Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 20:42   #2551
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
tylko jeśli zamawiasz zestaw darmowych próbek. w jego skład wchodzą 3 podkłady, 1 róż i 1 korektor.

A tak w ogóle to witam wszystkie serdecznie. Do tej pory jedynie podczytywałam forum, przebrnęłam przez wszystkie kilkadziesiąt stron wątku, teraz czekam na flat topa i 2 zestawy próbek. Jupi!

Frenka, narazie jedynie wirtualna fanka minerałów
dzieki a Ty zamówiłaś dwa zestawy darmowych próbek? Można tak, czy coś dopłaciłaś?


ga7 - też tak robię zapisuje dokładnie moje wrażenia po użyciu podkładów w notatniku bez tego trwałabym w martwym punkcie jeśli chodzi o testowanie ;] a ilości próbek zazdroszę i tego, że ogarnęłaś to wszytsko ja kompetnie nie znam się na podkladać EDM
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:47
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:45   #2552
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki a Ty zamówiłaś dwa zestawy darmowych próbek? Można tak, czy coś dopłaciłaś?
można, ale w 2 oddzielnych zamówieniach. ale wykonać je można nawet chwilę po sobie
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:49   #2553
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki a Ty zamówiłaś dwa zestawy darmowych próbek? Można tak, czy coś dopłaciłaś?


ga7 - też tak robię zapisuje dokładnie moje wrażenia po użyciu podkładów w notatniku bez tego trwałabym w martwym punkcie jeśli chodzi o testowanie ;] a ilości próbek zazdroszę i tego, że ogarnęłaś to wszytsko ja kompetnie nie znam się na podkladać EDM
mozna osobnymi zamowieniami.

Ga7 juz trzecia dziś ujawniona dzielna samodzielna.

Bardzo mnie cieszy fakt że sa osoby, którym się chce czytać wątki (i nie tylko)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:52   #2554
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Bardzo mnie cieszy fakt że sa osoby, którym się chce czytać wątki (i nie tylko)
heh, u mnie to tak działa częściowo dlatego, że w zasadzie mam duużo innych rzeczy do roboty, więc znajduję sobie różne ciekawe zastępcze czynności. I, jak się okazuje, czasami dużo fajnych rzeczy można znaleźć, tak się obijając gdzieś na necie
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:52   #2555
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
korektor ciemniejszy zamowilas niz podlklady, kolorki podkladow sa rozbiezne w tonacji -ciekawe co Ci bedzie pasować
Oj no bo ja nie taka blada i nie ciemna jednocześnie nawet nie wiem jak się określić.
Zwykle używałam Vichy Lumineuse 00 ,dermablend 25 nude to są najjaśniejsze kolory vichy - dla mnie nie za jasne - idealne wręcz. No a tu takie EDM z tyloma odcieniami i się dziewczę gubi Jak coś będzie za jasne lub za ciemne to sobie pomieszam Tak to wykombinowałam

To forum zaraźliwym zdaje się być
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:54   #2556
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

hm a jak się spradzają te kosmetyki na skórze suchej/bardzo suchej słonnej do zaczerwień i podrażnień?trochę się obawiam,że wysuszą a minerały kuszą chcociaż miałam już Rhea i nie byłam zadowolona...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:56   #2557
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
heh, u mnie to tak działa częściowo dlatego, że w zasadzie mam duużo innych rzeczy do roboty, więc znajduję sobie różne ciekawe zastępcze czynności. I, jak się okazuje, czasami dużo fajnych rzeczy można znaleźć, tak się obijając gdzieś na necie
hahahaha wiem o co chodzi. Jak studiowałam i przygotowywałam się do egzaminów to wtedy zawsze miałam najczystsze mieszkanie I nawet lodówkę chciało mi się wtedy myć
Ale to było dawno i internet wtedy był jeszcze jakiś dziwny
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 21:05   #2558
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a ilości próbek zazdroszę i tego, że ogarnęłaś to wszytsko ja kompetnie nie znam się na podkladać EDM
inc0rrect - działałam metodą eliminacji

Czytałam cały wątek, porównywałam opisy cer forumek do kolorytu mojej cery i sprawdzałam, z czego forumki są zadowolone Od razu odpadły wszystkie fair (za jasne) - szukałam odcieni pomiędzy light a medium. Jeśli zamówione byłyby za jasne - potrzebuję medium, jeśli za ciemne - potrzebuję light.

