Codziennie to samo ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 20:27   #1
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345

Codziennie to samo ...


Mam pytanie do was-ile czasy spędzacie na przygotowywanie się przed wyjściem np. do szkoły do pracy bo mi to zajmuję 1,5 godziny chyba za długo..znacie sposób na szybszy makijaż bo ciałabym sobie dłużej pospać używam podkładu cienia eye-linera pudru no i jakiegoś błyszczyka z pozoru mało a mi zajmuje pomalowanie się jakieś 20 minut i jeszcze to mycie głowy i suszenie. Napiszcie ile czasu spędzacie przed lustrem
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:33   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Codziennie to samo ...

moim zdaniem 1,5 godziny to dużo, no ale wiadomo- kwestia punktu widzenia Ja myję włosy wieczorem więc rano nie mam problemu z suszeniem, są co prawda lekko wilgotne ale w taki fajny sposób, lubię to. Myślę, że gdybys myła włosy wieczorem to zaoszczędziłabys mnóstwo cennego czasu No chyba, że jeszcze jakos specjalnie układasz fryzurę (chociaż jakbyś miała rano jeszcze troche wilgotne włosy to moze dałoby sie cos wykombinować, nie wiem. ja sie nie znam na tym tak w ogóle, bo nigdy sobie nie układałam fryzury).
Makijaż-20 minut, to jeszcze nie tak źle. W ogole przy makijażu nie warto sie spieszyc wiec tego nie polecam.
Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:38   #3
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Codziennie to samo ...

mnie ukladanie i mycie wlosow, a robie co codzinnie rano, zajmuje ok 20 min maxymalnie, a makijaz tez kolo 20. Najdluzej to stoje przed szafa bo nie wiem co zalozyc :P
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:39   #4
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Codziennie to samo ...

To faktycznie dużo 1,5 h
Włosy myję i suszę wieczorem
Rano maluję się kolorówką: 15 minut- góra. Do szkoły nie stosuję żadnych specjalnych trików, krem, podkład, puder, zalotka, tusz. Na impreze/wyjście/radnkę maluję się dłużej- wiadomo
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:45   #5
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Codziennie to samo ...

makijaz nie wiecej niz 10 min. Wlosy myje i ukladam wieczorem. Wole sobie dluzej pospac
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:46   #6
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Codziennie to samo ...

moze ja jestem jakas nienormalna?? mi wszystko zajmuje najwiecej 15 minut...i sie zastanawiam, dlaczego tak krotko..
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:48   #7
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Codziennie to samo ...

Przeważnie ok. godziny. Makijaż, mycie glowy, suszenie i modelowanie (zachcialo sie Brydzi krótszych włosów wrrrrr...) No i nawet czasem śniadanie uda mi się zrobić do pracy Wychodzę z domu przeważnie "za dwie autobus"
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 20:54   #8
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Codziennie to samo ...

1,5 h to naprawdę sporo, ale jeśli myjesz, suszysz i układasz włosy rano to jest to zrozumiałe. Może zastanów się nad pewnymi zmianami w porannym harmonogramie? Czasami lepiej pospać trochę dłużej

Ja od momentu wstania do wyjścia potrzebuję ok. 45 minut, a większość czasu dogorywam nad poranną kawą. Włosy myję i suszę wieczorem, przez co rano odpada mi ten codzienny czasochłonny rytuał. Ubranie, makijaż itp. maksymalnie 15 min.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:55   #9
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Codziennie to samo ...

Hmmm...w zasadzie to ograrniecie sie tez zajmuje mi 1,5 h Wszystko przez to,ze strasznie sie grzebie. Gdybym to wszystko sprawnie robila to zajeloby gora 40 minut Jak wstane to potrzebuje najpierw 10 minut na rozbudzenie sie, potem 10 minutowy prysznic, mycie zebow, krem. Wlosy ukladam w 5 minut. Na koniec tuszuje rzesy i nakladam podklad. No i tak szybciutko trzeba sie ubrac i spakowac plecak rzadko jem sniadanie, czasami przegryze w locie mala kanapke :P Im wiecej czasu poswiecam na wyszykowanie sie do wyjscia, tym bardziej sie spozniam, bo wszystko robie wolniej
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:55   #10
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Codziennie to samo ...

