znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-06, 20:32   #1
etachic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Lightbulb

znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??


witam wizazanki!!!! jestem na emigracji, do domku wracam juz niedlugo i... w anglii odnalazlam swoj styl... zycia, ubierania, myslenia. Anglia pozbawila mnie kompleksow, nauczyla smaku (nie ma to jak patrzec na superlaski) a do tego dala mi wiele do myslenia...
macie jakies podobne doswiadczenia z pobytu za granica???? zmiana swojego nastawienia???? odnalezienie swojego stylu???? czekam na odpowiedzi... swiat swiatem ale polska jest the best
etachic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 21:22   #2
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

Ja mam troche odmienne wrazenia Zgadzam sie co do bezstylowosci w Wielkiej Brytanii, ale to mi w pewnym sensie odpowiada
Uwielbiam UK za to, ze nikt nie zwraca uwagi na to jak sie ubierasz, jak wygladasz czy malujesz. Nigdy nie wybijalam sie z tlumow i tam nie czuje presji otoczenia, ze ktos bedzie krzywo patrzal, ze na moje chude nozki jak zaloze krotka spodniczke, czy wyjde na ulice bez makijazu . Pulchne babeczki nie maja kompleksow by pokazac waleczki [ nie zawsze estetycznie to wyglada, ale nikt tego nie krytykuje, ani nie obgaduje !! ] Tutaj moglabym nosic kozaki w lecie i wszyscy by to olali Freestyle po prostu i tolerancja Wole to niz wypindzone 14-letnie polki z wywalonymi tylkami i na okraglo krytykowanie stylu innych
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 21:37   #3
etachic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

hm... moze zle sie wyrazilam.. nie chodzi mi o to ze bezstylowosc w anglii jest tak jednoznaczna... widze kazdego dnia obrzydliwie ubrane panny, po prostu okropnie ubrane, zero zero zero gustu, jakies popekane piety do slicznych japonek, smierdzacy oddech i takie rzeczy i teraz musze przyznac ze wiem czego nie robic...
a co do tego obgadywania to nie przyznam ci racji. niby anglicy sa tacy lajtowi, ale wystarczy ze czlowiek "inaczej" ubrany zamknie drzwi lub wyjdzie z autobusu od razu jest takie ps ps... popatrz, wiele razy sie z tym spotkalam.... to okropne...
etachic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 21:47   #4
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

Cytat:
Napisane przez etachic
hm... moze zle sie wyrazilam.. nie chodzi mi o to ze bezstylowosc w anglii jest tak jednoznaczna... widze kazdego dnia obrzydliwie ubrane panny, po prostu okropnie ubrane, zero zero zero gustu, jakies popekane piety do slicznych japonek
Podazanie za moda to fakt, ale chodzi o to, ze ubieraja sie tak bo to lubia [ czemu je za to krytykowac (?) ], moze i sa bezgusciami, ale napawde nikt tego nie krytykuje. Coz widac, ze sa jak klony, wszytskie ubrane w koszulki na ramiaczkach bez stanika, w dlugich spodnicach "gnieciuchach" lub biodrowkach z krotych wylewa sie tluszcz ? Takie juz sa, nawet jesli bez gustu...

Cytat:
smierdzacy oddech i takie rzeczy i teraz musze przyznac ze wiem czego nie robic...
tego nie zauwazylam, az takich kontaktow z brytyjczykami nie utrzymuje

Cytat:
a co do tego obgadywania to nie przyznam ci racji. niby anglicy sa tacy lajtowi, ale wystarczy ze czlowiek "inaczej" ubrany zamknie drzwi lub wyjdzie z autobusu od razu jest takie ps ps... popatrz, wiele razy sie z tym spotkalam.... to okropne..
Teraz ja sie nie zgodze Mam znajomych Szkotow [ mieszkam w Szkocji ] nie zauwazylam by ktos kiedykolwiek kogokolwiek obgadal. Nawt jesli nie lubia osoby milcza jak grob. Nikt sie nie odzywa i nie krytykuje. Wylewajacy tluszcz -nieee, popekane piety - nieeee, inaczej ubrany- nieee [ a w Polsce od razu sypia sie gromy]. Nie wiem, moze mnie sama juz kilkakrotnie ktos obgadal, a ja zyje zludzeniami (?) kto wie, w kazdym razie ja sie z tym nigdy nie spotkalam. Co innego ploty - Big Brother - juz setna edycja Co robi ksiaze itd. bla bla bla ... to jest nie do zniesienia
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:06   #5
etachic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Thumbs down Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Podazanie za moda to fakt, ale chodzi o to, ze ubieraja sie tak bo to lubia [ czemu je za to krytykowac (?) ], moze i sa bezgusciami, ale napawde nikt tego nie krytykuje. Coz widac, ze sa jak klony, wszytskie ubrane w koszulki na ramiaczkach bez stanika, w dlugich spodnicach "gnieciuchach" lub biodrowkach z krotych wylewa sie tluszcz ? Takie juz sa, nawet jesli bez gustu...



