Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-05-14, 12:46   #1921
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Poka¿ wiadomo¶æ
a gdzie mo¿na kupic ten jedwab z waxa ? w aptekach , drogeriach czy tylko poprzez internet ?

/aa muszê siê pochwaliæ ¿e od czasu wielkanocy w koncu dorwa³am rze¿uche i czeka na zasianie
U mnie mo¿na go znale¼æ w aptekach

201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:33   #1922
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

hmm rozumiem. a ja w³asnie nie mam zniszczonych ani suchych koncówek. chcia³abym je po prostu codziennie zabezpieczyc, takze moga to byc oleje badz wlasnie sera?
Tiili jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:47   #1923
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 640
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Tiili Poka¿ wiadomo¶æ
hmm rozumiem. a ja w³asnie nie mam zniszczonych ani suchych koncówek. chcia³abym je po prostu codziennie zabezpieczyc, takze moga to byc oleje badz wlasnie sera?
Ja te¿ nie mam zniszczonych koñcówek. Chce mieæ zdrowe, bo jak mi siê rozdwoj± to bêdê musia³a podci±æ, a chcê tego unikn±æ. Zapuszczam w³osy i nie ma mowy o ich ¶cinaniu. No¿yczki precz.
Gosia19011983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:07   #1924
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

dziêkujê amelsss
a czy on obci±¿a w³osy ?
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-14, 17:51   #1925
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Tiili Poka¿ wiadomo¶æ
hmm rozumiem. a ja w³asnie nie mam zniszczonych ani suchych koncówek. chcia³abym je po prostu codziennie zabezpieczyc, takze moga to byc oleje badz wlasnie sera?
Zdcydowanie pomog± nawet badziej sera ni¿ oleje bo oleje raczej nawil¿aj± ni¿ zabezpieczj±
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:27   #1926
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdcydowanie pomog± nawet badziej sera ni¿ oleje bo oleje raczej nawil¿aj± ni¿ zabezpieczj±
a jedwab (oczywiscie bez denat.) i np. odzywka z ziai plantica moga byc?
Tiili jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-15, 08:30   #1927
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Tiili Poka¿ wiadomo¶æ
a jedwab (oczywiscie bez denat.) i np. odzywka z ziai plantica moga byc?
no jasne, czemu nie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 13:02   #1928
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 14 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Chcia³am sobie kupiæ wax'a i wyruszy³am z kole¿ank± na poszukiwania po szkole. W dwóch aptekach nie by³o :/ grrr...
__________________

Zawarto¶æ torebki dzieli siê na czê¶ci: "powinnam" , "mam" i "a sk±d siê to wziê³o?".




ImmortalLover jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:07   #1929
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am sobie kupiæ wax'a i wyruszy³am z kole¿ank± na poszukiwania po szkole. W dwóch aptekach nie by³o :/ grrr...
ja go juz prawie w kazdym sklepie widuje. w ma³ych prywatnych, w zielarskich i aptekach
Tiili jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:32   #1930
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 14 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

u nas ani w drogerii ani w dwóch aptekach ;/
Jeszcze muszê u siebie w miescie sprawdziæ...
__________________

Zawarto¶æ torebki dzieli siê na czê¶ci: "powinnam" , "mam" i "a sk±d siê to wziê³o?".




ImmortalLover jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-15, 20:35   #1931
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê amelsss
a czy on obci±¿a w³osy ?
Ja nak³adam go tylko na jakie¶ ostanie 15-10 cm moich do¶æ d³ugich w³osów, zabezpieczam koñcówki

Czasem zdarzy³o mi siê przejechaæ rêk± pokropion± jedwabiem po ca³ych w³osach i by³ mega b³ysk
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 21:31   #1932
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

