Rozstanie z facetem -cz. XVII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 16:08   #931
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
I jakie są teraz Twoje odczucia w sprawie eksa? Jak patrzysz z perspektywy czasu na ogół rozstania?
Odczucia mam różne bo nienawidzę go i kocham jednocześnie, chociaż to pewnie niemożliwe Mam cholerny żal, za to że potraktował mnie jak szmatę, że potrafił cudnych epitetów używać pod moim adresem. Nigdy w życiu bym się tego po nim nie spodziewała, ale jak to mówią człowieka poznaje się po tym jak kończy, a nie zaczyna Gdzieś tam w głębi serca wierzę że przyjdzie taki dzień i przeprosi nie tylko mnie, ale wszystkie osoby które zranił. Może jestem naiwna, ale wierzę w niego, że do końca się nie stoczy, że znajdzie dziewczynę równie cierpliwą i poświęcającą mu tyle uwagi co ja. Zrobiłam dla niego dużo i nie oczekuję za to oklasków z jego strony, ale jestem z siebie dumna że bezinteresownie poświęcałam mu każdą wolną chwilę żeby uwierzył w siebie, skończył szkołę, zrobił prawo jazdy, żeby wyglądał jak człowiek. Wszystko co pierwsze robiłam z nim i na pewno w moim sercu zawsze będzie zajmował ważne miejsce, pogodziłam się z tym że nasze marzenia zrealizuję z kimś innym, kimś kto doceni to jaka jestem. Eksowi jestem wdzięczna za tą lekcję życia, bo w końcu odnalazłam siebie, jestem pewna siebie, realizuję swoje marzenia i potrafię kochać, mimo wszystko. Życzę mu szczęścia i tego żeby spotkał taką, która pokocha go tak samo mocno jak ja. Kocham go, ale my razem już nie będziemy, nie podołała bym po raz drugi
Się rozpisałam wybaczcie
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:10   #932
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Sama sobie to wmawialam
Nie wmawiaj, tylko uwierz w to.
Sprawa jest prosta - gdyby kochał, byłby z Tobą.
A nie chcesz być przecież z osobą, która Cię bardzo lubi, ale nie kocha
Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
ale po rozstaniu to jemu zalezalo na spotkaniach etc
Mnie porzucono 1,5 miesiąca temu i cały czas on pierwszy się odzywa. Usunęłam go z gg i telefonu po to, by pierwsza nie pisać, po prostu odpisuję na jego wiadomości. I co z tego?
To nie zmienia faktu, że nie kocha mnie, nie chce być ze mną Martwi się i tyle.
Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Jak o nim zapomniec? Jesli kazda piosenka kazdy film jakims fragmentem o Nim mi przypomina?
Zapomnisz z Czasem, to najlepsze lekarstwo

Jeśli chcesz przyspieszyć dojście do siebie, to koniecznie zajmij się czymś. Zajmij cały swój wolny czas tak, aby idąc spać padać jak mucha ze zmęczenia. Spędzaj wiele czasu ze znajomymi i rodziną, odśwież stare znajomości.

Z czasem przedmioty i dźwięki nabiorą innych skojarzeń.
Z poprzednim lubiłam słuchać Hey, po rozstaniu nie byłam w stanie włączyć ani kawałka. Pojechałam ze znajomymi na koncert Hey i teraz mam wspomnienia świetnej zabawy, a najlepsze kawałki Hey słucham codziennie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:12   #933
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Odczucia mam różne bo nienawidzę go i kocham jednocześnie, chociaż to pewnie niemożliwe Mam cholerny żal, za to że potraktował mnie jak szmatę, że potrafił cudnych epitetów używać pod moim adresem. Nigdy w życiu bym się tego po nim nie spodziewała, ale jak to mówią człowieka poznaje się po tym jak kończy, a nie zaczyna Gdzieś tam w głębi serca wierzę że przyjdzie taki dzień i przeprosi nie tylko mnie, ale wszystkie osoby które zranił. Może jestem naiwna, ale wierzę w niego, że do końca się nie stoczy, że znajdzie dziewczynę równie cierpliwą i poświęcającą mu tyle uwagi co ja. Zrobiłam dla niego dużo i nie oczekuję za to oklasków z jego strony, ale jestem z siebie dumna że bezinteresownie poświęcałam mu każdą wolną chwilę żeby uwierzył w siebie, skończył szkołę, zrobił prawo jazdy, żeby wyglądał jak człowiek. Wszystko co pierwsze robiłam z nim i na pewno w moim sercu zawsze będzie zajmował ważne miejsce, pogodziłam się z tym że nasze marzenia zrealizuję z kimś innym, kimś kto doceni to jaka jestem. Eksowi jestem wdzięczna za tą lekcję życia, bo w końcu odnalazłam siebie, jestem pewna siebie, realizuję swoje marzenia i potrafię kochać, mimo wszystko. Życzę mu szczęścia i tego żeby spotkał taką, która pokocha go tak samo mocno jak ja. Kocham go, ale my razem już nie będziemy, nie podołała bym po raz drugi
Się rozpisałam wybaczcie
jeju jak ja Ci zazdroszcze takiego podejscia ;* czytajac tylko marzylam ze kiedys i ja bede mogla tak napisac... gratuluje ;*
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:15   #934
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie wmawiaj, tylko uwierz w to.
Sprawa jest prosta - gdyby kochał, byłby z Tobą.
A nie chcesz być przecież z osobą, która Cię bardzo lubi, ale nie kocha
To jest takie proste, a najtrudniej nam to zrozumieć
Nie pchaj się tam gdzie Cię nie chcą

