Guerlain-kolorówka - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 16:20   #3601
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A daja cieply kolor? czy raczej sa utrzymane w chlodnej tonacji?
jak otworzyłam pudełeczko to myślałam, że są dosyć ciepłe, zwłaszcza brązowe kuleczki, ale na twarzy wyglądają raczej chłodno.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:21   #3602
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Moje upatrzone na ebayu Beższiki wykupione Przyznać się, która mi je sprzątnęła sprzed nosa
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:22   #3603
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Oooo jak chlodny to git będą dobre na cieplejsze dni
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:54   #3604
madziusss17
Przyczajenie
 
Avatar madziusss17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Oooo jak chlodny to git będą dobre na cieplejsze dni

paaaczcie : love:


http://allegro.pl/item763229320_najn...riales33g.html
madziusss17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:56   #3605
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

madziusss17 Czytalas poprzednie strony? Wkleilam ten link jakies 3-4 strony temu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 17:20   #3606
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez madziusss17 Pokaż wiadomość
No paczymy, paczymy I to już od wczoraj.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 18:07   #3607
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ej ej!!!
odpisala mi ta dziewczyna z allegro. oczywiscie zrodla nie moze zdradzic, ale "Źródła zdradzić nie moge, ale nie są sprowadzane, lada moment będą w sklepach."
i najlepsze - przeslala mi zdjecia, ktore oczywiscie od razu Wam wklejam
i ..... na jednym z nich [pierwsze, ktore tu wklejam] widac, ze te meteoryty maja POLSKA NAKLEJKE! taka jak w drogeriach na kartonikach maja produkty selektywne!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! !!!!!!!!!!!!! czyli moze beda u nas?????????????????????? ???????
aleście naprodukowały!!!
oby były u nas - chętnie je pomacam! bo na zdjęciach to wydają mi się cieplejsze niż Mythic
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 18:34   #3608
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kulaski z bliska ... http://www.temptalia.com/guerlain-me...hotos-swatches Szczerze powiem, ze te drobiny nie wygladaja mi zbyt zachecajaco ... ale zanim zaczne jeczec, chce pomacac wlasnorecznie.
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 18:50   #3609
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Paskudne Niech oni lepiej wizazanki zatrudnia, wymysla im cale kopy trafionych kombinacji, a nie takie popluczyny po poprzednikach
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:04   #3610
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Jestem po całodniowym testowaniu imperiales i z moich spostrzeżeń wynika że drobinki mają większe niż mythic, ze srebrnym połyskiem i tu dziwna sprawa, drobinek w świetle dziennym nie widać, za to w sztucznym troszkę tak ja nie jestem zwolenniczką bazarowego błysku, ale ta subtelność którą dają podoba mi się tak sobie myślę że na co dzień będą idealne na poliki, a na większe wyjścia spokojnie je można walnąć na całą twarz (dzisiaj na przykład miałam je na całej twarzy, nic nie ściemniało, buzia wyglądała naturalnie, tylko z takim delikatnym glow).
Za zdjęcia przepraszam ale nie jestem jeszcze master of aparat
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:05   #3611
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Kulaski z bliska ... http://www.temptalia.com/guerlain-me...hotos-swatches Szczerze powiem, ze te drobiny nie wygladaja mi zbyt zachecajaco ... ale zanim zaczne jeczec, chce pomacac wlasnorecznie.
Kurczę, no za dużo nawalili tego pomarańczowego złota czy co to tam jest to ciemne...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 19:07   #3612
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

ech to ja chyba zacznę polować na motyle. Coraz bardziej się do tego skłaniam. kto chętny?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:11   #3613
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

misia, piękna fota kulencji

Ja, gdybym sobie jednak kupiła swoje pudło, to na bank wywaliłabym te najciemniejsze, starozłote (jaki to kolor, u licha ?!) kulki

