Szampon Neutral - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 16:03   #1
bensej
Przyczajenie
 
Avatar bensej
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11

Szampon Neutral


Myłyśmy głowy szamponem i powiem szczerze, ze jestem bardzo miło zaskoczona, bo po trzech czy czterech myciach, nie dość, ze nie było nowych łusek to i zmniejszyła sie ilość starych. Córki mają jakieś łojotokowe zmiany z tendencją do krwawienia, bardzo trudne w leczeniu bo nie ma jak tego smarować, a szampony podrażniają tylko skórę. Szampon Neutral jako pierwszy od wielu miesięcy okazuje się być strzałem w 10
Świetny kosmetyk!
bensej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 17:34   #2
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Szampon Neutral

Ja też jestem zadowolona z szamponu. Początkowo bałam się, czy będzie skuteczny ale sprawdził się w 100%.
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 17:50   #3
malgo1321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Szampon Neutral

Przyznam,że sięgałam po ten szampon pełna obaw ale okazało się,że niepotrzebnie;kosmetyk spełnia swoje zadanie,a poza tym nie ma po jego użyciu żadnego swędzenia i innych,,ustrojstw".To dobry i bezpieczny kosmetyk.
malgo1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:10   #4
monia81275
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 5
Dot.: Szampon Neutral

Szampon do włosów Neutral doskonale oczyścił moją skórę głowy jak i cały włos aż po końce. Wystarczy niewielka jego ilość by móc umyć włosy, ponieważ dobrze się pieni. Gęsta i przeźroczysta konsystencja wspaniale rozprowadza się po głowie nie wywołując podrażnień i uczuleń. Po wysuszeniu głowy, moje włosy są miękkie i delikatne w dotyku. Spełnił moje i rodziny oczekiwania, jestem zadowolona.
monia81275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:06   #5
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Szampon Neutral

U mnie też się fajnie sprawdza Dobrze się pieni, domywa (nawet oleje!), nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza. Jednak zapach jest straszny. Sama soda oczyszczona wedle mnie.
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:07   #6
marttoolla
Przyczajenie
 
Avatar marttoolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Szampon Neutral

Szampon bez silikonow, a to najważniejsze. Trochę za bardzo się pieni, ale nie jest to jakos bardzo uciazliwe. Sprawnie radzi sobie z pozbyciem się pianki czy olejku z wlosów-gorzej już ze skóry głowy. Plus za delikatny zapach.
marttoolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:18   #7
IwonkaB84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szampon Neutral

Szampon się sprawdził bardzo dobrze. Dobrze myje włosy i pozostawia je delikatne i jedwabiste. Wystarczy niewielka ilość i włoski umyte.
__________________
IwonkaB84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 19:18   #8
karolka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
GG do karolka1987
Dot.: Szampon Neutral

Szamponu używam ja, córka i mąż- i dla każdego jest dobry.
Mi pasuje, bo po wielu farbowaniach i rozjaśnianiach szczypie mnie głowa przy myciu- teraz na szczęście nie wiem już co to szczypanie
Córka i mąż mają wysuszoną skórę głowy i szampon nie dość, że dobrze myje włosy, to nawilża skórę i łuski z głowy łatwiej wyczesać.
karolka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:20   #9
ranchi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 5
Dot.: Szampon Neutral

Mi jednak nie podszedł szampon - niestety dostałam łupieżu po nim a szkoda bo włosy były miekkie i lśniące a do tego mam bardzo słabe włosy które nadmiernie mi wypadają więc są bardzo wrażliwe na zmianę szamponu.
ranchi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:30   #10
Saszka_kol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon Neutral

U mnie też się sprawdza, chociaż miałam obawy, czy nie jest aż za delikatny
Byłoby super, gdyby miał intensywniejszy zapach, ale coś za coś - bezpieczeństwo stosowania i brak podrażnień na pierwszym miejscu!
Saszka_kol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:50   #11
platserka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon Neutral