Mnie zajmuje czasen nawet dwie. Ale ja muszę wszystko robic spokojnie- prysznic, śniadanko z gazetką, spakować się, wybrać ciuszki. W sumie wszystko mi jedno czy sobie zrobię włosy rano czy wieczorem- to tyle samo czasu, najwyzej się wczesniej klade spac. Ale makijaż robię około 10 minut
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:00   #11
olafjensen
Raczkowanie
 
Avatar olafjensen
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Berlin/DE
Wiadomości: 216
Dot.: Codziennie to samo ...

Najdluzej zajmuje mi ubieranie - potrafie przebrac sie i piec razy, zanim zdecyduje sie wyjsc i to rano jest dla mnie najbardziej meczace, zwlaszcza ze zazwyczaj jestem spoxniona a moj TZ trabi pod domem...
zawsze obiecuje sobie ze przygotuje wszystko wieczorem ale nigdy nic z tego nie wychodzi...
Z wlosami zero problemu - jak wiekszosc dziewczyn myje wieczorem a moja fryzura nie wymaga szczegolnego ukladania. Sam makijaz nie wiecej niz 10 min. -Moze z wiekiem dochodzi sie do wprawy ???
__________________
The Island is waiting ...
olafjensen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 21:13   #12
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Codziennie to samo ...

Cytat:
Napisane przez linka88
ile czasy spędzacie na przygotowywanie się przed wyjściem np. do szkoły do pracy
Szczerze? Nie więcej niż 15 minut.
__________________

Kiss me goodbye
I'm defying gravity
And you can't pull me down...
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:18   #13
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Codziennie to samo ...

makijaż - przeważnei zero , góra 15 min, najdłuzej zajmuje ubranie sie...
na szczescie do tej pory mialam na popoludnia, wiec moglam spokojnie umyc sobie rano łepetynke i sie nie spieszyc, ma nadzieje ze teraz bedzie tak samo, bo moje wrodzone lenistwo....oj moze byc ciezko

"kto sie ceni ten sie leni"
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:25   #14
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Codziennie to samo ...

makijaż - ok 15 minut
włoski - ok. 15 minut
ubranie -
wybieranie ubrania - ok. 10 minut
ubieranie się - ok. 3 minuty

wiec łączny czas to ok. 40 min .. i jestem gotowa do wyjścia
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:27   #15
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: Codziennie to samo ...

1,5 godz. to dość dużo...
mi rano umycie, wysuszenie i ułożenie włosów, makijaż, ubranie się i zjedzenie śniadanie zajmuje 45 min.
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:31   #16
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Codziennie to samo ...

Cytat:
Napisane przez malena18
moze ja jestem jakas nienormalna?? mi wszystko zajmuje najwiecej 15 minut...i sie zastanawiam, dlaczego tak krotko..
nie jestes nienormalna
mnie tez zajmuje ok 15 minut
włosy myje wieczorem, rano ich nie musze nawet ukaładac, makijaz (tzn korektor, czasem fluid ale rzadko, tusz do rzes , cienie czasami i błyszczyk) robie na szybko, gorzej tylko jest z wyborem ubrania, ale czesto mysle nad tym juz wczesniej (np podczas sniadania).
Ogólnie czas od wstania do wyjscia to ok 30-35 min (razem z myciem, sniadaniem, pakowaniem itp)
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:32   #17
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Codziennie to samo ...

Ja od wstania do wyjścia też potrzebuję 1,5h, ale najwięcej zajmuje mi samo wstawanie więc myslę, że nie jest źle - rano myję włosy, a makijaż to ok. 15 minut.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:37   #18
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Codziennie to samo ...

Jeśli myję rano włosy to też potrzebuję ok 1,5 godziny- mam długie i gęste, więc nałożenie odżywki i suszenie potem zajmuje trochę czasu. Wybieranie ubrania też zawsze było czasochłonne, ale teraz nauczyłam się przygotowywać sobie strój poprzedniego dnia i sporo na tym zaoszczędzam.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:39   #19
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Codziennie to samo ...

mi niestety też tyle zajmuje przygotowanie sie do wyjścia, czasem nawet 2 godziny, zwłaszcza jeśli myję kłaki, nawet mimo tego że robie kilka czynnosci naraz:
-mycie głowy i zawinięcie w recznik=15 minut
-śniadanko , ubranie się (recznik na glowie)-15minut
-kawa-15 minut
-suszenie i ukladanie kłaczków -30minut
-makijaż-30 minut

a te dodatkowe 30 minut , jakoś mi uciekaja, nie wiem nawet kiedy
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 21:40   #20
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Codziennie to samo ...