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
jeju jak ja Ci zazdroszcze takiego podejscia ;* czytajac tylko marzylam ze kiedys i ja bede mogla tak napisac... gratuluje ;*
Wiesz po tylu miesiącach, też tak będziesz myśleć
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:16   #935
pandzio
Raczkowanie
 
Avatar pandzio
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 271
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Hej wszystkim! u mnie jest już całkiem w porządku (tak myślę) jeszcze miesiąc temu miałam głupie pomysły, które tylko mnie poniżały a od chwili kiedy kontakt z byłym mam mniejszy czuję się o wiele lepiej!!! Sprawa roweru jest załatwiona do końca, odzyskałam pedały i inne części hahahahah! M. mi to wczoraj wszystko montował. I wreszcie było normalnie! Tzn. moje serduszko nie szalało, nie czułam bólu, śmiałam się przy nim, żartowałam, byłam spontaniczna i pewna siebie! I bardzo mi to pasowało Chciał mnie przytulić na do widzenia, ale uciekłam bo śmierdział po treningu, z którego przyjechał do mnie I był cały od błota fuuuuuuu!
pandzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:16   #936
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie wmawiaj, tylko uwierz w to.
Sprawa jest prosta - gdyby kochał, byłby z Tobą.
A nie chcesz być przecież z osobą, która Cię bardzo lubi, ale nie kocha

Mnie porzucono 1,5 miesiąca temu i cały czas on pierwszy się odzywa. Usunęłam go z gg i telefonu po to, by pierwsza nie pisać, po prostu odpisuję na jego wiadomości. I co z tego?
To nie zmienia faktu, że nie kocha mnie, nie chce być ze mną Martwi się i tyle.

Zapomnisz z Czasem, to najlepsze lekarstwo

Jeśli chcesz przyspieszyć dojście do siebie, to koniecznie zajmij się czymś. Zajmij cały swój wolny czas tak, aby idąc spać padać jak mucha ze zmęczenia. Spędzaj wiele czasu ze znajomymi i rodziną, odśwież stare znajomości.

Z czasem przedmioty i dźwięki nabiorą innych skojarzeń.
Z poprzednim lubiłam słuchać Hey, po rozstaniu nie byłam w stanie włączyć ani kawałka. Pojechałam ze znajomymi na koncert Hey i teraz mam wspomnienia świetnej zabawy, a najlepsze kawałki Hey słucham codziennie
Jednak on sie juz nie odzywa... Czas staram sie jakos zajac ale jednak gdy przychhodzi mi sie uczyc to nie potrafie sie w ogole skupic...

Jednak dziewczyny dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;* mozna na Was liczyc ;*
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:18   #937
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Odczucia mam różne bo nienawidzę go i kocham jednocześnie, chociaż to pewnie niemożliwe Mam cholerny żal, za to że potraktował mnie jak szmatę, że potrafił cudnych epitetów używać pod moim adresem. Nigdy w życiu bym się tego po nim nie spodziewała, ale jak to mówią człowieka poznaje się po tym jak kończy, a nie zaczyna Gdzieś tam w głębi serca wierzę że przyjdzie taki dzień i przeprosi nie tylko mnie, ale wszystkie osoby które zranił. Może jestem naiwna, ale wierzę w niego, że do końca się nie stoczy, że znajdzie dziewczynę równie cierpliwą i poświęcającą mu tyle uwagi co ja. Zrobiłam dla niego dużo i nie oczekuję za to oklasków z jego strony, ale jestem z siebie dumna że bezinteresownie poświęcałam mu każdą wolną chwilę żeby uwierzył w siebie, skończył szkołę, zrobił prawo jazdy, żeby wyglądał jak człowiek. Wszystko co pierwsze robiłam z nim i na pewno w moim sercu zawsze będzie zajmował ważne miejsce, pogodziłam się z tym że nasze marzenia zrealizuję z kimś innym, kimś kto doceni to jaka jestem. Eksowi jestem wdzięczna za tą lekcję życia, bo w końcu odnalazłam siebie, jestem pewna siebie, realizuję swoje marzenia i potrafię kochać, mimo wszystko. Życzę mu szczęścia i tego żeby spotkał taką, która pokocha go tak samo mocno jak ja. Kocham go, ale my razem już nie będziemy, nie podołała bym po raz drugi
Się rozpisałam wybaczcie
Ależ to jest możliwe!