O...jeeej...przeczytanie trzech czê¶ci w±tku zajê³o mi...3 dni... Ale pragne sie do Was przy³±czyæ Mam taki mêtlik w g³owie,¿e mam wra¿enie,¿e mam j± za ma³± na pomieszczenie,a co gorsza na u³o¿enie sobie tego wszystkiego w niej... Widzê,¿e przede wszystkim wax-o tak! Stosowa³am i zgadzam siê. Jestem zadowolona po niej jedynie z gêsto¶ci moich w³osów(stosowa³am j± po ci±¿y,wiadomo z jakich powodów),bo na d³ugo¶æ. Po drugie-Seboradin(po kilku latach farbowañ i dwukrotnej trwa³ej moje w³osy sta³y sie megasuche,wiêc u¿ywalam tego regeneruj±cego)-o tak! Wlosy dosta³y kopa i zaczê³y sie ³adnie ukladaæ,ale...butelka starcza³a mi na max 2 tygodnie... W sumie choæ i tak robi³am inaczej ni¿ zalecano na stronie www,ze 4 dni stooswania i zdaje siê 3 dni przerwy itd...Ale musia³abym co miesi±c inwestowaæ w niego,a tani to on nie jest patrz±c na jego wydajno¶æ,a megaprzyspieszenia a¿ tak nie by³o,ale zawsze co¶ tam.... Ale jest super!Popieram go! Zastanawiam sie nad p³ukankami zio³owymi,ale czy takie co¶ w ogole co¶ daje Przecie¿ to tylko chlust i juz ...kiedy ma to zadzia³aæ,ale pewnie sie mylê. My¶la³am intensywnie o przed³u¿aniu w³osków,ale cena mnie odstraszy³a,ale i dobrze,bo po tym jak zobaczy³am,jak niszcz± siê po tym w³osy,stwierdzi³am,¿e zainwestujê w pielêgnacjê naturalnych swoich,choæ nie ukrywam,¿e jestem bardzo niecierpliwa i dlatego pomys³ z przed³u¿eniem...Ale podsune³y¶cie mi pomys³ z szamponem i odzywk± Nisim-patrz±c na cene znów szok,ale zobaczy³am ich wielko¶æ,to stwierdzi³am,¿e mi to starczy spokojnie na 2-3 mce(chyba),a efekty opisane przez Was s± bardziej niz cena zaskakuj±ceS± podzielone zdania na temat olejku rycynowego i szkoda,¿e nikt jednoznacznie nie mo¿e mi daæ odp...raz po nim mialam szokuj±co t³uste w³osy...Ale da³am go na skóre g³owy-dobrze to? Na pewno ¶wietnie dzia³a na moje suche koñcówki-o taaaa W mej g³owie jednak Nisim...czy w ka¿dym przypadku co¶ zadzia³a³? Czy mo¿e byæ tak,¿e absolutnie nic nie zadzia³a? A! I jeszcze jedno-niektóre z Was mierzy³y sobie odrost po farbowaniu i na jego podstawie ocenia³y¶cie ile Wam uros³y w³osy. To prawid³owe? Bo mnie sie zdaje,¿e przy skórze w³osy z farby szybciej sie sp³ukuj±,a niekoniecznie gdy wyrosna wy¿ej ponad powierzchnie skory g³owy...Ale namiesza³am,a jak sie rozpisa³am Ale to tak na pierwszy raz-wybaczcie
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-15, 23:30   #1933
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja te¿ nie mogê dostaæ tego jedwabiu waxa. By³am dzisiaj w 3 aptekach. Nigdzie nie mieli, przy czym pani w tej ostatniej powiedzia³a, ¿e nie ma go w hurtowniach
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 07:36   #1934
