Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2009) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 13:26   #4231
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
To milo ze strony kolezanek ze Was odwiedzaja zapewne mile sa takie odwiedzinki

Milo milo jak kolezanki sa mile...bo zauwazylam, ze sa takie 2 dwie, ktore a kazdym razem jak przychodza to tylko szukaja u mnie oznak zalamania nerwowego/przemeczenia/depresji albo chociaz kurzu na szafkach, zeby zobaczyc , ze nie mam czasu i sobie nie radze itp.... i sa totalnie zawidzione, ja nic takiego nie znajduja...


Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
mi ten katarek polecają lekarze i to tacy z naprawdę dużym doświadczeniem, więc myślę, że mają rację oczywiście trzeba stosować mądrze i z umiarem, na pewno przy używaniu przez dłużej niż trzeba można podrażnić nosek, ale krzywdy to raczej nie
Tez slyszalam o katarku, ze jest ok. My na raie dajemy rade frida

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
ja sobie grzywkę przyciełam i o niebo lepiej się czułam
Fotka?

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
powróciła nasza Kareninka dzięki której uśmiecha sie minka


Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę na dworze na lapie bo Wiki w domu był nie do zniesienia. Współczuję dziewczynom które mają różne jazdy na spacerze, ja jak WIkiego wsadze do wózka to ten sobie leży i patrzy a jak mu się znudzi patrzenie to mu dam jakąś zabawkę i potem się bawi, a jak mu się znudzi zabawka to znowu leży i patrzy No a ja sobie spokojnie piszę.

Ja tez wlasnie siedze w kawiarni na dworze na miescie i maly spi w wozku a ja popijam kawke i pisze...


Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Kamila zazdraszczam mój tżt jak wczoraj padł tak spał do 4.40 potem wstawał do pracy no i du...pa

Kurcze, moj mnie dorwal to bylo gdzies kolo 1-2 w nocy i jak sie obudzilam rano to nie bylam pewna czy to sen czy naprawde bylo...

Ola nasz plan:

7.00 mleczko i spanko dalej (w swoim lozeczku)
8.30- 9.00 pobudka
10.45 drzemka przed obiadkiem 45 min,
11.30 obiadek
miedzy 14-15 drzemka tez 45 min
15.30 deserek
miedzy 16-17 drzemka 40 min.
18.10 kapiel
18.25 kolacja
18.40-19.00 do lozeczka i spanko

...dodam tylko, ze André spi zawsze w swoim lozeczku, ostatnio musialam zastosowac PP kilka razy, bo byly problemy ze snem, ale teraz - ODPUKAC !! - zasypia ladnie

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:00   #4232
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Domi ale masz sny

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Zeberko masz racje to typowe ,ja Wam powiem szczerze ze od porodu mnie ZADNA!! kolezanka nie odwiedzila nawet ta z ktora kiedys sie bardzo przyjaznilam(wczoaraj spotkalam ja jak w pracy bylam to mowi ze od marca maja problemy duze i dlatego nie przyszla a jak dla mnie to dziwne tłumaczenie ,podejrzewam ze sie obrazila ze jej corki nie odwiedzam bo jestem jej chrzestna a zawsze na kazdzusienkie swiato dzien dziecka ,zajaczek,imieninki urodzinki itd szlam z prezencikiem)Dz iewczyny z pracy tez obiecaly ze przyjda i jakos im nie po drodze ale mam to w nosie ja sie prosic nie bede zeby mnie odwiedzaly tylko powiem szczerze ze to troszke przykre bo jak nie mialam Mateuszka to dzwonily pisaly na imprezy zapraszały a teraz poszlam w zapomnienie-trudno plakac nie bede ,dla mnie dziecko wazniejsze niz kolezanki
Mam identycznie.... tylko jedna kumpela mnie nie zawiodła i odwiedza w miare mozliwości... Nawet po operacji stopy przyjechała(a miała usuwanego haluksa, skracane palce). A inne?A bo szkoła, parac, a przyjade... i nie przyjeżdżają. Ale przykro tak mega to mi było jak naparwde dobra kumpela przyjechała ale jak nie chciało jej się na studia jehać i nie miała co ze sobą zrobić, bo rodzice mysleli, że pojechała do szkoły...
Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
tiaaaa, ja też mam czasem takie myśli, np dziś od rana jak Blanka od 9 plakała i sie darła na zmiane i nie mialam pojecia o co chodzilo... moja słodziutka Blanusia