Szampon Neutral nie posiada kompozycji zapachowej, parabenów i barwników. Szampon przetestowałam na sobie oraz na moim dziecku. Jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze się pieni, dzięki czemu jest przyjemny w użyciu. Nie uczula, ani nie podrażnia skóry głowy. Włosy (moje są długie i proste) dobrze się rozczesują, są miękkie i gładkie po umyciu. Polecam go dla osób o skórze wrażliwej oraz skłonnej do alergii. Cała linia Neutral nie posiada zapachu, co dla mnie jest jej największym plusem.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Saszka_kol Pokaż wiadomość
U mnie też się sprawdza, chociaż miałam obawy, czy nie jest aż za delikatny
Byłoby super, gdyby miał intensywniejszy zapach, ale coś za coś - bezpieczeństwo stosowania i brak podrażnień na pierwszym miejscu!
Brak zapachu jest największym plusem produktów Neutral, ponieważ to właśnie "perfume" są odpowiedzialne za uczulenia. Osoby ze skłonnościami do alergii właśnie na to zwracają największą uwagę.
platserka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 19:52   #12
agga99
Przyczajenie
 
Avatar agga99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon Neutral

Szampon Neutral na pewno zostanie moim przyjacielem na długo.Głowa nie swędzi ,włosy są czyste,lekkie (a myślałam że przy moich długich,u córki jeszcze dłuższych lokach się nie sprawdzi ).Warto ten szampon wypróbować,szczególnie gdy wszystkie pachnące specyfiki uczulają i powodują uciążliwe swędzenie.
agga99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:36   #13
binx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 124
Dot.: Szampon Neutral

Szampon dostałam w czasie, gdy miałam mocno podrażnioną skórę głowy po innym szamponie. Mam wrażliwą skórę, ale czasami skuszę się na coś, na co w ogóle nie powinnam nawet patrzeć. Ratowałam się wtedy szamponem dla niemowląt, ale nie miałam po nim ładnych włosów: były obciążone, jakby niedomyte. Trochę obawiałam się sles, niepotrzebnie. Skóra głowy po umyciu tym szamponem w ogóle mnie nie swędzi, włosy są dobrze oczyszczone i uniesione. Jestem z niego zadowolona.
binx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:50   #14
sensique5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Szampon Neutral

Szmpon wprost uwielbiam! myje glowe co dziennie i zauwazam poprawe w ich kondycji a przedewszystkim nie swedzi mnie po nim skora glowy tak jak po uzyciu innych szamponow Ja po uzyciu szamponu Neutral musze uzyc odzywki poniewaz nie moge bez niej rozczesac wlosow ale nie zniecheca mnie to
sensique5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:16   #15
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Szampon Neutral

Zgadzam się z wami, fajny szampon, nie podrażnia mi skalpu, dobrze myje włosy, jednak moje trochę plącze, odżywka jest potrzebna. Fajnie się pieni, brak zapachu nawet na plus, szampon nie musi pachnieć, ważne by dobrze mył i nie podrażniał
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:42   #16
izka200289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 9
Dot.: Szampon Neutral

Jestem bardzo zaskoczona tym szamponem. Spodziewałam się, ze będzie powodował, że moje włosy będą szorstkie i cięzko będzie je rozczesać, alleee nie Szampon ma delikatną, żelową konsystencje, która jest bardzo wydajna. Wystarczy niewielka ilość i włoski są całe umyte. Świetnie się pieni, a to dla mnie ważne. Nie podrażnił mi skóry głowy, więc jestem na tak
izka200289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 07:51   #17
bensej
Przyczajenie
 
Avatar bensej
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon Neutral

No nie wiem, mnie zapach wydaje się zupełnie neutralny, nie tylko szamponu, ale pozostałych kosmetyków.
bensej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 08:14   #18
dalmacija
Raczkowanie
 
Avatar dalmacija
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do dalmacija
Dot.: Szampon Neutral

a mnie uczulił... jednak SLS w składzie jest, a moja skóra głowy wyczuwa go nawet w małej ilości.
dalmacija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 09:05   #19
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Szampon Neutral

