Rozstanie z facetem -cz. XVII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 21:08   #4441
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
ta SWIADOMOSC wlasnie jest najgorsza w tym wszystkim!
Dokladnie ..Podle dziewuchy
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:10   #4442
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ;* mam do Was takie pytanie... Moge/pasuje napisac eks chlopakowi zyczenia wielkanocne?(na ogol nikomu nie wysylam co najwyzej odpisuje ze dziekuje ale jemu strasznie mnie korci ) nie jestesmy razem 2 msc i praktycznie przez ten czas sie nie odzywalismy.. a wiem ze ma juz nowa dziewczyne... Nie wiem co mi dadza te zyczenia po prostu chce o sobie przypomniec ale znow nie chce zeby wyszlo jakos ze sie narzucam... Wiec jak sadzicie? Napisac?
Jak uważasz, niby kulturalnie napisać. Z drugiej strony, jeśli on wie, że nie piszesz do nikogo a do niego napiszesz... Tak naprawdę wszystko zależy od tego, w jakich stosunkach jesteście i dlaczego się rozstaliście. No, ale skoro nie odzywacie się do siebie przez dwa miesiące to chyba jest raczej średnio, prawda?

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
nie usprawiedliwiaj jej. Skoro wiedziala to nie powinna dopuscic zeby sie zakochal w niej
A tak z ciekawości, w jaki sposób można nie dopuścić, żeby ktoś się zakochał? Kiedy ja się zakochiwałam, to raczej nikt nie mógł mnie przed tym powstrzymać (czasami chciałoby się dodać - niestety ).

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
ooo ciekawy temat sie zaczal... witam w klubie...
hehe tepic dziewczyny ktore odbijaja facetow
Tępić, oczywiście. Ale tak samo tępić facetów, którzy dają się odbić. Nawet bardziej.
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:11   #4443
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Jak uważasz, niby kulturalnie napisać. Z drugiej strony, jeśli on wie, że nie piszesz do nikogo a do niego napiszesz... Tak naprawdę wszystko zależy od tego, w jakich stosunkach jesteście i dlaczego się rozstaliście. No, ale skoro nie odzywacie się do siebie przez dwa miesiące to chyba jest raczej średnio, prawda?



A tak z ciekawości, w jaki sposób można nie dopuścić, żeby ktoś się zakochał? Kiedy ja się zakochiwałam, to raczej nikt nie mógł mnie przed tym powstrzymać (czasami chciałoby się dodać - niestety ).



Tępić, oczywiście. Ale tak samo tępić facetów, którzy dają się odbić. Nawet bardziej.
Mogla np zerwac z nim kontakt? lub ograniczyc??
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:12   #4444
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Dokladnie ..Podle dziewuchy
ale cicho.. 'teoretycznie' to dopiero o rozstaniu zaczelo sie cos 'dziac'...
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:13   #4445
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
I TO SWIADOMIE!!! bezczelnosc ;p
Mam takie pytanie. Próbowałaś z nią porozmawiać? Ja próbowałam tzn z tą niedoszłą wybranką mojego eksa i sama nie wiem co o niej myśleć. Ktoś tu kręci albo on albo ona.
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:19   #4446
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. Próbowałaś z nią porozmawiać? Ja próbowałam tzn z tą niedoszłą wybranką mojego eksa i sama nie wiem co o niej myśleć. Ktoś tu kręci albo on albo ona.
nie probowalam
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:19   #4447
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Jak uważasz, niby kulturalnie napisać. Z drugiej strony, jeśli on wie, że nie piszesz do nikogo a do niego napiszesz... Tak naprawdę wszystko zależy od tego, w jakich stosunkach jesteście i dlaczego się rozstaliście. No, ale skoro nie odzywacie się do siebie przez dwa miesiące to chyba jest raczej średnio, prawda?