Ehhh... była znów pani doktor u Blanki i powiedziała, że możliwe, że ten jej katar to uczulenie na psa... ehhh a testy dopiero jak będzie miała około roczku można robić, więc na razie wywieźliśmy Bossa na 4 dni do teściów i zobaczymy ale ja go nie oddam na stałe, więc nie wiem jak to będzie jak się okaze, że jednak pies ją uczula.. I ma jeszcze jakieś krostki na klatce piersiowej, suchą skóre... więc może być generalnie alergiczką. bomba!
Hm mój ma sapke ...i ostatnio jakoś przeszło(jak skończyło się grzanie w piecu) a teraz znowu mi harczy i teraz nie wiem czy przez te pare przepalań jak zimno było, czy lekki kataarek ma, czy ucvzulenie jakieś? Ale nie ma rzadnych krost na ciele... ani nic dziwnego.. miał na pleckach i po boczkach i okazało się, że od pampersów Dada. Nie uzywam 2 dni to już parwie ich nie ma.

Mój chodzi spać ok 19-19.30

nasz plan dnia:

Pobudka jest ok 6 lub 7 . Załorzmy, że o 7 to plan jest taki:

7 pobudka i jedzonko. Bawimy się.
8.30 godzinna drzemka
10 jedzonko, zabawa
11.00, czasami poślizg czasowy do 11.30 idziemy na spacer i mały śpi na nim ok 40 minut
13 obiadek, zabawa.
14.30 drzemka -40 minut do godziny
16 jedzonko,zabawa
17.30-18 deserek
18.30 kapiel
19 kolacja

potem budzi się ok 24-1 ale na samo jedzonko i śpi dalej...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-05-27 o 14:02
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:03   #4233
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Milo milo jak kolezanki sa mile...bo zauwazylam, ze sa takie 2 dwie, ktore a kazdym razem jak przychodza to tylko szukaja u mnie oznak zalamania nerwowego/przemeczenia/depresji albo chociaz kurzu na szafkach, zeby zobaczyc , ze nie mam czasu i sobie nie radze itp.... i sa totalnie zawidzione, ja nic takiego nie znajduja...









Ja tez wlasnie siedze w kawiarni na dworze na miescie i maly spi w wozku a ja popijam kawke i pisze...

1. : hahaha:
2.o takiej to dobrze.. czy ty nosisz lapka wszedzie ze soba??:P


mam pyt. Przelozylam cala zupke ze sloiczka do talerza i mlody nie zjadl calej tylko troche. moge mu za jakies 2h podac ja jeszcze raz czy juz jest do wyrzucenia??
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:14   #4234
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Agusia daj do lodówki i potem podgrzej
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:14   #4235
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
2.o takiej to dobrze.. czy ty nosisz lapka wszedzie ze soba??:P

Lapka nie, ale mam taki telefonik, w ktorym jak na komp sie pisze i jest duzy ekran i ladnie sie strony wyswietlaja


Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
mam pyt. Przelozylam cala zupke ze sloiczka do talerza i mlody nie zjadl calej tylko troche. moge mu za jakies 2h podac ja jeszcze raz czy juz jest do wyrzucenia??
Ja bym podala nowa... ale ja sie nie znam na jedzeniu...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:17   #4236
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Lapka nie, ale mam taki telefonik, w ktorym jak na komp sie pisze i jest duzy ekran i ladnie sie strony wyswietlaja




Ja bym podala nowa... ale ja sie nie znam na jedzeniu...
a co to za telefonik ;> pochwal sie;> no ja bym podala ta samom ale co mi tam kilka zl w ta czy w ta.. podam nowa :P najwyzej jeden lakier do paznokci mniej sobie zakupie a raczej pol lakieru :P
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:23   #4237
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Agusia jak sama gotowałam czasem cos małemu to zazwyczaj wcze śniej żeby nie było akcji ja chcesz juz a jedzenie nie gotowe:P To gotowałam sobie rano i jak ostygła dawłąm do lodówki. Popołudniu podgrzewałam lekko i mały szamał. Na drugi dzien to wiadomo, że trzeba nowa ale po 2óch h to szkoda wywalać świerzo otwarte jedzonko.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Wyparzacie jeszcze smoczki i butelki? bo ja myslę czy juz przestać... Tak słyszałam, że do pół roku. I na tym kalendarzu od Asioczki tez tak pisze...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-05-27 o 14:18
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 14:26   #4238
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
a co to za telefonik ;> pochwal sie;> no ja bym podala ta samom ale co mi tam kilka zl w ta czy w ta.. podam nowa :P najwyzej jeden lakier do paznokci mniej sobie zakupie a raczej pol lakieru :P

A jakas Nokia komunikator zdaje sie czy cos takiego...numeru nie widze, zeby byl gdzies napisany a tak to sie nie znam...


