Nieprzyjemna sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 20:10   #1
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Exclamation

Nieprzyjemna sytuacja


Podczas wakacji postanowiłam sobie dorobić jako pomoc domowa pomagając przy sprzątaniu.
Wczoraj byłam pierwszy raz u jednych Państwa, mają 2 córki w wieku ok 11-13 lat. Posprzątałam, ogólnie wszyscy byli zadowoleni.
Po powrocie do domu zauważyłam że zniknęło mi z portfela 10zł, ale pomyślałam ze może mi wypadły.(wiem że je miałam bo specjalnie wzięłam gdybym np. zgubiła bilet)
Dzisiaj poszłam po raz kolejny, w autobusie (wracając już do domu) zauważyłam że mam otwarty cały portfel(trudnio się go otwiera więc sam się nie otworzył) i brakuje 20 zł.

Wróciłam do domu i kompletnie nie wiedziałam co mam zrobić. Przecież 30 zł to nie jej jakaś fortuna ale sam fakt że zniknęły. Jako że jutro miałam iść tam znowu nie wiedziałam czy lepiej przemilczeć tą sytuację czy poinformować o tym.... Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją, byłam kompletnie zażenowana.
Po rozmowie z bratem, który stwierdził że tak tego nie zostawi, postanowiliśmy pojechać i wyjaśnić całą tą nieprzyjemną sytuację.

Oczywiście corka z dziwnym spokojem ozajmiała że ona tylko grała na komputerze przecież(moja torba była w jej pokoju przy komputerze)
Na koniec zostałam wyzwana że "jestem bezczelna i to są kpiny"
Po czym mamusia wyżuciła nas z mieszkania.

Nie wiem czy słusznie postąpiłam może powinnam poprostu zrezygnować z tej pracy i przemilczeć to zniknięcie pieniędzy. Jakie jest wasze zdanie
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:18   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Podczas wakacji postanowiłam sobie dorobić jako pomoc domowa pomagając przy sprzątaniu.
Wczoraj byłam pierwszy raz u jednych Państwa, mają 2 córki w wieku ok 11-13 lat. Posprzątałam, ogólnie wszyscy byli zadowoleni.
Po powrocie do domu zauważyłam że zniknęło mi z portfela 10zł, ale pomyślałam ze może mi wypadły.(wiem że je miałam bo specjalnie wzięłam gdybym np. zgubiła bilet)
Dzisiaj poszłam po raz kolejny, w autobusie (wracając już do domu) zauważyłam że mam otwarty cały portfel(trudnio się go otwiera więc sam się nie otworzył) i brakuje 20 zł.

Wróciłam do domu i kompletnie nie wiedziałam co mam zrobić. Przecież 30 zł to nie jej jakaś fortuna ale sam fakt że zniknęły. Jako że jutro miałam iść tam znowu nie wiedziałam czy lepiej przemilczeć tą sytuację czy poinformować o tym.... Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją, byłam kompletnie zażenowana.
Po rozmowie z bratem, który stwierdził że tak tego nie zostawi, postanowiliśmy pojechać i wyjaśnić całą tą nieprzyjemną sytuację.

Oczywiście corka z dziwnym spokojem ozajmiała że ona tylko grała na komputerze przecież(moja torba była w jej pokoju przy komputerze)
Na koniec zostałam wyzwana że "jestem bezczelna i to są kpiny"
Po czym mamusia wyżuciła nas z mieszkania.

Nie wiem czy słusznie postąpiłam może powinnam poprostu zrezygnować z tej pracy i przemilczeć to zniknięcie pieniędzy. Jakie jest wasze zdanie
Dobrze zrobiłaś ze tam pojechałaś. Po czyms takim ja bym się zwolniła bez zastanowienia. Wypłate to Ci z Twoich pieniedzy wydadzą.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:23   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Podczas wakacji postanowiłam sobie dorobić jako pomoc domowa pomagając przy sprzątaniu.
Wczoraj byłam pierwszy raz u jednych Państwa, mają 2 córki w wieku ok 11-13 lat. Posprzątałam, ogólnie wszyscy byli zadowoleni.
Po powrocie do domu zauważyłam że zniknęło mi z portfela 10zł, ale pomyślałam ze może mi wypadły.(wiem że je miałam bo specjalnie wzięłam gdybym np. zgubiła bilet)
Dzisiaj poszłam po raz kolejny, w autobusie (wracając już do domu) zauważyłam że mam otwarty cały portfel(trudnio się go otwiera więc sam się nie otworzył) i brakuje 20 zł.

