ja jakoś inaczej reagują na pigmanorm - miała być skóra zaczerwieniona i lekko łuszcząca a jest odwrotnie Ratunku

Cytat:
Napisane przez Kasiulanka Pokaż wiadomość
CASSATTA - chyba już taka uroda większości wizażanek, po zoraku też usta i broda mi odpada. Chyba inaczej się nie da, tylko czy ten odplamiacz zlikwiduje plamy? Jak Ci się uda (trzymam kciuki!!!) to też tak będę.
P.S Dzięki za zaprzyjaźnienie

No dobra i ja sie przynam niedługo będę się miziać pigmanormem dzięki cassattce i liczę na małe obdzieranko bez buraka ale zobaczymy


dome, a może spróbuj z zimnym nawiewem z suszarki lub małym wiatraczkiem, lub wachlarzem (jak prawdziwa dama)
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 11:51   #5644
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No dobra i ja sie przynam niedługo będę się miziać pigmanormem dzieki cassi i liczę na małe obdzieranko bez buraka ale zobaczymy


dome, a może spróbuj z zimnym nawiewem z suszatki lub małym wiatraczkiem, lub wachlarzem (jak dama)
...Kochana próbowałam suszarką...ale ten zimny nawiew nie jest do końca taki zimny i mało nie padłam Wachlarza cholera nie mam a też o nim myslałam ... Próbowałam podpaskami, ale są za wąskie... więc te drzwi to normalnie AMERYKA
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 11:56   #5645
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dZIEWCZYNY poproszę posłuchajcie ...ja sie poryczałam
http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:07   #5646
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
dZIEWCZYNY poproszę posłuchajcie ...ja sie poryczałam
http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA


Domciu- piękne to było, taaaaki talent.
a wiesz co ten człowiek robił wcześniej??? sprzedawał telefony komórkowe w sklepie i tak sobie podśpiewywał za ladą.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:11   #5647
blazedy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
blazedyale fajowo,mamy nastepna doktorke.A masz kochana plamy?
A Ty co? Z nocki czy innego kontynentu?
wybacz myslalam,ze Ty idziesz spac.Czytam troche za szybko

Witam wszystkie cosmelanki ,
chyba tego zabrakło mi w pierwszym mojej wypowiedzi. Sory.
Szkoda mi się dziewczyny zrobiło, bo sama przechodziłam te długie bóle glowy i wiem co to znaczy.

Plamy mam oczywiście , siedzę teraz na urlopie bo w sobotę miałam papkę z cosmelanu 1 na twarzy. Teraz się już tylko łuszczę.
Zanim zrobiłam ten zabieg i wogóle podjełam decyzję, żeby zaryzykować poczytałam troche Waszych wypowiedzi. Dzięki nim siedzę teraz i patrze na czerwoną twarz, odrywające sie skórki i też jak inne dziewczęta bardziej łuszcząca sie brodę.
I marzę, że te wstrętne plamiska znikną i 'będę normalna".
Ja nie z nocki ani innego kontynentu tylko jakoś dziwnie już czułam się rano wyspana.

dome - przez chwile nie wątpiłam w Waszą inteligencję, dużo tu mądrych rzeczy napisałyście
madziunia 77 - napewno wszystkie dziewczyny będa trzymać kciuki za udane wesele i .......małżeństwo oczywiście

ahoj reszta cosmelanek, pozdrawiam serdecznie.
blazedy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 12:14   #5648
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

oj bachledka bachledka no to razem się łuszczymy
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:14   #5649
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
dZIEWCZYNY poproszę posłuchajcie ...ja sie poryczałam
http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA

Jejku jakie ciary mnie przeszlyNie lubie takich programow,ale widze,ze dla takich nieziemskich talentow jednak warto
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:22   #5650
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja też nie przepadam, jednak całkiem przypadkiem na tego człowieka "wpadłam"... normalnie rewelacja !!! ... niektórzy latami cwiczą głos, a on ot sobie sprzedawał i nucił
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-17 o 12:49
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:38   #5651
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
dZIEWCZYNY poproszę posłuchajcie ...ja sie poryczałam
http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA
Dome to bylo piekne cala jestem w ciarach
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 12:39   #5652
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium jak Twoj piesek?