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość

Wyparzacie jeszcze smoczki i butelki? bo ja myslę czy juz przestać... Tak słyszałam, że do pół roku. I na tym kalendarzu od Asioczki tez tak pisze...
Ja juz daaaawno nie sterylizuje ani nic....
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:29   #4239
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

A jakas Nokia komunikator zdaje sie czy cos takiego...numeru nie widze, zeby byl gdzies napisany a tak to sie nie znam...




Ja juz daaaawno nie sterylizuje ani nic....
taki z klawiatura qweta?:P ja uwielbiam nowe telefony.. ;p zminiam zawsze cokilka miesiecy a tzz ma jeden na 2 lata i sie drze zawsze na mnie;p

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Agusia jak sama gotowałam czasem cos małemu to zazwyczaj wcze śniej żeby nie było akcji ja chcesz juz a jedzenie nie gotowe:P To gotowałam sobie rano i jak ostygła dawłąm do lodówki. Popołudniu podgrzewałam lekko i mały szamał. Na drugi dzien to wiadomo, że trzeba nowa ale po 2óch h to szkoda wywalać świerzo otwarte jedzonko.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Wyparzacie jeszcze smoczki i butelki? bo ja myslę czy juz przestać... Tak słyszałam, że do pół roku. I na tym kalendarzu od Asioczki tez tak pisze...
hm zastanowie sie jeszcze co z ta zupkaa;p a smoczkow nie wyparzam juz
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:33   #4240
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Dzięki to też juz przestane:P ja i tak praktycznie nigdy nie wyparzałam- tylko po kupieniu. A tak tylko przelewałam wrzątkiem. Ale teraz mały i tak bierze wszystko do buzi, wszytskiego dotyka...

Agusia pewnie robisz jak chcesz mi czasem mały nie zjadł, bo jednak okazał się nie głodny to podałam jak zgłodniał i nic mu nie było
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:38   #4241
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez agnessja Pokaż wiadomość
czy są tu mamusie na wychowawczym?
ja będę od bodajże 30 czerwca
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Milo milo jak kolezanki sa mile...bo zauwazylam, ze sa takie 2 dwie, ktore a kazdym razem jak przychodza to tylko szukaja u mnie oznak zalamania nerwowego/przemeczenia/depresji albo chociaz kurzu na szafkach, zeby zobaczyc , ze nie mam czasu i sobie nie radze itp.... i sa totalnie zawidzione, ja nic takiego nie znajduja...
co za zołzy
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Fotka?
mejbi ale narazie mam troche problemy bo formatowałam kompa niedawno i jest taki bezprogramowy narazie
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Ja tez wlasnie siedze w kawiarni na dworze na miescie i maly spi w wozku a ja popijam kawke i pisze...
zazdroszczę wypij nasze zdrowie
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Kurcze, moj mnie dorwal to bylo gdzies kolo 1-2 w nocy i jak sie obudzilam rano to nie bylam pewna czy to sen czy naprawde bylo...
skąd ja to znam
__________________

simpatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 15:06   #4242
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
taki z klawiatura qweta?:P ja uwielbiam nowe telefony.. ;p zminiam zawsze cokilka miesiecy a tzz ma jeden na 2 lata i sie drze zawsze na mnie;p

Jaka klawiatura?? Co to jest klawiatura quweta??
Ja mam taka, ze otwiera sie jak komputerek wlasciwie i klawiatura jest jak w kompie...


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Dzięki to też juz przestane:P ja i tak praktycznie nigdy nie wyparzałam- tylko po kupieniu. A tak tylko przelewałam wrzątkiem. Ale teraz mały i tak bierze wszystko do buzi, wszytskiego dotyka...

Mojemu na przyklad smakuje bardzo podloga w salonie...co tylko nie patrze to od razu zlazi z maty i ozorem poleruje plytki...
parkiet na gorze juz mniej smakuje....

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
co za zołzy
Ludzkie odruchy jakies takie maja dziwne...