Tępić, oczywiście. Ale tak samo tępić facetów, którzy dają się odbić. Nawet bardziej.
Rozstalismy sie bo znalazl sobie inna(moja wersja) natomiast jego (przy rozstaniu) ze sie wszystko wypalilo ze sie czesto klocilismy i ze nasz zwiazek nie mial sensu... A super nie jest zle tez nie ale bylismy razem 3 lata wiec przynajmniej pasuje... Ale wiem ze on pierwszy na pewno nie napisal by (taki juz jest nigdy nie sklada zyczen przez telefon...)


oj Tak Tak.. ale czy bardziej to nie wiem.. raczej po rowni...
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 21:19   #4448
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Mogla np zerwac z nim kontakt? lub ograniczyc??
Nie wiem jak wy macie, ale ja osobiście mam tendencję do niezauważania tego, że ktoś się we mnie zakochuje, o ile oczywiście ja nie jestem tą osobą wzajemnie zainteresowana. Więc akurat według mnie powstrzymać zakochanie niekoniecznie się da. Zerwać kontakt? No jasne, można, ale jeśli np. lubi się tą osobę to taki kontakt zerwać jest trudno.

Jasne, można później nie odbijać komuś faceta. Straszne świństwo, sama nigdy bym się czyjegoś faceta nie tknęła. Chodzi mi tylko o to, że jeszcze gorszym świństwem jest DAĆ się odbić. Takiemu facetowi po prostu nie zależało, i tyle. Może lepiej, że pozbyłaś się go wcześniej, niż później.

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Rozstalismy sie bo znalazl sobie inna(moja wersja) natomiast jego (przy rozstaniu) ze sie wszystko wypalilo ze sie czesto klocilismy i ze nasz zwiazek nie mial sensu... A super nie jest zle tez nie ale bylismy razem 3 lata wiec przynajmniej pasuje... Ale wiem ze on pierwszy na pewno nie napisal by (taki juz jest nigdy nie sklada zyczen przez telefon...)


oj Tak Tak.. ale czy bardziej to nie wiem.. raczej po rowni...
Czyli pewnie i w Twojej wersji, i w jego wersji jest odrobina prawdy . Nie wiem sama. Warto by było odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcesz osiągnąć dzięki tym życzeniom. Na pewno na nic nie liczysz? Jeśli nie, to pisz. Nie zaszkodzi . Jeśli masz jakieś nadzieje, to lepiej od razu sobie darować.

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2011-04-22 o 21:21
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:21   #4449
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. Próbowałaś z nią porozmawiać? Ja próbowałam tzn z tą niedoszłą wybranką mojego eksa i sama nie wiem co o niej myśleć. Ktoś tu kręci albo on albo ona.
ale o co pytalas? (przepraszam jak juz odpowiadalas ale nie jestem w temacie...)
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:22   #4450
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Rozstalismy sie bo znalazl sobie inna(moja wersja) natomiast jego (przy rozstaniu) ze sie wszystko wypalilo ze sie czesto klocilismy i ze nasz zwiazek nie mial sensu... A super nie jest zle tez nie ale bylismy razem 3 lata wiec przynajmniej pasuje... Ale wiem ze on pierwszy na pewno nie napisal by (taki juz jest nigdy nie sklada zyczen przez telefon...)


oj Tak Tak.. ale czy bardziej to nie wiem.. raczej po rowni...
U mnie podal dokladnie taki sam powod haha
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:38   #4451
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wy macie, ale ja osobiście mam tendencję do niezauważania tego, że ktoś się we mnie zakochuje, o ile oczywiście ja nie jestem tą osobą wzajemnie zainteresowana. Więc akurat według mnie powstrzymać zakochanie niekoniecznie się da. Zerwać kontakt? No jasne, można, ale jeśli np. lubi się tą osobę to taki kontakt zerwać jest trudno.

Jasne, można później nie odbijać komuś faceta. Straszne świństwo, sama nigdy bym się czyjegoś faceta nie tknęła. Chodzi mi tylko o to, że jeszcze gorszym świństwem jest DAĆ się odbić. Takiemu facetowi po prostu nie zależało, i tyle. Może lepiej, że pozbyłaś się go wcześniej, niż później.