Wiem też, że jestem latem, więc od razu odpadły mi wszystkie żółcie i goldy. Z pozostałych zamówiłam kolory.

Poza tym oglądałam makijaże na stronie EDM-a, oglądałam te, które mają podobny do mojego kolor włosów i oczu.

Aaaaa... i w sumie mniej oglądałam kolory na stronie, a więcej czytałam opisy tych kolorów - jakoś do mnie bardziej przemawiały.

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:10
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:34   #2559
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wreszcie udalo mi sie zlozyc zamowienie, niestety ja nie bylam taka zosia-samosia i bez waszej pomocy troche sie balam rzeczy do koszyka wkladac

Moje zamowienie:

1. Golden Fair (intensive)
2. Fawn (intensive)
3. Buff Perfect (matt)
4. Intensive Fair Concealer
5. Apple Blush
6. Flat Top
7. Long Handled Kabuki
8. Eye Kabuki
9. Oval Concealer Brush
10. Finishing Dust Sunshine
11. Start to Finish Rice Sunshine

I juz nie moge sie doczekac, niech przyjdzie jak najszybciej Ala sie w tym pewnie ze mna zgodzi, bo z EDM, tak jak i z Buff'd, zamawialysmy razem
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:34   #2560
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Ale się rozpisałam
bardzo nas to cieszy

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A jaki macie najlepszy sposób na nakładanie formuły semi-matte?
Pytam, bo przyszedł do mnie buff perfect i linen w tej formule i chciałabym któryś jutro wypróbować, ale rano nie mam czasu na bawienie się z kosmetykami
semi-matt nakładam jak każdą inną; najpierw stf fair potem pieczatkowanie flat topem

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mozna osobnymi zamowieniami.

Ga7 juz trzecia dziś ujawniona dzielna samodzielna.

Bardzo mnie cieszy fakt że sa osoby, którym się chce czytać wątki (i nie tylko)
tak, bardzo pozytywne zjawisko.
W zasadzie to dziwię się osobom którym się nie chce, bo z wywieszonym jęzorem przeczytałam cały wątek o edm w listopadzie (był wtedy krótszy) również udając że mam tyle do roboty zamiast uczyć się biochemii do kolokwium...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:38   #2561
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

tak, bardzo pozytywne zjawisko.
W zasadzie to dziwię się osobom którym się nie chce, bo z wywieszonym jęzorem przeczytałam cały wątek o edm w listopadzie (był wtedy krótszy) również udając że mam tyle do roboty zamiast uczyć się biochemii do kolokwium...
Tak, ja tez przeczytalam 3 watki zamiast uczyc sie do kolokwium z neurologii Co nie zmienia faktu, ze troche ciezko jest wybierac kosmetyki ogladajac zdjecia, ktore byly robione w roznym oswietleniu, roznymi aparatami, zwlaszcza jak ma sie trudny do okreslenia typ urody

EDIT: Rozwielitka, sprawdzilam Twoj profil, jestes z 88. Co studiujesz, ze biochemie masz na 2 roku?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:40
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 21:38   #2562
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

semi-matt nakładam jak każdą inną; najpierw stf fair potem pieczatkowanie flat topem
Dzięki, jutro spróbuję i zdam relację
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:44   #2563
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam nowe mineralomaniaczki! fajnie, ze jest nas coraz wiecej
Ja chyba jednak jestem EDM type. Po dosc sztywnych wrazeniach z Buff'd nalozylam fairly light EDM i poszlam do sklepow. No coz, wrazenia in plus sa niezaprzeczalne. Jutro jeszcze wybadam konkurenta przy dziennym swietle.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:48   #2564
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Tak, ja tez przeczytalam 3 watki zamiast uczyc sie do kolokwium z neurologii Co nie zmienia faktu, ze troche ciezko jest wybierac kosmetyki ogladajac zdjecia, ktore byly robione w roznym oswietleniu, roznymi aparatami, zwlaszcza jak ma sie trudny do okreslenia typ urody

EDIT: Rozwielitka, sprawdzilam Twoj profil, jestes z 88. Co studiujesz, ze biochemie masz na 2 roku?
biotchnologie na uw

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki, jutro spróbuję i zdam relację
powodzenia!