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
mejbi ale narazie mam troche problemy bo formatowałam kompa niedawno i jest taki bezprogramowy narazie
Mejbi bejbi a ty tu nie krec tylko dawaj fooooote......

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
skąd ja to znam
No skad skad?? Powiedz...


My juz w domku, maly wsunal jabluszka z bananem i teraz spi...


A w ogole to kupilam taki sloiczek: truskawki + jagody + jablko....moze jutro sie odwaze i dam malemu...
Jeszcze jakies nowosci kupilam - risotto z warzywami, spagetti bolognese...hmmm....niby od 5 miesiaca jest napisane...


A tak w ogole to ciekawe co slychac u Guci, Pinky, Kolanosi..??
Ze juz nie wspomne o Katarinie, Flower, Lucky czy Sexybody...
Zaharia wpanie pewnie niedlugo na chwilke...
A Nadie widze czasami, ze nas czyta...



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2010-05-27 o 15:12
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 15:17   #4243
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Jaka klawiatura?? Co to jest klawiatura quweta??
Ja mam taka, ze otwiera sie jak komputerek wlasciwie i klawiatura jest jak w kompie...




Mojemu na przyklad smakuje bardzo podloga w salonie...co tylko nie patrze to od razu zlazi z maty i ozorem poleruje plytki...
parkiet na gorze juz mniej smakuje....








A w ogole to kupilam taki sloiczek: truskawki + jagody + jablko....moze jutro sie odwaze i dam malemu...
Jeszcze jakies nowosci kupilam - risotto z warzywami, spagetti bolognese...hmmm....niby od 5 miesiaca jest napisane...


A tak w ogole to ciekawe co slychac u Guci, Pinky, Kolanosi..?
klawiatura qwerta to taka jak w kompie;p popatrz na pierwsze literki klawiatury w kompie ukladaja sie w slowo qwerty i stad ta nazwa;p juz wiem co to za nokia marzy mi sie;p

Fifikowi znowu smakuje wszytsko co drewno.. bardzo byb chail zebym mu pozwolila pogryzc krzesla w salonie u rodziocw, szafki a ostatnio probowal ugryzc lawke jak bylismy na spacerze

uwarzaj na trudkawki bo uczulaja. ja dalalm mlodemu kaszke truskawkowa i ma uczulenie wiec odstawilam i daje malinowa

a spaghettii sama bym wsunela;p

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Kareninko taka masz ta swoja nokije http://czara.pl/blog/r2008/12/nokia_n97_1.jpg ??:P
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 15:46   #4244
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
klawiatura qwerta to taka jak w kompie;p popatrz na pierwsze literki klawiatury w kompie ukladaja sie w slowo qwerty i stad ta nazwa;p juz wiem co to za nokia marzy mi sie;p

Fifikowi znowu smakuje wszytsko co drewno.. bardzo byb chail zebym mu pozwolila pogryzc krzesla w salonie u rodziocw, szafki a ostatnio probowal ugryzc lawke jak bylismy na spacerze

uwarzaj na trudkawki bo uczulaja. ja dalalm mlodemu kaszke truskawkowa i ma uczulenie wiec odstawilam i daje malinowa

a spaghettii sama bym wsunela;p

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Kareninko taka masz ta swoja nokije http://czara.pl/blog/r2008/12/nokia_n97_1.jpg ??:P

Aaaaaa....tom teraz oswiecona Mowilam, ze ja sie nie znam...

No wlasnie wiem z tymi truskawkami, ale probowac trzeba roznych rzeczy...dam troszke najpierw i zobaczymy


Nie, taka jak pokazalas ma moja mama i.....nic nie umie z nia zrobic, ledwo sms'sy pisze
a ja mam dwa telefony jeden taki Załącznik 3142254

a drugi z ta klawiatura cos w tym stylu, w sumie juz stary, ale mi sie podoba
Załącznik 3142275

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2010-05-27 o 15:48
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 15:54   #4245
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Aaaaaa....tom teraz oswiecona Mowilam, ze ja sie nie znam...