ja tez zawsze sobie zostawiam 1,5 godziny na wyszykowanie sie, ale wchodzi tu w gre makijaz, fryzura, koniecznie sniadanie (bez niego bym nie wyszla), wybor garderoby i ogolnie caly ten rytual. nie spiesze sie przy tym kompletnie, podgladam poranny program w tv i zawsze wszystko zdaze zrobic. nie umialabym sie szykowac w pospiechu, wiec tez zawsze wstaje 1,5 h przed wyjsciem. przyzwyczailam sie do takiego trybu i nie potrafie juz tego zmienic, wiec chyba jestem skazana na takie rozlozenie w czasie. choc pzryznam, ze wstydze sie do tego czasem przyznawac...
pozdrawiam wszystkie podobnie spedzajace ranki dziewczyny!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:49   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Codziennie to samo ...

Dziewczyny, pocieszę was, ten okres skraca się z wiekiem - jak byłam w liceum to normą było 1.5 godziny - mycie włosów, ukladanie, makijażyk itd Teraz wyszykowanie się rano do pracy zajmuje mi 45 minut - z myciem, makijażem, herbatką i mini śniadankiem
ale łeb myję zawsze wieczorem
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:01   #22
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Codziennie to samo ...

Cytat:
Napisane przez papryczka
ja tez zawsze sobie zostawiam 1,5 godziny na wyszykowanie sie, ale wchodzi tu w gre makijaz, fryzura, koniecznie sniadanie (bez niego bym nie wyszla), wybor garderoby i ogolnie caly ten rytual. nie spiesze sie przy tym kompletnie, podgladam poranny program w tv i zawsze wszystko zdaze zrobic. nie umialabym sie szykowac w pospiechu, wiec tez zawsze wstaje 1,5 h przed wyjsciem. przyzwyczailam sie do takiego trybu i nie potrafie juz tego zmienic, wiec chyba jestem skazana na takie rozlozenie w czasie. choc pzryznam, ze wstydze sie do tego czasem przyznawac...
pozdrawiam wszystkie podobnie spedzajace ranki dziewczyny!
jak bym czytala o sobie rozbudzam sie 15 min wlaczam radio telewizor sniadanko potem makijazyk fryzurka wybor ciuchow i ledwo zdazam na autobus a wstaje bardzo wczesnie zazwyczaj zostawiam sobie 1.5 godz lub 2 godz no ale coz....czym dluzej sie szykuje tym lepszy mam humor wiec jest ok
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:10   #23
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Codziennie to samo ...

mi osobiście wszystko (od momentu wstania z łóżka do momentu wyjścia z domu) zajmuje godzinkę. włosy myje wieczorem, wieć rano muszę je tylko uczesać, a makiaż zazwyczaj zajmuje mi około 15 minut reszte czasu poświęcam na śniadanie, prysznic itd
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:14   #24
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Codziennie to samo ...

w 15-20 minut to ja potrafie doprowadzic sie od stanu zerowego do wyjscia
o ile nie musze szukac rzeczy po szafach - ubranie = 2minuty
mycie, czesanie = 4 minuty
make-up (doszlam do perfekcji w robieniu kreski i nakladaniu cienia - o ile jest to wyjscie zwyczajne a nie specjalne) = 3-4 minuty
zapakowanie torebki = 3 minuty
sniadania raczej nie jem po wstaniu, bo mnie potem brzuch boli
strata 2 minut na bieganie z lazienki do pokoju, z pokoju na przedpokoj
ubranie butow i innych takich + zamkniecie drzwi =3 minuty

przez 3 lata chodzenia do liceum na 7.30 doszlam do mistrzostwa w porannym 'wyrabianiu sie', bo sen to dla mnie rzecz swieta i nie moglabym jej sobie zbyt oszczedzac
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:15   #25
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Codziennie to samo ...