Jestem z Ciebie bardzo dumna! Pokazałaś tym postem klase, wg mnie. Chciałabym mieć w sobie tyle siły, by napisać coś dobrego o eksie. Myślę, że szybko nie zmienię o nim swojego zdania. Ale taka już jestem.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 16:20   #938
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
To jest takie proste, a najtrudniej nam to zrozumieć
Nie pchaj się tam gdzie Cię nie chcą

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------


Wiesz po tylu miesiącach, też tak będziesz myśleć
1, eh miejmy nadzieje ze kiedys to zrozumiem poki co postaram sie 'nie pchac'...
Cytat:
Napisane przez pandzio Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! u mnie jest już całkiem w porządku (tak myślę) jeszcze miesiąc temu miałam głupie pomysły, które tylko mnie poniżały a od chwili kiedy kontakt z byłym mam mniejszy czuję się o wiele lepiej!!! Sprawa roweru jest załatwiona do końca, odzyskałam pedały i inne części hahahahah! M. mi to wczoraj wszystko montował. I wreszcie było normalnie! Tzn. moje serduszko nie szalało, nie czułam bólu, śmiałam się przy nim, żartowałam, byłam spontaniczna i pewna siebie! I bardzo mi to pasowało Chciał mnie przytulić na do widzenia, ale uciekłam bo śmierdział po treningu, z którego przyjechał do mnie I był cały od błota fuuuuuuu!
gratulacje i gratulacje ucieczki hehe
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:22   #939
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Jednak on sie juz nie odzywa...
Bo ma inną i wie, że to by było nie fair wobec Was obu.
Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ależ to jest możliwe!
Tak, z miłości do nienawiści mały krok.
Tylko obojętność oznacza wyzdrowienie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:25   #940
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ja nawet nie mam z kim się porządnie narąbać, ostatnio pijana byłam .. yy.. nawet nie pamiętam. raz na jakiś czas można. Tak więc szukam towarzysza do picia, całą noc.
Jestem do Twojej dyspozycji. Chociaż ja niestety mam się z kim, ekhm, narąbać , a po moim rozstaniu jakoś wszyscy znajomi chcieli to ze mną opijać. Teraz się ograniczam, bo nie chcę być spasiona, a jak wiadomo alkohol ma dużo za dużo kalorii. Ale... nie odmówię .

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
U mnie takie porządne picie zawsze kończy się z głową nad miską i cała noc z głowy
E, ja taki przypadek miałam tylko raz, w drugiej klasie LO. Co najlepsze, znajomi mnie ratowali, a ja totalnie nic nie pamiętam. Bo tak na codzień to mam bardzo mocny łeb, nie wiem po kim - mama odpływa po kieliszku wina, ojciec po trzech piwach . A ja mogę pić i pić, i nic mi nie jest. Ma to swoje plusy i minusy .

Cytat:
Napisane przez pandzio Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! u mnie jest już całkiem w porządku (tak myślę) jeszcze miesiąc temu miałam głupie pomysły, które tylko mnie poniżały a od chwili kiedy kontakt z byłym mam mniejszy czuję się o wiele lepiej!!! Sprawa roweru jest załatwiona do końca, odzyskałam pedały i inne części hahahahah! M. mi to wczoraj wszystko montował. I wreszcie było normalnie! Tzn. moje serduszko nie szalało, nie czułam bólu, śmiałam się przy nim, żartowałam, byłam spontaniczna i pewna siebie! I bardzo mi to pasowało Chciał mnie przytulić na do widzenia, ale uciekłam bo śmierdział po treningu, z którego przyjechał do mnie I był cały od błota fuuuuuuu!
Gratuluję ! I właśnie dokładnie tak wygląda to u mnie. Czyli można żyć w zgodzie z byłym, ha!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:29   #941
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ależ to jest możliwe!