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ja nawet nie sadzilam,ze wax ma w swojej ofercie jedwab do tej pory po prostu uzywalam serum na koncówki z avon...Ale dziwnie na oniec dnia mia³am suche koñcówkiFajnie jest po prostu olejkiem rycynowym przeslizgnac reka po wlosach. Dziolchy-jak ten olejek ze skory g³owy dokladnie zmyc?? Jakis konkretny szmapon,technika?
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 08:07   #1935
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 640
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja nawet nie sadzilam,ze wax ma w swojej ofercie jedwab do tej pory po prostu uzywalam serum na koncówki z avon...Ale dziwnie na oniec dnia mia³am suche koñcówkiFajnie jest po prostu olejkiem rycynowym przeslizgnac reka po wlosach. Dziolchy-jak ten olejek ze skory g³owy dokladnie zmyc?? Jakis konkretny szmapon,technika?
guniaaa, ja te¿ u¿ywam serum na zniszczone koñcówki i tak niedawno dowiedzia³am siê, ¿e on zawiera alkohol i dlatego koñce s± suche, bo jak zapewne wiadomo alkohol wysusza. Ja serum z avonu zast±pi³am olejkiem rycynowym cena jest niska ni¿ przy serum.
Mo¿esz olejek zmyæ ka¿dym szamponem ale dopiero po 2 lub 3 umyciach zejdzie, zale¿y jak du¿o nak³ad³a¶ olejku, czym wiecej olejku tym trudniej zmyæ go z g³owy. Ja bez problemu zmywa³am szamponem vichy, radical i revalid, ³adnie schodzi³o wszystko ju¿ po 2 umyciu.
Gosia19011983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:37   #1936
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No ,no co¶ mi sie kojarzy,¿e by³o napisane przez któr±¶ forumowiczkê,¿e jest tam alkohol. Ale alkohol pozwala na lepsze "wnikniêcie" preparatu z kolei. W czasach,jak próbowa³am walczyæ z olejkiem,to u¿ywalam innego szmponu,teraz mam Pantene Resoratives-program odnowy. I tu taka moja ocena,¿e jest poprostu boski na moje niesamowicie suche po dwukrotnej trwa³ej w³osy,ale na takich sie sprawdza,bo kiedy¶ mia³am przet³uszczaj±ce siê i za bardzo mi je obci±¿a³,ale zawsze efekt jest ten sam,czyli super mieciutkie,b³yszcz±ce i w ogóle ekstra w³osy.
Tak wiêc teraz sprobuje tym szamponem-mo¿e bêdzie lepiej-nie chcê,by moje w³osy po umyciu wygl±da³y na t³uste,jakby z rok niemyte;/
Czytalam tak¿e,¿e olejek wspomaga porost w³osów(zobaczymy) i powoduje ich mniejsze wypadanieHmm,ciekawe
Marz± mi sie w³oski b³yszcz±ce,d³ugie i zakrêconae jak w avatarze...mrauuu...Takie do zapiecia stanika...Brakuje mi z jakich¶ 12 cm...Jakby ten Nisim dzia³a³ na mnie tak,jak na kole¿anki(3cm wzrostu na mc),to za 4 m-ce mam swoje wymarzone...mrauuu...Ale je¶li jest napisane do 45%,to znaczy,¿e jesli moje maj± 1cm na m-c wzrostu,to powinny przyspieszyc do ok 1,5cm Zawsze to szybciej