No wlasnie wiem z tymi truskawkami, ale probowac trzeba roznych rzeczy...dam troszke najpierw i zobaczymy


Nie, taka jak pokazalas ma moja mama i.....nic nie umie z nia zrobic, ledwo sms'sy pisze
a ja mam dwa telefony jeden taki Załącznik 3142254

a drugi z ta klawiatura cos w tym stylu, w sumie juz stary, ale mi sie podoba
Załącznik 3142275

ten pierwszy za duuuzy jak dla mnie;p mialam juz podobnej wielkosci i nie moglam pissc eskow jedna reka bo mi sie tel nie miescil w rece i go sprzedalam;p teraz mam SE malego zgrabnego z dobrym aparatem bo na tym mi najbardziej zalezy ;p o kosztowal tylko 500 zl a nie tak jak moj poprzedni omnia 1000 :/ i byl do dyp* ale ogolnie uwielbiam telefony
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 15:57   #4246
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
ten pierwszy za duuuzy jak dla mnie;p mialam juz podobnej wielkosci i nie moglam pissc eskow jedna reka bo mi sie tel nie miescil w rece i go sprzedalam;p teraz mam SE malego zgrabnego z dobrym aparatem bo na tym mi najbardziej zalezy ;p o kosztowal tylko 500 zl a nie tak jak moj poprzedni omnia 1000 :/ i byl do dyp* ale ogolnie uwielbiam telefony

No wlasnie widze pasje u ciebie

Nawet nie bede pytala co to jest to SE... chcialam sprawdzic i wpisalam w wyszukiwarke SE a tam mi wskoczylo "sexsucht" itp...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:02   #4247
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

No wlasnie widze pasje u ciebie

Nawet nie bede pytala co to jest to SE... chcialam sprawdzic i wpisalam w wyszukiwarke SE a tam mi wskoczylo "sexsucht" itp...
: hahaha: Sony Ericsson
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:06   #4248
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
: hahaha: Sony Ericsson


Oswiadczam, ze przez nasze gadki o telefonach malo co nie przypalilam dzisiejszego obiadu....nie dosc, ze swieto lasu, ze w ogole cos ugotowalam, to jeszcze prawie zespulam...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:13   #4249
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


Oswiadczam, ze przez nasze gadki o telefonach malo co nie przypalilam dzisiejszego obiadu....nie dosc, ze swieto lasu, ze w ogole cos ugotowalam, to jeszcze prawie zespulam...
... a wszystko przeze mnie
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:20   #4250
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
... a wszystko przeze mnie

Nooooooooooo..........:br zydal: ja niewinna.....

Ale ryz uratowany nawet dobrze pachnie

Kolanosia widze cie
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:23   #4251
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Hej laseczki!

pamiętacie mnie jeszcze????/

Nie wiem czy wypada mi po takim czasie pisać.....ale naprawdę nie umiałam tego wszystkiego pogodzić.
U nas mogę w końcu powiedzieć, że jest coraz lepiej. Lenka właśnie kończy pierwsza turę rehabilitacji i widać jej efekty. co prawda jeszcze odstaje od rówieśników ale mam nadzieję, że wkrótce się wszystko wyrówna.
Przez ostatni miesiąc Lena wstawała o 3.30 lub 4.30 i nie spała już do 8 lub 9 rano. Byłam wykończona i naprawdę chodziłam na rzęsach. może nie jestem zbyt błyskotliwa, ale okazało się żeby wymienić w sypialni załony na takie zupełnie zaciemniające i dziecku w końcu się odmieniło
do tego morfologia nam się poprawiła i Lena w końcu zaczęła nabierać masy. To chyba zasługa zupek które w miarę chętnie je, za to deserków i ogólnie piciu mówi zdecydowane nie!!!!
poczytam teraz co tam u Was, pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki i ich skarby!!!!!

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Kareninko ty zaczepo jedna

oj dawno mnie nie było......

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Kareninko ty zaczepo jedna

oj dawno mnie nie było......
__________________
Nasz ślub - 12.08.2006r
Lenka - 08.12.2009r magia liczb???
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:28   #4252
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

hello
Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
mi ten katarek polecają lekarze i to tacy z naprawdę dużym doświadczeniem, więc myślę, że mają rację oczywiście trzeba stosować mądrze i z umiarem, na pewno przy używaniu przez dłużej niż trzeba można podrażnić nosek, ale krzywdy to raczej nie
No to ja czytalam na wizazu opinie
skoro lekarze polecaja, to napewno wiedzą, co mówia

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość



to już tydz został tylko ale leci
Ty sie ze mnie nie smiej tylko trzymaj kciukasy
Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Kurde laski piszecie jak szalone. Szkoda że ja w takim tempie nie umię pracy poprawiać Właśnie siedzę na dworze na lapie bo Wiki w domu był nie do zniesienia. Współczuję dziewczynom które mają różne jazdy na spacerze, ja jak WIkiego wsadze do wózka to ten sobie leży i patrzy a jak mu się znudzi patrzenie to mu dam jakąś zabawkę i potem się bawi, a jak mu się znudzi zabawka to znowu leży i patrzy No a ja sobie spokojnie piszę.