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Witam nowe mineralomaniaczki! fajnie, ze jest nas coraz wiecej
Ja chyba jednak jestem EDM type. Po dosc sztywnych wrazeniach z Buff'd nalozylam fairly light EDM i poszlam do sklepow. No coz, wrazenia in plus sa niezaprzeczalne. Jutro jeszcze wybadam konkurenta przy dziennym swietle.
też jestem edm-type
ostatnio liczyłam ile wydałam na zamówienia w edm, huhuuuuuuu
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:55   #2565
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja sobie nałożyłam kaganiec - do nastęnej wypłaty żadnych zamówień - znaczy się, oszczędzam, kryzys itp itd, a właściwie to muszę nowy zasilacz do lapka kupić no i 150 zł w plecy jestem (jak pomyślę, ile to minerałków... słaaaabo miii). Na szczęście wszystko mam, co potrzebuję, czekam na zamówienie z Pure Luxe, przynajmniej na kilka dni będę miała co testować...

Dziewczyny, macie jakiś trik na nakładanie sypkich cieni mineralnych? Bo mi ręce opadają, kombinuję jak mogę i ciągle mi się sypią na policzki. A takie śliczne kolorki, aż ślinka cieknie...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:00   #2566
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

O Rany ten wątek pędzi jak włoskie Pendolino
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:03   #2567
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakiś trik na nakładanie sypkich cieni mineralnych? Bo mi ręce opadają, kombinuję jak mogę i ciągle mi się sypią na policzki. A takie śliczne kolorki, aż ślinka cieknie...
Lusterko z możliwością nachylenia pod dowolnym kątem + malowanie oka w pozycji nachylonej = zero cienia na twarzy
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:06   #2568
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dostałam swoje nowe zamówienie z 10 stycznia mój brat ją odebrał od listonosza i przekazując mi, wpadł w konsternacje na widok moich podskoków radości
co prawda niewielka zawartość tej paczuszki, ale zawsze coś

New Flat Top Brush- wreszcie mmm... supermięciutki, o czym doskonale wiecie
cienie:
Mystic Night
Comfy
Cliche i Silver Gray Brow Color - na razie uzyłam tych dziś ok 18 i jak na razie trzymają się dzielnie, nic nie osadziło się w zagięciach powiek
co prawda ten szary jest do brwi, ale użyłam go także na powiekę.
podkłady:
Golden-Fawn
sample (Matte) - w słoiczku wydaje sią za żółty, ale oczywiście na razie go nie skreślam
Olive-Olive Fair
sample (Intensive) - wypróbowałam ten, ale było już ciemno, więc niestety w sztuczym świetle, jestem zadowolona, tylko czeka na prawdziwe wyzwanie tzn. światło dzienne
Beige-Sandy Fair
sample (Original Glo)
All Smiles sample- ma odcień taki pomarańczowawy, zresztą taki ma też na zdjęciu na stronce, ale myślałam, że będzie bardziej ceglasty. niemniej jednak pezentuje się całkiem ładnie, spróbuje go pomieszać z różem nick nack
Sunlight Color Corrector sample- obawiam się, że jednak nie do końca udało mu się ukryć moje okrpone cienie pod oczami

chętnie podzieliłabym się z Wami fotkami edm-owych zdobyczy, ale niestety mam zepsuty aparat

i jeszcze mam pytanie co do korektorów, których używacie pod oczy. co robicie, żeby nie podkreślały zmarszczek? normalnie mam jedną kreche pod oczami, bo nałożeniu korektora pojawiają się dwie nowe co robie nie tak?