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-10-06 o 19:12
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:16   #3614
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
uwierz mi, one sa wszystkie okropne i przerazajace! do tego najbardziej mnie denerwuje to ze sa opryskliwe i nie dosc, ze nie znaja sie na tych kosmetykach to patrza sie na czlowieka jak na zlodzieja:/ chyba ze masz na sobie futro z norek i pelno zlota
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no niestety tak to jest.. paniom w sieciowkach wydaje sie, ze samo przebywanie miedzy tymi regalami ze znanymi firmami tak je uszlachetnia, ze sa ponad nami wszystkimi. i nie ma znaczenia, ze nie znaja sie kompletnie na tym, co robia, ani, ze ja po kilku miesiacach zainteresowan markowa kolorowka wiem wiecej o ich asortymencie [i o tym, czego jeszcze nie maja, a miec beda]. one i tak albo beda patrzec z gory, albo wciskac jakies cos, kiedy ja DOKLADNIE wiem po co przyszlam i nie oczekuje juz zadnej porady od miejscowych pan [kiedys naiwnie myslalam, ze cos doradza, ale teraz juz po prostu chce, zeby mi nie przeszkadzaly jak cos ogladam i nie paletaly sie pod nogami, kiedy podazam w strone kasy ]...
bardzo chcialabym trafic do jakiegos miejsca z kompetentnymi paniami... takimi, zeby faktycznie umialy mi doradzic, pomalowac itp...
chyba trzeba sie przejechac do Paryza i odwiedzic firmowy sklep Gueraina
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
dimiti we Wro jest tak samo. Ostatnio poszlam do Douglasa-ja jak to ja-cała na czarno, w glanach, ale z idealnym makijazem. Oglądalam szafe Guerlain i juz kątem oka widzialam,ze jedna juz chce leciec mi "ku ratunku" (ja akurt skonczylam oglądac) machnęłam włosami i poszlam dalej babka dala sobie spokoj.

Niecierpie tego ich nachalnego zachowania. Kiedy ide do perfumerii to dokladnie wiem PO CO. Niecierpie tych bab bo kompletnie sie nie znaja, nie potrafia doradzic, nie są zorientowane w asortymencie.... Czasem to mnie szlag trafia....

Kiedys pamietam poszlam do Sephory po probki EL DW i źle wypowiedzialam nazwe "Estee Lauder"... kobieta popatrzyla sie na mnie jak na jakas wieśniare (a bylam jeszcze w ramonesce i glanach). A jak jej pokazalam puder z Estee i powiedzialam, ze chce cos ladnego dobrac to zrobila wielkie oczy i szybciutko zmienila ton

Durne babska
Podpisuję się w stu procentach pod waszymi słowami Baby w drogeriach są niekompetentne, zadzierają nosa, traktują cię protekcjonalnie bo przecież robią ci wielką łaskę że u nich kupujesz. A jeszcze jak masz swój indywidualny styl ubierania się (ja kiedyś ubierałam się podobnie jak Immolation ) to już na wejściu jesteś dla nich skreślona Bogu dziękować że w Anglii nie mam z tym problemu, chociaż ubieram się inaczej niż w młodszych latach to nikt nie patrzy na mnie dziwnie jak pytam się o nowości czy testery. Panie są na tyle uprzejme że się nie wtrącają jak oglądam, podchodzą tylko z przemiłym uśmiechem i pytają czy mogą mi w czymś doradzić. Traktują cie jak klienta bez względu na to co nosisz na sobie. Inna sprawa to to że tutaj bardzo często Angielki na zakupy wybierają się w powyciąganych dresach, więc może ja w normalnych ciuchach jestem jakąś odskocznią

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
misia, piękna fota kulencji

Ja, gdybym sobie jednak kupiła swoje pudło, to na bank wywaliłabym te najciemniejsze, starozłote (jaki to kolor, u licha ?!) kulki
Te ciemne mają taki herbatnikowy kolor i jako jedyne w całym opakowaniu mają złote drobinki których za cholerę nie widać na twarzy i dobrze że nie widać
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:25   #3615
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Kulaski z bliska ... http://www.temptalia.com/guerlain-me...hotos-swatches Szczerze powiem, ze te drobiny nie wygladaja mi zbyt zachecajaco ... ale zanim zaczne jeczec, chce pomacac wlasnorecznie.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Paskudne Niech oni lepiej wizazanki zatrudnia, wymysla im cale kopy trafionych kombinacji, a nie takie popluczyny po poprzednikach
Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Jestem po całodniowym testowaniu imperiales i z moich spostrzeżeń wynika że drobinki mają większe niż mythic, ze srebrnym połyskiem i tu dziwna sprawa, drobinek w świetle dziennym nie widać, za to w sztucznym troszkę tak ja nie jestem zwolenniczką bazarowego błysku, ale ta subtelność którą dają podoba mi się tak sobie myślę że na co dzień będą idealne na poliki, a na większe wyjścia spokojnie je można walnąć na całą twarz (dzisiaj na przykład miałam je na całej twarzy, nic nie ściemniało, buzia wyglądała naturalnie, tylko z takim delikatnym glow).
Za zdjęcia przepraszam ale nie jestem jeszcze master of aparat
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Kurczę, no za dużo nawalili tego pomarańczowego złota czy co to tam jest to ciemne...
no kurka wodna. Dla mnie przy mojej zaróżowionej karnacji ta wersja to strzał w stopę jednak. Już się ucieszyłam ze herbatnik toto ma w sobie ale widzę ze to bardziej herbatka niż herbatnik.
Liczyłam na lekki brązer- widmo dla bladawców ale jednak chyba odpuszczę (obmacawszy je uprzednio ofkors)