A mi..cholera..co bym nie robiła to minimum 45 minut..Prysznic biore super express 10 minut z myciem włosow..Suszenie zajmuje mi 10 minut..makijaz tez 10..ubranie 3 minuty - chyba, ze musze cos wyprasowac przed..i rzadko kiedy sie zastanwiam..tak sobie skomponowałam garderobe, ze wszystko mniej wiecej pasuje..Najgorzej jak musze rano ogolic nogi albo pomalowac pazury bo wieczorem mi sie nie chciało ( wracam 23 do domu i padam na pychol..)...nie daj Boze jak mam jakies problemy z cera albo nie pospie..wtedy makijaz to i 20 zejdzie..szlag by trafił..a i tak uwazam, ze to co robie to niezbedne minimum, włosy jak sie zrobia tak ide, makijaz to raczej retusz..No nie wiem, cholera..Mycie kudłow wieczorem odpada rano sa przyklapniete a na wałkach nie mam zamiaru spac..Nic sie nie da zrobic..45 minut niczym perszing..bez zastanawiania sie, szukania jednakowych skarpetek i takich tam..bez sniadania..czasem z 3 łykami kawy..I tak, jasna cholera, codzinnie..Nie chce mi sie juz
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:20   #26
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Codziennie to samo ...

Mi wyszykowanie się rano zajmuje ok.1 godz.
*wstanie i mycie- w tym nakładanie kremu i odżywki do rzęs(15 min)
*jedzenie śniadanka(10-15 min)
*makijaż(20 min)
*szybkie ułożenie włosków,które myję i suszę poprzedniego dnia(5 min)
*ubieranie się(5 min)
*pakowanie plecaka(5 min)
Pozostały czas zwykle przeznaczam na przeglądanie się w lusterku i małe poprawki
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:27   #27
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Codziennie to samo ...

Hmmm... Na szczęście nie mam tego problemu.

Wieczorem szykuję ubrania na dzień następny i nie muszę
się bać szukaniem bielizny po szafie, skarpetek, czy czegoś innego

Poranny bieg?
7 -wstanie
7.05-7.20 prysznic
7.20-7.35- makijaż
7.40 wyjście do szkoły

I tak codziennie od 5 lat
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:29   #28
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Codziennie to samo ...

Jak pracowalam, to od wstania z lozka do wyjscia potrzebowalam max 30min. Wstawalam na wiadomosci w radiu o 7, a wychodzilam 7.29,bo tramwaj odjezdzal 7.32 Wlosy mylam wieczorem, ciuchy albo szykowalam wieczorem albo zakladalam przypadkowe (dzinsy plus cos na gore). Sniadania jadlam dopiero w pracy, rano nie jestem w stanie nic przelknac. Makijaz 10min (cien lub dwa, tusz, roz i blyszczyk), wlosy 5 min (rozczesac, ewentualnie podkrecic grzywke, ale to rzadko, psiknac lakierem i juz). Mam jazde na punkcie spania i wysypiania sie, wiec plan ograniczony do niezbednego minimum
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:42   #29
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Codziennie to samo ...

Mnie wszystko zajmuje mniej więcej 50 minut. Włosy myję wieczorem, więc jedno z głowy, ubrania niestety wybieram zazwyczaj rano, więc na to zchodzi jakies 10 minut [jak jestem zaspana, trudniej mi się wybiera], makijaż - ok. 20 minut - podklad, puder, cienie, kredka, róż i tusz [kiedyś poszłam na uczelnie praktycznie bez makijazu, jakos nie chciało mi się pomalować i jak się zobaczyłam potem w lustrze, to stwierdziłam, że więcej tego blędu nie popelnię ] Najwięcej czasu zajmuje mi śniadanie, bo lubię sobie jeszcze wypić kawkę i tv przed wyjściem pooglądać, no i samo dobudzenie się [od tego należaloby zacząć]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:46   #30
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Codziennie to samo ...

Mnie ogarnięcie się zajmuje 2 godziny... z czego godzine przeznaczam na leżenie w łóżku i psioczenie na to, że rano zaczyna sie zbyt wcześnie
Śniadanie - 20 minut (musli/kanapki + herbata)
Łazienka - 10 minut (zeby, prysznic, twarz)
Makijaż - 5-15 minut (zadziwiająco mało jak na ilość kosmetyków, których używam, ale, jak napisały dziewczyny, to pewnie kwestia wprawy: podkład, puder/skrobia, baza, cienie, kredka, tusz, błyszczyk, jeszcze nie opanowałam trudnej sztuki nakładania różu, ale wszystko przede mnę )
Ubranie - 2-5minut (co mi wpadnie w ręce )

Niby powinno zostać 15 minut, ale i tak zawsze lecę na autobus z wywieszonym jęzorem
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.