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2009-05-16 o 09:44
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:43   #1937
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No ,no co¶ mi sie kojarzy,¿e by³o napisane przez któr±¶ forumowiczkê,¿e jest tam alkohol. Ale alkohol pozwala na lepsze "wnikniêcie" preparatu z kolei. W czasach,jak próbowa³am walczyæ z olejkiem,to u¿ywalam innego szmponu,teraz mam Pantene Resoratives-program odnowy. I tu taka moja ocena,¿e jest poprostu boski na moje niesamowicie suche po dwukrotnej trwa³ej w³osy,ale na takich sie sprawdza,bo kiedy¶ mia³am przet³uszczaj±ce siê i za bardzo mi je obci±¿a³,ale zawsze efekt jest ten sam,czyli super mieciutkie,b³yszcz±ce i w ogóle ekstra w³osy.
Tak wiêc teraz sprobuje tym szamponem-mo¿e bêdzie lepiej-nie chcê,by moje w³osy po umyciu wygl±da³y na t³uste,jakby z rok niemyte;/
Czytalam tak¿e,¿e olejek wspomaga porost w³osów(zobaczymy) i powoduje ich mniejsze wypadanieHmm,ciekawe
mówisz o rycynowym?
__________________



zosta³o 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:12   #1938
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No ,no co¶ mi sie kojarzy,¿e by³o napisane przez któr±¶ forumowiczkê,¿e jest tam alkohol. Ale alkohol pozwala na lepsze "wnikniêcie" preparatu z kolei.
To generalnie prawda, tylko ze w stym serum z Avonu to same silikony s± wiec nie ma za bardzo co wnikaæ pozatym co do wnikania to raczej chodzi³o o alkohol we wcierkach do skalpu, bo w³osy - poza nilicznymi wyj±tkami-raczej wysuszy ni¿ co¶ pomo¿e
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:21   #1939
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ nie mogê dostaæ tego jedwabiu waxa. By³am dzisiaj w 3 aptekach. Nigdzie nie mieli, przy czym pani w tej ostatniej powiedzia³a, ¿e nie ma go w hurtowniach
W DOZie jest klik
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 11:41   #1940
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez belluci2 Poka¿ wiadomo¶æ
mówisz o rycynowym?
Tiak,rycynowy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
To generalnie prawda, tylko ze w stym serum z Avonu to same silikony s± wiec nie ma za bardzo co wnikaæ pozatym co do wnikania to raczej chodzi³o o alkohol we wcierkach do skalpu, bo w³osy - poza nilicznymi wyj±tkami-raczej wysuszy ni¿ co¶ pomo¿e
aaaa...no ty¿ prawda,nie pomy¶la³am

A tak poza tym sie zastanawiam czy u¿ywanie seboradinu,który wszak zawiera rzepê,nie powoduje,¿e moje wlosy tak szybko wyblak³y z farby...Cos mnie siê tak wydaje,bo która¶ pisa³a,¿e rzepa "zmywa" kolorek. Bo chcê go u¿ywac,ale nie mam zamiaru zaraz z wyblak³ym ³bem ³aziæ... A te ampu³ki te¿ zapewne tak dzia³aj±! A Nisim nie wyp³ukuje farby?

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2009-05-16 o 12:31
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 12:56   #1941
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

nie znalaz³am jedwabiu WAXa ale za to na allegro jest takli zestaw: maska, serum i czepek i to wszystko za 13,50....chyba siê skuszê
dzisiaj kupi³am lotion Seboradinu z czarn± rzodkwi± kosztowa³ 15,50 i jedzie od niego niemi³osiernie ale zobaczymy czy faktycznie co¶ podzia³a i "da kopa" moim w³osom bo ju¿ nie mam si³...ostatnio nie widzê w ogóle ¿eby mi ros³y. Wczoraj sama do siebie w szkole siedz±c w ³awec na lekcji powiedzia³am:"kurcze kiedy ja biedna zapuszczê te kud³y?" a moja kole¿anka z ³awki to usy³sza³a i mówi:"to ty zapuszczasz w³osy? fajnie. od kiedy?" muuur. A JA PRZECIE¯ ZAPUSZCZAM OD STYCZNIA! buuuuuuu
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:03   #1942
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10 716
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

u¿ywa³am ju¿ chyba wszystkiego na te w³osy i nic
__________________

studiujê kosmetologiê ju¿ ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:55   #1943
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

czyta³am i czyta³am wiêc :

amelsss danke bêdê musia³a siê po niego wybraæ

Co do szamponu Seboradin (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10352) czy on nie wysusza skóry w³osów ? bo by³o kilka takich komentarzy na kwc ;x a Wy piszecie ze w³osy szybciej rosn± i wogóle ¶wietny i bym chcia³a sie na niego skusic , ale jak wysusza skore glowy to nie bedzie dla mje dobry ;x wiêc jak to jest ;>

przypomnia³y¶cie mi o rycynowym uzyjê go dzis wieczorkiem

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

[quote=Aniaaa PlayMate;12326724]nie znalaz³am jedwabiu WAXa ale za to na allegro jest takli zestaw: maska, serum i czepek i to wszystko za 13,50....chyba siê skuszê