czas pomyśleć nad kolejnym zamówieniem...
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:31   #2569
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
dostałam swoje nowe zamówienie z 10 stycznia mój brat ją odebrał od listonosza i przekazując mi, wpadł w konsternacje na widok moich podskoków radości
co prawda niewielka zawartość tej paczuszki, ale zawsze coś

New Flat Top Brush- wreszcie mmm... supermięciutki, o czym doskonale wiecie
cienie:
Mystic Night
Comfy
Cliche i Silver Gray Brow Color - na razie uzyłam tych dziś ok 18 i jak na razie trzymają się dzielnie, nic nie osadziło się w zagięciach powiek
co prawda ten szary jest do brwi, ale użyłam go także na powiekę.
podkłady:
Golden-Fawn
sample (Matte) - w słoiczku wydaje sią za żółty, ale oczywiście na razie go nie skreślam
Olive-Olive Fair
sample (Intensive) - wypróbowałam ten, ale było już ciemno, więc niestety w sztuczym świetle, jestem zadowolona, tylko czeka na prawdziwe wyzwanie tzn. światło dzienne
Beige-Sandy Fair
sample (Original Glo)
All Smiles sample- ma odcień taki pomarańczowawy, zresztą taki ma też na zdjęciu na stronce, ale myślałam, że będzie bardziej ceglasty. niemniej jednak pezentuje się całkiem ładnie, spróbuje go pomieszać z różem nick nack
Sunlight Color Corrector sample- obawiam się, że jednak nie do końca udało mu się ukryć moje okrpone cienie pod oczami

chętnie podzieliłabym się z Wami fotkami edm-owych zdobyczy, ale niestety mam zepsuty aparat

i jeszcze mam pytanie co do korektorów, których używacie pod oczy. co robicie, żeby nie podkreślały zmarszczek? normalnie mam jedną kreche pod oczami, bo nałożeniu korektora pojawiają się dwie nowe co robie nie tak?

czas pomyśleć nad kolejnym zamówieniem...
Dajesz za duzo korektora, przy minimalnym nakladaniu sa niewidoczne linie i takie tam, jak dasz za duzo produktu to zmartwienie gotowe. Szczegolnie zaczynajac przygode z minerałami ciezko jest uwierzyc w te sladowe ilosci do nakladania- dobrze ze zaczęlas od edm bo na widok innych próbek(firm) rzedłaby Ci mina a z edm są duze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 23:16   #2570
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
W międzyczasie zdążyłam zrobić 3 zamówienia (EDM 4.01 i 6.01, Buff'd 11.01) - wszystkie przyszły dzisiaj

.
szczesciara!!!
a ja dalej czekam EDM 23.12
Buffd 7.01...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 23:40   #2571
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pozwólcie, że jeszcze podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami nt formuł EDM i Buff'd.
Na temat koloru nie będę się wypowiadać. Na mojej skórze Apricot Buff = Pink Tan EDM - nie do odróżnienia
I tak Buff mam w formule original, a EDM - matte. Cera - mieszana, naczynkowa, widoczne pory. Podkłady nałożone na umytą skórę, bez kremu. Połowa twarzy maźnięta Buff, druga EDM.
Pół godziny po nałożeniu (drugi raz w życiu robiłam makijaż minełami):
Buff - piękne krycie, chociaż koloryt trochę nierówny, ciężko równo nałożyć i jeszcze te grudki . Nie widać naczynek, bardzo widoczne pory, twarz się błyszczy.
EDM - twarz gładziutka, nie ma podkreślonych porów, ładny, równy koloryt, mniej kryje. Bardzo zależy mi na kryciu naczynek, więc już nieomal skreśliłam EDM (przynajmniej w formule matte), ale dałam mu ostatnią szansę - miejsce przy nosie z naczynkami maźnęłam jeszcze raz. Efekt - idealny! Gładka twarz, jak bez makijażu.
Hm, z każdą minutą różnice się pogłębiają - EDM ideał, Buff - błysk z podkreślonymi porami.

Też macie takie odczucia, czy coś zrobiłam źle przy nakładaniu Buffa?

