Zaburzenia okresu / Niepokojące objawy organizmu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 16:30   #1
lanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5

Zaburzenia okresu / Niepokojące objawy organizmu.


Prosze kogo kolwiek o zapoznanie sie z trescia mojego postu i udzielenie porad, za co bede serdecznie wdzięczna
Co mnie nie pokoi : "zaburzenia okresu", mam na mysli moj ostatni okres ktory trwal okragly tydzien i chyba nadal sie nie skonczyl:/ zaczelo sie od brazowych(momentami przypominaly czarne) plamien, ktore trwaly caly okres. Sam okres byl slaby, wystarczyly mi cienkie podpaseczki, co sie nie zdarza normalnie. po tygodniu okres niby sie skonczyl, dzisiaj zas zauwazylam takie plamienia czerwono-brazowawena poczatku slabe a staja sie jak by silniejsze.. Czy byc moze to silny stres, zwiazany z nowa praca narobil mi zamieszania w organizmie ?
druga sprawa od jakiegos czasu robia mi sie w tamtym miejscu krostki, przy dotyku bolace i ropne. mialam juz cos takiego ale w dluzszym odstepie czasu, teraz robia sie w sumie regularnie. dwa razy rowniez mialam jedna ale bardzo duza, w sumie podskorna kroste, tez ropna. podejrzewam ze potrzebny jest lekarz i badanie cytologiczne ??:/

I ostatnie - niepokojace objawy - skorka na brodawkach piersi od jakiegos czasu jest sucha. Brykam sie z sucha skora na calym ciele, czy to moze byc od tego ??
I jeszcze apropo piersi - rowniez od jakiegos czasu, czasmi pobolewaja mnie piersi, szczegolnie lewa. Czuje jak by była lekko "scierpnieta". Moze to byc jakis powazny objaw ?
lanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 16:53   #2
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaburzenia okresu / Niepokojące objawy organizmu.

Najlepsze rozwiazanie bedzie pojscie do gin, co do okresu to tez nie raz takie miewam i to jest ponoc normalne, bo okres tez sie zmienia z wiekiem jego dlugosc, ilosc ,"konsystencja"... wiesz stres moze miec w plyw na na wszystko co sie dzieje z cialem i na @ tez... Pojdz do gin dla wojego swietego spokoju, no i zeby sprawdzic te krostki...
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 17:40   #3
lanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zaburzenia okresu / Niepokojące objawy organizmu.

dziękuje simonee
z tym okresem to conajmniej dziwne.. dostałam go (wlasnie) drugi raz, tym razem "wyglada" normalniej, jak okres ^^
do ginekologa chyba jednak bede musiala sie wybrac:/ najgorsze jest to ze chcialabym gruntownie sie przebadac, a nie moge bo jestem dziewica :/
pierwsza wizyta, jakos ponad pol roku temu, byla u bardzo sympatycznej pani, ale mimo dobrego wrazenia ( i dobrych opini) , to troche sie zrazilam, bo na moja nie pokojace objawy powiedziala, ze moze byc to normalne zachowanie organizmu, w sensie "taka moja natura"... ani badania piersi, ani propozycji zrobienia cytologi czy czegos:/ a w dodatku trzeba do niej dluugo czekac..
lanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:23   #4
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaburzenia okresu / Niepokojące objawy organizmu.

Zmien lekarza, skoro ten ma takie podejscie a uwierz mi na slowo, ze dobry gin to podstawa W sumie dziwne, ze nie zrobila cyto no chyba, ze masz taka blonke, ze nie mogla pobrac probki... hmmm
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 18:15   #5
lanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zaburzenia okresu / Niepokojące objawy organizmu.

to raczej nie blonka, bo nawet nie "zaglądala" mi tam.obejrzala mnie tylko z zewnatrz. badanie piersi tez nie bylo.. chcialam uniknac lekarza ale chyba to niemozliwe...
lanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.