A i zapomniałam napisać. U Neurologa niby wszystko ok tylko pani neurolog zabroniła WIkiego "sadzać" na moich kolanach nawet jak on się sam dzwignie a pani pediatra (byliśmy wczoraj) pozwoliła I bądź tu człowieku mądry. Wiktor waży 8350 czyli nie jest tak źle. A podczas szczepienia nie płakał, pani pielęgniarka była nim tak zachwycona że sobie go troche ponosiła na rękach A i kupiliśmy Wikiemu Muzyczną skrzynkę pocztową z FP jest w promocji w Oszą za 98zł. Zabawka fajna ale czy taka niezbędna to możnaby było polemizować.

Moja Polusia ma tak samo...w wózeczku tylko patrzy, czasami jeszcze puchnie i takie odglosy wydaje jak gołabek
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Milo milo jak kolezanki sa mile...bo zauwazylam, ze sa takie 2 dwie, ktore a kazdym razem jak przychodza to tylko szukaja u mnie oznak zalamania nerwowego/przemeczenia/depresji albo chociaz kurzu na szafkach, zeby zobaczyc , ze nie mam czasu i sobie nie radze itp.... i sa totalnie zawidzione, ja nic takiego nie znajduja...
och jakie to wszytsko czepialskie, jak sie musi doszukiwac i wtykac nosa w nie swoje sprawy

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Mojemu na przyklad smakuje bardzo podloga w salonie...co tylko nie patrze to od razu zlazi z maty i ozorem poleruje plytki... parkiet na gorze juz mniej smakuje....



A tak w ogole to ciekawe co slychac u Guci, Pinky, Kolanosi..??
Ze juz nie wspomne o Katarinie, Flower, Lucky czy Sexybody...
Zaharia wpanie pewnie niedlugo na chwilke...
A Nadie widze czasami, ze nas czyta...


To Ty na detergentach moze pooszczedzac
Ja do tej listy dodalabym jeszcze Moniem85 i Kolanosie- wieki ich nie było

My dzis byslismy na spacerku i u mojej mamy. SAME, nowym woziem. Wreszcie moge sama wychodzic a nie czekac na Tz

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kolanosia Pokaż wiadomość
Hej laseczki!

pamiętacie mnie jeszcze????/

Nie wiem czy wypada mi po takim czasie pisać.....ale naprawdę nie umiałam tego wszystkiego pogodzić.
U nas mogę w końcu powiedzieć, że jest coraz lepiej. Lenka właśnie kończy pierwsza turę rehabilitacji i widać jej efekty. co prawda jeszcze odstaje od rówieśników ale mam nadzieję, że wkrótce się wszystko wyrówna.
Przez ostatni miesiąc Lena wstawała o 3.30 lub 4.30 i nie spała już do 8 lub 9 rano. Byłam wykończona i naprawdę chodziłam na rzęsach. może nie jestem zbyt błyskotliwa, ale okazało się żeby wymienić w sypialni załony na takie zupełnie zaciemniające i dziecku w końcu się odmieniło
do tego morfologia nam się poprawiła i Lena w końcu zaczęła nabierać masy. To chyba zasługa zupek które w miarę chętnie je, za to deserków i ogólnie piciu mówi zdecydowane nie!!!!
poczytam teraz co tam u Was, pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki i ich skarby!!!!!

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Kareninko ty zaczepo jedna

oj dawno mnie nie było......

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Kareninko ty zaczepo jedna

oj dawno mnie nie było......

No nawet pod spdem pisalam o Tobie i ostatnio tez
pewnie, ze Cie pamietamy, super, ze sa efekty rehabilitacji
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:35   #4253
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Chciala bym zmienic Nick na wizazu.. bo ten mnie sie nie podoba;p jak myslicie jest to mozliwe?:P
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:36   #4254
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Chciala bym zmienic Nick na wizazu.. bo ten mnie sie nie podoba;p jak myslicie jest to mozliwe?:P

niestety nie

Agusia a jak u Ciebie rzygotowania do koscielnego, ktorego macie?
w koncu zdecydowalas sie na te suknie, ktora raz wklejalas z allegro, bo nie pamietam?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:37   #4255
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

hej Domi!!!