W sumie bałam się używać tego szamponu, bo nie wiedziałam jak na niego zareaguje mój skalp. Szczerze mówiąc wszelkie obawy poszły na bok, bo zostałam pozytywnie zaskoczona, to w jak skuteczny sposób działa ten szampon. Bardzo dobrze się pieni, nawilża i nie podrażnia. Jedynie moje włosy trochę po nim się plączą i muszę użyć odżywkę, aby dobrze rozczesać włosy. Włosy po umyciu są niezwykle miękkie, a to najważniejsze
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 09:59   #20
shainn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon Neutral

Szampon "Neutral" na pewno zostanie w moim domu.Głowa nie swędzi ,włosy są czyste,lekkie. Warto ten szampon wypróbować, ponieważ spełni on oczekiwania nawet najbardziej wybrednych kobiet! klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :klas ki:kl aski: klaski:
shainn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:47   #21
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Szampon Neutral

Cytat:
Napisane przez platserka Pokaż wiadomość
Brak zapachu jest największym plusem produktów Neutral, ponieważ to właśnie "perfume" są odpowiedzialne za uczulenia. Osoby ze skłonnościami do alergii właśnie na to zwracają największą uwagę.
No właśnie, największym plusem dla całej linii Neutral jest brak składników zapachowych, co z tego, że włosy nie pachną wanilią czy kwiatami jak końcowy efekt jest super- włosy sypkie, uniesione, maksymalnie odświeżone, nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 12:27   #22
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Szampon Neutral

Zgadzam się z waszymi opiniami. Z całego zestawu, który dostałam to właśnie szampon najbardziej przypadł mi do gustu. Moje włosy po umyciu są dłużej świeże, niż po innych szamponach. I mimo tego, że jest bezzapachowy to włosy mają przyjemny "zapach" czystości.
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 12:47   #23
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Szampon Neutral

Szampon Neutral przypomina mi szampon Alterra z Rossmana tyle tylko, że nie posiada zapachu ale oba świetnie służą moim włosom

Szampon Neutral jest delikatny, dobrze myje, może nie pieni się tak rewelacyjnie ale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Możemy używać go całą rodziną i u nikogo nie zauważyłam jakiś niepożądanych efektów. Świetnie sprawdza się w roli kosmetyku "dla dużych i małych". Włosy po umyciu szamponem Neutral dobrze się rozczesują, są miękkie, nie elektryzują się, nie przetłuszczają nadmiernie.Jak dla mnie super, będziemy używać!
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 14:00   #24
ona24y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon Neutral

extra
ona24y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 16:46   #25
TrendHunter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 72
Dot.: Szampon Neutral

Ciekawe jak na mnie będzie działał, mam bardzo wrażliwą skórę!
TrendHunter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:24   #26
SensiSmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon Neutral

Również jestem zadowolona z szamponu trochę się go obawiałam i brak zapachu nie zachęcał ale trzeba przyznać jest naprawdę dobry włosy są lśniące i miękkie, szampon się ładnie pieni i jest wydajny Polecam
SensiSmile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:52   #27
monika1984d
Krawcowa
 
Avatar monika1984d
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Szampon Neutral

Jestem pod wrażeniem tego szamponu do włosów, bardzo dobrze się pieni i spłukuje, jest wydajny. Wcześniej miałam problem ze swędzącą skorą u głowy a po tym szamponie tego nie odczuwam, jestem bardzo zadowolona.
monika1984d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 07:18   #28
aisak78
Raczkowanie
 
Avatar aisak78
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 34
Dot.: Szampon Neutral

Szampon bardzo dobrze oczyszcza.Włosy są miękkie, puszyste.Nie wysusza skóry głowy i nie powoduje swędzenia.
aisak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:06   #29
dagmarra_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon Neutral

Również polecam ten szampon. Bardzo dobrze zmywa oleje i nie podrażnia skalpu
dagmarra_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:17   #30
luna341
Przyczajenie
 
Avatar luna341
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 15
Dot.: Szampon Neutral

Szampon stosował mój syn gdyż problem z nadwrażliwościa dotyczy głownie jego.Na poczatku był zachwycony,Szampon dobrze zmywał zanieczyszczenia,nie plątał włosów i dobrze sie wypłukiwał.Z czasem po codziennym uzywaniu tego produktu problem powrócił.Skora głowy zaczęła swędziec i się łuszczyć
luna341 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 17:46:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.