tego nie zauwazylam, az takich kontaktow z brytyjczykami nie utrzymuje



Teraz ja sie nie zgodze Mam znajomych Szkotow [ mieszkam w Szkocji ] nie zauwazylam by ktos kiedykolwiek kogokolwiek obgadal. Nawt jesli nie lubia osoby milcza jak grob. Nikt sie nie odzywa i nie krytykuje. Wylewajacy tluszcz -nieee, popekane piety - nieeee, inaczej ubrany- nieee [ a w Polsce od razu sypia sie gromy]. Nie wiem, moze mnie sama juz kilkakrotnie ktos obgadal, a ja zyje zludzeniami (?) kto wie, w kazdym razie ja sie z tym nigdy nie spotkalam. Co innego ploty - Big Brother - juz setna edycja Co robi ksiaze itd. bla bla bla ... to jest nie do zniesienia


no nie wiem, anglia, szkocja to niby dwa inne miejsca, mowie ci, madzia s, uwierz mi, to nie jest takie idealne w anglii, wszedzie ludzie plotkuja, tylko w pewnych miejscach o tym wiesz, w innych na pozor jest sliczniutko... co sie bedziemy tym przejmowac... a olac to!!!
etachic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:20   #6
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

Cytat:
Napisane przez etachic
no nie wiem, anglia, szkocja to niby dwa inne miejsca, mowie ci, madzia s, uwierz mi, to nie jest takie idealne w anglii, wszedzie ludzie plotkuja, tylko w pewnych miejscach o tym wiesz, w innych na pozor jest sliczniutko... co sie bedziemy tym przejmowac... a olac to!!!
A pewnie, ze grunt to sie nie przejmowac
I zgadzam sie, ze wszedzie plotkuja, utrzymuje tylko, ze ja sie z tym nie spotkalam Moze rzeczywiscie anglia tak sie rozni od szkocji
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 15:49   #7
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

Ja rowniez moge powiedziec, ze odnalazlam swoj styl, ba nawet swoje zycie w Anglii. W tej chwili jestem u siebie, w Polsce, przyjechalam na dwa tygodnie i dopiero teraz poczulam, ze moje miejsce jest tam. Juz nie moge doczekac sie kiedy wroce
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 22:24   #8
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

ja jeszcze nie moge powiedziec, ze odnalazlam swoj styl lub cokolwiek, bo jestem tu dopiero miesiac ale nie zgodze sie z totalnym bezgusciem, jakie w Anglii rzekomo panuje. owszem, zdarzaja sie niektorym maksymalne wpadki, ale bez przesady. ogolnie ludzie tu maja wieksza odwage w dobieraniu, laczeniu ciuchow, panuje wieksza roznorodnosc niz w Polsce (i nie mowie tu o kobietach w czadorach czy w sari). poza tym wiele kobiet przywiazuje duza wage do dodatkow, czesto one calkowiece zmieniaja oblicze danego stroju.
no a popekane stopy, coz, nic milego dla oka, ale ja az tak uwaznie sie ludziom nie przygladam i nie sadze, abym kiedykolwiek zaczela

i moze za krotko tu jestem, ale nie zauwazylam zadnego obgadywania czy krzywych spojrzen na wylewajace sie walki tluszczy u niektorych. a na pewno nikt na mnie nawet nie spojrzal, kiedy zalozylam rozczlapane adidasy do czarnej sukienki :P w Polsce na pewno co chwile ktos by sie gapil na moje niepasujace buty, a pewnie i bym jeszcze uslyszala jakis niewybredny komentarz

no i generalnie to w 100% zgadzam sie z 1szym postem magdziS
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:32   #9
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

mieszkam w UK już trzy lata i nigdy, przenigdy nie spotkałam się ze zdziwionym spojrzeniem pod wpływem czyjegoś wyglądu. Często sama się kontroluje, bo to ja - pokazując swoje zdziwienie czy zbulwersowanie czyimś wyglądem uchodziłabym za dziwaczkę. Odbierane jest to najzwyczajniej w świecie jako brak dobrych manier. Kiedys podczas odwiedzin mojej mamy w wakacje ubiegłego roku załozyłam się z nią, ze wyjde do sklepu w piżamie i nikt na mnie nie zwróci uwagi. I zgadnijcie jak było?
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:33   #10
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

Cytat:
Napisane przez AniaWila
mieszkam w UK już trzy lata i nigdy, przenigdy nie spotkałam się ze zdziwionym spojrzeniem pod wpływem czyjegoś wyglądu. Często sama się kontroluje, bo to ja - pokazując swoje zdziwienie czy zbulwersowanie czyimś wyglądem uchodziłabym za dziwaczkę. Odbierane jest to najzwyczajniej w świecie jako brak dobrych manier. Kiedys podczas odwiedzin mojej mamy w wakacje ubiegłego roku załozyłam się z nią, ze wyjde do sklepu w piżamie i nikt na mnie nie zwróci uwagi. I zgadnijcie jak było?
I to jest dokladnie to o czym pisalam w pierwszym poscie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 23:55   #11
etachic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Thumbs down Dot.: znalazlam swoj styl w bezstylowej anglii:) co wy na to??

eeeeh... mialo byc optymistycznie... jestem strasznie szczesliwa, bo w bezstylowej (czytaj: pelnej roznorodnosci, nie jednoznacznej) anglii odnalazlam siebie... odnalazlam swoj styl, wiem jak chce wygladac, co mi pasuje a co nie, wiem jaki styl wybiore czego bede unikac... jestem happy bo ja to ja, anglia dala mi duzo, szlifuje nie tylko angielski ale i charakter. I mysle ze nie ma nic lepszego jak wyjechac samotnie do innego kraju na jakis czas, znalezc prace, bo wtedy mozna poznac siebie... w sumie o to mnie chodzi a zeszlysmy na popekane piety
dobra wizazanki, pozdrawiam mocniutko, szukajcie siebie w swiecie...
no i wiecej optymizmu mniej batow!!! tak mi zle...
etachic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.