Jestem z Ciebie bardzo dumna! Pokazałaś tym postem klase, wg mnie. Chciałabym mieć w sobie tyle siły, by napisać coś dobrego o eksie. Myślę, że szybko nie zmienię o nim swojego zdania. Ale taka już jestem.
dziękuję

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Bo ma inną i wie, że to by było nie fair wobec Was obu.

Tak, z miłości do nienawiści mały krok.
Tylko obojętność oznacza wyzdrowienie.
Tylko kiedy nadejdzie ta obojętność?

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Gratuluję ! I właśnie dokładnie tak wygląda to u mnie. Czyli można żyć w zgodzie z byłym, ha!
Dziękuję Tyle że ja z byłym od grudnia kontaktów nie utrzymuję oficjalnie jesteśmy wrogami numer jeden
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:29   #942
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Bo ma inną i wie, że to by było nie fair wobec Was obu..
eh ta prawda zabolala
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:31   #943
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

wypalona - totalna obojętność wobec eksa zajęła mi pół roku, ale taka wstępna tydzień.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:31   #944
pandzio
Raczkowanie
 
Avatar pandzio
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 271
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość

Gratuluję ! I właśnie dokładnie tak wygląda to u mnie. Czyli można żyć w zgodzie z byłym, ha!
Można, ale pod warunkiem, że niczego już się nie oczekuje i ten kontakt nie sprawia bólu ja już nie oczekuje wielkiego come back, ale właśnie zajęłam się sobą, zaczęłam się cieszyć życiem i uśmiechać częściej. A jeszcze niedawno wydawało mi się to niemożliwe Teraz nie wyobrażam sobie jak bym miała wrócić do mojego zachowania z przed miesiąca, czy dwóch. To już za mną
pandzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:35   #945
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
wypalona - totalna obojętność wobec eksa zajęła mi pół roku, ale taka wstępna tydzień.
Ja już 10 miesięcy próbuję i nie wychodzi
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:38   #946
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Ja już 10 miesięcy próbuję i nie wychodzi
Może w Twoim przypadku zdrowsza jest taka postawa jaką Ty przyjęłaś? To że Apap jest na ból głowy nie znaczy że każdemu musi pomóc, może dla Ciebie akurat ratunkiem jest zrozumienie sytuacji i wybaczenie mu jego głupoty?
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:39   #947
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
dziękuję

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------


Tylko kiedy nadejdzie ta obojętność?

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------


Dziękuję Tyle że ja z byłym od grudnia kontaktów nie utrzymuję oficjalnie jesteśmy wrogami numer jeden
No widzisz, taka z Ciebie łasa na gratulacje bestia, że nawet nie zauważyłaś, że to nie Tobie gratuluję . Swoją drogą, to nawet nie wiedziałam, że między wami aż taka wojna. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez pandzio Pokaż wiadomość
Można, ale pod warunkiem, że niczego już się nie oczekuje i ten kontakt nie sprawia bólu ja już nie oczekuje wielkiego come back, ale właśnie zajęłam się sobą, zaczęłam się cieszyć życiem i uśmiechać częściej. A jeszcze niedawno wydawało mi się to niemożliwe Teraz nie wyobrażam sobie jak bym miała wrócić do mojego zachowania z przed miesiąca, czy dwóch. To już za mną
To dokładnie tak jak u mnie. Ja też niczego nie oczekuję. Chociaż... jednak chyba oczekuję - przyjaźni to za dużo powiedziane, ale jakiegoś kumpelskiego układu. Na come back to ja w ogóle bardzo krótko liczyłam, bo może trochę dłużej niż 3 tygodnie od rozstania. No i też żyję sobie własnym życiem, jestem cały czas zajęta i zadowolona. Chociaż gdyby ktoś powiedział mi jeszcze miesiąc temu, że tak będzie, to za nic bym nie uwierzyła .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:40   #948
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

wypalona - nie ukrywam, że pomogło mi zapalenie płuc i Ciacho
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:41   #949
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Mam gości.

IdeEEEeeeeM
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:45   #950
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Może w Twoim przypadku zdrowsza jest taka postawa jaką Ty przyjęłaś? To że Apap jest na ból głowy nie znaczy że każdemu musi pomóc, może dla Ciebie akurat ratunkiem jest zrozumienie sytuacji i wybaczenie mu jego głupoty?
Nie wszystko jest zrozumiałe, bo są pytania które chciała bym zadać, no ale bez odp. na nie też można żyć Co do wybaczenia masz rację, wybaczyłam i lepiej mi z tym ale takim szczerym przepraszam za X lat, nie pogardzę