Czyli pewnie i w Twojej wersji, i w jego wersji jest odrobina prawdy . Nie wiem sama. Warto by było odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcesz osiągnąć dzięki tym życzeniom. Na pewno na nic nie liczysz? Jeśli nie, to pisz. Nie zaszkodzi . Jeśli masz jakieś nadzieje, to lepiej od razu sobie darować.
oczywiscie ze mam nadzieje ze sobie pomysli 'ona jednak jest zaje*ista po tym co jej zrobilem ona sobie z tym radzi czemu ja ja zostawilem'

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
U mnie podal dokladnie taki sam powod haha
ten sam typ frajera
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:41   #4452
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
ale o co pytalas? (przepraszam jak juz odpowiadalas ale nie jestem w temacie...)
Chciałam najpierw "rozeznać sytuację" więc napisałam do niej na nk tak neutralnie,że cieszę się że T. ma taką przyjaciółkę,że mi o niej popwiadał itd. Spytała się dlaczego się rozstaliśmy i że wyglądaliśmy na ładną parkę.Jak jej powiedziałam to odpisała że skoro go tak kocham to może powinnam walczyć dalej o niego.Niby laska po mojej stronie byłą ale na końcu coś takiego dopisała:"ja wprost uwielbiam T. ,zawsze moge na niego liczyć a on na mnie.cóż,życzę szczęścia i mam nadzieję że któregoś dnia pokochasz kogoś równie mocno jak jego". nie wytrzymałam i spytałam czy go kocha. Nie odpisała za to niedługo potem eks się odezwał.Wyskoczył z pytaniem po cholerę do niej pisze i co to za pytanie i żeby to było ostatni raz takie coś,bardzo o to prosi. Taa,rycerz broni swojej królewny

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
oczywiscie ze mam nadzieje ze sobie pomysli 'ona jednak jest zaje*ista po tym co jej zrobilem ona sobie z tym radzi czemu ja ja zostawilem'


ten sam typ frajera
U mnie podobnie. Wg niego wina leżała po mojej stronie bo mu trułam że nasz związek nie ma sensu ale prawda jest taka że zainteresował się inną. Gdyby mnie kochał to nie rozstalibyśmy się przez taką pierdołę.Pary czasem kłócą się z poważniejszych powodów,ale jakoś jedno drugiemu potrafi wybaczyć jak im zależy a jemu najwyraźniej nie zależało.
__________________
D.

Blanka mój Aniołek

Edytowane przez czarodziejka18
Czas edycji: 2011-04-22 o 21:42
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:43   #4453
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
oczywiscie ze mam nadzieje ze sobie pomysli 'ona jednak jest zaje*ista po tym co jej zrobilem ona sobie z tym radzi czemu ja ja zostawilem'


ten sam typ frajera
to tchorze. Nie potrafia powiedziec prawdy
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:52   #4454
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Chciałam najpierw "rozeznać sytuację" więc napisałam do niej na nk tak neutralnie,że cieszę się że T. ma taką przyjaciółkę,że mi o niej popwiadał itd. Spytała się dlaczego się rozstaliśmy i że wyglądaliśmy na ładną parkę.Jak jej powiedziałam to odpisała że skoro go tak kocham to może powinnam walczyć dalej o niego.Niby laska po mojej stronie byłą ale na końcu coś takiego dopisała:"ja wprost uwielbiam T. ,zawsze moge na niego liczyć a on na mnie.cóż,życzę szczęścia i mam nadzieję że któregoś dnia pokochasz kogoś równie mocno jak jego". nie wytrzymałam i spytałam czy go kocha. Nie odpisała za to niedługo potem eks się odezwał.Wyskoczył z pytaniem po cholerę do niej pisze i co to za pytanie i żeby to było ostatni raz takie coś,bardzo o to prosi. Taa,rycerz broni swojej królewny

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



U mnie podobnie. Wg niego wina leżała po mojej stronie bo mu trułam że nasz związek nie ma sensu ale prawda jest taka że zainteresował się inną. Gdyby mnie kochał to nie rozstalibyśmy się przez taką pierdołę.Pary czasem kłócą się z poważniejszych powodów,ale jakoś jedno drugiemu potrafi wybaczyć jak im zależy a jemu najwyraźniej nie zależało.
a idzcie w pi*du z takimi ksiezniczkami... ale z jednym zdaniem sie zgodze 'mam nadzieję że któregoś dnia pokochasz kogoś równie mocno jak jego' tyle ze tym razem ten ktos bedzie wart tej milosci...