Wróciłam do domu i kompletnie nie wiedziałam co mam zrobić. Przecież 30 zł to nie jej jakaś fortuna ale sam fakt że zniknęły. Jako że jutro miałam iść tam znowu nie wiedziałam czy lepiej przemilczeć tą sytuację czy poinformować o tym.... Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją, byłam kompletnie zażenowana.
Po rozmowie z bratem, który stwierdził że tak tego nie zostawi, postanowiliśmy pojechać i wyjaśnić całą tą nieprzyjemną sytuację.

Oczywiście corka z dziwnym spokojem ozajmiała że ona tylko grała na komputerze przecież(moja torba była w jej pokoju przy komputerze)
Na koniec zostałam wyzwana że "jestem bezczelna i to są kpiny"
Po czym mamusia wyżuciła nas z mieszkania.

Nie wiem czy słusznie postąpiłam może powinnam poprostu zrezygnować z tej pracy i przemilczeć to zniknięcie pieniędzy. Jakie jest wasze zdanie
A może w autobusie cię okradziono?
W sumie nie dziwię się ich reakcji, bo żadnych dowodów nie miałaś, że to dziewczynka "ukradła" te pieniądze.
Trzeba było jechać jeszcze jutro, a nie tak z grubej rury wypalić
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:26   #4
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

myślę, że dobrze zrobiłaś. Może teraz rodzice będą bardziej patrzyli na ręce tej dziewczynki. Może dziewczynka coś zrozumie i następnym razem, gdy ktoś inny przyjdzie posprzątać, przestanie grzebac po portfelu.

Swoją drogą, gdyby mnie na początku zginęło 10 zł, następnym razem nie trzymałabym torebki w tym samym miejscu.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:29   #5
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Pilnowałam dokładnie torebki w autobusie, przecież nikt nie nie rozpiąby portnonetki i nie wyciagną by tylko 20zł tylko zabrałby calą portmonetkę...gdyby to w autobusie
poza tym sprawdzalam pieniądze przed wejściem do klatki. Po wyjsciu z pracy juz nie było....
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:29   #6
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

A po co zostawiałaś tą torbę sam na sam z obcą osobą?
Nie można było mieć jej na oku w zasięgu wzroku?

Pewnie mała zwędziła pieniądze, ale cóż dowodów nie masz.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:36   #7
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
A po co zostawiałaś tą torbę sam na sam z obcą osobą?
Nie można było mieć jej na oku w zasięgu wzroku?

Pewnie mała zwędziła pieniądze, ale cóż dowodów nie masz.

Rodzina wydawłla się bardzo porządna...i to czałkowicie uśpiło moje zmysły...ale cóż teraz będę miała nauczkę...w sumie mamie nie dziwie się, każda matka zawsze uwierzy w pierszeństwie swojemu dziecku...
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 20:39   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Pilnowałam dokładnie torebki w autobusie, przecież nikt nie nie rozpiąby portnonetki i nie wyciagną by tylko 20zł tylko zabrałby calą portmonetkę...gdyby to w autobusie
poza tym sprawdzalam pieniądze przed wejściem do klatki. Po wyjsciu z pracy juz nie było....
Tego nie wiesz, bo po wyjściu z pracy nie sprawdziłaś - dopiero w autobusie zauważyłaś, że portmonetka jest otwarta.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:42   #9
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

ja z jednej strony rozumiem rodzicow bo wiadomo ze beda swoich dzieci bronic ale z drugiej uwazam ze dorbze zrobilas. moze teraz beda patrzec uwazniej co robia ich dzieci i zauwaza wczesniej ze cos z nimi nie tak :/
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:43   #10
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tego nie wiesz, bo po wyjściu z pracy nie sprawdziłaś - dopiero w autobusie zauważyłaś, że portmonetka jest otwarta.
Nie...sprawdzałam wszystko dokładnie, gdybym nie była pewna nigdy w życiu nie poszłabym do tej rodziny wyjaśniać tego...jestem pewna że nigdzie indziej zniknąć nie mogły...
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:44   #11
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tego nie wiesz, bo po wyjściu z pracy nie sprawdziłaś - dopiero w autobusie zauważyłaś, że portmonetka jest otwarta.
nie sądzę, by jakiś złodziej zdążył wygrzebać jej 20 złotych z portfela niezauważalnie
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 20:52   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Nie...sprawdzałam wszystko dokładnie, gdybym nie była pewna nigdy w życiu nie poszłabym do tej rodziny wyjaśniać tego...jestem pewna że nigdzie indziej zniknąć nie mogły...
Skoro sprawdziłaś wszystko dokładnie, to dziwne, że nie zauważyłaś od razu, że portmonetka jest otwarta.



Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
nie sądzę, by jakiś złodziej zdążył wygrzebać jej 20 złotych z portfela niezauważalnie
A ja nie sądzę, żeby któraś z dziewczynek to zrobiła. Obstawiam kieszonkowca.
__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2009-08-04 o 20:53
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:56   #13
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Skoro sprawdziłaś wszystko dokładnie to dziwne, że nie zauważyłaś od razu, że portmonetka jest otwarta.




A ja nie sądzę, żeby któraś z dziewczynek to zrobiła. Obstawiam kieszonkowca.
No właśnie tłumaczę że zauważyłam że jest otwarta...

I wg ciebie, podczas gdy trzymam dokładnie torebkę przed sobą ...rozpiął portmonetkę, wyją tylko 20zł (całą resztę zostawił) portmonetkę i włożył z powrotem do torebki i zapią jeszcze na dodaktek mi torebkę??
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:57   #14
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


A ja nie sądzę, żeby któraś z dziewczynek to zrobiła. Obstawiam kieszonkowca.
kieszonkowiec zabrałby wtedy cały portfel, a nie bawił się w wyciąganie banknotów. Poza tym paść ofiara kieszonkowca dwa dni pod rząd? Nie sądzisz, ze to się kupy nie trzyma?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:57   #15
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Skoro sprawdziłaś wszystko dokładnie, to dziwne, że nie zauważyłaś od razu, że portmonetka jest otwarta.




A ja nie sądzę, żeby któraś z dziewczynek to zrobiła. Obstawiam kieszonkowca.
Po za tym na przystanku stałam sama...a w autobusie torebka leżała na moich kolanach...
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:58   #16
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Myślę że dobrze zrobiłas.. Gdyby tak było przez cały czas to może jeszcze wyszłabyś na minus dostając wypłatę lol.. A co do kieszonkowca w autobusie, jakoś wątpię że 2 razy z rzędu by Cię dopadł i niezauważalnie wyjął pieniądze w autobusie :P
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:02   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
No właśnie tłumaczę że zauważyłam że jest otwarta...

I wg ciebie, podczas gdy trzymam dokładnie torebkę przed sobą ...rozpiął portmonetkę, wyją tylko 20zł (całą resztę zostawił) portmonetkę i włożył z powrotem do torebki i zapią jeszcze na dodaktek mi torebkę??
Bardzo możliwe.

A skoro wyjęła ta dziewczynka, to dlaczego nie zapięła portmonetki? czasu miała aż nadto.

Gdybyś złapała ją za rękę, to bym zrozumiała, ale nie masz żadnego dowodu, że to w ich domu zginęły Ci pieniądze.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
kieszonkowiec zabrałby wtedy cały portfel, a nie bawił się w wyciąganie banknotów. Poza tym paść ofiara kieszonkowca dwa dni pod rząd? Nie sądzisz, ze to się kupy nie trzyma?
Tak samo, jak nie trzyma się kupy, żeby dwa dni pod rząd dziecko świsnęło kasę
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:03   #18
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

uważam że bardzo dobrze zrobiłaś.
tylko że ja sprawdziłabym portfel jezcze zanim bym wyszła z mieszkania owych państwa i od razu powiedziała im, że mi brakuje.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:03   #19
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

uważam że bardzo dobrze zrobiłaś.
tylko że ja sprawdziłabym portfel jezcze zanim bym wyszła z mieszkania owych państwa i od razu powiedziała im, że mi brakuje.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 21:08   #20
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Tak, tak...kieszonkowiec jednego dnia ukradł jej 10 zł, a drugiego 20 zł, tym bardziej, że jak pisze torebkę miała na kolanach...Jeszcze był na tyle grzeczny, że wziął niewiele, a mógł przecież cały portfel...

To jasne, że zrobił to ktoś z tego domu i bardzo dobrze, że o tym powiedziałaś Może chociaż na tyle się wystraszył, że więcej tego nie zrobi ( chociaż wątpię, no ale... )
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:09   #21
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Ja bym raczej zrezygnowała z pracy bez wyjaśnienia. No bo nie da się ukryć, że dowodu nie miałaś... Ale nie masz co myśleć o tej sytuacji. Wiadomo, że była nieprzyjemna, ale było - minęło
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:10   #22
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Tak samo, jak nie trzyma się kupy, żeby dwa dni pod rząd dziecko świsnęło kasę
akurat to jest mozliwe- zauważyła ze po 1 razie nie ma problemow to sięgneła jeszcze raz
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:13   #23
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Reakcja Twoja byla prawidlowa, ile pieniedzy moze zginac? Co prawda 30 zl to nie majatek ale to Twoje pieniadze ktore zarobilas... Nawet bym sie chwili nie zastanawiala tylko od razu zrezygnowala
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:14   #24
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
akurat to jest mozliwe- zauważyła ze po 1 razie nie ma problemow to sięgneła jeszcze raz
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że dziecko dwukrotnie okradło dziewczynę, która przychodziła do ich domu na sprzątanie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:16   #25
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Tak samo, jak nie trzyma się kupy, żeby dwa dni pod rząd dziecko świsnęło kasę
bardziej wiarygodne jest to, że pieniądze ukradła dziewczynka, która cały czas siedziała w pokoju z torebka, niż to, że dwa dni pod rząd trafiła na kulturalnych kieszonkowców, którzy zabierali jej drobne sumy, zamiast całego portfela, nie sądzisz?
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że dziecko dwukrotnie okradło dziewczynę, która przychodziła do ich domu na sprzątanie
dlaczego ciężko?