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
No widzisz, taka z Ciebie łasa na gratulacje bestia, że nawet nie zauważyłaś, że to nie Tobie gratuluję . Swoją drogą, to nawet nie wiedziałam, że między wami aż taka wojna. Dlaczego?
.
przeraszam z rozpędu to wszystko. Długa historia, trzecia osoba (czyt. kobieta, dziwka)namieszała i takie bagno się zrobiło

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
wypalona - nie ukrywam, że pomogło mi zapalenie płuc i Ciacho
Może nowa miłość pomoże
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:48   #951
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość


Może nowa miłość pomoże
No to marsz na polowanie
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:52   #952
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
No to marsz na polowanie
Taaa leje Dzisiaj mam kinderbal Idę dzieciaczków pilnować, wykształcenie pedagogiczne zobowiązuje Strzeżcie się bachory ciociunia nadchodzi

Miłego wieczoru wszystkim wpadnę do Was później
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"

Edytowane przez wypalona
Czas edycji: 2011-03-26 o 16:54
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:57   #953
Reggaenator
Rozeznanie
 
Avatar Reggaenator
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 888
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cześć wszystkim

Ja właśnie wróciłem z przeglądu teatralnego. Nie wszyscy tutaj wiedzą, ale zastępowałem pewną osobe w sztuce.

Obyło się bez żadnej wpadki
Reggaenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:59   #954
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

wypalona - powodzenia!

a mnie jakiś smutek bierze, nie znam przyczyny ale to chyba weekend jest temu winny. Siedzę w domu jak ten borok.. może jutro gdzieś wyjdę..
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:01   #955
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Taaa leje Dzisiaj mam kinderbal Idę dzieciaczków pilnować, wykształcenie pedagogiczne zobowiązuje Strzeżcie się bachory ciociunia nadchodzi

Miłego wieczoru wszystkim wpadnę do Was później
Haaalo! Ja musze odkopać moje sweet fociaszki ze 100dn. i film. I muszę się nastawić na karabin maszynowy, który będzie do mnie strzelał pytaniami "Dlaczego już nie jesteście razem z K.?", "Ile to już?", "Jak sobie radzisz?", "Masz już nowego?", "A on?", "Napewno jeszcze się pogodzicie!". Jeeej
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:02   #956
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Reggaenator - może jakieś szczegóły, co?

zjedzmnie - a ja piszę smski z Zakalcem
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:03   #957
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Taaa leje Dzisiaj mam kinderbal Idę dzieciaczków pilnować, wykształcenie pedagogiczne zobowiązuje Strzeżcie się bachory ciociunia nadchodzi

Miłego wieczoru wszystkim wpadnę do Was później
Uchh, boję się dzieci w ilości większej niż 1 . Tak sam na sam to nawet lubię, ale w stadach mnie przerażają. Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
wypalona - powodzenia!

a mnie jakiś smutek bierze, nie znam przyczyny ale to chyba weekend jest temu winny. Siedzę w domu jak ten borok.. może jutro gdzieś wyjdę..
A ja zaraz kończę pisać magisterkę (niestety tylko na chwilę) i jadę do kolegi. Brzydka pogoda, mam nadzieję, że się bardziej nie rozłożę, ale siedzieć w domu mi się nie chce, już nie mam siły na pisanie i muszę odpocząć!

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Haaalo! Ja musze odkopać moje sweet fociaszki ze 100dn. i film. I muszę się nastawić na karabin maszynowy, który będzie do mnie strzelał pytaniami "Dlaczego już nie jesteście razem z K.?", "Ile to już?", "Jak sobie radzisz?", "Masz już nowego?", "A on?", "Napewno jeszcze się pogodzicie!". Jeeej
Na takie głupie pytania powiedz, że on JUŻ ma NOWEGO .

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2011-03-26 o 17:04
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:05   #958
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Reggaenator Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Ja właśnie wróciłem z przeglądu teatralnego. Nie wszyscy tutaj wiedzą, ale zastępowałem pewną osobe w sztuce.

Obyło się bez żadnej wpadki
http://www.topstars.pl/wp-content/up...e1-212x300.jpg Grałeś w takiej nagiej sztuce jak Radcliffe?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:06   #959
Reggaenator
Rozeznanie
 
Avatar Reggaenator
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 888
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Reggaenator - może jakieś szczegóły, co?
Nasza sztuka (Rzecz o miłości - wymyślona przez nas) była w 3 językach - angielskim, niemieckim i polskim.

Ja grałem takiego figo fago, który podrywał dziewczyny. Miałem nawet ślub
Reggaenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:07   #960
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość



Na takie głupie pytania powiedz, że on JUŻ ma NOWEGO .
Też o tym pomyślałam...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.