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
to tchorze. Nie potrafia powiedziec prawdy
eh.. zycie... najgorsze w tym ze jak by powiedzial prawde to bym nawet sie nie starala na poczatku naprawic wszystkiego... pozbyla bym sie zludzen a tak...
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:20   #4455
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
a idzcie w pi*du z takimi ksiezniczkami... ale z jednym zdaniem sie zgodze 'mam nadzieję że któregoś dnia pokochasz kogoś równie mocno jak jego' tyle ze tym razem ten ktos bedzie wart tej milosci...

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------


eh.. zycie... najgorsze w tym ze jak by powiedzial prawde to bym nawet sie nie starala na poczatku naprawic wszystkiego... pozbyla bym sie zludzen a tak...
Dokladnie. ja zylam ze swiadomoscia ze to moja wina, ze to ja zepsulam nasz zwiazek. A Tu jego brak silnej woli i wiernosci zawinil
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:27   #4456
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Dokladnie. ja zylam ze swiadomoscia ze to moja wina, ze to ja zepsulam nasz zwiazek. A Tu jego brak silnej woli i wiernosci zawinil


To obwinanie siebie jest najgorsze..
Człowiek tak potrafi Tobą zmanipulować, że zaczynasz wszystko brać na siebie..
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:33   #4457
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Jestem taka głupia



idę nadrabiać Wasze posty
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:41   #4458
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
Dokladnie. ja zylam ze swiadomoscia ze to moja wina, ze to ja zepsulam nasz zwiazek. A Tu jego brak silnej woli i wiernosci zawinil
witaj w moim swiecie... a dlugo juz nie jestescie razem?
Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Jestem taka głupia



idę nadrabiać Wasze posty
co sie stalo?
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:47   #4459
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
co sie stalo?
Wpakowałam się w 'coś' (naprawdę nie umiem określić w co) bez zobowiązań i nie potrafię tego skończyć chociaż wymaga to ode mnie tylko powiedzenia 'stop' A mój histeryczny post sprzed dwóch dni nabrał mocy. Tłumacząc na polski: nie wiem czego chcę i pakuję się w dziwne relacje
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:53   #4460
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Jestem taka głupia



idę nadrabiać Wasze posty
Co się dzieje?
Nie mów tak o sobie kobieto

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Wpakowałam się w 'coś' (naprawdę nie umiem określić w co) bez zobowiązań i nie potrafię tego skończyć chociaż wymaga to ode mnie tylko powiedzenia 'stop' A mój histeryczny post sprzed dwóch dni nabrał mocy. Tłumacząc na polski: nie wiem czego chcę i pakuję się w dziwne relacje

Może w ten sposób chcesz odreagować?

Nie potrafisz skończyc - a naprawdę tego chcesz?
Co cię trzyma?
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:54   #4461
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

nie bylo mnie ma dni a tyle zaleglosci

ps: bedac w domu mysle o nim jeszcze wiecej, rodzina wie i mnie wspiera ale to malo daje