Edytowane przez 201604200942
Czas edycji: 2009-08-04 o 21:21
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:20   #26
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że dziecko dwukrotnie okradło dziewczynę, która przychodziła do ich domu na sprzątanie

Fresa proszę Cię... wygladasz mi na mądra kobiete... ale to co piszesz to kompletne bzdury wg mnie oczywiscie...

Po pierwsze nie dziwie sie reakcji autorki, bo sama pomyslalabym tak samo...

po drugie kieszonkowiec nie ma w zwyczaju wyciagac kasy z portfela tylko wyciaga caly portfel...

po trzecie skoro przed wejsciem do tych ludzi kasa byla, a po wyjsciu juz nie to cos tu jest nie halo...

po czwarte 13 letnie "dziecko" juz dzieckiem nie jest, a czesto gesto małym cwaniakiem z nadopiekunczymi rodzicami ktore mysli ze jest bezkarne...

Autorko, czy Ty sie do nich ejszcze na to sprzatanie wybierasz?? jesli tak, to moze przyuwaz ta mala i zaobserwuj czy Ci grzebie po torebce... moze sporobuj nagrac to komorka i przedstaw rodzicom w razie gdyby potwierdzilo sie przypuszczenie??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:28   #27
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Fresa proszę Cię... wygladasz mi na mądra kobiete... ale to co piszesz to kompletne bzdury wg mnie oczywiscie...

Po pierwsze nie dziwie sie reakcji autorki, bo sama pomyslalabym tak samo...

po drugie kieszonkowiec nie ma w zwyczaju wyciagac kasy z portfela tylko wyciaga caly portfel...

po trzecie skoro przed wejsciem do tych ludzi kasa byla, a po wyjsciu juz nie to cos tu jest nie halo...

po czwarte 13 letnie "dziecko" juz dzieckiem nie jest, a czesto gesto małym cwaniakiem z nadopiekunczymi rodzicami ktore mysli ze jest bezkarne...

Autorko, czy Ty sie do nich ejszcze na to sprzatanie wybierasz?? jesli tak, to moze przyuwaz ta mala i zaobserwuj czy Ci grzebie po torebce... moze sporobuj nagrac to komorka i przedstaw rodzicom w razie gdyby potwierdzilo sie przypuszczenie??

No coś ty...sama zrezygnowałam...a właściwie mój brat zrobił to za mnie, bo ja niebyłam w stanie wydobyć z siebie ani słowa. Zresztą mama też niewidziała innego wyjscia...
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:30   #28
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
No coś ty...sama zrezygnowałam...a właściwie mój brat zrobił to za mnie, bo ja niebyłam w stanie wydobyć z siebie ani słowa. Zresztą mama też niewidziała innego wyjscia...

w takim razie olej to... choc wiem, ze sie wkurzylas...

ale uwazam, ze mialas do tego pelne prawo i dobrze zrobilas

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2009-08-04 o 21:32
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:34   #29
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że dziecko dwukrotnie okradło dziewczynę, która przychodziła do ich domu na sprzątanie
A co tu jest ciężkie do uwierzenia?

"Wczoraj mi się udało, nie zauważyła zniknięcia 20zł, więc czemu dziś też nie spróbować?"
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:48   #30
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe.

A skoro wyjęła ta dziewczynka, to dlaczego nie zapięła portmonetki? czasu miała aż nadto.

Gdybyś złapała ją za rękę, to bym zrozumiała, ale nie masz żadnego dowodu, że to w ich domu zginęły Ci pieniądze.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------


Tak samo, jak nie trzyma się kupy, żeby dwa dni pod rząd dziecko świsnęło kasę
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że dziecko dwukrotnie okradło dziewczynę, która przychodziła do ich domu na sprzątanie

Matko boska, na jakim swiecie Ty zyjesz ??

Autorko watku- bardzo dobrze zrobilas
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.