Juz uciekla
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:40   #5653
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

NORMLNIE wymiekłam isłucham jak opętana ...chyba zaraz sobie płytę Pucciniego nabędę, obok ostatnio nabytej Guns&Roses i Coldplay ( buczka viva la vida)
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:46   #5654
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

blazedy- Wszystkie cie witamy nowa Cosmelanko. Kochana My tu same mądre rzeczy piszemy, tylko czasami jesteśmy nienormalne, bo My cosmitki- cosmelanki.
Jak sie wczujesz w cosmelan, uzależnisz sie od Nas to zrozumiesz.


Ominęły mnie zbiorowe zakupy, buczka pewnie szaleje jak opętana, a ja siedze w robocie i wyczekuje wikendu.


Domcia- to może więcej smaruj tego cosmelanu na czoło? a z dekoldu złazi skóra? Bo pisałas że na szyi Ci sie rusza, a niżej jak.

.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:54   #5655
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja pierdzuuuuuuuuuuuu Pozazdrościłam Ivonce i dowiedziłam się wczoraj,że w mojej " wsi " robią mikijaże permenente Zadzwoniłam i umówiłam się za tydzień na górną kreskę .Marzą mi się jeszcze usta ,brwi ...etam,wszystko mi się marzy
Pogrubienie lini rzęs kosztuje 350 zł , grubsza kreska 450 zł.Co jest lepsze ? Dziewczyny doradźcie Co powinnam wiedzieć , o co zapytać .
Wiem,że babka robi te makijaże od 8 lat na barwnikach amerykańskich.To są fakty reszta to tylko achy i ochy mojej rozmówczyni .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:56   #5656
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
blazedy- Wszystkie cie witamy nowa Cosmelanko. Kochana My tu same mądre rzeczy piszemy, tylko czasami jesteśmy nienormalne, bo My cosmitki- cosmelanki.
Jak sie wczujesz w cosmelan, uzależnisz sie od Nas to zrozumiesz.


Ominęły mnie zbiorowe zakupy, buczka pewnie szaleje jak opętana, a ja siedze w robocie i wyczekuje wikendu.


Domcia- to może więcej smaruj tego cosmelanu na czoło? a z dekoldu złazi skóra? Bo pisałas że na szyi Ci sie rusza, a niżej jak.

.
Tam własnie madziulka - nie żałuje cosmelanu, udaje ( nakładając cosm2 w okolicach czoła), ze nie pamiętam przestrogi Iv - mam byc sknerą

Szyja i dekolt sie rusza... słabo i cienko tak jakoś, ale się rusza A jak Twoje poszukiwania bukietu ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:04   #5657
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry Kochane

Już sporo do Was napisałam i mnie kompletnie wywaliło z Opery

Madziusia to Twoje ostatnie dni wolności Który bukiet w końcu wybrałaś?

Domciu nawet obdarta ze skóry wyglądasz ślicznie. Małżowin jest stale w kontakcie?

Wysłuchałam tego pana z youtube, głos niesamowity, tylko zastanawiam się czy występ w takim programie coś zmieni w jego życiu?

Ane paczka od Ciebie z cos1 i zmywaczem już dotarła Jak Twoje czółko?

Ja z maską jeszcze muszę się wstrzymać na wypadek, gdyby okazało się, że muszę kontunuować kroplówki, oczywiście nie moje lecz mojego pieska. Biedny ponad trzy doby nic nie jadł, schudł jak chart, tylko łepek i ogon mu pozostały bernardyńskie Strasznie się męczył, jest wycieńczony, słabiutki ale powoli wraca mu apetyt. Nie będę Was tym zanudzać, ja w każdym razie teraz żyję głównie nim.

Występ naszych polityków, a zwłaszcza jednego, w Brukseli uważam za skutek wygłodzonego umysłu. Że też nie ma na niego żadnego sposobu. Oby wytrzymać do 2010 roku.

Jak wyniki rentgena???

Po edycji:


Buczka przez Ciebie wpadłam w wir sprzątania! Nowa pralka cały czas pierze, ja wyrzucam stare klamoty, chce mi się zrobić przemeblowanie...