PS. Czy z takimi rozważaniami powinnam się przenieść na ogólny watek minerałowy, czy mogę tu? Bo tutaj się jakoś tak najlepiej czuję (w końcu już trzeci tydzień zaczytuję się przez pół nocy)
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 01:00   #2572
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Pół godziny po nałożeniu (drugi raz w życiu robiłam makijaż minełami):
Buff - piękne krycie, chociaż koloryt trochę nierówny, ciężko równo nałożyć i jeszcze te grudki . Nie widać naczynek, bardzo widoczne pory, twarz się błyszczy.
EDM - twarz gładziutka, nie ma podkreślonych porów, ładny, równy koloryt, mniej kryje. Bardzo zależy mi na kryciu naczynek, więc już nieomal skreśliłam EDM (przynajmniej w formule matte), ale dałam mu ostatnią szansę - miejsce przy nosie z naczynkami maźnęłam jeszcze raz. Efekt - idealny! Gładka twarz, jak bez makijażu.
Hm, z każdą minutą różnice się pogłębiają - EDM ideał, Buff - błysk z podkreślonymi porami.

Też macie takie odczucia, czy coś zrobiłam źle przy nakładaniu Buffa?
Każdy ma inne odczucia, bo i inną cerę. Jednym pory podkreśla Buff'd, innym EDM. To samo z matowieniem. Buff'd Original daje się nałożyć równomiernie i w taki sposób, aby porów nie podkreślał, trzeba popracować nad techniką, pisałyśmy o tym w wątku Buff'd. Podejrzewam, że nałożyłaś go po prostu za grubo.

Jeśli jesteś zadowolona z formuły Matte, tylko brakuje Ci krycia, to sięgnij po Intensive. Aplikuje się go łatwiej niż Buff'd Original.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-20 o 01:01
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 07:43   #2573
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Pozwólcie, że jeszcze podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami nt formuł EDM i Buff'd.
Na temat koloru nie będę się wypowiadać. Na mojej skórze Apricot Buff = Pink Tan EDM - nie do odróżnienia
I tak Buff mam w formule original, a EDM - matte. Cera - mieszana, naczynkowa, widoczne pory. Podkłady nałożone na umytą skórę, bez kremu. Połowa twarzy maźnięta Buff, druga EDM.
Pół godziny po nałożeniu (drugi raz w życiu robiłam makijaż minełami):
Buff - piękne krycie, chociaż koloryt trochę nierówny, ciężko równo nałożyć i jeszcze te grudki . Nie widać naczynek, bardzo widoczne pory, twarz się błyszczy.
EDM - twarz gładziutka, nie ma podkreślonych porów, ładny, równy koloryt, mniej kryje. Bardzo zależy mi na kryciu naczynek, więc już nieomal skreśliłam EDM (przynajmniej w formule matte), ale dałam mu ostatnią szansę - miejsce przy nosie z naczynkami maźnęłam jeszcze raz. Efekt - idealny! Gładka twarz, jak bez makijażu.
Hm, z każdą minutą różnice się pogłębiają - EDM ideał, Buff - błysk z podkreślonymi porami.

Też macie takie odczucia, czy coś zrobiłam źle przy nakładaniu Buffa?

PS. Czy z takimi rozważaniami powinnam się przenieść na ogólny watek minerałowy, czy mogę tu? Bo tutaj się jakoś tak najlepiej czuję (w końcu już trzeci tydzień zaczytuję się przez pół nocy)
Na pewno edm są minerałami które nakładamy warstwowo, im więcej cieniutkkich warstw tym lepsze krycie, na naczynka itd rozprowadz korektor, nie tylko miejscowo go można stosowac.
Buff dopiero do mnie leci ale joppa w formule havy też mi się nakładało cięzko, joppa w formule simple radiance łatwo, kremowo ale jedna warstw starczy, signature pomimo grudeczek w ten sam sposób co edm, meow jak edm tylko krycie i mat uzyskuje sie bardzo szybko.
Opisałam tylko nakładanie na sucho pędzlem, wiec metoda prób i błędów jest konieczna, jeszcze sa primery,nakładanie na mokro, rózne rodzaje cery itd
Jak pierwszym razem uzyskalaś zadowalający efekt to gratulacje!