Ogólnie laski to dopiero teraz zaczynam się cieszyć macierzyństwem. Lena jest spokojniejsza i okazuje się, że jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem. Do tej pory to tylko nerwy i ciągłe, wręcz nieustanne jęczenie. Lekarze mówlili że to przez to, że jest bardzo żywa ale asymetria była na tyle poważna w połączeniu z tym napięciem mięśniowym, że nie pozwalały na jakieś konkretne ruchy. Leżała tylko całymi dniami na plecach i tłukła piętami w podłogę. Naprawde obraz nędzy i rozpaczy bo oczywiście szybko jej sie nudziło i nie wiedziała co ze sobą ma zrobić. Do tego mieliśmy kategoryczny zakaz noszenia małej na rękach i kładzenia w foteliku więc niby co mogła by jeszcze robić???

Ogólnie teraz jest dużo lepiej.....lepiej śpi, lepiej je i chętnie się bawi nawet sama, a ja w końcu mogę spokojnie wyjść z pokoju
Zaczęła obracać się w końcu na boki i choć idzie jej to bardzo nieporadnie to juz przynajmniej walczy a i leżenie na brzuszku jest coraz dłuższe. Do tego moja mała zdolniacha nauczyła się mówić tata!!!i w ogóle nie przeszkadza nam, że to najczęściej na mnie tak mówi
Dziewczyny w końcu jestem dobrej myśli....minęło prawie 6 miesięcy a my dopiero wychodzimy z czarnej ....!!!
__________________
Nasz ślub - 12.08.2006r
Lenka - 08.12.2009r magia liczb???
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:46   #4256
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
niestety nie

Agusia a jak u Ciebie rzygotowania do koscielnego, ktorego macie?
w koncu zdecydowalas sie na te suknie, ktora raz wklejalas z allegro, bo nie pamietam?
łee szkoda

a u co do slubu to tak mamy 25.09.2010
sale mamy zarezerwowana
kamerzysta zarezerwowany
fotograf zarezerwowany
kucharka zarezerwowana
tort zarezerwowany
kosciol zarezerwowany
zaproszenia wybrane
fryzura wybrana


suknia nie kupiona w ogole nie wybrana. San Patrick bedford czy Raika Pronovias??
samochodu nie mamy
garniak nie kupiony
zaproszenia nie kupione(wybrane tylko)
Lista gosci dokladna nie zrobiona
makijaz nie wybrany
pazury nie wiem jakie
nie zarezerwowany termin ani do kosmetyczki ani do fryzjera
nie wiem co z fifikiem
nie wiem co na pierwszy taniec
nie wiem jacy swiadkowie
Co jeszcze?!:|

jestem w lesie z przygotowaniami i w gole nie wiem jak mam sie za to zabrac:/


w ogole przydala by mi sie taka lista co jest do zalatwienia przed slubem bo nie mam zielonego pojecia..
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi










Edytowane przez Agusia_a9
Czas edycji: 2010-05-27 o 16:52
Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 16:57   #4257
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
łee szkoda

a u co do slubu to tak mamy 25.09.2010
sale mamy zarezerwowana
kamerzysta zarezerwowany
fotograf zarezerwowany
kucharka zarezerwowana
tort zarezerwowany
kosciol zarezerwowany
zaproszenia wybrane
fryzura wybrana


suknia nie kupiona w ogole nie wybrana. San Patrick bedford czy Raika Pronovias??
samochodu nie mamy
garniak nie kupiony
zaproszenia nie kupione(wybrane tylko)
Lista gosci dokladna nie zrobiona
makijaz nie wybrany
pazury nie wiem jakie
nie zarezerwowany termin ani do kosmetyczki ani do fryzjera
nie wiem co z fifikiem
nie wiem co na pierwszy taniec
nie wiem jacy swiadkowie
Co jeszcze?!:|

jestem w lesie z przygotowaniami i w gole nie wiem jak mam sie za to zabrac:/


w ogole przydala by mi sie taka lista co jest do zalatwienia przed slubem bo nie mam zielonego pojecia..

Ja mam taka z grubsza liste, nic konkretnego...
Msza w kosciele zarezerwowana? jak z muzyka/ Dj/zespolem?