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-10-17 o 13:08 Powód: przez Buczkę!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:17   #5658
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ja pierdzuuuuuuuuuuuu Pozazdrościłam Ivonce i dowiedziłam się wczoraj,że w mojej " wsi " robią mikijaże permenente Zadzwoniłam i umówiłam się za tydzień na górną kreskę .Marzą mi się jeszcze usta ,brwi ...etam,wszystko mi się marzy
Pogrubienie lini rzęs kosztuje 350 zł , grubsza kreska 450 zł.Co jest lepsze ? Dziewczyny doradźcie Co powinnam wiedzieć , o co zapytać .
Wiem,że babka robi te makijaże od 8 lat na barwnikach amerykańskich.To są fakty reszta to tylko achy i ochy mojej rozmówczyni .
Czy to aby nieza wcześnie na permanentny Ale zrób, jelsi już mozna, ponieważ efekt będzie napewno cudny.
Ja też bym chciała, ale nie wiem gdzie go zrobic sobie może też kreskę gorną
Wcześniej waliłam na twarz tyle podkładu, że nie było potrzeby robi kresek ... musiałabym je odgruzowywa z tapety, bybyło wogóle widoczne
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:21   #5659
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domciu, anturium- poszukiwania bukieciku trwają. Dziś ide do kwiaciarni w mojej "wsi"i zobaczę Co mi mogą zaproponować.Po wszelkich rozważaniach i przemyśleniach to Chciałabym ażurkowe storczyki(bo kojarzą mi sie z lulsusem- a ja lubieje luksus, moj TZ też), albo tulipany- Domciu fajny pomysł( delikatne jak ja i oryginalne i nietypowe - też jak ja- a oto chodzi) a jak nie bedzie tego to bedą roże( odzwierciedlenie miłości, wierności, nic że pospolite--- ale piękne) eeeeech kochane - ja to ogrodniczka jestem przecież i wszystkie kwiaty Kocham i w każdym kwiatku znajde coś z siebie. To co by nie było to bedzie ok- aby kolorem pasowało.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 13:25   #5660
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Domciu nawet obdarta ze skóry wyglądasz ślicznie. Małżowin jest stale w kontakcie?
Ja z maską jeszcze muszę się wstrzymać na wypadek, gdyby okazało się, że muszę kontunuować kroplówki, oczywiście nie moje lecz mojego pieska. Biedny ponad trzy doby nic nie jadł, schudł jak chart, tylko łepek i ogon mu pozostały bernardyńskie Strasznie się męczył, jest wycieńczony, słabiutki ale powoli wraca mu apetyt. Nie będę Was tym zanudzać, ja w każdym razie teraz żyję głównie nim.
Małżowin w kontakcie czas cały jest Ja biorę się za meblowanie i remont pokoju Najmłodszej Gadziny ... więc ręce pełne roboty.Wczoraj już złożyłam większe łóżeczko, dzisiaj myślę jak tu skoczyc do Castoramy ( w tym stanie ) i farbę zakupci
Ja też psiara i koniara jestem
Mojego psa ratowałam osobiście, gdyz był juz tak wycieńczony, że weterynarz nie pozowlił go przewozic do lecznicy ... więc sama mu kroplówki podłączałam, na stole w kuchni... i tak z nim siedziałam i go uratowałam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:33   #5661
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

......ja tez dołączam sie do grona psiar, koniar, kociar i rybciar.
Tak kochane ja reanimowałam swoją rybkę- tą którą kiedyś zdjęcie Wam wysłałam. Dopadł ją pasożyt- miała bardzo obszarpane płetwy i codziennie robiłam jej kąpiele w roztworze nadmanganianiu. Byłam pewna że zdechnie a serce mnie tak bolało ale ona przeżyła i do dziś spełnia moje życzenia. dlatego jest taka wyjątkowa. Żyje juz 2,5 latka to tyle co moje cosmelanowe życie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:37   #5662
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome

Wklejam mojego młodszego synka z tym właśnie pieskiem do albumu.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:41   #5663
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Juz widziałam SUPER... tylko szkoda, że psinka jest chora ,życzę mu zdrówka jak najwięcej ... Twoje Dzieciaki też pewnie cierpią ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:43   #5664
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dome

Wklejam mojego młodszego synka z tym właśnie pieskiem do albumu.