IDEALNY KREM pod edm 100 ml za kilka złotych!!!
Jestem pod swoim własnym wrażeniem hehe po użyciu tego kremu i podkladu intensive po 15 minutach, własnie przed chwilą zrobiłam ten eksperyment i efekt boski. Konfiskuję córce krem i mam swojego fotoshopa na buzce. Krem jest trochę tłusty, więc nie kazdemu spasuje, ale dla mnie ich polaczenie to to czego poszukiwałam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-20 o 08:23
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:48   #2574
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko, a wchlonil Ci sie dobrze? znam ten krem, moj syn go ma zastanawiam sie, czy jego tlustosc nie zabilaby u mnie podkladu..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:10   #2575
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A myślicie ,że MAC PREP+PRIME SPF 50 - baza z filtrem, będzie się pod minerały nadawała ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:29   #2576
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A myślicie ,że MAC PREP+PRIME SPF 50 - baza z filtrem, będzie się pod minerały nadawała ?
ten filtr to tylko bajer, sama baza ma dobre opinie.
Ale pod minerały? Spróbuj mineralnie pełną gębą, start to finish albo finishing dust edm
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:40   #2577
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam
Dziś mam wolne i właśnie otrzymałam 2 paczUszki z EDM
Oto moja kolekcja i zaraz ide sie mazać.
O Boże nie wiem jak sie za to zabrać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDM brush.jpg (33,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm FINISH.jpg (40,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM korektor.jpg (38,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM PEDZLE.jpg (28,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM podkł.jpg (43,2 KB, 157 załadowań)
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:41   #2578
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ten filtr to tylko bajer, sama baza ma dobre opinie.
Ale pod minerały? Spróbuj mineralnie pełną gębą, start to finish albo finishing dust edm
Rozwielitko ty mineralna rozpustnico Nie namawiaj mnie do kolejnych zakupów na EDM , bo jeszcze pierwsza paczka nie przyszła

A ja w tej bazie taka zakochana tak ślicznie pachnie i wygładza skórę
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:44   #2579
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A myślicie ,że MAC PREP+PRIME SPF 50 - baza z filtrem, będzie się pod minerały nadawała ?
minerały całkiem nieźle się na niej prezentują
co do EDM, to na razie najmniej lubiana przeze mnie marka ''minerałowa''
Choć i tak jest znacznie lepiej niż moje początki z EDM, wychodzi tu posiadanie dobrego pędzla (flat top) i umiejętne nakładanie minerału stopniowo, cieniutkimi warstwami. Najlepiej wygląda na mnie formuła Intensive (mam ją na sobie na avatarze)
najgorzej matte i semi-matte. Brr. O-glow nie używałam.
Zauważyłam też że primer wiele daje, że warto nakładac go przed aplikacją podkładu bo wyraźnie poprawia aplikację i ogólny wygląd skóry po nałożeniu podkładu mineralnego.
Niestety korektory źle na mnie wygladają. Mam spore cienie pod oczami
2.jpg3.jpg
i do tego zmarszczki które każdy mineralny korektor podkreśla bardzo.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-20 o 10:48
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:04   #2580
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Rozwielitko ty mineralna rozpustnico Nie namawiaj mnie do kolejnych zakupów na EDM , bo jeszcze pierwsza paczka nie przyszła

A ja w tej bazie taka zakochana tak ślicznie pachnie i wygładza skórę
foxxxxy primerek to niebo a ziemia Bez start to finish fair wszytsko u mnie wygląda dużo gorzej. Jeśli bazę maca lubisz na pewno przetestujez to połączenie, zwłaszcza że agabil pisze że jest fajne. Przyznam się, że na sylwestra użyłam trochę bazy z sephory pod minerały i było rewelacyjnie.

a mineralną rozpustnicą jestem, dziś dostałam flat topa od gosiali i małe probkowe zamówienie z edm, cienie głównie. Szły 7 dni roboczych

Darianna25
fajne zamówienie Jak wrażenia?

agabil na awatarze wygladasz super! Bardzo mi się podobał Twój makijaż sylwestrowy!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.