Róż lub "coś" do kolorków toto nie jest - zbyt jasne, a za rozświetlacz o takiej barwie już mnie lusterko pozdrowi. No to cóż, smutno; bye, bye i oczekuję kolejnej propozycji...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:27   #3616
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
misia, piękna fota kulencji

Ja, gdybym sobie jednak kupiła swoje pudło, to na bank wywaliłabym te najciemniejsze, starozłote (jaki to kolor, u licha ?!) kulki
co za pomysł! chyba zaraz się ich pozbędę

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aleście naprodukowały!!!
oby były u nas - chętnie je pomacam! bo na zdjęciach to wydają mi się cieplejsze niż Mythic
nie są
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 20:08   #3617
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
co za pomysł! chyba zaraz się ich pozbędę

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------



nie są
:/
to ja już nie wiem - muszę na nie popatrzeć...
Jak minie podejdą - 200zł do przodu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 20:32   #3618
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
:/
to ja już nie wiem - muszę na nie popatrzeć...
Jak minie podejdą - 200zł do przodu
takie one dziwne jakieś
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 20:51   #3619
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kurcze, a mi sie podobaja
No ale zobaczymy na zywo.. Moze mi przejdzie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 21:00   #3620
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Beige Chic powróciły na tru

Oczywiście już kliknięte, wolę nie czekać, aż znów nóg dostaną Wkrótce dołączę do grona użytkowniczek meteorytów
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:09   #3621
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mnie jednak do końca nie pasują te nowe kuli, za dużo tam tego pomarańczu jak dla mnie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:16   #3622
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja to sobie po prostu Mythic sprawie i tyle Sa chlodne z tego co pisalyscie i chyba by byly dobre dla mnie. Chociaz jak na nie patrze to ten rozowy kolor mnie przeraza
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:34   #3623
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Kulaski z bliska ... http://www.temptalia.com/guerlain-me...hotos-swatches Szczerze powiem, ze te drobiny nie wygladaja mi zbyt zachecajaco ... ale zanim zaczne jeczec, chce pomacac wlasnorecznie.
mi sie dosc podobaja
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
dimiti we Wro jest tak samo. Ostatnio poszlam do Douglasa-ja jak to ja-cała na czarno, w glanach, ale z idealnym makijazem. Oglądalam szafe Guerlain i juz kątem oka widzialam,ze jedna juz chce leciec mi "ku ratunku" (ja akurt skonczylam oglądac) machnęłam włosami i poszlam dalej babka dala sobie spokoj.

Niecierpie tego ich nachalnego zachowania. Kiedy ide do perfumerii to dokladnie wiem PO CO. Niecierpie tych bab bo kompletnie sie nie znaja, nie potrafia doradzic, nie są zorientowane w asortymencie.... Czasem to mnie szlag trafia....

Kiedys pamietam poszlam do Sephory po probki EL DW i źle wypowiedzialam nazwe "Estee Lauder"... kobieta popatrzyla sie na mnie jak na jakas wieśniare (a bylam jeszcze w ramonesce i glanach). A jak jej pokazalam puder z Estee i powiedzialam, ze chce cos ladnego dobrac to zrobila wielkie oczy i szybciutko zmienila ton

Durne babska
no i jak tutaj sie nie wsciec na te kobiety? do Ciebie chociaz podchodza a u mnie jedna stoi po lewej stronie, druga po prawej i gapia sie na mnie a ja czuje sie jak jakis okaz w cyrku
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
MAM NOWE METEORYTY

przepraszam za wykrzykiwanie, ale nie mogłam się opanować

Immolation - dlatego kocham UK wiem po co idę i nikt mi się nie narzuca, uffff.
Ty szczesciaro!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Oby ! Nie będziesz musiała chodzić do sklepu, w którym się źle czujesz

Gratulacje. I jakie wrażenia ? Jaką masz karnację ? Jak Twoim zdaniem wypadają w porównaniu z motylami, beż szikami i dajmy na to...pastelami albo winterkami ?
oj mam nadzieje i oby byla kolorowka givenchy i ysl
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
podobają mi się - pierwsze wrażenie. Jestem b. blada i używam b. jasnych podkładów. Są zdecydowanie zimniejsze od beżów i wyglają na mnie lepiej niż beże. Są też wg. mnie bardzie błyszczące od mythiców i beżów. Motyli nie używałam, są ciemniejsze od winterków, ale ciągle bardzo subtelne. Chyba je lubię bardziej niż moje do tej pory ulubione mythicki
czyli bardzo ciekawe chetnie sie na nie skusze