Dziecinstwo mi sie przypomnialoMoj dziadek mial takie dwa psy.Najmadrzejsze zwierzaki jakie kiedykolwiek spotkalam.Anturium psina piekna.Trzymam mocno za niego kciuki

Synek tez sliczny
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:46   #5665
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A to moja rybka- niech spełnia mażenia o cerze bez plamisk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rybka%20i%20ja%20002.jpg (50,1 KB, 6 załadowań)
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:51   #5666
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium- noo piekna psina. bedzie dobrze zobaczysz.



A wiecie co tyle już postów natrzaskałyśmy i co???????? Nie przenoszą nas ani nie zamykają? A może "góra" o nas zapomniała. A może takie grzeczne jesteśmy , aniołki, cudowne że możemy sobie grezdać i plotować bez końca.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:58   #5667
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Tak, ja także nigdy nie spotkałam mądrzejszego psa. On po prostu mówi oczami, jest po prostu niezwykły, ma charakter, opiekował się swoim kolegą od czasu, gdy tamten miał 6 tygodni, teraz obydwaj są dorośli i stanowią niezłą "sforę". Mam jeszcze dwa kotki, które żyją w absolutnej symbiozie z moimi psami. Dzieci nie wprowadzałam w niuanse związane ze zdrowiem psiny, wiedzą niewiele ale to celowe, nie chcę żeby i one przeżywały to tak, jak ja.
Madziusiu złotą rybkę ratowałaś! Jak się kocha zwierzęta, to po prostu wszystkie.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:59   #5668
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dziecinstwo mi sie przypomnialoMoj dziadek mial takie dwa psy.Najmadrzejsze zwierzaki jakie kiedykolwiek spotkalam.Anturium psina piekna.Trzymam mocno za niego kciuki

Synek tez sliczny
A mój TŻ z dobroci serca kotka przygarnął w poniedziałek, ale osiołek jeden nie pomyslał, że skoro nieregularnie pracuje, to biedne kociątko zanim sie zaklimatyzuje, to fixum dyrdum dostanie, nie mówiąc o kocich zabawach w otwartym salonie, przedpokoju i kuchni.
Tak więc zwierza wzięłam ja kochaniutki jest, nauczony czystości i najbardziej lubi zap... z papilotem z gąbki - pruje jak strzała!
Na szczęscie udało nam sie znaleźć mu dom na stałe - dziś tylko musze z nim do weta na szczepienie i juz mam stresa, jak on biedaczek to zniesie.... Pewnei sie obrazi na mnie że go bede siłą zmuszać, żeby mu pani wet. dupke pokłuła
A jutro go oddam, buuuuuuuuuuuuuuuuuu....
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 14:08   #5669
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Tak, ja także nigdy nie spotkałam mądrzejszego psa. On po prostu mówi oczami, jest po prostu niezwykły, ma charakter, opiekował się swoim kolegą od czasu, gdy tamten miał 6 tygodni, teraz obydwaj są dorośli i stanowią niezłą "sforę". Mam jeszcze dwa kotki, które żyją w absolutnej symbiozie z moimi psami. Dzieci nie wprowadzałam w niuanse związane ze zdrowiem psiny, wiedzą niewiele ale to celowe, nie chcę żeby i one przeżywały to tak, jak ja.
Madziusiu złotą rybkę ratowałaś! Jak się kocha zwierzęta, to po prostu wszystkie.


.....tak mi było ciężko z tymi moimi zabiegami cosmelanowymi, że mój TZ wpadł na taki genialny pomysł że kupił mi tą rybke żeby mi tak lepiej było. No i tak sie człowiek przyzwyczaja jak do członka rodziny i takie jakieś uczucia, ze jak mi ryba zachorowała to ja razem z nia.
eeee bo ja taka jakaś uczuciowa.....szkoda mi Twojego pieska- to też członek rodziny- jakby na to nie patrzeć.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 14:08   #5670
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

KOBIETY kOCHANE - CZY PIECZENIE PO NAŁOŻENIU COSMELANU KIEDYŚ PRZECHODZI ?
IV- JA TY MIAŁŚ KOCHANA ? POWIEDZ KOLEŻANCE POPROSZĘ
Nie nakładam cosm2 w okolice oczu, by mi kości nie wylazły, ale nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania np. za tydzień
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.