My juz auto mamy. Wczoraj byla kolezanka, z nia i jej mezem pojedziemy Moiwla, ze jej koles juz z 7 par wiózł do slubu. Nie wiem jakie maja auto, zapomnialam spytac ale jakies ciemne, nadaje sie wiec gitez majonez
Kwiaty na auto zamowione i jeszcze taka tablice z napisem Mloda para musimy kupic


ja jak sobie pomysle o tym wszytskim to zaczyna mna telepac...jeny, zeby juz było PO

zaraz obczaje suknie, ale juz mi Pronovias sie z nazwy podoba, bo kojarze,ze byly z tej formy bardzo ładne
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2010-05-27 o 16:59
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:02   #4258
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ja mam taka z grubsza liste, nic konkretnego...
Msza w kosciele zarezerwowana? jak z muzyka/ Dj/zespolem?

My juz auto mamy. Wczoraj byla kolezanka, z nia i jej mezem pojedziemy Moiwla, ze jej koles juz z 7 par wiózł do slubu. Nie wiem jakie maja auto, zapomnialam spytac ale jakies ciemne, nadaje sie wiec gitez majonez
Kwiaty na auto zamowione i jeszcze taka tablice z napisem Mloda para musimy kupic


ja jak sobie pomysle o tym wszytskim to zaczyna mna telepac...jeny, zeby juz było PO
msza zarezewrwowana na godzine 16 zespol mamy jakis tesciowa mowila ze fajny ja musze jakas liste zrobic bo zwariuje .. kompletnie wiem co sie z czym je.. jak bylam mala marzylam zeby wziasc slub koscielny a teraz?? chce byc jak najszybciej po ;( normalnie gdyby nie to ze jest wszytsko juz pozalatwiane i oplacone to bym zrezygnowala:/ nie chce mi sie paradowac w bialej sukni i myslec co chwile co sie z moim dzieckiem dzieje.......
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:04   #4259
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
msza zarezewrwowana na godzine 16 zespol mamy jakis tesciowa mowila ze fajny ja musze jakas liste zrobic bo zwariuje .. kompletnie wiem co sie z czym je.. jak bylam mala marzylam zeby wziasc slub koscielny a teraz?? chce byc jak najszybciej po ;( normalnie gdyby nie to ze jest wszytsko juz pozalatwiane i oplacone to bym zrezygnowala:/ nie chce mi sie paradowac w bialej sukni i myslec co chwile co sie z moim dzieckiem dzieje.......

jeny ja mam to samo!
tym bardziej, ze jestesmy juz po cywilnym, malzenstwem jestesmy...

a najbardziej mnie stresuje co z Polą?nosz kurde, zeby tak ciezko bylo znaleźc kogos, ktos sie nie zajmie te 3 godzinki
Ja tez chce byc po..juz schudlam waze 49 kg a wazylam 52 i bylo okej
Jeszcze jak pomysle, ze bede musiala sie ubierac u rodzicow, potem wielka szopka i Tz przyjezdza z kwiatami...a najlepsze to blogoslawienstwo sztuczne i klekanie przed tesciami...no ludzie ja tak nie chce, tosz to zniewaga dla mnie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2010-05-27 o 17:06
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:21   #4260
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
kosztowal tylko 500 zl a nie tak jak moj poprzedni omnia 1000 :/
nie weim ile musiałabym miec kasy w portfelu żeby dac 500 zł za telefon albo tysiąc ja raczej wybieram te z niższej półki. ważne żeby można było pisac sms-y i rozmawiac
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

wpisalam w wyszukiwarke SE a tam mi wskoczylo "sexsucht" itp...

Cytat:
Napisane przez kolanosia Pokaż wiadomość
pamiętacie mnie jeszcze????
por favor - no jasne że pamiętamy! tęskniłyśmy
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ty sie ze mnie nie smiej tylko trzymaj kciukasy
oczywiście że trzymam
Cytat:
Napisane przez kolanosia Pokaż wiadomość
Ogólnie laski to dopiero teraz zaczynam się cieszyć macierzyństwem.
lepiej póżno niź wcale i oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
My juz auto mamy. Wczoraj byla kolezanka, z nia i jej mezem pojedziemy
a mówiłaś że to nie takie proste a jednak
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
a najlepsze to blogoslawienstwo sztuczne i klekanie przed tesciami...no ludzie ja tak nie chce, tosz to zniewaga dla mnie
my nie klękaliśmy. na stojąco krzyżyki na czoło poszły
__________________

simpatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.