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Jestem po całodniowym testowaniu imperiales i z moich spostrzeżeń wynika że drobinki mają większe niż mythic, ze srebrnym połyskiem i tu dziwna sprawa, drobinek w świetle dziennym nie widać, za to w sztucznym troszkę tak ja nie jestem zwolenniczką bazarowego błysku, ale ta subtelność którą dają podoba mi się tak sobie myślę że na co dzień będą idealne na poliki, a na większe wyjścia spokojnie je można walnąć na całą twarz (dzisiaj na przykład miałam je na całej twarzy, nic nie ściemniało, buzia wyglądała naturalnie, tylko z takim delikatnym glow).
Za zdjęcia przepraszam ale nie jestem jeszcze master of aparat
czyli warto bylo kupic?
Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Podpisuję się w stu procentach pod waszymi słowami Baby w drogeriach są niekompetentne, zadzierają nosa, traktują cię protekcjonalnie bo przecież robią ci wielką łaskę że u nich kupujesz. A jeszcze jak masz swój indywidualny styl ubierania się (ja kiedyś ubierałam się podobnie jak Immolation ) to już na wejściu jesteś dla nich skreślona Bogu dziękować że w Anglii nie mam z tym problemu, chociaż ubieram się inaczej niż w młodszych latach to nikt nie patrzy na mnie dziwnie jak pytam się o nowości czy testery. Panie są na tyle uprzejme że się nie wtrącają jak oglądam, podchodzą tylko z przemiłym uśmiechem i pytają czy mogą mi w czymś doradzić. Traktują cie jak klienta bez względu na to co nosisz na sobie. Inna sprawa to to że tutaj bardzo często Angielki na zakupy wybierają się w powyciąganych dresach, więc może ja w normalnych ciuchach jestem jakąś odskocznią
ehm zanim u nas kobiety beda takie jak u Ciebie to nam troche minie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:56   #3624
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ale ja nienawidze jak podchodzą Jak bede czegos potrzebowac to sie spytam. A ja wiem, ze jak wejde to zaraz przybiegaja
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 22:32   #3625
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ale ja nienawidze jak podchodzą Jak bede czegos potrzebowac to sie spytam. A ja wiem, ze jak wejde to zaraz przybiegaja
ale to tez nie jest ich wina do konca bo pamietam jak ja pracowalam w sklepie to mielismy taka karte wedlug, ktorej musielismy obslugiwac klienta i trzeba bylo do niego podejsc bo jak tego nie robilismy to mielismy -10% z wyplaty wiec wiesz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 23:10   #3626
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Nie no ja wiem bo pracowalam swego czasu w Naturze

Bardziej mnie wkurza ten ich wzrok... taki z pogardą... a jeszcze jak przyjdzie ktos taki jak ja (w glanach itd) to juz w ogole widze jak im w oczach siekiery latają
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 23:12   #3627
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Nie no ja wiem bo pracowalam swego czasu w Naturze

Bardziej mnie wkurza ten ich wzrok... taki z pogardą... a jeszcze jak przyjdzie ktos taki jak ja (w glanach itd) to juz w ogole widze jak im w oczach siekiery latają
na pewno nie lataly im takie jak moim, kiedy weszlam a one plotkowaly wszystkie, tak na mnie spojrzaly, ze az mialam wyjsc, ale stwierdzilam, ze wtedy juz z siebie glupka zrobie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 23:14   #3628
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja to sobie po prostu Mythic sprawie i tyle Sa chlodne z tego co pisalyscie i chyba by byly dobre dla mnie. Chociaz jak na nie patrze to ten rozowy kolor mnie przeraza
Mythic mają chłodny odcień, co do różowych kulek to się zaczynam zastanawiać czy nie przeprowadzić w swoich mythic ich masowej egzekucji tak czasami jak mi światło pada na twarz to taką trochę różowością zajeżdża, ale tylko czasami. Ja to na etapie prób i błędów w nakładaniu jestem więc coś może po prostu jest nie tak, ale fakt faktem że różowego odcienia twarzy nie lubię
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 23:16   #3629
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No ja wlasnie tez nie lubier rozowego odcienia na twarzy. Jak dla mnie tylko czysty bezyk, biel. Zadnych rozow itp Dlatego wciaz sie wacham

A nie wiem jakie inne jeszcze kulki by mi podeszly
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 23:25   #3630
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No ja wlasnie tez nie lubier rozowego odcienia na twarzy. Jak dla mnie tylko czysty bezyk, biel. Zadnych rozow itp Dlatego wciaz sie wacham

A nie wiem jakie inne jeszcze kulki by mi podeszly
a ja myślę, że bardziej pasowałyby Ci nowe perełki, z tego co mówisz, bo te dziwaczne złote wcale nie dają ciepłej poświaty, takie dziwne

a ja właśnie lubię mythic, bo mi do twarzy w różowej poświacie ( a przynajmniej lubię tak myśleć )
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.