chodzi Ci o to ;> http://allegro.pl/item629457710_wax_...ch_jedwab.html
tylko ten jedwab ma chyba 1,5ml ;D wiêc siê nie zdziw
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 16:12   #1944
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No w³a¶nie...skoro nieca³e 14z³,to musi byc ma³y zestaw...
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 16:26   #1945
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie...skoro nieca³e 14z³,to musi byc ma³y zestaw...
Ja mieæ takie cu¶ w swoich zasobach

To tylko próbka jedwabiu
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:24   #1946
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj sama do siebie w szkole siedz±c w ³awec na lekcji powiedzia³am:"kurcze kiedy ja biedna zapuszczê te kud³y?" a moja kole¿anka z ³awki to usy³sza³a i mówi:"to ty zapuszczasz w³osy? fajnie. od kiedy?" muuur. A JA PRZECIE¯ ZAPUSZCZAM OD STYCZNIA! buuuuuuu
Nie mia³a pewnie niczego z³ego na my¶li. Po prostu z ciekawo¶ci zapyta³a ile ju¿ zapuszczasz. Zdziwi³abym siê raczej gdyby powiedzia³a: "No tak, od stycznia. Zauwa¿y³am, ¿e od tego czasu nie ¶cinasz wlosów" :P
Zawsze mo¿esz jej pokazaæ zdjêcia ze stycznia
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:02   #1947
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No wiesz...czasem te 6 cm trudno u kogos zauwazyæ,skoro siê widzicie niemal codziennie! Musia³aby Ciê nie widzieæ przez ten czas. Ja zapuszczam ponad dwa lata i dopiero teraz mowia,"Ale Ci w³osy uros³y!"A Mia³am na d³ugo¶æ 5 cm na pocz±tku...
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:05   #1948
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 4 018
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No wiesz...czasem te 6 cm trudno u kogos zauwazyæ,skoro siê widzicie niemal codziennie! Musia³aby Ciê nie widzieæ przez ten czas. Ja zapuszczam ponad dwa lata i dopiero teraz mowia,"Ale Ci w³osy uros³y!"A Mia³am na d³ugo¶æ 5 cm na pocz±tku...
A mogê wiedzieæ ile Ci uros³y przez te 2 lata? Bo ja zapuszczam prawie rok od d³ugo¶ci 1,5 cm...
__________________

ja85gusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:57   #1949
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

yyy...dok³adnie powiem,¿e dwa lata i 7 m-cy,przepraszam. Troszke wiêcej wiêc,ale to nic. Ile mi uros³y? Z 5 do...hmm...no w³asnie...to trudne pytanie,bo wielokrotnie je podcina³am 2-3 cm,ale gdybym nie ¶cina³a to by by³y do zapiêcia stanika,czyli ok.50cm,a tak mam ze 40cm. Czyli tak za ramiona tu¿ przed ³opatki Ale pomiesza³am...Ale marz± mi sie te 50cm...Ale licz±c bez ¿adnej filozofii wychodzi 1 cm na m-c. Oko³o rzecz jasna Gdyby mi tak rosly jak niektórym kole¿ankom za 4 m-ce mia³abym wymarzon± d³ugo¶æ...
Kombinujê,czytam Wasze posty,jest tyle porad,ale jak wybraæ tê,która ma sens,¿eby nie by³o za duzo ani za ma³o...Tyle co ja napróbowa³am,nakupi³am,a ile wyrzuci³am...fiu,fiu...a wraz z nimi oczywi¶cie pieni±dze;/

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2009-05-16 o 18:58
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:08   #1950
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 4 018
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja zapuszczam od czerwca, z tym, ¿e w³a¶nie te¿ podcina³am, w³osy s± wycieniowane, ale maj± co¶ oko³o 15 cm te najd³u¿sze.Tylko strasznie mi wypdaj±
__________________

ja85gusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.