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Jestem taka głupia



idę nadrabiać Wasze posty

co jest????
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:58   #4462
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Wpakowałam się w 'coś' (naprawdę nie umiem określić w co) bez zobowiązań i nie potrafię tego skończyć chociaż wymaga to ode mnie tylko powiedzenia 'stop' A mój histeryczny post sprzed dwóch dni nabrał mocy. Tłumacząc na polski: nie wiem czego chcę i pakuję się w dziwne relacje
1.Powiedz PAUZA
2.dowiedz sie czego chcesz
3.wcisnij PLAY albo STOP

tak takzeby to bylo takie proste....
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:59   #4463
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Jasne, można później nie odbijać komuś faceta. Straszne świństwo, sama nigdy bym się czyjegoś faceta nie tknęła. Chodzi mi tylko o to, że jeszcze gorszym świństwem jest DAĆ się odbić. Takiemu facetowi po prostu nie zależało, i tyle. Może lepiej, że pozbyłaś się go wcześniej, niż później..
Zgadzam sie z Tobą. Prawda jest taka, że skoro dał się odbić, to nawet gdyby tej laski nie spotkał i tak by sie rozpadło, albo by trafił na inną która by go zauroczyła, albo by po prostu stwierdził, że związek sie wypalił i by odszedł. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, to on dał się odbić, bo nie kochał i mu nie zależało. Gdyby zależało, żadna inna kobieta nie byłaby w stanie go sobie przygruchać.
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "

Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:02   #4464
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Dobranoc I dzieki za wsparcie na fb wiecie w czym!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:02   #4465
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
witaj w moim swiecie... a dlugo juz nie jestescie razem?

co sie stalo?
wczoraj minal tydzien odkad nie jestesmy razem
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:03   #4466
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Yuuka Pokaż wiadomość
To obwinanie siebie jest najgorsze..
Człowiek tak potrafi Tobą zmanipulować, że zaczynasz wszystko brać na siebie..



swiete slowa
nie wolno sie dac

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
wczoraj minal tydzien odkad nie jestesmy razem

u mnie 6dzien i milczy i tak juz chyba bedzie ;(
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:08   #4467
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Yuuka Pokaż wiadomość
Co się dzieje?
Nie mów tak o sobie kobieto

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------




Może w ten sposób chcesz odreagować?

Nie potrafisz skończyc - a naprawdę tego chcesz?
Co cię trzyma?
Nie chcę tego, znaczy potrzebuję czułości, przytulenia, zainteresowania... dostaję to od kogoś kto mnie świetnie zna i kto też nie chce niczego więcej. Tkwiąc w tym układzie być może blokuję sobie nową furtkę (bo to koledzy bliscy), ale nie potrafię skończyć. Nie chcę związku, ograniczeń, kompromisów, motyli w brzuchu, rozterek emocjonalnych i zależności od kogoś... ale nie potrafię zrezygnować z czułości i takich tam.

A do tego wszystkiego nie wiem kompletnie co czuję

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
1.Powiedz PAUZA
2.dowiedz sie czego chcesz
3.wcisnij PLAY albo STOP

tak takzeby to bylo takie proste....
Oj tak, żeby to tak łatwo można było... Mam problem z punktem drugim
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:09   #4468
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
swiete slowa
nie wolno sie dac

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------




u mnie 6dzien i milczy i tak juz chyba bedzie ;(

A ja przestałam liczyć bo to mnie pogrąża..
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:09   #4469
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nuestro_dulce_amor Pokaż wiadomość
wczoraj minal tydzien odkad nie jestesmy razem
eh to swieza 'rana' ale bez obaw z czasem bedzie lepiej... (tak tak sama w to nie wierzylam ale poki co czas dziala na moja kozysc m.in dzieki Waszym radom ...)
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 23:11   #4470
Nuestro_dulce_amor
Raczkowanie
 
Avatar Nuestro_dulce_amor
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 194
Dot.: Rozstanie z facetem -cz. XVII

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
eh to swieza 'rana' ale bez obaw z czasem bedzie lepiej... (tak tak sama w to nie wierzylam ale poki co czas dziala na moja kozysc m.in dzieki Waszym radom ...)
U mnie z dnia na dzien jest lepiej myslalam ze bedzie gorzej. Kiedys przez rozstanie z facetem popadlam w trzymiesieczna depresje i lekomanie
__________________
Zaczynam nowe życie... Ciebie w nim nie będzie- To tylko i wyłącznie Twój wybór był...

Zaczynam dbać o siebie. TYLKO O SIEBIE
Nuestro_dulce_amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.